Hisar Intercontinental Hospital

Szpital Hisar Intercontinental w Stambule, Turcja 1

Hisar Intercontinental Hospital specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej i MAP / IVF. Ta założona w 2007 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

MiędzykontynentalnySzpital Hisar, Stambuł, Turcja

Hisar Intercontinental Hospital jest jednym z wiodących tureckich szpitali oferujących najbardziej kompleksowy zakres leczenia. Szpital oferuje swoim pacjentom najwyższą jakość diagnostyki i leczenia w bezpiecznym, komfortowym i skoncentrowanym na pacjencie środowisku.

Zapewniając wszelkiego rodzaju opiekę medyczną potrzebną na każdym etapie życia danej osoby poprzez multidyscyplinarne podejście do leczenia, szpital zatrudnia specjalistów i pracowników służby zdrowia, którzy zostali przeszkoleni w wielu ośrodkach medycznych na całym świecie.

Dysponują oni również najwyższej jakości sprzętem medycznym i obiektywnymi danymi, dzięki czemu mogą zapewnić swoim pacjentom niezawodne techniki diagnostyczne i lecznicze.

Szpital dysponuje 170 łóżkami dla pacjentów oraz siedmioma salami operacyjnymi do przeprowadzania wszelkiego rodzaju specjalistycznych zabiegów, w tym operacji kardiologicznych.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze, regularnie ulepszanej technologii medycznej i zaangażowaniu w komfort i jakość bez uszczerbku dla zasad etycznych, szpital przez lata zdobył zaufanie i przyjaźń swoich pacjentów. Hisar Intercontinental Hospital oferuje środowisko doskonałości, komfortu, spokoju i duchowego wyciszenia.

Łączy w sobie najnowsze umiejętności, naukę i technologię ze starożytnymi koncepcjami holistycznego odnowy biologicznej, leczenia, gościnności i komfortu. Pacjenci są traktowani jak honorowi goście, a szpital stara się, aby czuli się jak w domu, aby mogli szybko i wygodnie wrócić do zdrowia.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Frenektomia
Badanie stomatologiczne
Konsultacja stomatologiczna
Invisalign
Licówki stomatologiczne
Korona dentystyczna
Implant stomatologiczny
Dentysta

Chirurgia kosmetyczna
Leczenie blizn
Powiększanie ust
Transfer tłuszczu
Liposukcja
Otoplastyka
Plastyka krocza
Podniesienie brwi
Ginekomastia
Labioplastyka
Implanty piersi
Redukcja maski łechtaczki
Brachioplastyka
Lifting szyi
Lifting ud
Lifting szyjno-twarzowy
Podniesienie piersi
Podniesienie pośladków
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa
Plastyka nosa
Redukcja piersi
Konsultacja chirurgii plastycznej
Plastyka brzucha
Chirurgia po porodzie
Powiększanie penisa
Rekonstrukcja szczęki

MAP / IVF
IVF – zapłodnienie in vitro

Przeszczepy włosów
Przeszczepy DHI, FUE, FUT

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeniowe
Pralnia
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Podróżne ubezpieczenie medyczne
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Prywatne pokoje
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założony w 2007 r
Akredytacja: Akredytacja JCI – Używane języki: arabski, francuski, angielski, rosyjski


