Klinika Fiv Marbella

Marbella klinika IVF Marbella klinika 1

Klinika Marbella IVF specjalizuje się w MAP / IVF. Założona w 2012 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Marbella, Hiszpania. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Klinika FIV Marbella, Marbella, Hiszpania

Od FIV Marbella, mamy przyjemność ogłosić, że 4 marca o 20:00 zainaugurujemy naszą klinikę FIV Marbella w Ceucie. Wydarzenie odbędzie się na Paseo de la Marina Española nr 26, gdzie znajduje się klinika.

Dwa miesiące temu zdecydowaliśmy się na otwarcie kliniki w tym mieście, aby udostępnić jego mieszkańcom nasze doświadczenie i technologię w dziedzinie wspomaganego rozrodu. Dwa miesiące później możemy z dumą ogłosić, że 3 pacjentki zaszły w upragnioną ciążę dzięki pomocy naszych specjalistów.

Chcielibyśmy przypomnieć Państwu, że Marbella IVF posiada zespół ponad 100 specjalistów z dużym doświadczeniem w świecie płodności. Zespół ten służy pacjentom z Ceuty, aby zagwarantować rosnące zapotrzebowanie, które istnieje w tej społeczności i zapewnić najlepszą możliwą obsługę podczas każdego leczenia.

Dzięki temu nowemu otwarciu jesteśmy teraz obecni w 6 miastach: Marbella, Malaga, Madryt, Mediolan, Barcelona, a teraz Ceuta, która dołącza do dużej rodziny Marbella IVF.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Badanie przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Zamrażanie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Oferowane usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Marbella – Kraj: Hiszpania – Założony w 2012 roku
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): hiszpański, angielski, francuski


Recenzje kliniki Marbella IVF

Carla Zucchetti
Carla Zucchetti
16:01 18 Apr 23
Zwróciliśmy się do Ovoclinic za radą mojego kochanego ginekologa. Po tylu latach prób i poszukiwań, mimo młodego wieku i braku realnych problemów/przeszkód, zebraliśmy tylko bolesne i liczne porażki. Dlatego decydujemy się opuścić Włochy i wybrać Ovoclinic, zapisując się do programu gwarancji ciąży. Co zaskakujące, przy pierwszym transferze i po raz pierwszy od 7 lat badań, betas wróciły dodatnie. Obecnie jesteśmy na początku czwartego miesiąca ciąży i spodziewamy się małego mężczyzny. Szaleni z radości, ogromnie dziękujemy za wykonaną pracę, ale przede wszystkim za dokonanie zmian!!
Anna Bikika
Anna Bikika
10:39 29 May 23
Ovoclinic polecił mi dr Colombo, który towarzyszył mi w procesie zapłodnienia heterologicznego. Dziękuję Federice za cierpliwość i dyspozycyjność oraz wielki profesjonalizm całego personelu.Wytworzyły doskonałej jakości blastocystę, która zapuściła korzenie (wreszcie!) i dziś jestem w 13 tygodniu. Moje doświadczenie było absolutnie pozytywne i mogę tylko polecić!
Roberta S
Roberta S
14:00 11 Apr 23
po różnych próbach Pma we Włoszech zdecydowaliśmy się zwrócić do tego hiszpańskiego ośrodka po ponad 6 miesiącach poszukiwań, różnych wywiadów również z innymi klinikami. Ovoclinic of Marbella zdobyła nasze zaufanie dzięki wykazanemu profesjonalizmowi. Poszła za nami Federica, osoba wyjątkowa pod względem człowieczeństwa, powagi i dyspozycyjności, która pośredniczyła za nami u dr Claudii, z której byliśmy naprawdę zadowoleni we wszystkim. Zaszłyśmy w ciążę za pierwszym podejściem, ale oprócz wyniku, który jest oczywiście najważniejszy, ważna była też przebyta z nimi podróż, która ze spokojem doprowadziła nas do tego momentu. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta i życzliwość. Z całego serca dziękuję całemu personelowi
armuduc esemplare
armuduc esemplare
13:46 15 May 23
Nigdy nie przestanę dziękować całemu personelowi tej kliniki w Marbelli. W wieku 40 lat pozwoliły mi spełnić marzenie o zajściu w ciążę, nawet jako samotnej kobiecie. Są bardzo skrupulatni i dysponują najnowocześniejszymi metodami, ponieważ z pewnością mają szerszy zakres spraw. Udało mi się zajść w ciążę za pierwszym podejściem! Są również bardzo mili i pomocni! Zawsze czułem się śledzony. Gorąco polecam!
Manuela Tamilia
Manuela Tamilia
15:06 12 May 23
Marzenie o naszym drugim dziecku zostało zrealizowane przez nich, którzy są silnym, zdolnym i dobrze zorganizowanym zespołem. Po kilku strasznych doświadczeniach we Włoszech, nie tylko dlatego, że nie poszły dobrze, wskazano nam tę klinikę. Mimo lekkiego zniechęcenia nie poddaliśmy się i swoją obecnością, doświadczeniem i cierpliwością przywrócili nam wiarę w siebie i chęć ponownego uwierzenia. Annalisa, Federica były nam bliskie profesjonalizmem i wrażliwością a dzięki wielkim zdolnościom dr Daniela i całego zespołu nasze drugie dziecko za 1e skończy 2 latka! Ovoclinic to klinika numer 1!!! I to nie znaczy, że już się nie zobaczymy! DZIĘKUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️