Clinica Dr. Pedro Antolin – Walencja

Clinica Dr. Pedro Antolin Valencia Valencia klinika 1

Clinica Dr. Pedro Antolin – Valencia specjalizuje się w chirurgii estetycznej. Ta założona w 1980 roku klinika z certyfikatem Amerykańskiego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej znajduje się w Walencji w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Clinica Dr. PedroAntolin, Walencja, Hiszpania

Clinica Dr. Pedro Antolin – Valencia specjalizuje się w chirurgii estetycznej, plastycznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizuje się w najbardziej kompleksowym zakresie chirurgicznych i niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych i z dumą może powiedzieć, że oferuje dostęp do najlepszych zabiegów, standardów i praktyk. Dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najbezpieczniejszą i najwyższej jakości opiekę. Klinika jest popularnym wyborem wśród międzynarodowych pacjentów poszukujących niedrogich, wysokiej jakości zabiegów kosmetycznych, takich jak lifting twarzy, plastyka powiek, plastyka nosa, chirurgia piersi, implanty łydek, plastyka brzucha, liposukcja, botoks, mezoterapia, implanty pośladków, środki na łysienie oraz chirurgia podbródka i policzków.

Klinika przyjmuje zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych pacjentów i oferuje znaczną liczbę usług dla swoich międzynarodowych pacjentów, w tym konsultacje z lekarzami online, dalsze działania i rehabilitację, tłumaczenie badań lekarskich, usługi konsjerża, rezerwacje lokalnych zajęć turystycznych; pomoc w rezerwacji hoteli, transfer z lotniska, bezpłatne WiFi, telewizory w prywatnych pokojach, telefony dostępne dla połączeń międzynarodowych i usługi opieki nad dziećmi.


Specjalność kliniki :

Chirurgia estetyczna
Liposukcja
Plastyka powiek
Otoplastyka
Rekonstrukcja piersi
Ginekomastia
Plastyka nosa
Implanty piersi
Podniesienie piersi
Redukcja piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Lifting szyi
Brachioplastyka
Lifting ciała
Wypełnianie skóry
Powiększanie ust
Konsultacja chirurgii plastycznej
Leczenie blizn
Lifting ud
Plastyka brzucha

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Rehabilitacja
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Walencja – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1980
Akredytacja: Amerykańskie Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej – Używane języki: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański


