Clinica Juaneda

Clinica Juaneda Palma klinika 1

Clinica Juaneda specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej, PMA / IVF i implantach włosów. Założona w 1923 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Palma, Hiszpania. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Clinica Juaneda, Palma, Hiszpania

Clinica Juaneda została założona w 1923 roku. W pełni zmodernizowana i niedawno powiększona, ma obecnie ponad 90 lekarzy specjalistów obejmujących wszystkie specjalizacje medyczne, w tym: Okulistykę, chirurgię jamy ustnej i szczękowo-twarzową, chirurgię, traumatologię ortopedyczną, pediatrię, chirurgię plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną, psychiatrię, patologię piersi, medycynę podwodną i hiperbaryczną, rehabilitację, reumatologię, urologię, kardiologię, kardioangiografię / stenty, ginekologię, medycynę reprodukcyjną i anti-ageing.

Ich wysoki poziom wiedzy specjalistycznej gwarantuje Państwu wysoki standard opieki, od diagnozy po leczenie. Szpital posiada renomowany zespół oddanych lekarzy specjalistów, którzy przyjmują pacjentów z kraju i zagranicy.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Czyszczenie zębów
Wybielanie zębów
Przegląd stomatologiczny
Konsultacje stomatologiczne

Chirurgia kosmetyczna
Powiększanie piersi
Konsultacja chirurgii plastycznej
Plastyka brzucha

MAP / IVF
IVF – zapłodnienie in vitro
Konsultacje w zakresie medycyny reprodukcyjnej

Implantacja włosów
Leczenie wypadania włosów
Przeszczep włosów
Konsultacje dotyczące wypadania włosów

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Usługi tłumaczenia ustnego
Pralnia
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Palma – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1923
Akredytacja: Nieznany – Języki: angielski, czeski, duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, polski, rosyjski, szwedzki, włoski


