Bichektomia w Tunezji

prix bichectomie tunisie pas chere 1
Napisany przez Maria

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o bichektomii w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej bichektomii.

NajlepszaKlinika.com informuje o bichektomii w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena bichektomii w Tunezji

Średni koszt bichektomii w Tunezji w Tunisie wynosi €1,350. W zależności od Pana/Pani potrzeb, cena może wahać się od €1,200 do €1,500. Cena ta obejmuje wstępną konsultację, tłumacza, hotel, badania przedoperacyjne, operację, znieczulenie i kontrole pooperacyjne. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Czas pobytu wynosi 7 dni, w tym 1 noc w szpitalu. Rezultaty są widoczne w ciągu 3 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Bichektomia1350 €

Czy pucołowata twarz dziecka pozostała z Panią przez cały okres dojrzewania i dorosłości? Czy chciałaby Pani mieć szczupłą twarz jak Emily Ratajkowski lub Bella Hadid? Proszę zdecydować się na bichektomię w Tunezji! Li specjalny zabieg estetyczny wyszczuplający okrągłe policzki.

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o bichektomii w Tunezji

Bichektomia to nazwa nadanazabiegowi chirurgicznemu polegającemu na usunięciu lub zmniejszeniu kulek policzkowych. Z grubsza rzecz biorąc, wewnątrz policzków znajdują się powierzchowne mięśnie, których funkcją jest ułatwianie żucia.

Kulka biczowa to po prostu masa tłuszczu, która tworzy się tuż za tymi mięśniami żucia. Operacja bichektomii jest zatem stosowana w celu udoskonalenia twarzy poprzez usunięcie tego tłuszczu z policzków.

Operacja bichektomii w Tunezji musi być wykonana przez chirurga kosmetycznego lub chirurga szczękowo-twarzowego. Ta kosmetyczna operacja twarzy polega na :

 • Usuwaniekrzywizn z dzieciństwa,
 • Pogłębienie i zdefiniowanie policzków,
 • Zaznaczenie linii szczęki,
 • Rzeźbienie twarzy i uczynienie jej bardziej dojrzałą.

Ogólnie rzecz biorąc, te guzki tłuszczowe zmniejszają się wraz ze wzrostem większości dzieci. U innych jest wręcz przeciwnie!

W każdym razie posiadanie kulek bichat nie jest wcale wygodne, niezależnie od wieku! Na przykład, gdy widzi się dzieci z okrągłymi kośćmi policzkowymi, zawsze ma się ochotę je ugryźć lub uszczypnąć! Maluch nie znosi, gdy bawi się pan jego kośćmi policzkowymi… A potem jest dorosły!

Kto może poddać się bichektomii w Tunezji?

Bichektomia w Tunezji jest wykonywana ze względów estetycznych lub funkcjonalnych. W ramach celu estetycznego, bichektomia jest wykonywana u osób, które chcą poprawić wygląd swojej twarzy bez utraty wagi.

Z drugiej strony, bichektomia jest również zalecana w celu skorygowania anomalii u niektórych osób. W szczególności u osób, które nie mogą przestać gryźć wewnętrznej strony policzków, nawet podczas jedzenia.

Słowo wyjaśnienia: bichektomia nie daje takich samych rezultatów u wszystkich pulchnych osób. U niektórych osób może nawet uwydatnić efekt opuchlizny.

Dlatego też muszą Państwo zostać zbadani przez dentystę lub chirurga plastycznego. Aby potwierdzić, że są Państwo dobrymi kandydatami do bichektomii w Tunezji.

Procedury bichektomii w Tunezji

Nasz program obejmuje wszystkie procedury związane z Państwa podróżą chirurgiczną. Zorganizujemy dla Państwa wstępną konsultację z jednym z wiodących chirurgów kosmetycznych w Tunezji. Jak również :

 • Rezerwacja Państwa biletów lotniczych,
 • Państwa pokój hotelowy,
 • Konsultacje przed- i pooperacyjne,
 • Honorarium chirurga,
 • Zapewnienie tłumacza itp.

Jak przebiega zabieg bichektomii w Tunezji?

