Helvetic Clinics Budapest

helvetic clinics budapest 1

Helvetic Clinics specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Założona w 2014 roku, została uznana za najlepszą klinikę stomatologiczną na świecie w 2015, 2016 i 2017 roku przez inspektorów GCR (Global Clinic Rating). Klinika ta znajduje się w Budapeszcie, na Węgrzech. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Kliniki Helvetic, Budapeszt, Węgry 🥈

Helvetic Clinics Budapest gwarantują najwyższej jakości opiekę stomatologiczną, jednocześnieoszczędzając 50-70% na rachunkach w porównaniu z lokalnymi dentystami w Europie.

W Helvetic Clinics wierzymy, że wysokiej jakości opieka stomatologiczna powinna być dostępna dla każdego. Dlatego nasi dentyści opracowali rygorystyczne specyfikacje i wytyczne, które są standaryzowane we wszystkich naszych klinikach na całym świecie. Niezależnie od tego, którą klinikę stomatologiczną Helvetic Clinics Państwo wybiorą, zapewniamy, że otrzymają Państwo najbardziej kompetentną opiekę w jednej z najlepszych klinik stomatologicznych na Węgrzech i za granicą.

Wybór Helvetic Clinics do leczenia stomatologicznego za granicą przyniesie Państwu następujące korzyści:

  • 50-70% taniej niż ceny lokalne
  • Najdłuższe i najbardziej kompleksowe dostępne gwarancje
  • Zestaw surowych zasad postępowania zgodnych ze szwajcarskimi standardami, opracowanych w ścisłej współpracy z naszymi dentystami, które są skrupulatnie przestrzegane we wszystkich naszych klinikach
  • Nowoczesne kliniki wyposażone w najnowsze technologie, zbyt drogie dla większości klinik w Wielkiej Brytanii
  • Opieka stomatologiczna najwyższej jakości
  • Osobista i przyjazna atmosfera w małych oddziałach zabiegowych

Najlepsza klinika stomatologiczna na świecie

Helvetic Clinics Budapest zostały uznane przez inspektorów GCR (Global Clinic Rating) za najlepszą klinikę stomatologiczną na świecie w 2015, 2016 i 2017 roku spośród ponad 140 000 klinik stomatologicznych. GCR to niezależna agencja ratingowa, która certyfikuje i ocenia ponad 400 000 klinik i szpitali na całym świecie.

Proszę obejrzeć film z inspekcji:

Nasi specjaliści oferują Państwu swoje doświadczenie w dziedzinie implantologii, periodontologii i stomatologii. W naszych klinikach stomatologicznych pod jednym dachem pracują najlepsi dentyści na Węgrzech, z których każdy posiada własną specjalizację i doświadczenie. Nasz implantolog nigdy nie będzie leczył Państwa próchnicy, nasz odontolog nigdy nie będzie zakładał implantu dentystycznego, a nasz periodontolog nigdy nie będzie zakładał korony dentystycznej.

Chociaż stomatologia estetyczna nie jest jeszcze oficjalnie uznawana za specjalizację w stomatologii, nasi certyfikowani dentyści, zarówno na Węgrzech, jak i w Europie, są wyspecjalizowani, kompetentni i wysoko wykwalifikowani w swoich dziedzinach nowoczesnej stomatologii


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Przeszczep kości
Mosty protetyczne
Korony dentystyczne
Implanty stomatologiczne
Konsultacja stomatologiczna
Dentysta
Protezy Inlay / Onlay
Leczenie kanałowe
Struganie korzeni
Przeszczep zatok
Czyszczenie zębów
Wybielanie zębów
Ekstrakcja zęba
Wypełnianie zębów
Licówki stomatologiczne
Ekstrakcja zębów mądrości
Invisalign


Referencje wideo

Niezależnie od tego, którą klinikę stomatologiczną w Helwecji Państwo wybiorą, zapewniamy najwyższą jakość opieki stomatologicznej, w przeciwieństwie do bezosobowych praktyk “stomatologii fabrycznej” w turystyce stomatologicznej.

Gwarantujemy, że będą Państwo leczeni przez najlepszych specjalistów, przy użyciu najnowszych technologii i zgodnie z najsurowszymi zasadami i procedurami, znacznie wykraczającymi poza te ustanowione w Szwajcarii.

Zdajemy sobie również sprawę, że leczenie stomatologiczne za granicą może być stresującym doświadczeniem. Dlatego gwarantujemy ciepłe powitanie w naszych klinikach, niezależnie od tego, czy przyjeżdżają Państwo na prosty zabieg, taki jak higienizacja lub wybielanie zębów, czy też na bardziej skomplikowany zabieg, taki jak chirurgia implantologiczna.

