Dexeus

Dexeus specjalizuje się w MAP / IVF. Założona w 2011 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Barcelonie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Dexeus, Barcelona, Hiszpania

Hospital Universitario Dexeus znajduje się w wyjątkowej lokalizacji w Barcelonie, w centrum tak zwanej “osi wiedzy”, gdzie zbiegają się sektory finansowy, uniwersytecki i badawczy, co wzmacnia jego edukacyjne powołanie.

Znany również jako Hospital del Coneixement, jest ośrodkiem referencyjnym w wielu swoich specjalnościach, będąc jednym z pierwszych prywatnych ośrodków uniwersyteckich w Hiszpanii.

Szpital Universitari Dexeus w Barcelonie oferuje opiekę medyczną i chirurgiczną na najwyższym poziomie we wszystkich specjalnościach, w tym położnictwie i ginekologii, traumatologii i pediatrii. Centrum posiada silny zespół ponad 450 pracowników służby zdrowia i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia funkcjonalne i technologiczne typowe dla dużych ośrodków medycznych. Dziś jest to szpital o głęboko ludzkim charakterze, skoncentrowany na rozwoju medycyny, badaniach i szkoleniu studentów podyplomowych i aspirujących MIR.

Na przykład, ośrodek otrzymał akredytację Szpitala Przyjaznego Dziecku w 2002 roku, będąc pierwszym prywatnym szpitalem, który uzyskał ten certyfikat. Jest to hiszpańska inicjatywa promowana przez UNICEF, która odnosi się do wsparcia, ochrony i promocji karmienia piersią.

Każdego roku w Hospital Universitari Dexeus odnotowuje się 49 000 hospitalizacji, leczonych jest ponad 85 000 nagłych przypadków (około 230 dziennie), przeprowadzanych jest ponad 10 000 operacji chirurgicznych, odbywa się ponad 2500 porodów i przeprowadzanych jest około pięćdziesięciu badań klinicznych. Ponadto ośrodek prowadzi program MIR w zakresie anestezjologii, położnictwa/ginekologii i traumatologii/ortopedii.


Specjalizacje kliniki :

MAP / IVF
Badanie przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Zamrażanie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Dexeus oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Barcelona – Kraj: Hiszpania – Założony w 2011 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): hiszpański, angielski, francuski

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️