Opinie o Hisar Intercontinental Hastanesi

Issa Sirdar
Issa Sirdar
19:29 07 Jan 24
Mój brat Fawaz Shamlan Al-Dhafairi przeszedł tutaj miesiąc temu operację plastyczną i plastykę nosa i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani szpitalem pod względem jakości świadczonych usług i wyników.Specjalne podziękowania dla doktora Yavuza Selima Yildirima za jego zainteresowanie i profesjonalizm.Z całym oddaniem i szczerością pragniemy podkreślić ogromną rolę, jaką odegrała tłumaczka Maysaa, a słowa nie są jej w stanie wystarczająco podziękować.Więcej sukcesów_________________Będąc w Fawaz Shamlan Al-Dhafairi, to piękne miasto stało się piękne i piękne. Verilen hizmetin kalitesi ve sonuçları açısından hastaneden tamamen memnunuz.Ilgisi i profesjonalista Için Dr. Yavuz Selim Yıldırım'a özellikle teşekkür ederiz.Tercüman Maysaa'nın büyük bir özveri i Samimiyetle oynadığı büyük rolü belirtmek steriz; Nie mamy z tym nic wspólnego.To właśnie się dzieje_______________Miesiąc temu mój brat Fawaz Shamlan Al-Dhafairi przeszedł operację plastyczną i plastykę nosa w waszej szanowanej instytucji. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani szpitalem pod względem jakości świadczonych usług i efektów.Specjalne podziękowania dla dr. Yavuzowi Selimowi Yildirimowi za uwagę i profesjonalizm.Z całym oddaniem i szczerością pragniemy podkreślić ogromną rolę, jaką odegrała tłumaczka Maysaa, a słowa nie są w stanie jej wystarczająco podziękować.Więcej sukcesów
Gokhan Kahraman
Gokhan Kahraman
14:01 14 Nov 23
Przede wszystkim nasz lekarz op. Chcielibyśmy podziękować Nur Betül Tekiner. Niech Bóg go błogosławi. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że go spotkaliśmy i przeszliśmy z nim przez ten proces. *****Chcielibyśmy także podziękować wszystkim przyjaciołom z zespołu pielęgniarskiego, którzy opiekowali się nami po porodzie oraz przyjaciołom, którzy pracowali jako personel sprzątający. Wszyscy obdarzyli nas zaufaniem, wykazując się niezwykłą troską i skrupulatnością.
bayram sari
bayram sari
16:05 24 Oct 23
Świetny szpital. Niech Bóg obdarzy Cię dobrym zdrowiem i pomyślnością. Jeśli jednak jesteś chory i szukasz miejsca na leczenie, jest to pełnoprawny szpital. Chciałbym polecić.
Виктор
Виктор
07:26 28 May 24
Świetny szpital, moje badanie PET-CT było tańsze niż w innych klinikach. Do tej kliniki chodzę już trzeci rok z rzędu. Z roku na rok spotykam się z większą liczbą pacjentów, choć – co nie jest zaskoczeniem – proces organizacji przyjmowania i leczenia pacjentów jest coraz lepszy. Najwyraźniej prace w tym zakresie idą dobrze. Chciałbym szczególnie wspomnieć o tłumaczce pani Mehri. Uważna, responsywna, wszystko zauważa, kontroluje i stara się pomóc. Polecam.
Leila Gaprindashvili
Leila Gaprindashvili
10:07 21 May 24
Chcę opowiedzieć Wam przyjaciele o wszystkich rozkoszach tego szpitala.Zacznę od naszej tłumaczki Myahri, osobiście nigdy nie spotkałam tak sympatycznej i życzliwej osoby, w mgnieniu oka rozwiązała wszystkie nasze sprawy, nawet te, które nie dotyczyły jej obowiązków, a co najważniejsze, tłumaczenie było profesjonalne.Doktor Haluk to profesjonalista, uratował mojemu synkowi kolano, operacja przebiegła bez zarzutu.Reszta personelu jest bardzo uprzejma. Wszystko jest nieskazitelnie czyste i lśniące. A jedzenie, żeby powiedzieć, że byłem zszokowany, to mało powiedziane, wszystko było bardzo smaczne.