Oferowane usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Pranie
Przekazywanie dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Budapeszt – Kraj: Węgry – Założona w 2014 r
Akredytacja: SGS ISO9001 – Najlepsza klinika stomatologiczna na świecie według GCR – Język(i): francuski, angielski, węgierski


Recenzja Helvetic Clinics

Alessandro D'Amore
Alessandro D'Amore
18:09 02 Nov 23
Pierwszy raz odwiedziłam tę klinikę stomatologiczną w połowie października 2023 roku i od razu zostałam tam leczona.Personel: kompetentny, przyjazny i pomocny.Wszystko jest na najwyższym poziomie, a w razie potrzeby są tłumacze.Bardzo przyjemnie i cenowo również przystępnie.Hotel jest centralnie położony i dobrze położony.Pracownicy tutaj są również bardzo pomocni i przyjaźni.Byłem w hotelu bezpośrednio w samej klinice.Nawet transfer na lotnisko i z lotniska został zorganizowany i przebiegł sprawnie.Kierowca był młodym i sympatycznym człowiekiem... dostaje 6 gwiazdek ;-)Poleć tam ponownie wiosną 2024 r. i kontynuuj.
Semplicemente Erica
Semplicemente Erica
14:01 25 Oct 23
I was in Budapest looking for a small dental job to be done and found Helvetic Clinics by looking at reviews and I couldn't have been happier. The structure is very serious and the staff qualified.They offered me a way lower price than I would get home, yet the service was excellent and didn't lack in anything. If you don't speak Hungarian they offer someone to stand by you during the visit, so that you know what they are going to do and understand what the problem might be and the solution offered. The waiting times are not long and communication is great, very recommended
Frank Murray
Frank Murray
18:44 13 Oct 23
Jestem zachwycona i bardzo szczęśliwa, że ​​wybrałam Helvetic Clinic na moje trzy zabiegi stomatologiczne. Doświadczony personel, od dentystów po kierowców, jest niezwykle profesjonalny, kompetentny i skuteczny – wszyscy są bardzo gościnni.Obsługa klienta nie ma sobie równych. Po przybyciu do Budapesztu zostaniesz odebrany przez dedykowanego kierowcę Helvetic Clinic. W klinice przeprowadzane jest skanowanie jamy ustnej, po czym następuje szczegółowe leczenie, szczegółowo omówione z Tobą, wraz z kosztami i opcjami. Na szczęście nie ma trudnej sprzedaży. Nie ma bariery językowej. Na poziomie osobistym faktyczne leczenie jest na najwyższym poziomie, ze świetną komunikacją i bardzo dobrym leczeniem bólu.Ponieważ klinika znajduje się w centrum Budapesztu, całe zwiedzanie można zwiedzać pieszo lub komunikacją miejską, która jest powszechnie dostępna i bardzo dobra. Budapeszt to wspaniałe miasto, które warto odwiedzić, ze wspaniałymi pałacami, muzeami, galeriami sztuki i fascynującą historią. Wielu Węgrów mówi po angielsku i jest bardzo chętnych do pomocy.
Travel Guru
Travel Guru
17:32 06 Oct 23
Przyleciałem ze Szkocji w Wielkiej Brytanii i odebrał mnie kierowca kliniki HELVETIC. Zabrał mnie do hotelu na jedną bezpłatną noc. Pokój był piękny, czysty i wygodny. Moja konsultacja odbyła się o 8 rano następnego dnia. Śniadanie serwowane było od 7:00 i było pyszne! Dziękuję!Konsultację odbyłem z uroczym panem i nie pamiętam jego imienia! Ciemne włosy i okulary.Najpierw otrzymałem panoramiczne zdjęcie rentgenowskie. Doktor wykazał się dużą wiedzą i delikatnością w stosunku do moich dziąseł, czego nie ma mój dentysta w Wielkiej Brytanii!Doceniam to, bo sprawia mi to dyskomfort. Dano mi czas na wyjaśnienie, jaką pracę chciałbym wykonać na ustach.Następnie otrzymałem kilka opcji wyceny w różnych cenach. Usiadłem z Ervinem, który był taki uroczy i nie było żadnej presji! Żadnej oferty sprzedażowej, nic! Będąc sprzedawcą (w niedalekiej przeszłości) czekałem na to! Ale nic! Poczułem się już swobodnie! Postanowiłem więc pójść dalej i poddać się leczeniu następnego dnia.Miałem zabieg czyszczenia periodontologicznego i głębokiego czyszczenia pojedynczego zęba. Podczas tej wizyty nie mogłem skorzystać z innych zabiegów, ponieważ wymagają one więcej czasu. Dlatego zdecydowałem się wrócić na początku przyszłego roku.Pani, która przeprowadziła moje głębokie sprzątanie, była niesamowita, pracowała sama i regularnie pytała, czy wszystko w porządku. Sprzątanie było bardzo dokładne i naprawdę tego potrzebowałem! ! Od lat proszę mojego dentystę o wyczyszczenie przebarwień na zębach itp., UK DENTYSTY to oszukańcy! Prawda!!Cudowny pan, który przeprowadził mi wyjątkowe czyszczenie zęba, był niezwykle delikatny, doktor Nemeth Balint. Udzielił również bardzo dokładnych wyjaśnień i okazywał prawdziwą troskę o leczenie.To naprawdę pokazało