Anfa Fertility Center

Anfa Fertility Center Casablanca klinika 1

Anfa Fertility Center specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 1984 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Casablance w Maroku. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Centrum Płodności Anfa, Casablanca, Maroko

Położona w samym sercu Casablanki klinika Anfa Fertility Clinic (AFC) jako pierwsza w Maroku specjalizuje się w medycynie i technikach reprodukcyjnych. Po uzyskaniu akredytacji ISO 9001, klinika przestrzega najwyższych standardów jakości i opieki. Z tego powodu jest bardzo popularny zarówno wśród lokalnych pacjentów, jak i turystów medycznych.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
USG pęcherzyków jajnikowych
Testy hormonalne
Konsultacja IVF
Spermogram
Konsultacja z zakresu medycyny reprodukcyjnej
Mrożenie nasienia
Wspomagane wylęganie MAP
Mrożenie zarodków
Embrioskop
Transfer zarodków
IVF – zapłodnienie in vitro
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Transfer zarodka
Mrożenie oocytów
IMSI – wewnątrzcytoplazmatyczna iniekcja plemnika
Sztuczna inseminacja
Ocena płodności

Usługi

Zakwaterowanie rodziny
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Rezerwacja taksówek
Pokoje dostępne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
Apteka
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności przy jedzeniu
Telewizor w pokoju


Miasto: Casablanca – Kraj: Maroko – Rok założenia: 1984
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Język(i): Arabski, Angielski, Francuski


