Klinika stomatologiczna R&H

RH Clinica Dental Marbella klinika 1

R&H Clinica Dental specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Założona w 2004 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Marbelli w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

R&H Clinica Dental, Marbella, Hiszpania

R&H Clinica Dental to wielospecjalistyczna klinika stomatologiczna z licznymi gabinetami dentystycznymi i wszystkimi udogodnieniami potrzebnymi do zaoferowania wszystkich możliwych opcji leczenia, dzięki czemu nie będą Państwo musieli podróżować.

Ich doświadczenie obejmuje zarówno podstawowe badania, takie jak czyszczenie i wypełnienia, jak i najbardziej zaawansowane korony, implanty, mosty, licówki, kanały korzeniowe i wybielanie.

R&H Clinica Dental jest jedną z jedynych klinik stomatologicznych w Marbelli, która posiada aparat rentgenowski 3D do twarzy, aby pomóc w diagnozie. Poprawia to bezpieczeństwo i dokładność wszystkich zabiegów, zwłaszcza implantów dentystycznych i chirurgii jamy ustnej. Jest to punkt odniesienia w sektorze dla doskonałych wyników, a oni dokonali niezbędnych inwestycji, aby móc zaoferować tę usługę swoim pacjentom.

Zespół jest wysoko wykwalifikowany, pracownicy służby zdrowia i klinika utrzymują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oraz oferują wszystkie zabiegi stomatologiczne w przystępnych cenach i przyjmują pacjentów lokalnych i międzynarodowych.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Wypełnianie zębów
Czyszczenie zębów
Ekstrakcja zębów
Ekstrakcja zębów mądrości
Leczenie kanałowe
Wybielanie zębów
Korony dentystyczne
Licówki stomatologiczne
Implant stomatologiczny
Most dentystyczny
Invisalign
All-on-4
Konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej
Przegląd stomatologiczny
Konsultacje stomatologiczne

Oferowane usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Transfer dokumentacji medycznej
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Rehabilitacja
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Marbella – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 2004
Akredytacja: Nieznany – Język(i): Angielski, Francuski, Rosyjski, Hiszpański