empatię i troskę, jaką lekarze okazują swoim pacjentom. Nie wydawało mi się, żeby chodziło o pieniądze. Chodziło o stomatologię i dobro jej klientów. Pomyślałem, że to bardzo odświeżające w dzisiejszym świecie.Panie w recepcji zawsze uśmiechnięte, zadowolone z pracy. W sumie o wiele więcej, niż się spodziewałem!Przyjechałem do Budapesztu, aby tego spróbować, nigdy wcześniej tego nie robiłem i zaufałem temu. Byłem mile zaskoczony!Proszę, jeśli o tym myślisz, po prostu to zrób!Miałem tyle wątpliwości i pytań, a potem pomyślałem: co ja myślałem!? Nie mogę się doczekać kontynuacji moich zabiegów! Najlepszy dentysta jakiego kiedykolwiek doświadczyłam!Dziękuję bardzo wam wszystkim. ☺Heidi. (Szkocja, Wielka Brytania)
jun ren
jun ren
09:19 06 Oct 23
Mam ciężką chorobę przyzębia.Zostałem skierowany do Pana Doktora Lukacsa w celu diagnozy i leczenia.Przeprowadził czyszczenie całej jamy ustnej, skaling poddziąsłowy oraz ekstrakcję jednego zęba. Technika zastosowana przez lekarza była bardzo szybka i wszystko udało mu się zrobić w ciągu godziny.Zabieg był trochę bolesny, ale do zniesienia. Wróć na wizytę kontrolną po 3 miesiącach, aby zobaczyć efekt leczenia. Ponadto łączna cena to ponad 900 euro, czyli drożej niż w Chinach. Ja również dzisiaj leczyłam zęby mojemu dziecku, a całkowity koszt, łącznie z konsultacją twarzą w twarz, wyniósł 70 euro. To mniej więcej tyle samo, co dobra prywatna klinika w Szanghaju i co najmniej 50% tańsza niż w Szwajcarii. Cykl wizyt w Szwajcarii jest naprawdę długi, a jakość usług podobna.
Alisa Sheptukha
Alisa Sheptukha
19:07 11 Jul 23
Bardzo podobało mi się podejście, obsługa, wszystko było na najwyższym poziomie, bardzo miła obsługa i sami lekarze!) Konsultacja przebiegła bardzo dobrze u ukraińskojęzycznej lekarki Evgenia Ostapenko) Sprzątałam, też bardzo mi się podobało, przyjemne uczucie czystości po profesjonalnym czyszczeniu!)Evgenia miała też odbudowę zęba, co było powodem wizyty) wszystko poszło idealnie, ząb zaczął wyglądać jeszcze lepiej niż był!) dziękuję!
Sylvia Tiedt
Sylvia Tiedt
09:31 31 May 24
Mogę jedynie polecić klinikę i hotel w którym się znajduje. Zostaniesz przyjęty bardzo ciepło i przyjaźnie i wszędzie będziesz Ci towarzyszyć. Najlepsi tłumacze ustni rozwieją wszelkie wątpliwości podczas rozmów z dentystami. Jestem absolutnym strachliwym pacjentem i nigdy nie czułem się tak bezpiecznie i komfortowo. Znieczulenie przed znieczuleniem…. To było wspaniałe. Doradztwo było bardzo profesjonalne i zorientowane na klienta. Doskonała obsługa od początku do końca.Hotel i klinika znajdują się w samym centrum, a pomiędzy wizytami można podziwiać Stare Miasto, muzea i Dunaj. W odległości 10 minut są świetne zakupy, zabierz ze sobą pustą walizkę 😉 Jedzenie jest wspaniałe i jest bardzo duży wybór typowych węgierskich i międzynarodowych potraw. Cat Cafe była moją osobistą atrakcją. Nie mogę się doczekać, żeby tu wrócić od razu
Марта Милютенкова
Марта Милютенкова
06:42 24 May 24
Świetna klinika! Miałem skomplikowaną ekstrakcję zęba trzonowego i wszystko poszło idealnie! Lekarz był bardzo miły, wyjaśnił wszystkie etapy, przez które będziemy przechodzić, i profesjonalnie wykonał swoją pracę. Po zabiegu wyznaczono dwie dodatkowe wizyty w celu monitorowania procesu gojenia i zdjęcia szwów.Recepcjonistki są bardzo responsywne! Cynthia była bardzo miła i zawsze witała mnie z uśmiechem!
Nathalie HARTMANN
Nathalie HARTMANN
10:35 17 May 24
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez dentystów w klinice. Powitanie jest wyjątkowe! Cały personel jest bardzo profesjonalny: sekretarki w recepcji, asystenci i tłumacze, którzy towarzyszą Państwu i wyjaśniają wszystko bardzo jasno i z wielkim profesjonalizmem oraz oczywiście dentyści i asystentki stomatologiczne, którzy zapewniają Państwu opiekę na najwyższym poziomie! Przyszłam na implantację zębów w moich dwóch górnych siekaczach i jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości i perfekcji wykonanej pracy! Dziękuję wam wszystkim !
stuart daly
stuart daly
11:24 29 Apr 24
Świetna klinika i zespół. Bardzo profesjonalny i skuteczny, a jednocześnie przyjazny i zrelaksowany.To moja trzecia wizyta w związku z rewizją kanału korzeniowego, która uległa komplikacjom w Wielkiej Brytanii.Powikłanie zostało już zażegnane i wszystko przebiega prawidłowo.Pochodzę z Wielkiej Brytanii, ale podczas moich wizyt spotkałem kilku pacjentów innych narodowości.Bardzo chętnie polecam.
Nolween Lefaure
Nolween Lefaure
06:00 16 Apr 24