Metmax
Metmax
15:24 23 Apr 24
Witam, 16 kwietnia spotkałem się za pośrednictwem infolinii z panem Hakanem Bayraktarem z oddziału urologii w sprawie mojej kamicy nerkowej. Pragnę serdecznie podziękować za to, że bardzo mi pomogłeś swoją życzliwością, wiedzą i doświadczeniem, a także za wysłuchanie drugiej osoby swoją empatią i poczucie, że mogę pozytywnie przyczynić się do procesu chorobowego. Co więcej, mimo że ze względu na moje prywatne ubezpieczenie byłam umówiona do innego szpitala, odwiedziłam go w szpitalu, w którym pracował, ze względu na jego umiejętności komunikacyjne i energię do niesienia pomocy ludziom. Powitał mnie i prowadził z tą samą uśmiechniętą twarzą, uczynnością i wiedzą. Uważam, że zarówno kierownictwo szpitala, jak i Ministerstwo Zdrowia powinny okazywać niezbędne zainteresowanie i wartość pracownikom służby zdrowia, którzy w ten sposób rozumieją pacjentów oraz motywują innych pracowników służby zdrowia i dają przykład. Mam nadzieję, że to moje przesłanie przyciągnie niezbędną uwagę i będzie stanowić wsparcie i wzrost morale dla pana Hakana i naszych pracowników służby zdrowia takich jak on, którzy kochają swoją pracę i nigdy nie tracą energii, aby pomagać ludziom. Dziękuję Ci za wszystko. Napisałem ten artykuł z myślą, że powinniśmy wspierać odnoszących sukcesy, a przede wszystkim DOBRYCH LUDZI. Mam nadzieję, że będzie to przewodnik także dla innych pacjentów. Dzięki.
Zeynep neslihan Bozkoyunlu
Zeynep neslihan Bozkoyunlu
13:32 14 Apr 24
W dniu 06.04.2024 mój synek przeszedł w Państwa szpitalu operację płuc. Chciałbym podziękować naszemu lekarzowi, profesorowi nadzwyczajnemu Erkanowi Yıldırımowi, za jego podejście, informacje, doświadczenie i wsparcie. Zawsze wspierał mojego syna i nas, dbając o to, abyśmy mieli jak najlepsze doświadczenia podczas tej trudnej operacji. Chciałbym podziękować pielęgniarkom, personelowi sprzątającemu i opiekunom wszystkim. Wszyscy są bardzo troskliwi i uśmiechnięci. Dziękuję bardzo.
Gazoo X
Gazoo X
08:58 27 Mar 24
Polecam toDoskonała i doświadczona kadra. We wszystkich działach dostępny jest tłumacz. Moje doświadczenia z nimi były dobre, od przyjęcia, transportu i leczenia. Moje doświadczenie dotyczyło kliniki IVF. Cały personel był chętny do współpracy i miły we wszystkim, zwłaszcza dr Maryam. Tylko pamiętaj, że koszty leczenia są drogie
Ebrima Njie
Ebrima Njie
08:05 11 Mar 24
Hisar Intercontinental Hastanesi to dobry szpital.DoskonałyDoświadczenie Hisar Intercontinental Hastanesi w zakresie opieki zdrowotnej nie ma sobie równych. tam pełna współczucia opieka i dokładna ocena odegrały kluczową rolę w opanowaniu mojego stanu zdrowia. Indywidualne podejście do leczenia Hisar Intercontinental Hastanesi i dbałość o szczegóły wzbudziły we mnie zaufanie na całej mojej drodze do lepszego zdrowia. Jestem wdzięczny za zaangażowanie i gorąco polecam ich każdemu, kto potrzebuje doskonałej opieki zdrowotnej.
teras bistro
teras bistro
11:57 06 Mar 24
