Powiększanie piersi w Hiszpanii

powiększanie piersi hiszpania 1
Napisany przez Laurence

Powiększanie piersi w Hiszpanii lub mammoplastyka to zabieg chirurgiczny mający na celu zwiększenie rozmiaru piersi. Proszę dowiedzieć się więcej o cenie i procedurze tej operacji w Hiszpanii.

NajlepszaKlinika.com informuje opowiększaniu piersi w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena zabiegu powiększania piersi w Hiszpanii

Średni koszt zabiegu powiększania piersi w Hiszpanii w Madrycie wynosi 3 500 EUR. W zależności od Pani potrzeb, cena może wahać się od €3,000 do €4,500. Zastosowana technika, rodzaj protez i znieczulenie wybrane przez pacjentkę to tylko niektóre z czynników, które decydują o koszcie tej operacji w Hiszpanii.

ProceduraCena w euro
Powiększanie piersi w Hiszpanii3500 €

Kompletny przewodnik po powiększaniu piersi w Hiszpanii

Ze względów estetycznych lub medycznych niektóre kobiety cierpią z powodu braku objętości piersi. Jest to kompleks, który prowadzi do powiększania piersi. Powiększanie piersi w Hiszpanii jest najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgii plastycznej i estetycznej na świecie, z którego korzystają miliony kobiet. Operacja jest niedroga w porównaniu z innymi krajami. Co więcej, wykonywana jest w najlepszych klinikach przez doświadczonych chirurgów plastycznych.

Jeśli pomysł powiększenia piersi przeszedł Pani przez myśl, ale ryzyko powstrzymuje Panią, powinna Pani wiedzieć, że w Hiszpanii ten rodzaj operacji kosmetycznej ma 99% wskaźnik powodzenia.

Czym jest powiększanie piersi?

Powiększanie piersi to operacja kosmetyczna mająca na celu zwiększenie rozmiaru piersi lub przywrócenie asymetrii. Kobiety decydują się na nią z powodów medycznych, po mastektomii lub usunięciu piersi z powodu raka piersi, lub z powodów czysto estetycznych (małe piersi, obwisłe piersi).

Powszechny zabieg chirurgiczny, istnieją trzy rodzaje kosmetycznego powiększania piersi. Wybór najlepszej techniki zależy od oczekiwanych rezultatów i anatomicznego kształtu piersi.

 1. Podniesieniepiersi: operacja ta jest stosowana w celu skorygowania niedoskonałości, takich jak obwisłe lub asymetryczne piersi. Znany również jako mastopeksja, ma na celu ujędrnienie i odmłodzenie piersi po karmieniu piersią, utracie wagi lub ciąży.
 1. Lipofilling piersi: jest to część medycyny estetycznej. Polega na wypełnieniu piersi tłuszczem, aby stały się jędrniejsze i mniej zwiotczałe. Tłuszcz jest najpierw usuwany przez odsysanie z niektórych części ciała: ud, pośladków itp. Operacja ta jest idealna dla pacjentek, które przeszły mastektomię lub usunięcie piersi po chorobie nowotworowej. Jest nieinwazyjna, delikatna i pozbawiona ryzyka.
 1. Implanty piersi: ta operacja chirurgii kosmetycznej pozwala na powiększenie piersi za pomocą silikonowych protez, które majązakrzywiony efekt . Operacja ta jest idealna dla pacjentek z naturalnie małymi lub asymetrycznymi piersiami.

Jaki jest idealny profil pacjentki do powiększania piersi?

Powiększanie piersi jest jednym z najpopularniejszych zabiegów chirurgicznych na świecie. Jest dostępny dla wszystkich typów profili i oferuje podejścia zgodne ze wszystkimi potrzebami.

Powiększanie piersi jest odpowiednie dla Pani, jeśli ma Pani małe, niewymiarowe piersi z powodów wymienionych powyżej, takich jak:

 • Małe lub asymetryczne piersi.
 • Zwiotczałe lub obwisłe piersi, hipotrofia piersi po porodzie, ciąży lub karmieniu piersią.
 • Mastektomia po raku piersi.

Jak przeprowadza się powiększanie piersi w Hiszpanii?