Top od A do Z!! Przyjeżdżaliśmy kilkukrotnie na większe prace stomatologiczne polegające na usunięciu 28 zębów, powiększeniu kości szczęki, a także na wszczepieniu implantów, koron itp. w porównaniu do Francji. Ceny są dużo bardziej przystępne. Personel jest bardzo profesjonalny i bardzo wykwalifikowany. Zapewniam, że mówią bardzo dobrze po francusku! Co więcej, są nawet wielojęzyczne. Za każdym razem nocowaliśmy w klinice, hotel znajduje się tuż nad nim. Jest więc tylko jedna winda, którą można zjechać na dół i uzyskać dostęp do opieki stomatologicznej! Otoczenie jest wspaniałe, stonowana atmosfera, mają transfer, który odbierze Cię z lotniska do hotelu Ditto, aby wrócić na lotnisko, transfer wliczony w cenę! Lokalizacja jest bardzo dobra. Wszystkie udogodnienia są w pobliżu, nie ma potrzeby korzystania z samochodu… Polecam wszystkim osobom, które mają do wykonania pracę stomatologiczną. Mogą tam pojechać z zamkniętymi oczami, są to naprawdę wykwalifikowani i profesjonalni ludzie, a ponadto wycena jest bezpłatna, a pierwszy nocleg jest oferowany TobiePolecam !!
Cleo Schnyder
Cleo Schnyder
11:53 12 Apr 24
Clinique parfaite, avec un personnel très à l’écoute et très serviable.Il y a des traducteurs Compétents pour plein de langues, ce qui aide pour les personnes ne parlant pas anglais.Je suis venue faire 2 séjours pour un implant dentaire. La première fois, pour une pose de la vis dans l’os et la deuxième fois pour la pose de la couronne. Je suis très ravie du résultat! L’implant était un peu trop claire et sans faire de chichi la dentiste a décidé de le faire un peu plus foncé; résultat, plus que parfait!Je recommande fortement cette clinique et je reviendrais sans hésitations.Merci à Helvetic Clinics, aux dentistes, aux assistantes, aux traducteurs et aux réceptionnistes pour tout ce beau travail. 🙂
Zaldia Daniel
Zaldia Daniel
13:03 01 Apr 24
Zanim przyjechałem do Helvetic Clinics Budapest, przeprowadziłem wiele badań, jednak bycie tutaj nie ma żadnego porównania z tym, czego możesz się spodziewać.Jestem w trakcie przywracania całej jamy ustnej, więc potrzebuję kilku implantów, naciągów, tomografii, leczenia kanałowego. Ogólnie rzecz biorąc, dużo pracy, połowa pracy została już wykonana i mogę potwierdzić, że wszystkie 5-gwiazdkowe recenzje są to prawda, ponieważ wszyscy, którzy pracują w tej klinice, zawsze poświęcą czas, abyś czuł się komfortowo, nawet jeśli jesteś w „DENTYSTY”To drobne szczegóły, o które dbają, czynią tę klinikę wyjątkową.Dentofobia to dla wielu osób poważny problem, jednak w tym przypadku zawsze rozmawiałam z moim lekarzem prowadzącym A. Kunsztem, który jest dla mnie absolutnym bohaterem, jak przyjaciel, a nie dentysta.W jakiś sposób ona i wszyscy ludzie, którzy pracowali nad moim ponownym uśmiechem, sprawili, że poczułam się dobrze, że przyszłam do „DENTYSTY”, a nie przestraszona.Zawsze dostajesz te fajne okulary przeciwsłoneczne, kiedy pracują, i pewnego dnia zapomniałem tam własnych okularów. Erwin zadzwonił do mnie jakieś 2 minuty po wyjściu z kliniki, żeby je zwrócić.Bardzo ważną wzmianką jest to, że zawsze mają rację, jeśli chodzi o pieniądze, nawet jeśli procedura może prowadzić do kolejnej, płacisz za to, co zostało zrobione, a nie za to, co należało zrobić, ich dobrze przemyślany system pokazuje ci wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć.Wszyscy są bardzo uprzejmi i pełni szacunku, a ponadto starają się mówić wieloma językami, abyś czuł się mile widziany, nawet jeśli nie mówisz po węgiersku ani po angielsku.Takie rzeczy sprawiają, że ktoś chce wrócić lub rozpocząć u nich plan dentystyczny.Również Budapeszt ma wiele do zaoferowania, świetne jedzenie, samo miasto jest bardzo ładne, mnóstwo atrakcji, niesamowite życie nocne, co przynajmniej dla mnie sprawiło, że to doświadczenie było jeszcze lepsze.Ogólnie rzecz biorąc, chcę tylko powiedzieć, że jeśli zdecydujesz się tu przyjechać, może to być najlepsza decyzja, jeśli chodzi o Twoje plany dentystyczne i podróżnicze.
John Doyle
John Doyle
12:58 27 Mar 24
Moje doświadczenia z kliniką Helvetic były bardzo pozytywne i profesjonalne, od pierwszego kontaktu, przez konsultację, aż po leczenie.Personel recepcji był bardzo gościnny, przyjazny i dobrze poinformowany. Technicy dentystyczni byli bardzo dobrzy i zapewniali, że mogą uzyskać dobry wynik, spełniający moje wymagania stomatologiczne. Od samego początku uspokoiły mnie i napełniły pewnością siebie. Również wzmianka dla zespołu transportowego, który mnie odebrał i odwiózł na lotnisko. W sumie było to dla mnie bardzo przyjemne i pozytywne doświadczenie.
the.anti.artist
the.anti.artist
08:30 12 Mar 24
