Ceny all-on-8 w Tunezji

wszystkie na 8 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o all-on-8 w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze wskazówki dotyczące udanego all-on-8 w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o All on 8 w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena zabiegu All-on-8 w Tunezji

Średni koszt All-on-8 w Tunezji w Tunisie wynosi €7,500. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €7,000 do €8,000.

Czym są implanty All-on-8?

Utrata naturalnych zębów wpływa na Państwa uśmiech i uniemożliwia wyraźne żucie i mówienie. Na szczęście implanty stomatologiczne są idealnym rozwiązaniem Państwa problemu.

Przegląd implantów stomatologicznych All on 8 w Tunezji

Implanty All on 8 w Tunezji to rodzaj zabiegu stomatologicznego, w którym osiem implantów jest mocowanych w każdej szczęce i służy jako kotwice dla stałego mostu dentystycznego.

Implanty All on 8 w Tunezji są wybierane głównie przez osoby, które utraciły 80% swoich zębów. Równomierne rozłożenie sił żucia na implantach jest niezbędne dla idealnego uśmiechu, komfortu i długoterminowego zdrowia implantów i kości.

Ponieważ obciążenie jest prawidłowo rozłożone w koncepcji All on 8, każdy implant jest poddawany mniejszym naprężeniom okluzyjnym wywołanym żuciem niż w koncepcji All on 4.

Ponadto implanty All on 8 oferują szerszy zakres opcji protetycznych niż implanty All on 4. Ponieważ odległość między poszczególnymi implantami na łuku jest minimalna, most protetyczny może być wykonany z estetycznych materiałów, takich jak porcelana lub tlenek cyrkonu. Osiem implantów wspiera most składający się z 12 do 14 zębów.

Jak wygląda procedura wszczepienia 8 implantów w Delhi?

Etap 1 – Konsultacja

Przed rozpoczęciem leczenia implantologicznego All on 8 w Tunezji należy udać się do kliniki na dokładną konsultację. Wykonane zostaną diagnostyczne zdjęcia rentgenowskie i skany, aby sprawdzić, czy Państwa kości szczęki są wystarczające do przeprowadzenia zabiegu. Jeśli nie, może być konieczne wykonanie przeszczepu kości.

Etap 2 – wszczepienie implantów

Implantolog umieści implanty w Państwa szczęce, co zajmie około 2 do 4 godzin. Następnie natychmiast przymocowana zostanie tymczasowa proteza.

Etap 3 – Powrót do zdrowia

Gojenie trwa około trzech miesięcy, podczas których dziąsła i kości zmieniają kształt, aby pomieścić implanty. Po zakończeniu osteointegracji pobierzemy cyfrowe wyciski w celu wykonania protezy stałej. Może to być proteza ruchoma lub most protetyczny, w zależności od Państwa preferencji.

Kto może wybrać implanty stomatologiczne All on 8?

Zalecamy implanty stomatologiczne All on 8 w Tunezji pacjentom, którzy utracili wszystkie zęby w górnej lub dolnej szczęce lub którzy planują ekstrakcję pozostałych zębów i odbudowę za pomocą implantów. Implanty są stabilnym, długoterminowym rozwiązaniem w porównaniu ze zwykłymi protezami.

Jednakże, mogą Państwo nie być dobrymi kandydatami do wszczepienia implantów, jeśli palą Państwo papierosy lub chorują na cukrzycę.

Ile kosztują implanty All on 8?

Koszt implantów All on 8 w Tunezji jest rozsądny. Koszt obejmuje ekstrakcję, zabieg, tymczasową protezę i stały most.

Koszt różni się jednak w zależności od rodzaju wybranej protezy stałej i marki wybranego implantu. Ponadto, cena może wzrosnąć, jeśli wymagany jest przeszczep kości, który kosztuje dodatkowe 100 €.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️