Opinie o Clinica Juaneda

Thomas Schrell
Thomas Schrell
10:24 16 Mar 24
Trafiłem do szpitala w związku z nagłym przypadkiem. Odbiór był bardzo miły, bardzo przyjazny i bardzo szybki. Cały personel był bardzo, bardzo miły. Lekarze są bardzo kompetentni. Poczułam się tu bardzo bezpiecznie i swobodnie.
Svetlana Cikova
Svetlana Cikova
10:01 04 Mar 24
Chciałbym podziękować Julii Dudko z kardiologii, która zawsze chętnie pomaga mi i całej mojej rodzinie w każdej sprawie dotyczącej lekarzy.Świetny profesjonalista o dużej rozdzielczości. Posiada dobre referencje na wyspie. Dzięki za wszystko.
David Marjalizo
David Marjalizo
12:02 26 Jan 24
Ostatnie 3 razy, kiedy musiałem udać się na pogotowie z członkiem mojej rodziny, zostaliśmy potraktowani bardzo szybko i przy zastosowaniu odpowiedniego leczenia. Wcześniej korzystałam z innego ośrodka, z innej grupy zdrowotnej i czekanie zawsze było irytujące. Szczerze mówiąc, nie ma koloru. Wspaniała robota!
Merche Ruiz
Merche Ruiz
17:00 05 Mar 24
Dzień dobry, w zeszłym tygodniu udaliśmy się na wizytę do kliniki Juaneda na dermatologię. Chciałem pogratulować personelowi, zarówno w ramach konsultacji, jak i dziewczynie, która pomogła nam, kiedy przyjechaliśmy, miała na imię Verónica Losa. Od pierwszej chwili poczuliśmy się bardzo dobrze zaopiekowani i wysłuchani w naszym problemie. Dziewczyny biorące udział w konsultacjach również były bardzo uważne.Chciałabym, żeby wizyta u lekarza była zawsze tak przyjemna, jak wizyta u dermatologa w Juaneda. Mam nadzieję, że powiedzą dziewczynom. Dziękuję od pacjentów.
Dan Metcalfe
Dan Metcalfe
08:36 21 Jul 23
Absolutnie pierwsza klasa opieki medycznej…Bez wątpienia moje najlepsze doświadczenie medyczne, jakie kiedykolwiek miałem.Zostałem przyjęty, przyjęty przez lekarza, wykonano mi EKG, wykonano badania krwi, otrzymałem leki, otrzymałem wyniki badań krwi, otrzymałem wyniki EKG, miałem prześwietlenie, otrzymałem wyniki RTG, otrzymałem receptę, odbyłem konsultację z lekarzem, odesłano do domu WSZYSTKO W NIEDŁUŻSZE 3 GODZINY!!!Przeczytaj to jeszcze raz… to niesamowite!Wszyscy pracownicy byli uprzejmi, wydajni, pomocni, przyjaźni i bardzo kompetentni.Naprawde bardzo dobry szpital.Wysoce polecany
Lee Mansfield
Lee Mansfield
07:00 18 Sep 23
Przyszedł po zerwaniu Achillesa, poziom usług był niesamowity. Od pilnych przypadków po konsultanta, chirurgię i opiekę pooperacyjną. Również zespół tłumaczy i panie z recepcji - fantastycznie! Spędziłem 3 noce w szpitalu i od tego czasu przychodzę 3 razy w tygodniu. Cały personel jest miły, pomocny i opiekuńczy.
Anastasiia Avramchuk
Anastasiia Avramchuk
05:47 19 Sep 23
Wczoraj odwiedziliśmy tę klinikę, ponieważ wysłała nas tam firma ubezpieczeniowa. Moje dziecko (2 lata) zraniło się w rękę, gdy bawiliśmy się w morzu. Na jego dłoni były widoczne obrażenia, ale nie ruszał nimi i płakał, martwiłem się, że nie zostanie postawiona trafna diagnoza. Ale klinika nam pomogła, dziewczyna z recepcji była bardzo przyjazna i uprzejma, pomogła nam porozumieć się z lekarzami, którzy mówili po hiszpańsku. Dziecko zostało zbadane przez pielęgniarkę, a następnie prześwietlone. Następnie zabrano nas do lekarza, który stwierdził, że na RTG wszystko w porządku. Lekarz zbadał dziecko i po kilku minutach postawił prawidłową diagnozę - zwichnięcie stawu łokciowego, w ciągu kilku sekund lekarz ustawił staw łokciowy na swoim miejscu i już po 20 minutach moje dziecko było już w pełni sprawne i zdrowe. Wszyscy lekarze, którzy badali dziecko i robili mu prześwietlenie, bardzo się nim opiekowali i zapewniali mu zabawę, aby nie płakał. Dziewczyna z recepcji poświęciła nam wiele uwagi i zapewniła dużą pomoc. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim usługom kliniki.
AUDIOVISOR
AUDIOVISOR
14:31 21 Sep 23
Miałem okazję odwiedzić Juaneda Palma, słyszałem o jej solidnej reputacji w dziedzinie opieki zdrowotnej.Wchodząc do kliniki, mogłem docenić jej nowoczesną infrastrukturę i skupić się na zapewnieniu wysokiej jakości opieki. Obiekty były dobrze wyposażone i miały płatny parking.Chociaż moje doświadczenie niekoniecznie było pozytywne, muszę powiedzieć, że robili wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić mi spersonalizowaną uwagę. Poszedłem na badanie wzroku i po około 20 minutach odczekania okazało się, że przydzielono mi specjalistę, który nie jest moim zawodem.Okulista był bardzo profesjonalny i sympatyczny. Na pewno wrócę
Krzysztof Giersig
Krzysztof Giersig
11:23 28 Nov 20
Kompetentna dobrze zorganizowana obsługa.Krótkie czasy oczekiwania.
Music
Music
19:48 03 Apr 24
Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jest to dobra klinika, lekarze są bardzo doświadczeni, a także w nagłych przypadkach nie jest tak tłoczno, jak inne kliniki w Palmie.Jedynym problemem, jaki czasami znajduję, jest to, że w weekendy jest to problem z dostępnością lekarzy, jeśli udasz się na pogotowie, a kolejnym dużym problemem jest to, że bezpłatny parking w pobliżu jest bardzo skomplikowany, to dzielnica mieszkaniowa, ponieważ w pobliżu znajduje się wiele dużych szkół, więc zawsze jest problem z zaparkowaniem .
AHC
AHC
15:45 07 Apr 24
Na izbę przyjęć przyjechał o godzinie 14:00 z powodu silnego bólu karku, było w nim 5 osób, a segregacja trwała początkowo 13:30!! Dziękuję Bogu, że w tym czasie nie było to sprawą życia i śmierci, 5 osób, które tam byliśmy, już minęło, a oni wciąż mijali ludzi, którzy właśnie przybyli.Rozumiem, że musimy ustalić priorytety, ale przekazali mi leczenie Gelocatilem/flutoxem a oni nadal nie wiedzą, że nawet tego nie mam Po 2 godzinach przyjmuje mnie lekarz i wysyła na badanie i ku mojemu zaskoczeniu zdaję sobie sprawę, że w całym szpitalu jest tylko 1 technik, który wykonuje (echo, prześwietlenia rentgenowskie, tomografię komputerową, rezonans magnetyczny...) to już trwało 3 godziny do niego. Mówią mi, że nic nie wiedzą i że powinien do mnie zadzwonić specjalista, jak gdyby nic się nie działo.Podsumowując, przez całe życie jeździłam do La Juaneda, ale moja rodzina i ja w ostatnich latach zaobserwowaliśmy niesamowity spadek, dlatego nie zamierzamy wracać i polecam CLINICA ROTGER.To nie ma sensu w Hiszpanii, nawet w jakimkolwiek PAC, że gdyby były pełne, leczyliby mnie dwa razy szybciej i bez płacenia za prywatną opiekę zdrowotną. I oczywiście nie wyślę Ci żadnego e-maila, zmarnowałeś już mnóstwo mojego czasu.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️