Nie mogę wystarczająco polecić tej praktyki. Obejmują one transfer na lotnisko, gdy rezerwujesz zabieg/procedurę, a oni są bardzo mili i przyjaźni. Nora, która jest w recepcji, jest jedną z najmilszych osób, jakie spotkałem, która zawsze jest bardzo pomocna. Moja niedawna wizyta dotyczyła higienistki z Orsolyą. Mam bardzo wrażliwe dziąsła i przez całą wizytę dbała o to, abym czuła się komfortowo i sprawiała jak najmniej bólu. Oprócz tego, że udzielam świetnych porad dotyczących pielęgnacji po zabiegu i tego, co będzie dla mnie najlepsze.Przyjeżdżam tu z Londynu od lat. Jest to zawsze moja pierwsza opcja w Londynie, ponieważ praca, którą wykonują, jest o wiele lepsza niż w kraju. Nie lubię chodzić do dentysty, ale Helvetic Clinics i ich niesamowity personel sprawiają, że jest to za każdym razem wspaniałe doświadczenie.
Yeomans 152
Yeomans 152
17:22 29 Feb 24
Naprawdę zachwycony znalezieniem kliniki Helvetic w Budapeszcie. Moja żona i ja przyjechaliśmy tu kilka razy i możemy tylko pochwalić tę cudowną, centralnie położoną klinikę i hotel. Przed przyjazdem tutaj byłem dość zdenerwowany, ponieważ miałem bardzo złe doświadczenia stomatologiczne w Wielkiej Brytanii.i wiedziałam, że będę potrzebować intensywnego leczenia. Bardzo szybko zostałam uspokojona przez bardzo profesjonalnych lekarzy i personel, którzy już po pierwszej konsultacji delikatnie przedstawili mi procedury, których będę potrzebować.Moje leczenie kilku ekstrakcji, leczenie kanałowe i wszczepienie implantów zostało przeprowadzone z taką kompetencją i ogólną dbałością o mój ogólny komfort, że nie mogę wyrazić się zbyt dobrze o tej klinice. Hotel był wspaniały i stanowił idealne i wygodne miejsce na pobyt po zabiegach.Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem gościem/pacjentem Helvetic Clinic, a najlepsze jest to, że możemy zobaczyć Budapeszt, który kochamy!!Jeszcze raz dziękuję.Filip B.
Suzanne B.
Suzanne B.
05:32 28 Feb 24
W grudniu pojechałem z Kanady na Węgry, aby odwiedzić moją rodzinę. Kiedy dorastałem, mój ojciec zawsze mi powtarzał, że na Węgrzech są najlepsze kliniki dentystyczne. Miał rację! Na początku się denerwowałem, ale obsługa w Helvetic Clinic była niesamowita! Zawsze towarzyszyła mi anglojęzyczna opiekunka, która wyjaśniała najlepsze dla mnie metody leczenia, a dentysta również mówił doskonale po angielsku. Doktor Wilno był cierpliwy, delikatny i wykonał świetną robotę wypełniając moje ubytki. Mój uśmiech wygląda świetnie! Byłem bardzo zadowolony z obsługi, którą tu otrzymałem. Gorąco polecam! 🙂
Russell Martin
Russell Martin
13:14 28 Jan 24
Przez lata pracy w Helvetic Clinics miałem fantastyczne doświadczenia. Stomatolodzy są wyjątkowi i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Jestem także wdzięczny asystentkom dentystycznym, higienistkom, pracownikom recepcji i wszystkim członkom zespołu, którzy sprawili, że było to tak wspaniałe doświadczenie. Wszystkie były fantastyczne i nie mogę wystarczająco polecić Helvetic Clinics.
Alex Belflamme
Alex Belflamme
06:31 06 Sep 23
Mogę tylko powiedzieć, że organizacja jest doskonała. Transfer powrotny z kliniki na lotnisko, wizyty u doświadczonych dentystów i bardzo ciepłe powitanie. Obserwacja od pierwszego dnia, kiedy podjęłam decyzję o zapisaniu się do kliniki, aż do ostatniego dnia, była wyjątkowa. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi, lekarzom i ich asystentom.Gdybym mogła dałabym 10 ⭐Praca dentystów jest nieporównywalna, podobnie jak ich porady.Naprawdę 100% zadowolenia
Florian Schomburg
Florian Schomburg
17:26 14 Jan 24
Byłem w Helvetic Clinics w styczniu 2024 r. i wszystko było świetnie: wszyscy pracownicy są bardzo gościnni i przyjaźni. Lekarze wszystko jasno wyjaśnili i wydało mi się to bardzo szczere. Do każdego pacjenta przypisany jest gospodarz, który wyjaśnił plan leczenia i pokazał koszty, zanim się na to zgodziłam. Pobrali połowę ceny tylko za czyszczenie zębów, ponieważ moje zęby były już całkiem czyste. Było to również bardzo szczere i bardzo doceniane. Bezpłatny odbiór z lotniska i dowóz na koniec pobytu. Jedna bezpłatna noc w hotelu. Na pewno wrócę, gdy będę potrzebować kolejnego zabiegu.
Adebayo Ademola
Adebayo Ademola
11:19 10 Jan 24
Właśnie spędziłem 3 cudowne dni z personelem kliniki Helvetic w Budapeszcie. Pomimo ekstrakcji 3 zębów za jednym razem przez doktora Bendesa i jego personel, całe doświadczenie było dla mnie wspaniałe, ze względu na profesjonalizm całego personelu, w tym personelu recepcji, a także osobiste podejście ze strony Kaspera, który zajmował się zarówno moją logistyką plan podróży z Londynu i zajmowałem się rezerwacją hotelu. Kasper zasługuje na nagrodę „Najlepszego pracownika miesiąca”. Zdecydowanie poleciłbym tę klinikę każdemu, kto w Wielkiej Brytanii szuka dobrego, profesjonalnego dentysty.