Chciałbym podziękować mojej przyjaciółce Merve Aksoy za zainteresowanie oddziałem tomografii komputerowej zwierząt domowych w tym trudnym dla mojego ojca okresie, ponieważ miał guza mózgu. Szybko odpowiedziała na wszystkie moje pytania i zakończyła nasze badania w ciągu 1 dnia. Dzięki Bogu , wyniki były takie jak oczekiwaliśmy.Dziękujemy, jej uwaga również podniosła nas na duchu 🙏🏻
Merve Akarçay
Merve Akarçay
20:02 07 Mar 24
Dokładnie miesiąc temu moja nauczycielka Pakize Eker Balcıoğlu przeszła operację hemoroidów metodą Dopplera. Dzisiaj przeprowadził u mnie kontrolę po pierwszym miesiącu. Pragnę wyrazić moją nieskończoną wdzięczność za troskę i uwagę, jaką okazał mi od chwili, gdy poszłam na badanie, aż do operacji i po niej, uwolnił mnie od problemu hemoroidów, na który cierpiałam od lat. To doskonały chirurg, doskonała osoba, bardzo go kocham, cieszę się, że trafiłam na tak miłego lekarza, jestem mu bardzo wdzięczna. Z wyrazami szacunku
Elena.S
Elena.S
14:12 06 Mar 24
Chcę podziękować oddziałowi intensywnej terapii noworodków. Po porodzie moje dziecko miało małą infekcję. Lekarze natychmiast podjęli działania i rozpoczęli leczenie. Moje dziecko spędziło tydzień na intensywnej terapii. Po pierwsze i najważniejsze, możesz odwiedzać dziecko dwa razy dziennie, przytulać je i karmić. Po drugie, możesz odciągać mleko, a pielęgniarki będą karmić Twoje dziecko mlekiem. po trzecie i jeszcze ważniejsze jest wspaniały personel medyczny, wszystkie dziewczyny traktują dzieci z miłością i troską. Są bardzo uważni i otaczają Twoje dziecko i Ciebie opieką i wsparciem. Bardzo dziękuję pielęgniarkom, które były przy moim synku przez całą dobę oraz lekarzom, którzy zapewnili mu najlepsze leczenie.
G.Zehra ÇEKAL TAŞDAN
G.Zehra ÇEKAL TAŞDAN
07:53 17 Feb 24
Byłem tu na operacji przepukliny pachwinowej mojej żony. Chcielibyśmy podziękować mojemu nauczycielowi Alperowi Şahbazowi za jego motywację, lekarstwo i człowieczeństwo. Kierownictwo Hisar, pielęgniarki, obsługa piętra i stołówka to ludzie, którzy naprawdę zasługują na szacunek. Wychodzę niezadowolona tylko z jednej młodej pielęgniarki z nadwagą, która wczoraj wieczorem pełniła dyżur. Dla nas uśmiech przychodzi po zdrowiu. Jako kobieta pracująca w sektorze prywatnym uważam, że musi dobrze wykonywać swoją pracę, ale uśmiech obowiązuje. Myślę, że ważne jest, aby wejść i powiedzieć dzień dobry, a wyjść, mówiąc: wracaj do zdrowia wkrótce i trochę się uśmiechnij😘
Azamxon Azimov
Azamxon Azimov
18:16 26 Feb 24
Mój ojciec pochodził z Uzbekistanu, bardzo dobrze się nim zaopiekowaliJesteśmy zadowoleni z lekarzy, dziękujemy bardzo.Niech Bóg błogosławi doktora Orhana Dalkilica
DanBre
DanBre
17:12 13 Dec 23
Niedawno pojechałem do szpitala Hisar w Turcji, aby poddać się rękawowej operacji żołądka i jestem bardzo zadowolony z wyników. Konsultacje online, przyjęcie i procedura przebiegły pomyślnie, a proces powrotu do zdrowia przebiegł sprawnie. Personel medyczny zapewnił mi doskonałą opiekę i wsparcie podczas całej podróży z Ameryki Północnej. Już teraz zauważam znaczne pozytywne zmiany nie tylko w mojej wadze, ale także w ogólnym stanie zdrowia. Gorąco polecam operację rękawa żołądka u doktora Burcina każdemu, kto uważa ją za rozwiązanie odchudzające.
Gülnur Soylu
Gülnur Soylu
18:39 08 Jan 24
