International Smiles

Klinika International Smiles Medellin 1

International Smiles specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 2014 roku certyfikowana klinika znajduje się w Medellin w Kolumbii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

InternationalSmiles, Medellin, Kolumbia

Klinika International Smiles słynie z doskonałości w stomatologii. Praktyka znajduje się w Medellin, drugim co do wielkości mieście Kolumbii. Panoramiczny widok na dolinę Aburra, festiwal kwiatów i doskonała jakość opieki stomatologicznej zachwycają wielu odwiedzających.

Dentyści przeszkoleni w Stanach Zjednoczonych wykonują zarówno proste, jak i złożone zabiegi, takie jak leczenie przyzębia (dziąseł) i zabiegi odtwórcze. Nasza klinika stomatologiczna spełnia międzynarodowe standardy.

Naszym zespołem stomatologicznym kieruje dr Adriana Castano, która otrzymała stypendium w Harvard School of Dental Medicine. Ukończyła podyplomowy program rezydencji w zakresie stomatologii ogólnej, w tym certyfikat z periodontologii na Nova Southeastern University na Florydzie i uzyskała certyfikat Diplomate of the American Board of Periodontology.

Po ukończeniu edukacji i szkolenia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego miasta, aby służyć zarówno mieszkańcom, jak i turystom.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Konsultacje w zakresie stomatologii

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Konsultacje internetowe
Parking
Telewizor w pokoju


Miasto: Medellin – Kraj: Kolumbia – Założony w 2014 roku
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): Angielski, Hiszpański


Recenzja International Smiles

John Clark
John Clark
12:48 21 Oct 15
Moja żona otrzymała nowe protezy od International Smiles, jest zachwycona nie tylko protezami, ale także leczeniem, jakie otrzymała od Alana i jego asystentki Magdy, ma klaustrofobię, a oni tak profesjonalnie dbali o jej spokój, ma także siedemdziesiąt cztery lata i powiedziała, że ​​po raz pierwszy nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Byłam z nią na każdej wizycie i mogę się zgodzić, że leczenie było na najwyższym poziomie od przyjęcia do samego końca.Dziękuję zespołowi International Smiles Burntisland.Johna Clarka
Marie Laing
Marie Laing
05:27 17 Jul 16
Przyjazny, opiekuńczy zespół Mo, Magda, Alan i jego urocza mama w recepcji.Teraz mogę znowu uśmiechać się z pewnością siebie, ponieważ Mo wykonał doskonałą, profesjonalną pracę na moich zębach.Czułem się swobodnie, gdy Mo wyjaśnił wszystko, co będzie robił, był bardzo delikatny i miał tyle cierpliwości, kiedy doradzał mi w sprawie leczenia, ale dał mi czas na podjęcie decyzji.Zdecydowanie polecam Smile Dental.Dziękuję wszystkim xx
Sandra Thomson
Sandra Thomson
12:32 25 Nov 15
Opieki od pierwszej konsultacji, aż po Alan i Magdę, nie mogę nic zarzucić. Sprawiają, że czujesz się zrelaksowany, a leczenie jest pierwszej klasy. Pierwsza proteza, jaką miałem, która pasuje idealnie i jest tak naturalna.Gorąco polecam tę praktykę. Dziękuję wam obojgu.
Helen Rosie
Helen Rosie
14:05 21 Nov 17
Nigdy nie myślałem, że powiem, że uważam to za bardzo pozytywne doświadczenie. Musiałem dużo pracować między ekstrakcjami, a potem wykonaniem płytki. wszyscy byli mili i troskliwi, chociaż musiałem być koszmarnym pacjentem, ponieważ mam zły odruch wymiotny, ale Alan i Mo byli bardzo cierpliwi i zachęcali. Nie spieszyli się, aby upewnić się, że leczenie zostało wykonane dobrze i dobrze, muszą mieć dużo cierpliwości. Alan wykonał niesamowitą robotę na mojej płytce do protezy, wygląda niesamowicie. Zachęcam każdego, kto ma problemy z pójściem do dentysty, do International Smiles, przywrócili mi mój uśmiech.
Linda Fraser
Linda Fraser
19:11 17 Jun 22
Gorąco polecam dentystę Smiles. Alan i Magda byli fantastyczni, bardzo przyjaźni i gościnni, dołożyli wszelkich starań, aby moje protezy zostały skompletowane przed wyjazdem na wakacje. Jestem zachwycona leczeniem od początku do końca. Moje protezy są idealne, wywarły tak pozytywny wpływ i są warte każdego grosza. Szkoda tylko, że nie odwiedziłem ich wcześniej. Każdy, kto rozważa nową protezę, nie wybiera się nigdzie indziej.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️