Fertility Madrid

Fertility Madrid Madryt klinika 1

Fertility Madrid specjalizuje się w MAP / IVF. Założona w 1982 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Madrycie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

FertilityMadrid, Madryt, Hiszpania

Fertility Madrid to jedna z najbardziej zaawansowanych klinik leczenia niepłodności w Europie pod względem technologii, wyposażenia i ergonomii. Specjalizuje się w zabiegach zapłodnienia in vitro (IVF), sztucznej inseminacji (AI) i dawstwie komórek jajowych, a także wielu innych technikach wykonywanych w klinice, której pierwsza wizyta jest bezpłatna.

Pierwsza wizyta jest bezpłatna. Spotkają się Państwo z ginekologiem, embriologiem i trenerem płodności. Klinika posiada 4 gabinety konsultacji lekarskich, 4 prywatne poczekalnie, dobrze wyposażoną salę operacyjną, kilka sal pooperacyjnych, nowoczesne laboratorium IVF oraz laboratorium andrologiczne.

Fertility Madrid wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do opracowywania kompleksowych metod leczenia pacjentów z powikłaniami związanymi z płodnością. Jest znany z wysokich standardów komfortu i opieki medycznej. Zdecydowana większość pacjentów jest bardzo zadowolona z poziomu profesjonalizmu i wsparcia emocjonalnego, jakie otrzymują w trakcie całego procesu przed i po leczeniu.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Spermogram
Zamrażanie nasienia
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Zamrażanie komórek jajowych
Zamrażanie zarodków
Embrioskop
Badanie plemników metodą FISH
Sztuczna inseminacja
USG pęcherzyków jajnikowych
Test fragmentacji DNA plemników
Kriokonserwacja biopsji jąder
Transfer zarodków
Pobieranie oocytów
Zachowanie płodności
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Metoda ROPA
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Ocena płodności
Konsultacja IVF
Konsultacje z zakresu medycyny rozrodu

Usługi

Bezpłatne wifi
Konsultacje internetowe
Prywatne pokoje
Telewizor w pokoju


Miasto: Madryt – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1982
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Arabski, Angielski, Francuski, Hiszpański


Opinie o Fertility Madrid

Paula TS
Paula TS
06:15 10 Jan 23
Dziękuję całemu zespołowi Fertility za leczenie i profesjonalizm.Trafiliśmy do tej kliniki po złych doświadczeniach w innym ośrodku i mogliśmy zobaczyć jak JEŚLI wszystko jest zrobione dobrze.Dr Collazos był z nami na prawie wszystkich konsultacjach.Jestem w 8 miesiącu ciąży!! Zaraz poznamy nasze dziecko.
kan kan
kan kan
10:04 13 Jun 23
Znakomici fachowcy, godne polecenia, dopasowane i spersonalizowane podejście, znacznie różniące się od ogólnego i transakcyjnego podejścia „renomowanych” klinik w mieście!To skrupulatny i wysoce profesjonalny zespół, który naprawdę zaspokoi Twoje potrzeby!
Danely Baez
Danely Baez
03:41 17 Jul 23
Ze względu na złe doświadczenia udaliśmy się do publicznego szpitala, który od dłuższego czasu był bezskuteczny, aż poszliśmy na płodność i wszystko zmieniło się na dobre wieści i nadzieję, a teraz jesteśmy tak szczęśliwi, że nie mieści się w naszych klatkach piersiowych . Dzięki Ana i zespołowi, który mają w centrum, wszyscy są bardzo serdecznymi i wspaniałymi profesjonalistamiDziękuję .
Laura Gaitan
Laura Gaitan
09:09 18 May 23
Chcieliśmy bardzo docenić otrzymany profesjonalizm i sympatię. To niewiarygodne, że w tak krótkim czasie udało nam się wyjechać z 2-miesięczną ciążą i całym światem złudzeń, że wszystko idzie dobrze i pewnego dnia możemy wrócić, abyście mogli poznać nasze maleństwo.Tysiące podziękowań dla Rafaela za cierpliwość w tłumaczeniu całego procesu z pokorą i przejrzystością, dla Barbary za umożliwienie i opiekę nad zdrowymi zarodkami, dla Óscara za doprowadzenie do naszej ciąży, dla Any za opiekę nad nami w bardzo trudny moment, że na szczęście tak. Jedyną rzeczą, która pozostała w strachu, była Sandra za jej miłość i współczucie oraz długą i tak dalej, która obejmuje wspaniały profesjonalny i ludzki zespół.Bardzo szczególny uścisk dla Cristiny, czujemy, że ta ciąża nie byłaby możliwa bez ciebie. Bardzo dziękujemy za troskę, motywację, profesjonalizm i troskę, aby wszystko poszło dobrze.Cała miłość od Laury, Sergio i robaka, uścisk i podziękowania z głębi serca.
Laura GM
Laura GM
18:27 27 Aug 23
Jestem bardzo zadowolony z pracy wspaniałego zespołu Fertility Madrid. Nie udało nam się jeszcze zostać rodzicami, ale oczywiście nie stało się to z powodu ich braku wysiłku i poświęcenia. Leczenie i profesjonalizm, zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek, a nawet embriologów, zawsze były nie do pobicia. Chcielibyśmy podkreślić wspaniałą pracę dr Lydii, naszego przewodnika i wsparcia podczas całego procesu. Będziemy wiecznie wdzięczni za całą jej miłość, rady i poświęcenie. Klinika godna polecenia w 100%.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️