Medicover Hospital Hungary

Medicover Hospital Hungary Budapeszt klinika 1

Szpital Medicover na Węgrzech specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 1967 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Budapeszcie na Węgrzech. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Medicover HospitalHungary, Budapeszt, Węgry

Medicover Hospital Hungary to nowoczesne, najnowocześniejsze centrum chirurgii i obrazowania oferujące szereg usług opieki zdrowotnej w rozsądnych cenach, w tym diagnostykę, endoskopię, chirurgię laryngologiczną, chirurgię ogólną, chirurgię ortopedyczną i chirurgię żylaków. Dostępne zabiegi obejmują operację nosa w przypadku niedrożności nosa, operację zatok, usunięcie migdałków i migdałków, usunięcie pęcherzyka żółciowego, naprawę przepukliny, uwolnienie cieśni nadgarstka, operację więzadeł kolana i artroskopię kolana.

Wszystkie zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Do Państwa dyspozycji jest również ambulatorium z 12 gabinetami konsultacyjnymi i lekarskimi. Szpital jest wyposażony w najnowsze technologie medyczne, w tym najnowocześniejsze skanery CT i MRI, najnowocześniejszy sprzęt endoskopowy i zaawansowane urządzenia chirurgiczne, takie jak artroskop Arthrex Synergy i urządzenie laparoskopowe Storz. Dwie nowoczesne sale operacyjne szpitala są wspierane przez sale podintensywnej opieki medycznej i monitorowania pooperacyjnego, zaawansowaną technologię znieczulenia ogólnego i monitorowania medycznego oraz wysokiej jakości sprzęt do sterylizacji.

Międzynarodowi pacjenci odwiedzający szpital są pod opieką wielojęzycznych menedżerów ds. turystyki medycznej, którzy biegle posługują się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, norweskim i szwedzkim. Korzystają oni również z usług dedykowanego szpitalnego menedżera przypadku, którego zadaniem jest pośredniczenie między pacjentem a personelem medycznym, wdrażanie planów leczenia i organizowanie działań następczych.

Szpital oferuje bezpłatne pakiety konsultacyjne, które obejmują bezpłatną konsultację z chirurgiem, bezpłatny nocleg w hotelu partnerskim oraz bezpłatny transfer z lotniska. Jeśli wartość leczenia przekracza 2300 GBP, wartość biletu lotniczego jest również odliczana od ostatecznej płatności za leczenie, maksymalnie do 140 GBP.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Leczenie żylaków
Waginoplastyka

Oferowane usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Usługi tłumaczeń ustnych
Apteka
Prywatne pokoje
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Budapeszt – Kraj: Węgry – Założona w 1967 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Używane języki: angielski, francuski, niemiecki, węgierski


