Miaclinics

Miaclinics specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 2018 roku certyfikowana klinika znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Miaclinics, Stambuł, Turcja

Miaclinics jest uznawana za jedną z najbardziej niezawodnych i zaawansowanych klinik dermatologii estetycznej w Turcji, oferującą innowacyjne, bezpieczne i wysoce skuteczne zabiegi, a także wysokiej jakości usługi. Kliniki dążą do zapewnienia najlepszej możliwej opieki w najbezpieczniejszym środowisku, oferując jednocześnie doskonałe wyniki.

Używają tylko najbardziej zaawansowanych technologii i produktów zatwierdzonych przez FDA od najbardziej renomowanych dostawców w branży. Pacjenci nie muszą więc martwić się o jakość klinik. Kliniki zatrudniają wysoko wykwalifikowane pielęgniarki i lekarzy, którzy mogą zaoferować rozwiązania dla szerokiej gamy powszechnych problemów skórnych za pomocą różnych zaawansowanych zabiegów niechirurgicznych.

Zabiegi dostępne w klinikach obejmują Vampire Facelift (PRP), mezoterapię, peelingi, Botox, kriolipolizę i wiele innych. Miaclinics została założona przez dr Cemile i Ali Attila Aydin, którzy stworzyli kulturę jakości, wyników i innowacji zorientowaną na klienta. Lekarze i zespół są zaangażowani we wspieranie klientów na każdym kroku, od wstępnej konsultacji po pożądany rezultat.

Kliniki zawsze upewniają się, że dysponują najnowszymi maszynami, produktami i protokołami, aby zapewnić swoim klientom imponujące wyniki. Każdy nowy zabieg i technologia są dokładnie testowane przed wprowadzeniem do kliniki, aby zapewnić doskonałe wyniki.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Wyszczuplanie twarzy
Wampirzy lifting
Podnoszenie nici
Leczenie zmarszczek

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Parking


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założono w 2018 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): angielski, turecki


Miaclinics oferuje Państwu :

Sarah Stock
Sarah Stock
10:43 17 Aug 23
Miałem naprawdę świetne doświadczenie w Miaclinics. Ich zespół jest naprawdę profesjonalny, przyjazny i dba o to, abyś czuł się komfortowo w ich klinice. Wszystko jest bardzo czyste i można powiedzieć, że traktują swoją pracę bardzo poważnie. Na pewno wrócę ponownie następnym razem, gdy odwiedzę Stambuł?
Saba IK
Saba IK
15:11 18 Feb 23
Jako pacjent międzynarodowy zawsze martwisz się o obsługę i uczciwość oferowaną w innym kraju. Stanowią zespół etyczny i profesjonalny. Odbyłem bezpłatną konsultację online z dr Cemile, a później odwiedziłem ją osobiście w celu leczenia blizn potrądzikowych za pomocą morfiny. Jej mąż przeprowadził zabieg z niewielkim lub żadnym bólem. Jak prawdziwy profesjonalista wyjaśniał zalety i środki ostrożności. Minęły 2 tygodnie, odkąd wróciłem do Dubaju i jestem zachwycony wynikami.
Selena Singleton
Selena Singleton
20:52 24 Aug 23
Doświadczenie było doskonałe od początku do końca. Mam wirtualną konsultację, podczas której przekazuję wiele informacji i możliwość zadawania pytań. Zachęcano mnie także do prowadzenia własnych badań i gromadzenia informacji. Kiedy przyjechałem, zaproponowano mi wodę i napoje w bardzo czystej i przytulnej przestrzeni. Następnie przeprowadzono kolejną bardzo szczegółową prezentację na temat mojego leczenia. Leczenie prowadzili lekarz i 2 bardzo kompetentne pielęgniarki. Wyniki są wspaniałe, a cały personel był przyjazny i profesjonalny.
Elisabeth Leonard
Elisabeth Leonard
00:24 30 Sep 23
Odkryłem Miaclinics mój ostatni dzień w Stambule. Miałem bardzo ograniczoną dostępność, aby zarezerwować wizytę, a personel był niesamowity w realizacji tego celu. Były wydajne, przywiązywały dużą wagę do szczegółów i były ciepłe. Zanim dotarłem na miejsce, miałem już pewność, że jest to bardzo dobrze zarządzane biuro. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i umiejętności, z jakimi przeprowadzono mój zabieg. Gdybym miał czas, zaufałbym personelowi, że zrobi więcej. Ceny są bardzo dobre w porównaniu do cen amerykańskich.
Asmaa El Majzoub
Asmaa El Majzoub
13:12 12 Sep 23
To była moja pierwsza wizyta w Miaclinics. Zacznijmy od początku:Rezerwacja spotkania przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Przesłali mi wszystkie niezbędne informacje za pośrednictwem WhatsApp (ceny, lokalizacja, a nawet zgoda). Byli tacy elastyczni i cudowni. Kiedy dotarłem do kliniki, poczułem dobrą atmosferę. Muzyka, atmosfera, zapach i dekoracja działają relaksująco. Pracownicy są bardzo mili i przyjaźni. Wszyscy mówią po angielsku, co jest plusem. Doktor Cemila jest taka urocza i troskliwa. Wszystko opisała i upewniła się, że odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Później spotkałam innego lekarza, który był niezwykle przyjazny i relaksujący. Bardzo podobała mi się ich współpraca, która dodała dużo pozytywnej energii. Naprawdę chcę im wszystkim podziękować za to, że sprawili, że moje doświadczenia były tak pozytywne. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce zobaczyć niesamowite rezultaty. Gorąco polecam i chętnie wrócę po inne usługi estetyczne.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️