Liposukcja brzucha w Turcji

liposukcja 1
Napisany przez Émilie

Proszę skupić się na liposukcji brzucha w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego plastyki brzucha w Turcji.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liposukcji brzucha w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liposukcji brzucha w Turcji

Średnia cena liposukcji brzucha w Turcji w Stambule wynosi 2,200 €, przy minimalnej cenie 1,900 € i maksymalnej cenie 2,400 €. Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 2 godziny. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 6 miesięcy.

Liposukcja brzucha2200 €
Liposukcja bioder1600 €
Liposukcja pośladków2200 €
Liposukcja kości łonowej1400 €

Powtarzające się ciąże, kolejne diety lub dziedziczność, brzuch może gromadzić nadmiar tłuszczu. Pas brzuszny jest z pewnością najtrudniejszą do usunięcia częścią ciała. Nieestetyczne wybrzuszenie, którego nawet sport, nie mówiąc już o diecie, nie jest w stanie zlikwidować.

Turystyka medyczna jest coraz bardziej powszechną praktyką. Liposukcja brzucha przeprowadzana jest przez doświadczonych chirurgów plastycznych. W Turcji łączy się to z doskonałą opieką i niższymi cenami niż w innych krajach. Dlaczego nie wybrać się do Stambułu na liposukcję brzucha w Turcji?

Simulation avant et après la liposuccion du ventre
Symulacja przed i po liposukcji brzucha

Co to jest liposukcja brzucha?

Liposukcja brzucha to zabieg chirurgii plastycznej w Turcji, który polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu z okolicy brzucha. Celem jest pozbycie się złogów tłuszczu, których nie udało się usunąć dietą lub aktywnością sportową. Celem jest odzyskanie lub poprawa harmonijnej sylwetki. Zabieg ten jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Chociaż usuwa nadmiar tłuszczu, liposukcja brzucha nie leczy tłuszczu trzewnego. Ta procedura chirurgii kosmetycznej nie jest zatem odpowiednia do leczenia nadwagi lub otyłości. Zamiast tego leczy miłosne uchwyty, worki siodłowe i nadmiar tłuszczu po ciąży, diecie lub zmianach hormonalnych.

Simulation avant et après la liposuccion du ventre
Symulacja przed i po liposukcji brzucha

Ten minimalnie inwazyjny zabieg chirurgiczny polega na wykonaniu niewielkich nacięć w skórze, aby umożliwić wprowadzenie kaniul. Kaniule odsysają złogi tłuszczu w niektórych obszarach brzucha, szczególnie pod skórą poniżej i wokół pępka.

Znajdująca się tam tkanka tłuszczowa ma miękką, rzadką konsystencję. Można ją łatwo odessać. Liposukcja nie wpływa na głęboki tłuszcz brzuszny, w pobliżu jelita i wewnątrz brzucha.

Przeprowadzana jako zabieg ambulatoryjny, jest powierzana doświadczonemu chirurgowi plastycznemu w celu uzyskania zadowalających rezultatów, modelowania sylwetki i zagwarantowania płaskiego brzucha.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Jakie są zalety liposukcji brzucha?

Podczas gdy większość kandydatów do liposukcji brzucha dąży do płaskiego brzucha, ta operacja kosmetyczna pomaga przede wszystkim ujednolicić sylwetkę. Umożliwia pozbycie się tych nieestetycznych, zlokalizowanych wałeczków tłuszczu, szczególnie w okolicach bioder. Oczywiście po usunięciu nadmiaru tłuszczu brzuch staje się gładszy i bardziej płaski.

Wideo z liposukcji brzucha
 • U mężczyzn liposukcja brzucha może być połączona z liposukcją brzucha. Polega ona na przekształceniu mięśni pasa brzusznego przy użyciu bardzo specyficznej techniki.
 • W przypadku kobiet liposukcję brzucha można połączyć z liposukcją ud lub kolan w celu uzyskania harmonijnej sylwetki.

Kto kwalifikuje się do liposukcji brzucha w Turcji?

Ta operacja chirurgii plastycznej jest dostępna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet z miejscowym nadmiarem tłuszczu. Jest ona odpowiednia dla pacjentów ze średnim BMI i skórą, która zachowała swoją elastyczność.

