Imf Fertilidad Barcelona

IMF fertilidad barcelona 1

IMF Fertilidad Barcelona specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 1984 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Barcelonie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

IMF Fertilidad, Barcelona, Hiszpania 🥇

Klinika specjalizuje się w medycynie reprodukcyjnej. Klinika została założona przez światowej sławy lekarza Frederico Galera, który zasłynął z udziału w pierwszej ciąży IVF w Barcelonie w 1985 roku.

Następnie brał udział w pierwszej ciąży IVF z wykorzystaniem zamrożonych zarodków i pierwszej ciąży poprzez wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika w Barcelonie. Klinika MFI pomogła urodzić ponad 10 000 dzieci. Personel składa się ze specjalistów w dziedzinie anestezjologii i embriologii, a także doświadczonych profesjonalnych pielęgniarek i recepcjonistek.

Cały personel przechodzi regularne szkolenia i kursy odświeżające, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, procedurami i postępami medycznymi. Ich filozofią jest osiąganie doskonałości poprzez pracę zespołową, poświęcanie niezbędnego czasu każdemu pacjentowi i przedkładanie jakości nad ilość. Zdecydowana większość pacjentów jest bardzo zadowolona z poziomu profesjonalizmu i wsparcia emocjonalnego, jakie otrzymują w trakcie całego procesu przed i po zabiegach i procedurach.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Embrioskopia
Sztuczna inseminacja
Zamrażanie oocytów
IVF – zapłodnienie in vitro
Metoda ROPA
Mrożenie zarodków
Konsultacja IVF

Usługi

Transfer z lotniska
Zakwaterowanie rodziny
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Transfer dokumentacji medycznej
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju


Miasto: Barcelona – Kraj: Hiszpania – Założony w 1984 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Język(i): angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański


Opinie o IMF Fertilidad Barcelona

Ricardo Caballero
Ricardo Caballero
23:29 25 Feb 24
Chcemy tylko podziękować profesjonalnemu i ludzkiemu zespołowi, który się nami opiekował i towarzyszył nam przez cały proces, zwłaszcza dr Xavierowi Garcii Parrze, Evie i Rosario wraz z zespołem laboratoryjnym wykonali dobrą robotę, czuliśmy się bardzo wspierani i w dobrych rękach. , i udało nam się spełnić nasze marzenie, za co z całego serca bardzo dziękujemy.
Jessica Navalon Albert
Jessica Navalon Albert
08:46 27 Jul 23
Świetny zespół! Są bardzo profesjonalni. Bardzo zadowolony z otrzymanego leczenia i wyników.
joc goncalves
joc goncalves
19:42 15 Sep 22
Po zdiagnozowaniu wczesnej menopauzy w wieku 28 lat i po 12 latach starania się o macierzyństwo, stracie dwóch lat i wreszcie zdiagnozowaniu trombofilii, zgłosiłam się do kliniki IMF Barcelona i dr Xavier Garcia Parra przyjął moją sprawę na pomoc spełniam swoje marzenie Dziś dzięki Waszemu profesjonalizmowi trzymam w ramionach mojego pięknego synka.Dr Garcia Parra i zespół IMF Barcelona, ​​w szczególności Eva, Rosario i embriolog, wspierali mnie od pierwszego dnia kontaktu z kliniką. Zespół zawsze wyjaśniał moje wątpliwości i wymagania, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mieszkam w innym kraju.Jestem głęboko wdzięczny IMF Barcelona i słowa nie wystarczą, aby podziękować za pomoc w spełnieniu mojego marzenia.Dziękuję!!!!!
Elisabeth Peña
Elisabeth Peña
07:53 13 Mar 24
Moja ocena uległa zmianie po 4 zabiegach u Was, podczas których bawiliście się moim stanem psychicznym i ekonomicznym, po wizycie w innej klinice już zdesperowanej, bo miałam u Was jakieś 9 straconych zarodków, no cóż okazuje się... że potrzebowałam macicy operację, która obejmowała obszary „martwicze”.tyle leków, tylu immunologów, tyle akupunktury i środków do karmienia głowy, żeby odkryć, że nic się tam nie przyklei... więc moje pytanie brzmi? Gdzie są fachowcy z Waszej kliniki, żeby nie tylko zrabować moje pieniądze, ale żeby osiągnąć cel. Ponieważ jesteś pierwszym, który ubiega się o pieniądze, ale nie na tyle, aby uzyskać wyniki.Nie martw się, dzięki Juanie Crespo mam tu syna
FAMILY CUQUI
FAMILY CUQUI
10:32 11 Apr 24
Wiedziałam, że jeśli nie przestanę przenosić się w tym laboratorium, nie zajdę w ciążę! I tak się stało, poszłam do innego i za pierwszym razem urodziłam piękną córeczkę! A co możemy powiedzieć o doktorze Parrze, który wiedział, że transfer z nim będzie negatywny, doktor żuł gumę w środku transferu przy głośnej muzyce i bez informowania pacjenta o podejmowanych krokach!! I jak mogę nie pamiętać twarzy doktora Espinozy, który patrzył na mnie wiedząc z góry, że transfer będzie negatywny! Tak to poszło,
Jes Jg
Jes Jg
09:36 09 Mar 22
Każdy opowiada o swoich doświadczeniach, pomyślałem, że przy dobrych recenzjach też będę zadowolony. Moja sprawa z fałszywie negatywnego wyniku, gdy byłam w ciąży, a na dodatek drugi raz zapłaciłam z góry, że nie zwrócą pieniędzy. A najsilniej wątpili we mnie, że ta ciąża nie była z kliniki, potwierdziły 2 różne szpitale, że tak. Nie chcę mówić więcej, ale wszyscy popełniamy błędy, ale wstyd, który nie jest rozpoznawany w niektórych rzeczach, oczywiście nie wrócę ponownie
tania ordaz
tania ordaz
20:06 13 Sep 22
Miałem wizytę na jutro i anulowali moją wizytę 24 godziny na dobę. zanim. Miałem już prywatne godziny w pracy. Próbują mnie przekonać do zmiany lekarza. Bardzo zła organizacja, już odebrali mi chęć wyjazdu, więc odwołałem. Bardzo zła organizacja i zarządzanie. Straszna obsługa klienta. Przekazywanie 0 zaufania. Jeśli już tak zaczynają, to nie chcę sobie wyobrażać reszty.
Raquel Frías
Raquel Frías
09:41 06 Jun 23
Miałem u nich leczenie, które wypadło negatywnie, poprosiłem ich o pozostawione przeze mnie zarodki, aby je zanieść do ubezpieczenia społecznego, a oni proszą mnie o 250 euro tylko za zabranie ich z ich kliniki, w celach zarządzania, ponieważ jest to ich polityka firmy, to nie pojawia się w żadnym oszacowaniu ani zgodzie, więc nie jest legalne. Rozpocząłem już procedury prawne, aby zwrócili to, co moje. Umieściłem to tutaj, aby to samo nie przydarzyło się innej osobie, ponieważ sam ten proces jest dla nas bardzo trudny do zniesienia.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️