Medicover Hospital Hungary review

barbara schneider
barbara schneider
06:13 27 Sep 23
Zawsze szybko, zawsze profesjonalnie i bardzo mili asystenciZawsze chodzę do Orom, ponieważ otrzymuję profesjonalną pomoc w miłym, nowoczesnym środowisku
Dóra Hörcsig
Dóra Hörcsig
22:35 07 Aug 23
Gang głodny pieniędzy.Udaliśmy się tutaj na opiekę położniczą. Szkoda, że ​​nie. Nigdy nie trafiłam do tego samego lekarza, każdy z nich miał inny punkt widzenia, pierwsze (2) bliźniaki w czasie ciąży nie były zbyt uspokajające.Już w drugim trymestrze ciąży miałam sporo objawów, których bym nie zauważyła, gdybym zwracała na to uwagę, od skurczów nerek, przez ciągłe cewnikowanie z mnóstwem badań laboratoryjnych, po zatrucie ciążowe, ale wszyscy machali na wszystko, mówiąc: „to normalne na ciąże bliźniaczą", oczywiście gdyby znalazł się lekarz, którego by to nie obchodziło to jak najbardziej polecam kilka testów, które u nich są najtańsze oczywiście za 100 000+ plus opłata za pakiet. USG genetyczne, które w przypadku bliźniaków kosztuje 60 000, zostało wywołane z 20-minutowym opóźnieniem, które później przywiózł nam lekarz. Dlatego żadna z czaszek dzieci nie została zbadana. Sporo nieprawidłowości można było z tego wywnioskować... Ale jemu się nie chciało... na 60, po co... Czasami wychodziłem, a potem na pół godziny przed umówioną wizytą dostawałem dzwonić z nieznanego numeru. Nawet się nie przedstawił, powiedział tylko, żebym nie jechał, został odwołany i zadzwonią do mnie w poniedziałek.Dzwoniłem we wtorek i w poniedziałek nie zadzwonili, potem mnie skarcili jaki numer do mnie dzwonił, to nie oni i widzą w systemie, że byłem umówiony, ale na pewno się nie pokazałem w górę. Później okazało się, że była 1 lekarka i właśnie rodziła.. Ale przepływ informacji też jest zerowy, podobnie jak ich opieka.Tamtejsza pracownica powiedziała nam już, żebyśmy nie myśleli o pójściu tam na poród bliźniaków. Z jednej strony nie przyjmują go nawet dzień przed 37 tyg. Z drugiej strony gdyby coś było nie tak z którymś z maluszków to od razu bym go zabrała do szpitala państwowego bo mają tylko podstawowe sprzętu, az drugiej strony, jeśli nie wymaga dodatkowej opieki, mogę zdecydować, które z moich dzieci zostawić w spokoju... Itd. Paskudna banda.
13 Schwiiz
13 Schwiiz
08:58 09 Sep 23
09.08.2023 - Niezrealizowany tomograf komputerowy za wysoką cenę Według nich tomograf komputerowy psuje się przynajmniej raz w miesiącu, więc wiedzą o regularnym problemie. Oczywiście w sektorze prywatnym panuje duża konkurencja, ale może nie byłoby źle, gdyby została zawarta jakaś „umowa o współpracy” z innymi usługodawcami i czekającymi tam pacjentami – często przyjeżdżającymi z daleka i przegrywającymi. z tego powodu swoją pracę - zostali skierowani w inne miejsce. To jest ok. 20-minutowe badanie podzielone na 2 lub 3 lokalizacje nie zakłóciłoby znacząco ruchu drugiej instytucji.Komunikat - „Szanowni Pacjenci! Niestety zepsuł się aparat tomografii komputerowej, dziękujemy za dotychczasową cierpliwość, prosimy o umówienie się na nową wizytę w recepcji lub zgłoszenie prośby o zwrot wpłaconej kwoty. Dziękujemy za odwiedzenie naszego instytucja." - sen, zamiast rzeczywistości "Nie dzisiaj będzie egzamin, idź do domu". Jak chcesz to powiedzieć?? Ignorując płacącego pacjenta, nudę i całkowitą niekompetencję personelu, protekcjonalne zachowanie jest nie do przyjęcia.67 HUF + 3 HUF + 2,5 HUF parking + 7 HUF paliwo za darmo. Nigdy więcej Medicover, odradzam każdemu, kto myśli, że otrzymuje usługę za swoje pieniądze.
Bea Horváth
Bea Horváth
06:18 31 Aug 23
Trochę późno z opinią, ale napiszę! Moja partnerka w lutym ubiegłego roku przeszła operację przepukliny miękkiej, którą wykonała dr Csaba Oláh metodą laparoskopową. Lekarz powiedział mi, że na pewno nie będzie mógł nic robić przez dwa tygodnie, chociaż myśleliśmy, że to całkiem sporo, więc partner został w domu, prawie dwa miesiące odpoczywał, potem zaczął trochę pracować, zaczęła mu się przepuklina znów zaczęło mnie boleć, pojechaliśmy na badanie i sama też się przebadałam, bo też mam przepuklinę.Blizna pooperacyjna,badanie kosztowało 25 000 HUF od osoby, poza tym lekarz nie był zbyt miły, razem ze swoim asystentem, on powiedział o moim problemie, że należy zrobić USG, co kosztowałoby + 28 000 HUF, bezczelnie powiedział mojej partnerce, że niestety tak się dzieje, u jednego na 1000 pacjentów przydarzyło się to jemu i tylko tyle wiedział. gdybyśmy zdecydowali się na operację ponownie, oczywiście musielibyśmy zapłacić tę samą cenę! więc to obrzydliwe miejsce, to tak naprawdę tylko wyciągnięcie pieniędzy, nic więcej! byliśmy na USG u miłej pani doktor w innym miejscu oczywiście i wszystko jej opowiedzieliśmy, więc ma o tym miejscu całkiem dobre zdanie, oczywiście w negatywnym sensie. No więc u mojego partnera przepuklina powróciła, co w zasadzie jest niemożliwe przy założeniu takiej siatki, ale mimo to wyszła, więc prawie dwa miesiące leżał w domu i nic nie robił, lekarz powiedział, że po dwóch tygodniach tkanka się odklei żeby nie mógł poruszyć sieci!
Dér R.
Dér R.
13:00 11 Sep 23
MedicoverPrywatny szpital na życzenie.Krótko mówiąc, Medicover to zachodni szpital publiczny w Tiszanekersd-Alsó, działający po zachodnich cenach, zapomnianych od trzech dekad, z pracownikami przetrzymywanymi tam wbrew ich woli – z naszego doświadczenia wynika.Nigdy nie korzystamy z usług Medicover!Powodem jest to, że tomografię komputerową odwołano 20 minut przed jej rozpoczęciem, ponieważ zepsuła się maszyna i trzeba było wezwać mechaników. Jak mówili, dzieje się to co miesiąc, właśnie dzisiaj, a dokładniej jak powiedział asystent:„Wszyscy mogą iść do domu, badania na pewno dzisiaj nie będzie, tomografia komputerowa jest zepsuta!”Środek kontrastowy znajdował się już w tym czasie w organizmie, więc przez 48 godzin nie można było wypić kolejnego.---Nie mogłem omówić tego szczegółowo ze względu na limit znaków Google, ale załączę to tutaj jako zdjęcia.Złożyliśmy tam pisemną reklamację, wysłałem wszystko na oficjalny adres e-mail i zamiast odpowiedzi zareagowali jedynie na tę ocenę.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️