Arthur NEMESIS
Arthur NEMESIS
15:05 24 Dec 23
Jestem bardzo szczęśliwy, że odkryłem klinikę Helvetic w celu leczenia stomatologicznego. Personel jest bardzo przyjazny, gościnny i dba o potrzeby swoich pacjentów.Dokładniej dziękuję doktorowi BENDES-owi, lekarzowi-chirurgiowi, który z sukcesem przeprowadził kilka operacji wszczepienia implantów na najwyższym profesjonalnym poziomie, ja nawet nic nie czułam. Szczególne podziękowania kieruję także do Pani Doktor OSTAPENKO za profesjonalne podejście do założenia koron. Dbała o każdy szczegół, aby zapewnić sprawny i bezbolesny przebieg operacji. Teraz mam to samo uczucie, że mam wszystkie zęby zdrowe, jak wiele lat temu. Dziękuję także całemu personelowi kliniki.Polecam Helvetic wszystkim, którzy szukają jakości i zdrowych zębów.No i oczywiście Wesołych Świąt dla Wszystkich i powodzenia 🤗.
Jason Schreier
Jason Schreier
14:04 06 Dec 23
Podróżowałem po Budapeszcie i byłem ciekawy ukończenia korony, którą przełożyłem ze względu na ubezpieczenie. Helvetic zapewnił profesjonalną obsługę, jak wszyscy mówili w recenzjach. Nie było żadnej presji, aby kontynuować usługę, ale zapewnili mi dogłębną, bezpłatną konsultację na temat potrzebnej mi procedury. Patrząc na wycenę mojego dentysty z początku roku, Helvetic był o 50% tańszy od mojego dentysty w USA. Ukończyłem tutaj tylko ze względu na plany podróży.Dokończyłem tutaj sprzątanie i ta procedura była na równi z profesjonalną obsługą, jaką miałem w przeszłości. Cena była taka sama jak w Portugalii i znacznie tańsza niż w USA.Klinika jest wyjątkowo czysta i profesjonalna. Chciałbym i polecam je. Zaplanuj odpowiednio swój harmonogram!
Patrick Leavey
Patrick Leavey
08:36 29 Nov 23
Wspaniałe doświadczenie, doskonały personel i leczenie. Sprawiają, że czujesz się bardzo komfortowo i zrelaksowany. Wyjaśniają wszystkie opcje i koszty, które są znacznie tańsze niż w domu. Wykazują prawdziwą dbałość o Twoje potrzeby. To była moja druga wizyta i gorąco polecam klinikę Helvetic w Budapeszcie.
Zahra Siouda
Zahra Siouda
03:46 29 Nov 23
Niedawno pojechałem z mamą i bratem do Budapesztu na leczenie stomatologiczne mojej mamy w Helvetic Clinic. Od chwili, gdy weszliśmy, ciepło i życzliwość całego personelu przekroczyły nasze oczekiwania. Pomimo ograniczonej sprawności ruchowej mojej matki, każdy członek zespołu dołożył wszelkich starań, abyśmy czuli się mile widziani i komfortowo. Udzielali jasnych i pomocnych informacji, a świadomość, że zawsze jest ktoś, kto potrafi porozumieć się w naszym języku, dodała pewności. Początkowo nie byliśmy pewni co do wielokrotnych wycieczek do Budapesztu, teraz jesteśmy tym naprawdę podekscytowani. Gorąco polecam Helvetic Clinic każdemu i wszędzie. Jakość ich usług jest naprawdę wyjątkowa. Wzruszająca była także łagodność personelu i autentyczna troska o dobro mojej mamy. Fakt, że starali się mówić w naszym języku i zapewnić, że czuliśmy się jak w domu, zrobił znaczącą różnicę. Dbałość kliniki o szczegóły i ogólna atmosfera stworzyły pozytywne i komfortowe środowisko. Znaleźliśmy nie tylko doskonałą opiekę stomatologiczną, ale także zespół, który naprawdę troszczy się o swoich pacjentów. Helvetic Clinic zamieniła to, co mogło być zniechęcającym doświadczeniem, w pełne ciepła i pewności. Nie potrafię wystarczająco wyrazić swojej wdzięczności i z całego serca polecam tę klinikę każdemu, kto szuka nie tylko specjalistycznej wiedzy stomatologicznej, ale także naprawdę troskliwego i przyjaznego środowiska.
Monika Sabljak
Monika Sabljak
18:07 18 Nov 23
Mój mąż był w klinice na leczeniu. Otrzymał zupełnie nowy komplet zębów, po 6 implantów w szczęce górnej i dolnej. Od pierwszej rozmowy telefonicznej do ostatniego badania wszystko przebiegło profesjonalnie i perfekcyjnie. Tłumacze są bardzo przyjaźni i pomocni, podobnie jak personel recepcji. Lekarze są kompetentni i troskliwi. Klinika jest nowocześnie wyposażona, a hotel mieści się w tym samym budynku co klinika. Ułatwia to również leczenie, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu. Personel szpitala dba także o zakwaterowanie (można skorzystać także z innych hoteli). Mój mąż był bardzo zadowolony i cieszy się ze swoich nowych, pięknych zębów.
Romain Diethelm
Romain Diethelm
07:41 16 Nov 23