Powiększanie piersi w Hiszpanii to zabieg kosmetyczny, który wymaga pobytu medycznego trwającego od 4 do 5 dni. Przeprowadzany jest przez doświadczonych chirurgów estetycznych w najlepszych klinikach w Hiszpanii.

Zagraniczni pacjenci będą mogli skorzystać z pełnej opieki medycznej od momentu przybycia na lotnisko aż do obserwacji pooperacyjnej. Zespół medyczny będzie towarzyszył Państwu podczas całego pobytu w Hiszpanii.

Aby zagwarantować najlepsze wyniki i możliwie najbezpieczniejszą praktykę, lekarze stosują nowoczesne środki i innowacyjne technologie.

Przed operacją

Wstępna konsultacja z chirurgiem plastycznym określi technikę powiększania piersi najlepiej dopasowaną do Pani profilu, a także oczekiwany wynik operacji. Przeprowadzone zostaną symulacje cyfrowe, aby dać Pani wstępne wyobrażenie o oczekiwanych rezultatach. Może Pani również zostać poproszona o poddanie się szeregowi testów i analiz w celu ustalenia, czypowiększenie piersi jest zgodne z Pani stanem zdrowia.

Kolejne spotkanie zostanie zaplanowane z anestezjologiem i chirurgiem. W okresie poprzedzającym operację zostanie Pani poproszona o zaprzestanie przyjmowania niektórych leków oraz zaprzestanie palenia tytoniu i picia alkoholu.

Podczas operacji

W dniu operacji będzie się Panią/Panem opiekował cały zespół medyczny. Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin, w zależności od wybranej techniki.

 • W przypadku liftingu piersi operacja polega na wykonaniu nacięcia na brodawce sutkowej, a następnie odessaniu nadmiaru skóry z obwisłych piersi. Skóra jest następnie napinana w celu uzyskania lepszego kształtu. Niewielkie nacięcie pozostawia niewidoczne blizny.
 • W przypadku lipofillingu piersi chirurg plastyczny najpierw usunie naturalny tłuszcz z uda, brzucha lub pośladków. Odbywa się to poprzez odsysanie. Tłuszcz ten jest następnie ponownie wstrzykiwany do piersi, aby nadać im bardziej wyprofilowany kształt. Procedura ta jest bardzo delikatna i zdrowa. Daje naturalny efekt, a przede wszystkim nie pozostawia blizn. W przypadku utraty wagi można przewidzieć korektę.
 • W przypadku implantów piersi operacja polega na wszczepieniu implantów w piersi przy użyciu różnych technik (w zależności od rodzaju i grubości implantów):
 • Drogą otoczkową (na poziomie aureoli) w przypadku małych implantów.
 • Przez pachę (przez pachy) w przypadku większych implantów.
 • Pod mięśniem piersiowym większym w przypadku większych implantów.

Po operacji

Po operacji mogą być odczuwalne bóle. Zalecany jest okres rekonwalescencji i środki przeciwbólowe. Okres rekonwalescencji trwający co najmniej 15 dni pozwoli Panu/Pani dojść do siebie po operacji. Zespół medyczny przeprowadza obserwację pooperacyjną w miesiącach następujących po operacji.

Środki ostrożności, które należy podjąć po operacji

Aby wspomóc lepsze gojenie i szybszy powrót do zdrowia, należy podjąć kilka środków ostrożności:

 • Proszę nosić biustonosz podtrzym ujący przez kilka tygodni.
 • W razie potrzeby stosować maść go jącą lub okłady z lodu w celu zmniejszenia stanu zapalnego.
 • Brak forsownejaktywności fizycznej przez 2 miesiące lub forsownej pracy fizycznej.
 • Brak ekspozycji na słońce przez 2 miesiące po operacji.

Ile kosztuje powiększanie piersi w Hiszpanii?

Cena zabiegu powiększania piersi w Hiszpanii waha się od 3000 do 4500 euro. Cena zależy od reputacji chirurga, renomy kliniki, długości pobytu, rodzaju powiększania za pomocą protezy lub lipofillingu oraz rodzaju znieczulenia.


Jeśli trudno jest Państwu dokonać wyboru, możemy pomóc w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️