Calcul de l'IMC
Obliczanie BMI

Zabieg może być nieskuteczny u osób z nadmiarem skóry lub zwiotczeniem mięśni po utracie wagi. W takim przypadku można rozważyć inny rodzaj chirurgii plastycznej i estetycznej: abdominoplastykę.

Liposukcja brzucha w Turcji jest dostępna od 18 roku życia, u pacjentów o stabilnej wadze i elastycznej skórze. Jeśli mają Państwo nadwagę i chcą mieć płaski brzuch, zalecamy schudnięcie przed rozważeniem liposukcji brzucha.

Jakie są różne techniki liposukcji brzucha w Turcji?

W Turcji, a zwłaszcza w Stambule, kliniki są wyposażone w najlepszą infrastrukturę medyczną i najnowocześniejszą technologię umożliwiającą uzyskanie nienagannej liposukcji brz ucha. Mogą Państwo wybierać spośród więcej niż jednej techniki liposukcji brzucha:

Simulation avant et après la liposuccion du ventre
Symulacja przed i po liposukcji brzucha
 • Liposukcja: jest to klasyczna technika usuwania nadmiaru miejscowego tłuszczu za pomocą kaniul.
 • Vaser lipo, technika laserowa o wysokiej rozdzielczości, która wykorzystuje ultradźwięki do niszczenia nadmiaru komórek tłuszczowych, a następnie łatwiejszego odsysania tłuszczu za pomocą mikrokaniul.
 • Delikatna liposukcja: zabieg ten jest stosowany w celu usunięcia małego brzuszka z niewielką ilością tłuszczu. Małe kaniule lub strzykawka są używane do usuwania niewielkiej ilości tłuszczu.

Jak wykonuje się liposukcję brzucha w Turcji?

Aby rozważyć liposukcję brzucha w Turcji, należy wcześniej wybrać klinikę w Stambule. Po wybraniu kliniki, pierwsze wirtualne spotkanie pozwoli Pani poznać chirurga i wyjaśnić swoje cele i oczekiwania.

Silhouette féminine
Kobieca sylwetka

Pierwsza konsultacja

Wstępna konsultacja zdalna pozwoli nam zbadać Pani ciało i określić obszary, które mają zostać poddane zabiegowi. Podczas tego badania klinicznego chirurg wyjaśni również ryzyko i przeciwwskazania związane z taką operacją.

Poinformuje również Panią/Pana, jakie środki ostrożności należy podjąć przed operacją (zaprzestanie palenia tytoniu, picia alkoholu, przyjmowania leków itp.) Może również poprosić Panią/Pana o wykonanie badania przedoperacyjnego. Osoby zakażone wirusem HIV kwalifikują się do tej operacji.

Druga konsultacja

Po przybyciu do Stambułu odbędzie Pan/Pani drugą konsultację z chirurgiem. Spotkanie to pozwoli mu zbadać Pani brzuch i dokonać ostatecznej oceny operacji oraz niezbędnych przygotowań. Spotka się Pani również zanestezjologiem, aby określić rodzaj znieczulenia, które zostanie zastosowane w tym wielkim dniu.

Tracé d'un chirurgien sur le ventre d'un patient
Rysunek chirurga na brzuchu pacjentki

Operacja

W dniu D zajmie się Panią zespół medyczny. Zabieg jest zwykle przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Jednak w przypadku delikatnej liposukcji można zastosować znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa od 1 do 2 godzin.

Za pomocą flamastra chirurgicznego chirurg kosmetyczny zaznaczy obszar, który ma zostać poddany zabiegowi. Po zdezynfekowaniu brzucha wykona ukryte nacięcia w fałdzie pępka. Następnie wprowadzi kaniulę podłączoną do urządzenia ssącego.

Po usunięciu całego tłuszczu chirurg ostrożnie zamyka nacięcia. Na koniec zabiegu opatruje bliznę.

Tracé pour une liposuccion des hanches et des cuisses
Schemat liposukcji bioder i ud

Pooperacji brzucha nastąpi okres rekonwalescencji trwający od 2 do 4 godzin lub nocleg w klinice, po którym nastąpi od 2 do 3 dni odpoczynku, aby odpowiednio się zregenerować. Zostaną Pani również przepisane środki przeciwbólowe. Po tym okresie rekonwalescencji może Pani/Pan powrócić do aktywnego życia. Planowane są regularne wizyty kontrolne u chirurga.