Wciąż są Państwo zainteresowani naszym programem? Oto jak przebiega zabieg bichektomii w Tunezji:

Przed zabiegiem bichektomii w Tunezji

Przed dniem zabiegu kosmetycznego w Tunezji lekarz przeprowadzi badanie kliniczne w celu potwierdzenia wstępnej diagnozy. Następnie zaleci badanie przedoperacyjne, które należy wykonać w dniu operacji.

Ponadto lekarz wyjaśni Pani/Panu, co należy, a czego nie należy robić przed operacją. Na przykład, powinna Pani

 • Proszę rzucić palenie,
 • Nie przyjmować aspiryny ani leków przeciwzakrzepowych.

Po konsultacji z chirurgiem plastycznym. Odbędzie Pani również wizytę u anestezjologa.

Dzień bichektomii

Należy pamiętać, że ten zabieg kosmetyczny jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, trwającym od pół godziny do 50 minut. W razie potrzeby można jednak poprosić o znieczulenie ogólne.

Na sali operacyjnej chirurg lub chirurg szczękowo-twarzowy wykonuje niewielkie nacięcie na głębokości kilku milimetrów w jamie ustnej. Usuwa on jak najwięcej tłuszczu z jamy ustnej, a następnie zszywa go wchłanialnymi szwami.

Po zabiegu bichektomii w Tunezji

Rana nie będzie widoczna, ponieważ nacięcie wykonano wewnątrz jamy ustnej. Prawdopodobnie wystąpi jednak ból, któremu towarzyszyć będzie obrzęk i zasinienie w dolnej części policzków.

Są to normalne i częste reakcje. Proszę się nie martwić, otrzymają Państwo środki przeciwbólowe!

Środki ostrożności po bichektomii w Tunezji

Tuż po operacji proszę przyłożyć dużą kostkę lodu do policzków, aby zmniejszyć obrzęk. Zalecamy płukanie jamy ustnej po każdym posiłku, aby uniknąć infekcji jamy ustnej. Najlepiej robić to co godzinę.

Powinien Pan również unikać ekspozycji na słońce i uprawiania sportu przez co najmniej tydzień. Jeśli chodzi o jedzenie, należy spożywać pokarmy, które nie wymagają żucia.

Proszę więc wybierać zupy, aksamity, przeciery warzywne… W każdym razie, proszę nie jeść kanapek przez kilka pierwszych dni!

Będą Państwo musieli poczekać około 3 miesięcy, aby w końcu docenić swoją nową, szczuplejszą, bardziej wyrzeźbioną i pozbawioną siniaków twarz! Ale warto poczekać. Rezultat jest ostateczny, a kulki tłuszczowe nigdy nie pojawią się ponownie.

Krótko mówiąc, zabieg usunięcia kulek tłuszczowych musi być wykonany przez kompetentnego i godnego zaufania specjalistę. Proszę nie powierzać swojej twarzy byle komu. Ryzyko może być śmiertelne. Nieumyślne uszkodzenie nerwu twarzowego w policzkach może skutkować:

 • Krwawienie,
 • Uszkodzenie przewodów ślinianki przyusznej,
 • Spowodować asymetrię twarzy,
 • Spowodować infekcję lub co gorsza… paraliż!

Nie mogą się Państwo doczekać, aby zamienić okrągłą twarz na smukłe rysy twarzy? Proszę poprosić o bezpłatną spersonalizowaną wycenę już teraz!

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa zabieg bichektomii w Tunezji w najlepszej cenie na rynku! A ponieważ zależy nam na Państwa zdrowiu, oddamy Państwa w ręce najlepszego chirurga kosmetycznego.

coordinatrice à Istanbul

Ile kosztuje bichektomia w Tunezji?

Dla Państwa informacji, ten zabieg kosmetyczny kosztuje w Tunezji około 1 350 €. Obejmuje to opłaty za konsultacje, anestezjologa, hotel i transfer z lotniska. Cena może ulec zmianie, jeśli zdecydują się Państwo połączyć redukcję bichat ball z innymi zabiegami chirurgii plastycznej twarzy.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie, aby zapewnić powodzenie operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️