Przeszczep włosów dla kobiet w Tunezji

przeszczep włosów tunezja 1
Napisany przez William

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepach włosów dla kobiet w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące przeszczepu włosów dla kobiet w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o przeszczepach włosów u kobiet w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tunezyjskich chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu włosów dla kobiet w Tunezji

Średni koszt przeszczepu włosów u kobiet w Tunezji wynosi 2 400 EUR. Cena zależy od liczby przeszczepów i zastosowanej techniki. Metoda FUE kosztuje 2200 euro, a technika DHI kosztuje 2600 euro. Długość pobytu wynosi 4 dni. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 5 miesięcy.

Przeszczep włosów u kobiet2400 €
Przeszczep włosów u mężczyzn2200 €
Przeszczep włosów metodą FUE2200 €
Przeszczep włosów metodą DHI2600 €

Kompletny przewodnik po przeszczepach włosów dla kobiet w Tunezji

Wypadanie włosów u kobiet to złożone zjawisko. Może podważyć pewność siebie, ale także sposób, w jaki patrzymy na siebie na co dzień. Na szczęście istnieją obecnie zabiegi kosmetyczne, które mogą zaradzić temu problemowi, takie jak przeszczep włosów lub implantacja włosów.

Ten rodzaj chirurgii kosmetycznej jest obecnie przeprowadzany przy użyciu nowoczesnych technik i najnowocześniejszych technologii, aby osiągnąć nieskazitelne rezultaty.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wszczepieniem implantu włosów, przeszczep włosów u kobiet w Tunezji jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najczęściej zalecanych procedur, ze względu na cenę, ale przede wszystkim ze względu na wskaźnik powodzenia.

Na czym polega przeszczep włosów u kobiet?

Przeszczep włosów u kobiet to zabieg chirurgiczny polegający na wszczepieniu nowych mieszków włosowych w łysiejące obszary czaszki po utracie włosów.

Aby to zrobić, chirurg usunie mieszki włosowe z obszaru dawczego (część czaszki z włosami, które są nadal pełne), a następnie przeszczepi je do obszarów, w których nie ma już włosów. Przeszczepy włosów są przeprowadzane przy użyciu nieinwazyjnych, nowoczesnych i przede wszystkim najnowocześniejszych technik.

Obecnie istnieje kilka technik przeszczepu włosów:

  • Przeszczep FUE (Follicular Unit Extraction): technika przeszczepu polegająca na pobieraniu mieszków włosowych pojedynczo z obszaru dawczego, a następnie wszczepianiu ich bezpośrednio w obszar dawczy za pomocą stalowego ostrza nacinającego.
  • DHI (Direct Hair Implantation) : ta estetyczna metoda umożliwia pobieranie i wszczepianie mieszków włosowych bezpośrednio za pomocą jednego narzędzia: pióra z mikroostrzami z szafirowego kamienia. Ta technika implantacji włosów jest obecnie najszybsza i najbardziej praktyczna do wykonania.

Dla kogo przeznaczony jest przeszczep włosów u kobiet w Tunezji?

Przeszczep włosów u kobiet jest przeznaczony dla każdej kandydatki cierpiącej na wypadanie włosów. Innymi słowy, wypadanie włosów, które nie prowadzi już do nowego wzrostu. Nazywa się to łysieniem. Łysienie ocenia się w skali Ludwiga. Ta procedura jest zalecana dla kobiet z łysieniem lub łysieniem w skali Ludwiga III.

Implantacja włosów jest odpowiednia dla wszystkich form łysienia: rozproszonego lub postępującego, androgenowego, bliznowacenia (po urazie, oparzeniu lub wypadku) lub łysienia trakcyjnego. Przeszczep włosów można rozważyć natychmiast po stwierdzeniu utraty gęstości i łysienia.

Należy jednak pamiętać, że implantację włosów można rozważyć tylko na zdrowej skórze głowy. W przeciwnym razie implanty nie utrzymają się i nie będzie można osiągnąć estetycznego rezultatu.