Opinie o Anfa Fertility Center

Rma Fan
Rma Fan
21:39 19 Apr 21
Bardzo dobry
صناعة الوعي
صناعة الوعي
20:31 02 Sep 19
Nieuczciwy. Nieprofesjonalny personel (hajar) jest taka niegrzeczna i lekceważąca. w ogóle nie zalecane
Frank Right
Frank Right
21:11 13 Aug 21
AFC to kompletny arnaque, personel jest tym, który załagodzi spory pomiędzy tymi, którzy mają te pasje. Tout ce don’t ellles soucient, to jest twój argent, i elles ne prennent que de l'argent liquide. Podczas moich ulubionych cykli FIV wyremontuję szpital, który mieści się w domu w RDC, w małej willi. Sachanta, że ​​środowisko naturalne odgrywa dużą rolę w sukcesie świata. M. Sefrioui nie jest wobec nas jasny i szczery. Mamy duży obszar, więc nasze szanse są duże, gdy nasze dzieci w przyszłości skonsultują się z lekarzem, wiemy, że nasze szanse są bardzo duże i że nie muszą się martwić tą samą historią co M.Sefrioui. Jest rana kłuta i wyjątkowo ważny olej na prośbę najbardziej honorowych ludzi, którzy mają możliwość zapłodnienia i znalezienia minimum. Nie chcę wprowadzać w błąd poprzez certyfikaty reklamy lub marketingu wideo, ISO lub inne w środkach masowego przekazu lub mediach społecznościowych. M. Sefrioui Po tym dniu nie mieliśmy już żadnego współczucia, do tego stopnia, że ​​był zainteresowany, to była zapłata.Centrum Infa IVF to po prostu kompletne oszustwo, personel jest całkowicie nieprofesjonalny. Jedyne, na czym im zależy, to Twoje pieniądze. Pobierają opłaty wyłącznie gotówką. Wykonali u mnie trzy cykle ICSI podczas wykonywania prac budowlano-konserwacyjnych w tzw. klinice, która znajduje się pod jedną z willi i nie posiada minimalnych warunków do wykonywania takich operacji. Świadomość, że otaczające środowisko odgrywa główną rolę w powodzeniu sztucznego zapłodnienia. Pan Sefrioui nie był wobec nas jasny i szczery. Utwierdził nas w przekonaniu, że mamy duże szanse. Wziął całe wynagrodzenie, choć wiedział, że szanse na zapłodnienie jednego jaja są bardzo nikłe. Kiedy konsultowaliśmy się z innym lekarzem, powiedział nam, że nasze szanse są bliskie zera i że to nie warto było próbować. Nie dajcie się zwieść oznaczeniu ISO, reklamom marketingowym czy innym filmikom w mediach społecznościowych. To nic innego jak żałosna próba marketingowa. Pan Sefrioui po niepowodzeniu nie okazał nam współczucia. Interesowała go tylko zapłata.
FARID FEDY
FARID FEDY
19:13 01 Feb 21
Dzień dobryrada dla wszystkich par szukających kliniki specjalizującej się w leczeniu niepłodności idźcie swoją drogą, ta klinika prowadzona jest przez nieludzkiego pseudolekarza, nawet nie pozdrawia pacjentów, jest dumna, nie dba o pacjentów, jej celem jest wzbogacenie się, „pieniądze i nic więcej, żadnych dalszych działań, klinika duchów, raczej bank, który cię okrada, asystenci, jeśli można ich tak nazwać, a raczej współpracownicy nieostrożności, pogardy, cały zespół musi się przede wszystkim przeszkolić, dobre maniery, szacunek, i uprzejmość: podstawa relacji, dlatego pozdrawiam lekarzy i całą europejską i amerykańską profesję medyczną.To nie dyplomy robią różnicę, ale kompetencje, a przede wszystkim człowiek.Mogę udowodnić swoją opinię wszelkimi dostępnymi mi środkami po przejściu przez to oszustwo... nie zasługujesz nawet na pół gwiazdki.rada: idź szkolić się w dobrych umiejętnościach interpersonalnych i zmień pracę... medycyna i przysięga Hipokratesa są niewinne twoich czynów
HARAG Anes
HARAG Anes
18:02 11 Aug 23
Omar SEFRIOUI, Doktor bardzo, bardzo, bardzo „przereklamowany” dzięki swoim wielokrotnym występom w mediach, a wsparciu blogerów i influencerów „kupił”, by zrobić z niego gwiazdę…Brak komunikacji z pacjentami w celu wyjaśnienia sprawy... patrzy na ciebie z góry... podsumowuje i pozwala asystentom się tobą zająć... i zaleca ten sam protokół dla wszystkich pacjentów...Nawet oferuje sobie prawo do nielegalnej sprzedaży kuracji i zmusza do przyjmowania suplementów diety sprzedawanych w jego tak zwanej klinice po nierealnej cenie!!!Wzywa cię do podjęcia działań i oczywiście do zapłacenia, bez przeprowadzenia minimalnej analizy i kontroli w celu zapewnienia wykonalności i zwiększenia wskaźnika sukcesu jego czynu: więc tak, jest materialistą, czyniąc z ciebie maksimum próby, nawet jeśli jest przekonywał o swoich porażkach.Poszliśmy do innego ginekologa i różnica jest oczywista. Sefrioui wykonuje swoje czynności w kabinach (1,50m x 1,50m) bez minimum higieny!!! (Brak sterylizacji boksu!!!, brak wentylacji pomieszczenia!!! Transfery wykonywane są na ślepo, bez USG!!! Zespół jest mega przeciążony… nie mówiąc już o wielokrotnych konsultacjach opłaconych za Ciebie zaznacz w arkusze pielęgnacyjne: „bezpłatna konsultacja”!!!…Osobiście nie polecam tego ginekologa… poza tym zastanawiam się jak lekarz, który złożył przed Bogiem przysięgę, że będzie tak praktykował i traktował pacjentki jak klientów, a nawet bydło, wykorzystując blogerów i influencerów do napędzania swojej działalności!!! A także przekształcenie swojego biura w salon kosmetyczny oferujący zastrzyki z botoksu i nie tylko…Krótko mówiąc, nie będę się reklamować dla nikogo… ale Sefrioui jest jednym z najgorszych… i nie dajcie się zwieść pierwszej konsultacji…
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️