Przyszedł na ekstrakcję zęba mądrości (właściwie 2), a także wypełnienie próchnicy i sesję higienistyczną i został bardzo dobrze przyjęty.Zespół jest profesjonalny, bardzo miły i zawsze uśmiechnięty i sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie.Moje dwa zęby mądrości zostały usunięte w niecałe 15 minut, a dziury nie bolały mnie nawet kilka godzin później!Podsumowując, bardzo polecam tę klinikę do każdego rodzaju prac stomatologicznych; przy tak niskich cenach warto wybrać się na małą eskapadę na Węgry 🇭🇺!
Luis Abraham Fanovich
Luis Abraham Fanovich
12:32 15 Nov 23
Niedawno odbyłem kompleksowe doświadczenie stomatologiczne w Helvetic Clinics w Budapeszcie, obejmujące panoramiczne prześwietlenie rentgenowskie, czyszczenie zębów, dokładne czyszczenie i ekstrakcję zębów mądrości. Poziom profesjonalizmu personelu był naprawdę godny pochwały. Od skrupulatnego podejścia do zabiegów po indywidualną opiekę, zespół Helvetic Clinics zapewnił komfortowe i skuteczne leczenie. Bardzo cenię ich wiedzę i zaangażowanie w zapewnianiu doskonałej opieki stomatologicznej. Jest to klinika, którą z czystym sumieniem mogę polecić ze względu na obsługę na najwyższym poziomie.
Drogue Sebastian
Drogue Sebastian
19:32 04 Nov 23
Helvetic Clinic provided me with an exceptional dental experience. Their professionalism, care, and expertise stood out during my visit. The staff's attention to detail and genuine concern for patients' well-being created a comforting environment. Overall, a highly recommended clinic for anyone seeking quality dental care in Budapest.
S D
S D
17:17 20 Aug 23
Miałem trzy wizyty w klinice Helvetic i za każdym razem miałem doskonałe wrażenia. Długo zastanawiałam się, gdzie udać się na implanty dentystyczne, których potrzebowałam. Helvetic sprawił, że proces rezerwacji mojej pierwszej wizyty i wyboru miejsca pobytu był bardzo płynny. Podczas każdej wizyty byłem odbierany i odwożony na lotnisko. Moje wizyty były dobrze zorganizowane i wszyscy członkowie zespołu byli gościnni i mieli ogromną wiedzę na temat zabiegów i opieki pooperacyjnej. Ostatnią wizytę miałam w czerwcu i jestem zachwycona efektem. Nie mogę wystarczająco polecić Helvetic!
Bones Fourty
Bones Fourty
15:54 29 Sep 23
W tym tygodniu po raz pierwszy odwiedziłam Budapeszt, aby odwiedzić Helvetic Clinics Budapest. Od chwili, gdy tam przybyłem, wiedziałem, że dokonałem właściwego wyboru. Najwyższy standard opieki, jaki kiedykolwiek otrzymałem, oferowana przez nich usługa jest fantastyczna od początku do końca. Dziękuję Cintia i całemu zespołowi. Bardzo się stresowałam przyjazdem, ale to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty (nigdy nie myślałam, że to możliwe u dentysty)!Miałem wszczepiony implant, udzielili mi wszelkich informacji, których potrzebowałem, aby podjąć jak najbardziej świadomą decyzję. Obsługa i leczenie są na światowym poziomie.Benzoes
Neep Heid
Neep Heid
22:43 22 Sep 23
Jakiś czas temu leczyłem się tutaj. Nie byłem pod wielkim wrażeniem, chociaż jest to ładny obiekt, czysty i dość profesjonalny. Oferują jedną noc w dołączonym hotelu (klinika dentystyczna znajduje się dosłownie w holu hotelu) i odbiór z lotniska itp. Warto podkreślić, że są to „stomatolodzy biznesowi”. Wiedziałem to już po tym, że obsługują rynek turystyki dentystycznej. Od pierwszej wizyty było jasne, że są bardziej zainteresowani sprzedażą każdego leczenia pod słońcem. Jeśli jednak zadajesz pytania dotyczące tego, co jest dla Ciebie najlepsze ze względów zdrowotnych, nie spodziewaj się niczego innego niż sprzedaż dalszych terapii, niezależnie od tego, czy są one obecnie potrzebne, czy nie. Warto zauważyć, że te dyskusje nie będą prowadzone z dentystą, ale przedstawiciel handlowy, który pełni rolę „pośrednika” pomiędzy pacjentem a dentystą, a czasami ten przedstawiciel handlowy wydawał się nie mieć pojęcia, o czym mówi, co było nie jest zbyt pocieszające. Ale dentysta też nie zrobił na mnie większego wrażenia. Dałem im 2 gwiazdki za ukończenie leczenia, którego w tej chwili potrzebowałem, ale odwołałem kolejne zaplanowane wizyty i odmówiłem reszty proponowanego planu, ponieważ absolutnie nie jest to klinika, do której chciałbym wrócić. Jeśli trochę poszukasz, możesz znaleźć znacznie lepsze doświadczenia i leczenie stomatologiczne w Budapeszcie.
Min He
Min He
08:54 07 Mar 24