Po operacji

Przez kilka dni będzie Pani/Pan musiała/musiał nosić gorset uciskowy, aby zapobiec gromadzeniu się krwi lub powstawaniu obrzęków i krwiaków. W ciągu pierwszych kilku tygodni po operacji na leczonym obszarze mogą pojawić się siniaki.

Zmniejszą się one po 6 do 8 tygodniach. Po 6 miesiącach wszystkie ślady liposukcji brzucha w Turcji znikną. Mogą Państwo również zauważyć zwiotczenie skóry.

Simulation avant et après une liposuccion du ventre
Symulacja przed i po liposukcji brzucha

Aby wyniki liposukcji brz ucha w Turcji były nienaganne, zaleca się stosowanie zdrowej, zbilansowanej diety, aby zapobiec ponownemu przybraniu na wadze. Mogą Państwo utrzymać swoją sylwetkę poprzez regularne ćwiczenia.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas liposukcji brz ucha może wystąpić pewne rzadkie ryzyko:

 • Niebieskawe siniaki ;
 • Drętwienie i zasinienie;
 • Martwica skóry;
 • Problemy z sercem i nerkami;
 • Zmiany koloru skóry;
 • Obrzęk.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

Proszę zauważyć, że w religii islamskiej liposukcja brzucha nie jest haram. Jest akceptowana, jeśli ma na celu usunięcie defektu wpływającego na ciało.

Dostępna jest wypożyczalnia wózków inwalidzkich, które pomogą Państwu poruszać się podczas pobytu w Stambule i w naszej placówce.

Jakie są zagrożenia związane z liposukcją brzucha?

Poza opuchlizną, obrzękiem i siniakami, liposukcja brzucha jest operacją obarczoną niewielkim ryzykiem. Jest to bezpieczny zabieg wykonywany przez doświadczonego chirurga. Jedynym ryzykiem jest perforacja jelita, gdy kaniula przechodzi przez brzuch.

Dlatego ważne jest, aby starannie wybrać chirurga i zdecydować się na renomowanego praktyka z doświadczeniem.

Coordinatrice avec une patiente
Koordynator medyczny z pacjentem

W Stambule mają Państwo najlepszych praktyków chirurgii i medycyny estetycznej na świecie. Są poszukiwani wszędzie, a ich reputacja wykracza poza Europę. Przeprowadzili tysiące liposukcji z 95% skutecznością.


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu zabiegu po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa liposukcja brzucha w Turcji?

Liposukcja brzucha polega na trwałym usunięciu komórek tłuszczowych. Teoretycznie może więc trwać przez całe życie. Należy jednak uważać, aby nie przybrać zbyt dużo na wadze, ponieważ może to doprowadzić do nawrotu choroby.

Liposukcja jest operacją chirurgiczną, o której wiadomo, że powoduje umiarkowany lub silny ból podczas rekonwalescencji. Lekarz porozmawia z Panią o tym podczas kontaktu, aby przygotować Panią psychicznie do zabiegu.

Przy szacowanym wskaźniku powodzenia wynoszącym 90%, liposukcja jest dość dobrze kontrolowaną operacją chirurgiczną w Turcji. Niemniej jednak konieczne jest upewnienie się, że zwracają się Państwo do dobrych klinik, wyposażonych w kompetentnych chirurgów.

Zaletą liposukcji jest to, że komórki tłuszczowe są usuwane mechanicznie, a zatem trwale. Wszystko, co należy zrobić, to ćwiczyć i stosować zdrową dietę, aby utrzymać obszar w nienaruszonym stanie.

Ponieważ liposukcja brzucha polega na usunięciu komórek tłuszczowych, sensowne jest schudnięcie po zabiegu. Utrata masy ciała jest jednak umiarkowana i szacuje się ją na 2 do 5 kg.

Operacja liposukcji brzucha trwa około 2 godzin. Należy jednak wziąć pod uwagę również procedury przed- i pooperacyjne. Dlatego ten rodzaj operacji wymaga 7-dniowego pobytu w Turcji.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️