Opinie o Clinica Cirugia Estética Dr. Antolin

Celia Canales Pérez
Celia Canales Pérez
10:07 20 Dec 23
Lepszego wyniku nie mogłem sobie wyobrazić. Podkreśl, jak dobrze wykonane są blizny, które są dla nas tak ważne. Bezkonkurencyjna opieka pooperacyjna.
Noelia Colomer garcia
Noelia Colomer garcia
23:15 25 Oct 23
Miesiąc temu miałem bardzo agresywną plastykę nosa, ze względu na rozmiar mojego nosa, na który składały się nie tylko kości, ale i płetwy, od pierwszego dnia, kiedy poznałem Pedro Antolína, było jasne, że to musi być on, ten jedyny którzy wezmą moją sprawę i oddają mnie w swoje ręce, nie miałem wątpliwości, patrząc na więcej chirurgów, ze względu na ich ogromny potencjał, profesjonalizm, bliskość i szczerość w każdej chwili, wróciłbym tysiąc razy na każdy rodzaj operacji. Chcę oczywiście podziękować Laurze, która jest słodką dziewczynką, i Pauli, anestezjologowi, która bez wątpienia nie mogła dać mi lepszej, chociaż przed nami jeszcze długa droga w tym cudownym procesie, który umożliwi mi zmieniło moje życie. Chcę podziękować za wspaniałą pracę, którą ze mną wykonaliście, dziękuję bardzo, zespół.
Carmen Boix Núñez
Carmen Boix Núñez
13:08 22 Nov 23
Świetny fachowiec i świetne podejście do człowieka. Po drugiej plastyce nosa u doktora Pedro Antolína rezultaty są nie tylko doskonałe, ale także całkowicie naturalne. Całkowicie polecam 🙂
claudia ramirez
claudia ramirez
21:22 14 Nov 22
Moja publikacja będzie trochę długa, ale jeśli myślisz o operacji piersi, a masz guzowatą pierś, przeczytaj ten komentarz, mam nadzieję, że pomogę ci moim doświadczeniem. Od 2018 roku odwiedziłam i konsultowałam się online z ponad 20 lekarzami w Chile, Argentynie, Kolumbii i Hiszpanii. Mając guzowatą pierś bardzo bałam się, że moje oczekiwania nie zostaną spełnione i że w końcu chcąc naprawić tę sytuację, być gorszym. W tym roku moje poszukiwania musiały być ostateczne iz najlepszymi, tak też było. Trafiłam do dr googlując i szukając eksperta od chirurgii rekonstrukcyjnej i jak widzisz komentarze to nie wahaj się umówić na wizytę. Lau i Mar są czarujący i byli punktem wyjścia, kochając, kiedy odpowiedzieli, zapytałem ich, czy mogliby przyspieszyć moje spotkanie i zrobili to, urocza dziewczyna. Wtedy, kiedy poznałam lekarza, wiedziałam, że to ten jedyny, ze względu na jego profesjonalizm, życzliwość, bliskość i szczerość. Zdecydowaliśmy się na operację razem z moją siostrą bliźniaczką, najlepsza decyzja w życiu, dziękuję Bogu i wszechświatowi za to, że postawił ją na naszej drodze. Dr Małgorzata (anestezjolog) i dziewczyny, które były na sali operacyjnej w dniu interwencji pomogły mi sprawić, by proces przebiegł sprawniej i dziękuję im z całego serca, ponieważ miałam poprzednie złe doświadczenia. Dziękuję dr za spełnienie mojego marzenia, za bycie obecnym przez cały czas i za magię, którą z nami zrobiłeś. Zdecydowanie ponownie wybrałbym Ciebie i Twój zespół, jesteście cudowni. Gdybym mógł dać im 100 gwiazdek, zrobiłbym to. Oby więcej było takich lekarzy jak Ty i żeby poświęcali się nie tylko estetyce ale również korygowaniu wad rozwojowych. Dziekuję Dziekuję Dziękuję!!!
Frikitown
Frikitown
16:25 02 Sep 23
Bardzo profesjonalny zespół. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby uzyskać najlepszą ofertę i najlepszy wynik. Wspierają ich lata doświadczenia.
victoria ramirez azocar
victoria ramirez azocar
14:12 29 Nov 22
Jakiś miesiąc temu razem z moją siostrą bliźniaczką, po wielu latach poszukiwań specjalisty od rekonstrukcji piersi, zdecydowaliśmy się na operację korekcji piersi guzowatej i mimo, że był to mój pierwszy zabieg, od pierwszej chwili wiedziałam, że będę w najlepszych rękach. Doktor Pedro to doskonały profesjonalista i wspaniała osoba, bardzo szczegółowa i zainteresowana swoimi pacjentami. Najlepiej doradził nam w sprawie naszej operacji, która też nie była łatwa, ale miałem najlepsze efekty. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna całemu zespołowi medycznemu oraz ich asystentkom, Laurze i Mar, które są niesamowite, bardzo zainteresowane odpowiedzią na każde pytanie, pomocne i chętne do pomocy przez cały proces zdrowienia 💓 jeszcze raz bardzo dziękuję doktorze za pomoc spełniam to marzenie. Polecam w 100% to było przyjemne doświadczenie być w Twoich rękach.
Juani Lozano Guardiola
Juani Lozano Guardiola
16:59 31 Aug 23
Do gabinetu doktora Antolina trafiłam dzięki jego opiniom w Google..Od pierwszej chwili dał mi spokój ducha i pewność, o której nawet nie myślałam...Wiedziałam, że to właściwa osoba do mojej operacji.. .Wyjaśnił mi wszystko, co się wydarzy...Choć proces rekonwalescencji jeszcze trwa, jestem bardzo zadowolona z tego, jak mnie to pozostawiło... mój stan zdrowia bardzo się poprawił...Chciałbym także podziękować całemu zespołowi, począwszy od anestezjologa i Laury, która przez cały czas była na bieżąco… Wspaniały zespół profesjonalistów….Polecam w 100%, tak jak w przypadku każdej innej interwencji czy potrzeby, zwróciłbym się do nich bez zastanowienia.Serdeczne podziękowania dla całego zespołu.
MARIO ALBERTO ALBA RAMIREZ
MARIO ALBERTO ALBA RAMIREZ
21:12 31 Aug 23
Mam krewną, która miała operację u tego lekarza i nawet po pięciu latach bolały ją blizny i sączy się jej pępek, od operacji ma depresję, z której ciężko jej było wyjść, a ona też myśli i czuje, że ona jest gorzej niż oczekiwano, co było!!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️