Wiele lat temu robiłam licówki w Chinach, ale pękł mi jeden z przednich zębów. Ponieważ ceny dentystów w Szwajcarii były tak szokujące, znalazłam tę klinikę w Budapeszcie poprzez wyszukiwarkę Google. Wniosek jest taki: 1. Jeśli chcesz wykonać licówki/zęby porcelanowe, nie szukaj lekarki o nazwisku Farkas Lili – jego umiejętności to bałagan, a techniki są szorstkie i niehigieniczne (licówki upuszczone na krzesło są bezpośrednio włóż do ust pacjenta) Wstań). Pierwszej licówki porcelanowej mi dała nie mogła znieść nawet kierownik kliniki.Na początku chciała mnie namówić do jej przyjęcia.Później dzięki interwencji kierownika kliniki i pomocy innych lekarzy kliniki udało się Następnego dnia wykonano kilka nowych licówek, ale niestety technologia była ograniczona, a kolor i kształt były frustrujące. Ostatecznie, aby zdążyć na lot powrotny, musiałem niechętnie zaakceptować wynik, który nie był zadowalający. W tym okresie chciałam zmienić dentystę, ale powiedziano mi, że nie ma nikogo innego. Po powrocie do domu kilku moich znajomych od razu zauważyło moje nowe przednie zęby (ponieważ były takie nieoczekiwane), a ja naprawdę chciało mi się płakać. 2. Dwie gwiazdki w recenzji dotyczą kierowcy odbierającego towar i kasjera w recepcji, mają bardzo dobre podejście. 3. Głównymi klientami są tutaj Francuzi, a chińscy klienci są wciąż w fazie rozwoju. Nie wiem, czy to z tego powodu, ale mam wrażenie, że dobrzy lekarze nie są traktowani priorytetowo wobec Chińczyków. Kiedy czekałem, zobaczyłem parę starszych Chińczyków, która przyszła się poskarżyć, ale nie wiedziałem, co robią, więc prawdopodobnie nie chodziło o licówki dentystyczne. 4. Najważniejsza rada: Jeśli nadal decydujesz się na przyjazd na leczenie stomatologiczne, to po tym jak kierowca odbierze Cię z kliniki i poda harmonogram leczenia, koniecznie zapytaj, kto jest przypisanym Ci lekarzem. CV lekarza na jego oficjalnym koncie lub stronie internetowej WeChat i nie spotkaj przypadkowo kogoś takiego jak Farkas Lili, który ma słabe umiejętności i słabą etykę lekarską.Jeśli robisz licówkę to radzę unikać Farkas Lili.Przyszłam tutaj bo widziałam dobre opinie o tej klinice.Moje doświadczenie z lekarzem od licówek (nazwisko: Farkas Lili) okazało się katastrofą.Mam mnóstwo podejrzenia co do umiejętności, doświadczenia i etyki zawodowej lekarza.W trakcie przycinania zębów i pobierania wycisków jej ruchy wydały mi się dość „brutalne” i nieprzyjemne w porównaniu do innych lekarzy zajmujących się licówkami, z którymi miałam do czynienia w przeszłości (w innych krajach). Kiedy kilka dni później przymierzałem nową licówkę, zarówno kolor, jak i kształt były tak odbiegające od wyglądu, że mój ząb wyglądał groteskowo przy tej licówce. Doktor Farkas Lili, zamiast oferować zmianę koloru i kształtu, próbował mnie przekonać, że okleina jest w porządku. Zgłaszam to kierownikowi, który zgodził się, że okleina jest nie do przyjęcia. Dzięki interwencji kierownika w ciągu następnych dni jeszcze wiele razy próbowała dopasować kolor i kształt. Niestety jej umiejętności były ograniczone i muszę złapać lot powrotny, więc musiałam wyjść z kliniki z okleiną, której nienawidzę. Dwie gwiazdki dają kierowcy, który odbierał z lotniska i kasjerom. To mili ludzie. Kierownik też jest miły , ale myślę, że niewiele może pomóc lekarzowi o słabych umiejętnościach.
Esam Al-esaei
Esam Al-esaei
01:01 14 Feb 24
Najgorszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęłam, było wszczepienie implantu w tej klinice. Chociaż koszt był stosunkowo niższy niż w Wielkiej Brytanii, klinika ta wydaje się nieetyczna, a jej praca nie spełnia standardów. Większość ich recenzji jest prawdopodobnie fałszywa, o czym świadczy jednostronny charakter profili recenzentów. Wydaje się, że ich konta zawierały jedynie recenzję tej kliniki.Jeśli chodzi o moje doświadczenie, wykonali dla mnie tomografię komputerową i było jasne, że potrzebuję przeszczepu kości, a następnie wszczepienia implantu. Jednakże, prawdopodobnie ze względu na wyższy koszt implantów, zamiast tego umieścili implant w złej pozycji, podniebiennej części cienkiej kości. Załączone zdjęcia wyraźnie pokazują nieprawidłowe umiejscowienie implantu.Po powrocie do Wielkiej Brytanii tymczasowy ząb umieszczony na implancie wyglądał nietypowo, a zgryz był uszkodzony ze względu na położenie implantu względem dolnych zębów. Ilustrują to załączone zdjęcia. Sześciu dentystów w Wielkiej Brytanii zaleciło usunięcie w celu uzyskania dobrego wyniku, a następnie przeszczepienie kości i wstawienie implantu w prawidłowej pozycji, co ta klinika powinna była zrobić w pierwszej kolejności, gdyby kierowała się jakąkolwiek etyką.Obecnie omawiam kroki prawne z prawnikiem z Budapesztu w związku z nieetycznymi praktykami tej kliniki. Zachowaj ostrożność i unikaj tej praktyki dentystycznej, aby zapobiec podobnemu oszustwu.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️