Bichektomia w Turcji

bichektomia 1
Napisany przez Émilie

Bichektomia to zabieg estetyczny twarzy wykonywany w Turcji w Stambule, który pozwala na zmniejszenie policzków w celu wyszczuplenia twarzy. Operacja polega na usunięciu kulek tłuszczowych zwanych kulkami Bichata.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat bichektomii w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Ile kosztuje bichektomia w Turcji?

Średni koszt bichektomii (redukcji policzków) w Turcji wynosi 1,200 €. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni, bez hospitalizacji. Nasz pakiet obejmuje bichektomię, tłumacza, honorarium chirurga, transfer z lotniska, hotel i leki.

Bichektomia1200 €
Liposukcja szyi1600 €
Operacja szczęki2300 €
Genioplastyka2250 €

Co to jest bichektomia?

A bichektomia w Turcji to zabieg estetyki twarzy w Stambule, który zmniejsza rozmiar policzków, aby wyszczuplić i wydrążyć twarz. Operacja polega na usunięciu kulek tłuszczowych zwanych kulkami Bichata. Znajdują się one w dwóch przedziałach wewnątrz policzków.

Proszę się nie martwić, kulki Bichata nie są niezbędne dla organizmu. Są one używane przez niemowlęta w pierwszych latach życia do żucia i ssania.

Wyjaśnienie wideo dotyczące bichektomii

Bichektomia w Turcji jest zalecana osobom, które pomimo diety i ćwiczeń nadal mają okrągłą twarz.

Dlaczego warto poddać się bichektomii w Turcji?

Istnieje wiele zalet bichektomii w Turcji. Porozmawiajmy krótko o tym, dlaczego operacja wydrążonego policzka jest wykonywana w Stambule.

 • Najlepsi chirurdzy kosmetyczni na świecie są w Stambule
 • Ceny zabiegów chirurgii plastycznej w Turcji są znacznie niższe niż w innych krajach europejskich.
 • Światowej klasy kliniki w Stambule i wysoki poziom zaplecza medycznego
 • Pięciogwiazdkowe hotele
 • Stambuł jest numerem 1 pod względem transportu publicznego
 • Jakość lekarzy i sprzętu.
Un chirurgien analyse le bajoue de la patiente
Chirurg analizuje podgardle pacjenta

Bichektomia to rodzaj operacji kosmetycznej, którą mogą wykonywać wyłącznie lekarze będący ekspertami w tej dziedzinie. Fakt, że Stambuł jest powszechnie preferowany w zakresie usług zdrowotnych, zwiększył liczbę wykwalifikowanych chirurgów i klinik w kraju.

Najbardziej wykwalifikowani lekarze w kraju praktykują w tym mieście i spełniają najwyższe wymagania ludności. Czy jest Pan/Pani nosicielem wirusa HIV? Specjalna klinika została zarezerwowana dla Pana/Pani, aby przeprowadzić zabieg bisectomii w sposób całkowicie bezpieczny dla Pana/Pani i Pana/Pani personelu.

Oprócz jakości chirurgów, wiemy, że używany sprzęt medyczny jest najwyższej technologii i jakości. W rezultacie wskaźnik powodzenia tej operacji znacznie wzrósł.

Simulation bichectomie avant après
Bichektomia przed i po symulacji

Bardzo konkurencyjne stawki w Turcji

Nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi dodatkowymi opłatami w Stambule, poza kwotą zapłaconą za samą operację. Usługi takie jak transport, zakwaterowanie i transfery są całkowicie bezpłatne.

Oszczędność czasu

Turcja wyszkoliła wielu chirurgów, którzy są dobrze znani i uznani w tej dziedzinie. W Stambule dostępnych jest wiele wysokiej jakości klinik.

Dzięki dużej liczbie klinik i chirurgów oferujących wysokiej jakości usługi w Stambule nie będą Państwo musieli stać w kolejkach. Jeśli zdecyduje się Pani na bichektomię w Turcji, planowanie odbywa się bardzo szybko. Będzie Pani operowana tak szybko, jak to możliwe i będzie Pani mogła wrócić do domu z twarzą swoich marzeń i uśmiechem na twarzy.

Une femme complexée par ses joues
Kobieta z kompleksem na punkcie policzków

Operacja bichektomii dla kobiet i mężczyzn

Operacja usunięcia tłuszczu policzkowego wymaga nacięcia wewnątrz jamy ustnej, po wewnętrznej stronie policzka. Niewielkie nacięcie o długości od 2 do 4 cm zostanie wykonane między policzkiem a dziąsłem, w pobliżu drugiego zęba trzonowego, po obu stronach jamy ustnej.