Przeszczep włosów u kobiet nie jest zalecany kobietom w ciąży lub karmiącym piersią, a także osobom z zaburzeniami krzepnięcia, chorobami układu krążenia lub reakcjami alergicznymi.

Jak przebiega przeszczep włosów u kobiet w Tunezji?

Przeszczep włosów u kobiet w Tunezji jest nieinwazyjną i przede wszystkim kontrolowaną procedurą chirurgii kosmetycznej. Przeprowadzany jest przez doświadczonych chirurgów kosmetycznych, którzy cieszą się międzynarodową renomą. Wskaźnik sukcesu wynosi 99, 9%, a opieka jest kompleksowa.

Zagraniczni pacjenci, którzy chcą udać się do Tunezji na przeszczep włosów, zostaną objęci opieką od A do Z podczas pobytu.

Przed operacją

Pierwszym etapem przeszczepu włosów u kobiety w Tunezji będzie diagnoza włosów. Ta wstępna konsultacja obejmuje ocenę gęstości włosów i utraty włosów przez zespół medyczny. Przeprowadzony zostanie szereg badań lekarskich i badań krwi w celu ustalenia, czy implant włosów jest zgodny z Pani stanem zdrowia.

Kolejna konsultacja przed zabiegiem odtworzenia włosów pozwoli na przeprowadzenie bardziej dogłębnej oceny medycznej. Będzie to również spotkanie z anestezjologiem.

Podczas operacji

Operacjawszczepienia włosów wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Może trwać od 6 do 8 godzin, przeplatanych krótkimi przerwami (ale nie za długimi, ponieważ mogłoby to spowodować zanieczyszczenie przeszczepów i skóry głowy). Podczas jednej sesji chirurg może wszczepić do 4000 przeszczepów, w zależności od wybranej metody.

Implanty włosów nie są bolesne. Może wystąpić niewielkie krwawienie, ale nie można wykluczyć ryzyka uszkodzenia mieszków włosowych podczas przeszczepu. Sukces tego etapu zależy niemal wyłącznie od doświadczenia chirurga.

Po operacji

Po operacji, gdy znieczulenie ustąpi, efekty uboczne można podsumować jako kilka mrowień. Ustępują one po leczeniu zastosowanym przez chirurga. W ciągu 2-3 dni po operacji chirurg przeprowadzi kontrole w celu oceny stanu przeszczepów i ustalenia, czy przeszczep włosów zakończył się powodzeniem. Po kilku miesiącach przeszczepy wypadną, a wszczepione włosy powrócą do normalnego cyklu odrastania.

Środki ostrożności po przeszczepie włosów u kobiet

Po przeszczepie włosów u kobiet w Tunezji należy podjąć szereg środków ostrożności:

  • Do mycia włosów należy używać specjalnego szamponu.
  • Proszę nie dotykać włosów: żadnych zabiegów chemicznych ani mechanicznych.
  • Proszę spać w pozycji półsiedzącej pod kątem 45°. Proszę nie spać w pozycji leżącej przez 10-15 dni. Aby spać na plecach, proszę odczekać około 1 miesiąca.
  • Proszę nie suszyć włosów na słońcu; proszę wychodzić z zakrytą głową.
  • Proszę nie pochylać głowy zbyt mocno, aby uniknąć słabego krążenia krwi,
  • Proszę stosować zdrową, zbilansowaną dietę i przyjmować suplementy diety.

Ile kosztuje przeszczep włosów u kobiet w Tunezji?

Koszt przeszczepu włosów u kobiet w Tunezji wynosi od 2 000 do 2 500 euro. Obejmuje to wszystko, co jest pokrywane podczas pobytu medycznego: honorarium chirurga, koszty hospitalizacji, obserwację pooperacyjną, transfer z lotniska do hotelu, leki, pomoc językową itp.


Nowy wygląd może odmienić Państwa życie! Prosimy skontaktować się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny przeszczepu włosów dla kobiet w Tunezji. Z nami będą mieli Państwo dostęp do najlepszej opieki i najlepszego pobytu medycznego.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

William

Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️