Ceny all-on-8 na Węgrzech

all on 8 prix hongrie 1
Napisany przez Émilie

Implanty stomatologiczne All-on-8 na Węgrzech to nowatorskie rozwiązanie chirurgiczne dla pacjentów, którzy utracili większość lub wszystkie zęby. Proteza All-on-8 jest odpowiednia do zastąpienia pełnego zestawu zębów zarówno w górnej, jak i dolnej szczęce pacjenta.

NajlepszaKlinika.com informuje o All-on-8 na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena zabiegu All-on-8 na Węgrzech

Średni koszt zabiegu All-on-8 na Węgrzech w Budapeszcie wynosi 7 000 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €6500 do €7500.

ProceduraCena Węgry
All-on-87000 €

Co to jest All-on-8?

Implanty stomatologiczne All-on-8 na Węgrzech to nowatorskie rozwiązanie chirurgiczne dla pacjentów, którzy utracili większość lub wszystkie zęby. Proteza All-on-8 jest odpowiednia do zastąpienia pełnego zestawu zębów zarówno w górnej, jak i dolnej szczęce pacjenta.

Ponieważ ta technika odbudowy zębów polega na umieszczeniu implantów strategicznie i pod pewnymi kątami, potrzeba ośmiu tytanowych implantów, aby zapewnić wystarczającą stabilność i wytrzymałość. Koniec z chwiejącymi się protezami ruchomymi i ograniczonym żuciem! Osiem protez przywróci utraconą funkcję żucia, pozwalając Państwu ponownie cieszyć się ulubionymi posiłkami.

Zalety protez typu “wszystko w jednym” na Węgrzech

Implanty all-on-8 na Węgrzech oferują pacjentom wiele korzyści, z których najważniejsze to poprawa estetyki, trwałości i naturalnej funkcjonalności żucia.

  • Proteza stomatologiczna all-on-8 na Węgrzech to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy utracili wszystkie zęby w górnej lub dolnej szczęce i którzy nie chcą decydować się na protezy ruchome, które mogą nie pasować prawidłowo, poluzować się z czasem lub nie oferować takiej samej funkcjonalności żucia jak naturalne zęby;
  • Technika ta, opracowana w Budapeszcie, może być stosowana do odbudowy dolnej i górnej szczęki, chociaż w przypadku górnej szczęki mogą być wymagane dwa dodatkowe tytanowe implanty;
  • All-on-8 może być dobrym rozwiązaniem nawet dla pacjentów cierpiących na choroby przyzębia lub recesję kości;
  • Niższe koszty całkowite i większa trwałość;
  • Poprawiona estetyka i funkcja żucia.

Wady protez typu All-On-8 na Węgrzech

Oprócz wielu zalet przemawiających na korzyść implantów stomatologicznych All-On-8, istnieje również kilka wad:

  • Nie wszyscy pacjenci mogą skorzystać z tej procedury;
  • Istnieje ryzyko niepowodzenia implantacji, ale jest ono niskie.

Idealny kandydat do zabiegu All-On-8 na Węgrzech

Pacjenci z cukrzycą, nałogowi palacze i pacjenci z bardzo zaawansowaną recesją kości mogą odnieść korzyści z procedury “all-on-8”, ponieważ istnieje więcej punktów mocowania, a ryzyko oderwania jest bardzo niskie, szczególnie w przypadku szczęki w złym stanie.

Pacjenci z niską gęstością kości są idealnymi kandydatami, ale może być wymagany przeszczep kości, co wydłuży całkowity czas trwania zabiegu.

W każdym przypadku, podczas wstępnej oceny, dentysta określi, czy pacjenci są dobrymi kandydatami do tej operacji i zaproponuje inne plany leczenia, jeśli nie spełniają warunków wymaganych do wykonania protezy wspartej na implantach

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️