Pragnę serdecznie podziękować mojemu drogiemu nauczycielowi, ginekologowi onkologowi panu Kadirowi Güzinowi, który przeprowadził u mnie laparoskopową operację usunięcia macicy i jajników, którą miałam 6 tygodni temu.To była taka operacja, że ​​tego samego wieczoru chodziłem z wielką łatwością.Po powrocie do domu trzeciego dnia nie potrzebowałam już żadnych środków przeciwbólowych. Pod koniec pierwszego tygodnia mogłam już bardzo komfortowo wykonywać codzienne prace domowe.1. Pod koniec miesiąca udało mi się wrócić do zupełnie normalnego życia, co było niesamowitym komfortem.Mój lekarz tak dobrze mi to wyjaśnił przed i po operacji, a my robiliśmy każdy krok z takim nastawieniem, że na szczęście nie odczuliśmy żadnych problemów.Oczywiście w trakcie tego procesu nie sposób nie wspomnieć o aniołach Kliniki Ginekologii, gdyż każda z nich, począwszy od recepcji, a skończywszy na asystentkach i pielęgniarkach, wspierała mnie indywidualnie do tego stopnia, że ​​nie opuścili moje ręce, gdy cierpiałem, i ocierali rękami moje łzy, gdy płakałem. Wróżki Zdrowia, cieszę się, że Was mam, kocham Was.W obecności mojego bardzo, bardzo cennego nauczyciela, profesora dr Kadira Güzina, chciałbym wyrazić mój nieskończony szacunek i wdzięczność wszystkim pracownikom służby zdrowia. Cieszę się, że was mam.
Melih Kaya
Melih Kaya
10:33 15 Aug 23
Jesteśmy pacjentką prof. dr Süleymana Alici z oddziału onkologii. Jest jednym z nielicznych naszych profesorów w Turcji, o wysokim poziomie wiedzy i doświadczenia. Przechodzimy przez ten proces leczenia w najlepszy sposób dzięki inteligentnej medycynie i planowi leczenia, który zalecił. Chcielibyśmy podziękować jej asystentce Pani Fundie i Pani Yildiz za zainteresowanie i zainteresowanie.
Hasan El hajj
Hasan El hajj
09:15 24 Sep 23
To było złe doświadczenie. Zabrałem żonę o 8:00 wieczorem w nagłym przypadku, ale jej stan zdrowia był stabilny, ale potrzebny jest lekarz specjalista, aby ją zbadał. Nawet nie zmierzyli jej temperatury, zrobili tylko tomografię komputerową. zapytaj o 6800 tl za tomografię komputerową i nikt nie kazał nam czekać w pokoju, czekamy w poczekalni. I nawet nie ma tłumacza, pielęgniarki są dobre, nie ma hejtu, ale myślę, że zależy im tylko na pieniądzach, a zapominają o nas.
Mustafa Kilicarpa
Mustafa Kilicarpa
09:34 29 Jan 24
Jesteśmy pacjentami nauczycielki Meryem Kure Eken, nasze leczenie trwa i czeka nas operacja. Wezwano nas ze szpitala i podana cena była bardzo wysoka. Kiedy dzwoniliśmy do innych prywatnych szpitali i pytaliśmy, różnice cenowe są ogromne. Teraz nie rozumiemy, czy każą nam odejść od naszej nauczycielki i udać się do innego szpitala, bo to różnica pół na pół, my chcemy pomocy w tej kwestii.To bardzo nierozsądne, żeby szpital prosił o tak wyższą niż wiele innych szpitali.Będziemy zadowoleni, jeśli otrzymamy odpowiedź.
Dr. MuRDeR
Dr. MuRDeR
09:58 06 Nov 23
To chyba jedyny prywatny szpital, w którym można wydać mnóstwo pieniędzy i czekać w przychodni 2 godziny. Rozpoczęliśmy ścieżkę i wciąż zmierzamy, aby ją zakończyć, więc nie angażuj się. Zdecydowanie nie polecam tego. Właśnie teraz, na moich oczach, w przychodni, w której czekałem 2 godziny, wpuszczono przede mną dwóch pacjentów bez wizyty, którzy przyszli po mnie!! Wstydź się, naprawdę
Burak Güvenç
