Liposukcja łonowa w Turcji

cena liposukcji łonowej Turcja 1
Napisany przez Émilie

Liposukcja kości łonowej w Turcji służy do korekty obszaru wokół Góry Wenus. Nadmiar skóry i tłuszczu w tym obszarze tworzy wybrzuszenia.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liposukcji łonowej w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje liposukcja łonowa w Turcji?

Średni koszt liposukcji łonowej w Turcji w Stambule wynosi 1,200 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,000 do €1,400.

ProceduryCena Turcja
Liposukcja łonowa1200 €

Co to jest liposukcja wzgórka łonowego?

Kopiec Wenus to miękka tkanka znajdująca się tuż nad żeńskimi narządami płciowymi. Tkanka ta może ulec powiększeniu lub pojawić się nadmiar skóry po porodzie lub nieoczekiwanym przyroście lub utracie wagi. Czasami mięsień łonowy może stać się tak duży, że obszar ten wygląda męsko.

Większość kobiet niezadowolonych z wyglądu tej tkanki decyduje się na lifting spojenia łonowego lub monsplastykę, aby poprawić swoją samoocenę i ułatwić intymność.

Liposukcja łonowa to zabieg chirurgiczny wykonywany w Turcji w celu skorygowania obszaru Góry Wenus, tj. obszaru ograniczonego włosami łonowymi i tkanką miękką tuż nad kością. Ponieważ nadmiar skóry i tłuszczu w tym obszarze tworzy wybrzuszenia, obszar ten jest wyraźnie widoczny podczas noszenia obcisłych ubrań.

Procedura

Lifting łonowy w Stambule wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu ogólnym. Turecki chirurg przedstawi szczegóły liposukcji i rezultaty, jakich można się spodziewać podczas wstępnej konsultacji.

Najpierw wykonuje się nacięcie wzdłuż fałdów pachwinowych w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu. Następnie turecki chirurg ostrożnie odetnie nadmiar skóry i zmieni położenie tkanek, aby podnieść lub napiąć obszar. Nacięcia są następnie zamykane szwami.

Powrót do zdrowia

Większość pacjentów może wrócić do domu po kilku godzinach. Po operacji wystąpi niewielki ból i obrzęk, ale objawy te można zmniejszyć, postępując zgodnie z instrukcjami pooperacyjnymi.

Turecki chirurg może zalecić noszenie odzieży uciskowej, aby przyspieszyć proces rekonwalescencji. W idealnym przypadku będzie Pan/Pani w stanie wrócić do pracy po tygodniu, a pełna rekonwalescencja potrwa około 5 do 6 tygodni.

Czego może się Pani spodziewać?

Obszar łonowy będzie bardziej płaski po operacji i nie będzie Pan czuł się skrępowany podczas noszenia obcisłych ubrań. Rezultaty będą długotrwałe, jeśli będzie Pani w stanie utrzymać zdrową i stabilną wagę po operacji. Liposukcja łonowa może również przywrócić normalne funkcjonowanie układu moczowego.

Liposukcja łonowa jest czasami wykonywana w połączeniu z liftingiem twarzy i labiaplastyką. Labiaplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na zmianie kształtu skóry otaczającej otwór pochwy.

Jeśli ma Pani jakiekolwiek konkretne pytania dotyczące zabiegu, może je Pani omówić z tureckim chirurgiem podczas wstępnej konsultacji.

Czy istnieje jakieś ryzyko?

Liposukcja łonowa w Turcji jest ogólnie bezpieczną procedurą bez powikłań. Niewielkie siniaki i ból po operacji, jak wspomniano powyżej, znikną w ciągu kilku dni. W razie potrzeby mogą zostać przepisane leki przeciwbólowe.

Aby zmniejszyć ryzyko powikłań, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi opieki pooperacyjnej. Jeśli ma Pani jakiekolwiek inne obawy dotyczące dolnej części brzucha lub rozmiaru i kształtu otworu pochwy, może Pani omówić inne opcje leczenia.

Przeczytaj także: Plastyka brzucha w Turcji

Chirurg w Stambule może zasugerować dodatkowe zabiegi, w tym plastykę brzucha, plastykę warg sromowych i metamorfozę mamy, aby napiąć mięśnie i zmniejszyć zwiotczenie skóry.

Taka kombinacja zabiegów nie tylko poprawia wygląd, ale także przywraca normalne funkcjonowanie ciała i stymuluje intymność seksualną.

Aby dowiedzieć się więcej o liposukcji, prosimy skontaktować się z nami już dziś.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️