Czasami policzkowa poduszka tłuszczowa może zostać usunięta podczas liftingu twarzy i nie wymaga nacięcia wewnątrz jamy ustnej. Poprzez to nacięcie tkanka tłuszczowa zostanie odessana, rzeźbiąc policzek w smukły, przyjemny kontur. Następnie do zamknięcia nacięcia stosuje się wchłanialne szwy.

Celem usunięcia tkanki tłuszczowej z policzków jest uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu, wyszczuplenie policzków i nadanie im pustego kształtu. Chociaż naturalnie miękka, pełna twarz jest uważana za młodzieńczą, niektórzy ludzie uważają, że ich twarz jest zbyt okrągła lub nawet pulchna.

Photo avant et après d'une bichectomie
Zdjęcie przed i po bichektomii

Czas rekonwalescencji

Bezpośrednio po operacji należy spodziewać się obrzęków i zasinień.

Prysznic i kąpiel są dozwolone następnego dnia po operacji. Lekka aktywność jest dozwolona i zalecana, ale przez 72 godziny po operacji nie należy podejmować prób podnoszenia ciężkich przedmiotów ani wysiłku fizycznego. Przez tydzień po operacji należy unikać ćwiczeń aerobowych i kardio.

Bichektomia w Turcji jest tańsza z powodu wielu czynników, ale głównym powodem jest to, że lokalny rząd robi wszystko, co w jego mocy, aby Turcja stała się wiodącym celem turystyki medycznej na świecie, oferując zaawansowany poziom medycyny w przystępnych cenach.

Simulation Photo avant et après d'une bichectomie
Symulacja zdjęciowa przed i po bichektomii

W rezultacie ceny usług medycznych w Turcji (w tym bichektomii) są od 2 do 3 razy niższe niż w Europie. A lekarze są naprawdę doświadczeni.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas zabiegu bichektomii mogą wystąpić pewne rzadkie zagrożenia:

 • Tymczasowe lub trwałe skutki uboczne;
 • Krwotok i infekcje twarzy oraz obrzęk;
 • Uszkodzenie przewodu ślinowego;
 • Zakrzepica żył głębokich;
 • Uszkodzenie gałęzi nerwu twarzowego.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga plastycznego w Stambule.

Bichektomia jest dozwolona w islamie. Jest to operacja halal i dozwolona religijnie, która oferuje korzyści medyczne i poprawia jakość życia danej osoby.

Coordinatrice avec une patiente
Koordynator z pacjentem

Zapewniamy specjalny sprzęt, aby pobyt osób niepełnosprawnych (PRM) był bardziej komfortowy.

Ile kosztuje bichektomia w Turcji?

W Stambule, w Turcji, średni koszt bichektomii wynosi 1,200 €, przy minimum 800 € i maksimum 1,600 €. Ceny w Stambule są zawsze nieco droższe niż w Ankarze, Antalyi czy Izmirze.


Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa bichektomia?

Bichektomia to operacja chirurgii kosmetycznej polegająca na usunięciu kulek Bichata lub ciał tłuszczowych z ust. Jest to operacja ostateczna. Rezultaty są widoczne od 6 tygodni do 3 miesięcy w zależności od rodzaju Państwa skóry (cienka i delikatna lub gruba i jędrna).

Bichektomia nie jest bolesna, ponieważ zostanie Pani poddana znieczuleniu miejscowemu lub znieczuleniu ogólnemu, jeśli ma Pani fobię przed zastrzykami. Po operacji może Pani jednak odczuwać niewielki ból i obrzęk. Będą one stopniowo ustępować w ciągu 3 do 5 dni.

Podobnie jak w przypadku wszystkich operacji kosmetycznych, redukcja kulek Bichat w Stambule jest oczywiście zabroniona dla osób niepełnoletnich. Może być wykonywana u każdego, kto ukończył 18 lat. Jednak chirurdzy zalecają tę operację tylko osobom w wieku od 30 do 40 lat.

Można jeść bezpośrednio po pierwszym dniu po operacji i przez pierwsze 3 dni po bichektomii w Stambule. Jedzenie musi być jednak zimne lub letnie i nie może wymagać żucia. Akceptowane są również zimne napoje.

Hospitalizacja w związku z zabiegiem bichektomii w Turcji wymaga półdniowej hospitalizacji. Następnie czeka Pana/Panią dość długi okres rekonwalescencji w celu powrotu do zdrowia i ułatwienia kontroli. Na podróż należy przeznaczyć co najmniej 7 dni.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️