Burak Güvenç
13:38 27 Oct 23
Cześć,Zapytałem, czy moje prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest ważne i powiedziano mi, że jest ono objęte polisą. Dwukrotnie mnie zbadano, pobrali trochę pieniędzy i stwierdzili, że resztę pokryje ubezpieczenie. Potem powiedzieli, że popełniliśmy błąd i zwróciliśmy pieniądze na moje konto. Po kilku miesiącach powiedzieli, że jesteś winien pieniądze i zażądali zapłaty wszystkiego. Następnie przysłali mi ładną fakturę z egzekucją. Ich personel jest niewystarczający, a ta sytuacja stała się dla mnie ofiarą.Gdybym wiedział od początku, nie otrzymałbym leczenia. Ja też nie byłam zadowolona z zabiegu.Nie polecam. Bolała mnie głowa, więc napisałam długi post, żeby inni uważali.
Hayri Baraçlı
Hayri Baraçlı
10:02 20 May 23
Prywatny szpital, który za pieniądze z platformy social360 wykupuje komentarze do map i 5-punktowe głosy. Po zmuszeniu pacjenta do szpitala, zamykasz tyle rachunków, ile możesz. Niech Bóg nie pozwoli nikomu wpaść w wasze ręce. Mój brat miał kłopoty o życie, ty byłeś w tarapatach o pieniądze.
ABC Otogaz LPG Dönüşüm Merkezi
ABC Otogaz LPG Dönüşüm Merkezi
13:18 23 May 24
U mojej mamy zdiagnozowano raka macicy. Skierowano nas do prywatnego szpitala Ümraniye Hisar za zaleceniem profesora Ateşa, specjalisty ginekologii onkologicznej w Stambule Ataşehir, który stwierdził, że nie może operować ze względu na wysoki poziom CRP i konieczne jest leczenie. chemioterapia, a poziom CRP powinien się obniżyć. Zostaliśmy skierowani do prywatnego szpitala Ümraniye Hisar z zaleceniem doktora Mustafy, onkologa ze szpitala Hisar, w celu leczenia infekcji, ponieważ poziom infekcji był wysoki. Stwierdził on, że nie może zastosować niezbędnej chemioterapii został przyjęty do szpitala Hisar na leczenie. Powiedzieli, że zajmie to 3-4 dni, ale trwało to 15 dni. W tym okresie opiekował się nim specjalista ds. infekcji Ramazan Bey. Wszystko zostało zrobione, od antybiotyków po posiew krwi i moczu. MRI, USG jamy brzusznej i miejscowa histerektomia. Podano 8 surowic, pobrano krew i pobrano tampon. Niestety, to nie jest zero, to jest CRP miała 220 lat po leczeniu. Dopóki moja matka wciąż żyła i chodziła, Çikista był martwy i wyczerpany, nauczyciel Ramazsn, od tej chwili nie mogę nic zrobić, aby chronić twoją matkę idź, a kiedy wyszliśmy, zabrali nam 128 tys. TL. To zależy od ciebie... Najgorsze jest to, że przed każdym zabiegiem mówiono, że tym razem prawdopodobnie będzie 90% wykrycia, i to przy ostatniej operacji chirurgicznej. , mówiono, że 99% zarazków zostanie zdiagnozowanych, a wynik znów był rozczarowujący.
Capt. BALKAYA
Capt. BALKAYA
18:28 07 Apr 24
Jechaliśmy w 2 osoby z zatruciem pokarmowym, zapłaciliśmy 5 tys. lirów za 1 osobę, pół dnia czołgaliśmy się na noszach, a na koniec wyjaśniam, jakie otrzymaliśmy leczenie: leki przeciwwymiotne, przeciwbiegunkowe leki i antybiotyki na 3 dni. Powiedzieliśmy, że sami kupiliśmy już w aptece leki na wymioty i biegunkę, czy możesz nam napisać 2 opakowania tego antybiotyku, żebyśmy oboje mogli go zastosować? Powiedzieli, że musimy otworzyć badanie również dla twojego rozmiaru. Nie jesteś człowiekiem. Cholera, mamy tyle księgowości, widzisz, że jesteśmy chorzy, chcesz 2500 lirów na przepisanie