Recenzja R&H Clinica Dental

Nick Fitton
Nick Fitton
14:03 29 Apr 24
U mojej żony podczas wakacji rozwinął się ropień dziąsła. Zadzwoniono do R&H i widziano ich w ciągu kilku minut, mimo że byli zajęci. Wykonano RTG, badanie i przepisano antybiotyki. Personel, od recepcjonistek po dentystę, był bardzo miły i pomocny i naprawdę robił wszystko, co w jego mocy. Zdecydowanie polecam.
Stephen Walshe
Stephen Walshe
16:52 27 Nov 23
Poszedłem do tej kliniki podczas moich wakacji w Marbelli. Doskonała obsługa. Moje spotkanie odbyło się z Núrią (higienistką) i poznałem także Elenę (dentystę). Obaj byli bardzo profesjonalni, ale także bardzo przyjaźni, obaj mówili doskonale po angielsku. Wszyscy recepcjonistki byli również bardzo gościnni i mówili po angielsku. Po wizycie od razu usłyszałam komplementy od przyjaciół i rodziny na temat tego, jak białe są moje zęby po czyszczeniu! Muchísimas gracias 🙂
Alfredo Perez
Alfredo Perez
14:18 20 Nov 23
Mogę tylko powiedzieć, że nie ma drugiej takiej osoby jak Pani Doktor Rebeca Daemi, przyjechałam bardzo przestraszona, a ona mnie uspokoiła i była dla mnie miła podczas leczenia, wyrozumiała, cierpliwa w stosunku do mnie (jest mi bardzo ciężko ze strachu) krótko mówiąc, 10 jako profesjonalista pozostawił mi niesamowite usta. Ale to nie tylko lekarz, to cały personel od chwili wejścia do kliniki, traktują Cię tak, jakby znali Cię całe życie, wspierają Cię, prawda jest taka, że ​​nigdy nie myślałam, że będę mogła dobrze mówić o stomatologu kliniki, ale tutaj mnie przekonali. . Naprawdę, bardzo dziękuję całemu zespołowi.Alfonso AC
Mari Carmen Almodovar cardenas
Mari Carmen Almodovar cardenas
09:28 06 Oct 23
Gorąco polecam tę praktykę. Przychodzę do nich od czterech lat i poddaję się wszelkiego rodzaju zabiegom: od zwykłego czyszczenia, po leczenie Invisalign, projektowanie uśmiechu i wybielanie zębów. Ich obsługa jest wyjątkowa, przyjazna i osobista. Zawsze słuchają i starają się zrozumieć, co chciałbyś osiągnąć. Bez wątpienia najlepsza praktyka w rejonie Marbelli.
Marian Roman
Marian Roman
13:03 30 Oct 23
Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o wyjątkowej opiece, jaką otrzymałam od Nurii. Wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także niezwykłą dbałością o mój komfort i dobre samopoczucie. Czyszczenie było dokładne, a moje zęby wyglądały i czuły się fantastycznie. Naprawdę doceniam jej zaangażowanie i z całego serca polecam jej usługi każdemu, kto szuka opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie.
Anna
Anna
08:28 17 Jul 23
Dziękuję wszystkim w klinice R&H za uwzględnienie moich potrzebnych terminów ze względu na ograniczenia czasowe!! Byłem pod wielkim wrażeniem profesjonalnej i przyjaznej obsługi, którą otrzymałem, dr Irene była fantastyczna, a także pokazała mi ukończoną pracę, którą wykonała na kanale korzeniowym na zdjęciu rentgenowskim, które wykonała na wysokim poziomie!!! ! Gorąco polecam Klinikę R&H do wszelkich niezbędnych prac dentystycznych; oni są najlepsi!
Tazo Gotsiridze
Tazo Gotsiridze
08:01 14 Sep 23
Gabinet stomatologiczny jest czysty i schludny. Posiadają nowoczesny sprzęt, dzięki czemu praca z pacjentem jest bardziej komfortowa. Naturalnie oczyściłem zęby i usunąłem nadmiar kamieni z zębów. Nuria, która jest super profesjonalną, bardzo słodką dziewczyną, pomogła mi przejść przez ten proces i dała mi kilka świetnych wskazówek dotyczących pielęgnacji jamy ustnej, które na pewno wezmę pod uwagę.
Paqui Trujillo
Paqui Trujillo
18:20 25 Sep 23
Kierując się opiniami znajomych skontaktowałam się z tą kliniką i wszystkie dobre rzeczy jakie mi o niej powiedziano okazały się sukcesem. Począwszy od dziewcząt na recepcji, które są luksusem uwagi i życzliwości. Doktor Adrián jest doskonałym profesjonalistą nie tylko w wykonywaniu swojej pracy, ale także w zakresie ścisłej i ludzkiej obserwacji, jaką mi zapewnił. Nie zapominając, że Nuria robi dla mnie fantastyczne sprzątanie.Jestem bardzo zadowolony z uzyskanych tak dobrych wyników.Dziękuję wszystkim po tysiąckroć.
Claude
Claude
16:32 23 Feb 24
Klinika stomatologiczna R&H jest wyjątkowaMoja żona miała wypadek w zeszłym roku w Marbelli, upadła na twarz i poważnie uszkodziła zęby. Doktor Irene i jej zespół byli wspanialii zmanipulował je z powrotem. Po kilku implantach i licówkach jej uśmiech znów jest idealnyZawsze odwiedzamy higienistki, które charakteryzują się profesjonalizmem i skrupulatnością. Wreszcie Lala w recepcji to perełka?
Una M Foy
Una M Foy
20:57 13 Mar 24
Chodzę do kliniki dentystycznej R&H od 12 lat. Jestem pod wielkim wrażeniem opieki, życzliwości i profesjonalizmu całego personelu. Zawsze wesoły, gościnny i opiekuńczy. Doskonała opieka i komunikacja ze strony doświadczonych dentystów i higienistek. Gorąco polecam klinikę R&H, gdyż jest to najlepsza klinika stomatologiczna z jaką się spotkałem, która korzysta z najnowocześniejszego sprzętu i narzędzi stomatologicznych.
j b
j b
18:29 14 Apr 24
Mój chłopak sprzątał tutaj z Ashley i było to najlepsze sprzątanie, jakie miał od lat. Wykazała się wyjątkową cierpliwością i poświęciła czas, aby zrobić to dobrze. Gabinet jest nowy, czysty, nowoczesny i piękny. Świetnie radzą sobie z planowaniem na Whatsapp, są bardzo przyjaźni oraz bardzo uczciwi i szczerzy w kwestii cen.
Holly Nilson-Clay
Holly Nilson-Clay
11:59 26 Sep 23
Doktor Rebeca i jej zespół to absolutni profesjonaliści i wszyscy są zawsze bardzo gościnni. Są szczególnie świetne w przypadku moich dwóch małych chłopców, którzy teraz uwielbiają chodzić do dentysty. Z radością wybieramy się w podróż z Estepony tylko ze względu na opiekę i leczenie, jakie otrzymujemy. Wysoce zalecane.
Katherine Sheeran
Katherine Sheeran
10:17 01 Oct 23
Gorąco polecam tę praktykę. Moja wizyta higienizacyjna była prawdopodobnie najlepszą, jaką kiedykolwiek doświadczyłem. Higienistka była profesjonalna i przyjazna. Podczas wizyty nie czułam żadnego dyskomfortu, wszystko zostało mi wyjaśnione. Moje zęby były po nim świetne, bardzo czyste i wyglądały na znacznie bielsze.W tej przychodni poziom opieki nad pacjentami jest niezwykle wysoki. Podobał mi się telewizor na suficie, na którym można było oglądać zabieg, oraz gorący ręcznik po zakończeniu zabiegu. Następnym razem, gdy będę w Marbelli w Irlandii, ponownie zarezerwuję leczenie.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️