antybiotyków, wygląda na to, że nie dość okradłeś...Bądź przede wszystkim człowiekiem. Przyjechałam spoza miasta, poszukałam w Google i przyjechałam, bo to najbliższy i najwyżej oceniany szpital. Szkoda, że ​​nie przyjechałam, nie otrzymaliśmy leczenia, to była strata czasu i pieniędzy. Rodziny osób pracujących na izbie przyjęć i przy kasie zginęły śmiercią męczeńską w Gazie.Myślę, że wszyscy czują się tak, jakby świat się zawalił. Jeśli jesteś szpitalem, utrzymasz wysoką motywację swojego personelu, jeśli jesteś pracownikiem, opuścisz instytucję z honorem i godnością, jeśli nie będziesz z niej zadowolony. Nie ma sensu uciskać ludzi. Co się wydarzyło w wyniku dzisiejszego dnia? Wszędzie będę opowiadać o tym, czego doświadczyłam i dołożę wszelkich starań, aby ludzie nie trafiali do szpitala takiego jak Twój. Jeśli martwisz się budowaniem mięśni, weź lekcję. Niech moje prawo będzie pamiętane jako haram do ostatniego grosza, inshallah.
Tunahan Üzülmez
Tunahan Üzülmez
09:46 11 Mar 24
Dyrekcja szpitala nie może kontrolować lekarzy. Lekarze wychodzą o wyznaczonej godzinie. Przyjechaliśmy ze strony europejskiej na wizytę, którą wyznaczyli 3 tygodnie później i otrzymaliśmy odpowiedź, że lekarz pojawił się 5 minut temu. Canan Kocaman Yıldırım Nie pójdę więcej do tak zwanego lekarza ani do tego szpitala.
Ayşegül K
Ayşegül K
13:22 28 Sep 23
Dzwonisz na infolinię i dowiadujesz się, że w prywatnych szpitalach nie leczy się przypadków kociego pazura i należy udać się na oddział ratunkowy szpitali publicznych. Jak na razie wszystko ok, dzięki za informację. Następnie pytasz: „Czy wiesz, jak pilnie muszę się zgłosić? Czy gdybym poszedł jutro, byłoby za późno?” Prosisz o informacje medyczne już teraz, ale kontaktujesz się z infolinią, mówią „miłego dnia” i rozłącz się z tobą. Tak, przecież to niewybaczalny błąd(!)
Ramazan Arar
Ramazan Arar
22:19 21 Feb 24
Zbadano nas w prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym, które stwierdziło, że ubezpieczenie tego nie obejmuje i każe nam zapłacić całą opłatę za badanie. Skontaktowaliśmy się z naszym ubezpieczycielem i powiedzieli, że jest to problem związany ze szpitalem. Kiedy zgłosiliśmy problem do szpitala, powiedzieli nam, że tak, problem został spowodowany przez nas i zadzwonimy do Ciebie z prośbą o zwrot pieniędzy, a dwukrotnie odesłali nas ze szpitala do domu bez rozwiązania problemu. Nadal nie potrafili rozwiązać problemu. Inny szpital rozwiązał ten sam problem w niecałe 5 minut. Szpital Hisar od miesiąca nie rozwiązał prostego problemu. Choć mówiono, że opłata zostanie zwrócona, nadal nie udało się rozwiązać problemu.
Mustafa Tutuk
Mustafa Tutuk
19:32 22 Sep 23
Zabrałem żonę do ginekologa Tuğba Güngör, bo była w ciąży, ale nie było zainteresowania... O wynikach badań dowiesz się od sekretarki. Odpowiedzi zimne i niesatysfakcjonujące... Lekarza nie ma w umówionej godzinie, zgadzamy się na wizytę u innego lekarza, ale lekarz nas nie przyjmuje... Złożyliśmy skargę do kierownika, nic się nie zmieniło. Zabieramy go do prywatnej kliniki za tę samą cenę i jesteśmy o wiele bardziej zadowoleni. Dosłownie bardzo zdrową ciążę rozpoczęliśmy od stresu... Nie polecamy...
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️