Implantacja mięśni piersiowych u mężczyzn w Tunezji

cena implantów piersiowych tunisie pas chere 1
Napisany przez William

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o implantach piersiowych w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanych implantów piersiowych w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o implantach piersiowych w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena implantów piersiowych w Tunezji

Średni koszt implantów piersiowych w Tunezji wynosi €2,700. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 1 miesiąca.

ProceduraCena Tunezja
Implanty klatki piersiowej2700 €

Operacja powięk szenia piersi: operacja mająca na celu zwiększenie objętości i kształtu mięśni piersiowych, w celu nadania sylwetce bardziej atletycznego wyglądu.

Na czym polega operacja powiększenia piersi?

Wszczepienie implantów piersiowych to operacja z zakresu chirurgii estetycznej, która pierwotnie była stosowana głównie w celach medycznych (szczególnie u mężczyzn cierpiących na zespół Polanda).

Obecnie operacja ta stała się stosunkowo powszechna, ponieważ jest coraz częściej rozważana w celach czysto estetycznych: wielu mężczyzn ucieka się do niej, aby uzyskać bardziej umięśnione i lepiej zdefiniowane mięśnie piersiowe.

Homme barbu torse nu avec un complexe pectoral
Brodaty mężczyzna z nagą klatką piersiową i kompleksem piersiowym

W praktyce operacja ta opiera się na zastosowaniu silikonowych protez, które są umieszczane w mięśniu piersiowym większym. Implanty te przekształcają mięśnie piersiowe i nadają im bardziej stonowany, muskularny wygląd.

Kto powinien poddać się operacji wszczepienia implantów piersiowych?

Operacja powiększenia piersi to zabieg chirurgii plastycznej i estetycznej w Tunezji, który jest dostępny dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od ich wieku.

Ogólnie rzecz biorąc, młodzi pacjenci, którzy poddają się tego typu operacji, mają stosunkowo słabo rozwiniętą klatkę piersiową, więc trening siłowy nie wystarczy, aby znacząco zwiększyć objętość mięśni piersiowych.

Z kolei panowie w średnim wieku często cierpią z powodu obwisłej tkanki klatki piersiowej. W takich przypadkach implanty są najlepszym rozwiązaniem, aby nadać klatce piersiowej bardziej muskularny wygląd.

Wreszcie, operacja powiększenia piersi jest oczywiście wskazana dla osób z zanikiem mięśnia piersiowego. Dzięki stworzeniu implantów “szytych na miarę”, operacja ta przywróci symetrię i pomoże panom pozbyć się kompleksów.

Homme torse nu avec de parfaits pectoraux
Pan bez koszulki z idealnymi mięśniami piersiowymi

Ile kosztują implanty piersiowe w Tunezji?

Dzięki doskonałej reputacji w dziedzinie chirurgii plastycznej i estetycznej, Tunezja jest miejscem wybieranym przez mężczyzn pragnących poddać się operacji wszczepienia implantów piersiowych.

Koszt tej operacji jest również szczególnie atrakcyjny, a niektóre kliniki oferują stawki do 50% niższe niż w Europie.

Za 4- lub 5-dniowy pobyt powinien Pan zapłacić od 2500 do 29 00 euro, w zależności od wybranej kliniki. Jeśli operacja ma charakter czysto kosmetyczny, nie będzie Pani mogła liczyć na pokrycie kosztów z ubezpieczenia zdrowotnego!

Konsultacja przedoperacyjna

Konsultacja przedoperacyjna jest niezbędnym etapem każdej operacji chirurgii kosmetycznej. To właśnie podczas tej wizyty może Pani/Pan powiedzieć chirurgowi, czego Pani/Pan oczekuje. Będzie on wtedy w stanie doradzić Panu/Pani wybór prote zy i szczegółowo wyjaśnić procedurę.

Photo avant et après des implants pectoraux
Zdjęcia przed i po wszczepieniu implantów piersiowych

Pierwsza wizyta u chirurga jest również okazją do sprawdzenia, czy nie ma Pan/Pani przeciwwskazań do operacji. W szczególności, może Pan/Pani nie zostać dopuszczony/a do zabiegu, jeśli cierpi Pan/Pani na przewlekłą chorobę lub problemy z oddychaniem.

Jeśli kwalifikuje się Pan/Pani do wszczepienia implantów piersiowych, spotka się Pan/Pani z anestezjologiem i lekarzem intensywnej terapii, aby ustalić ostateczne szczegóły w ramach przygotowań do operacji.

Przebieg operacji

Operacja powiększenia piersi jest stosunkowo prostą operacją, która ma tę zaletę, że jest minimalnie inwazyjna i umożliwia szybki powrót do zdrowia. Trwa około 1 godziny, jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym i wymaga noclegu w szpitalu.

Na początku operacji chirurg kosmetyczny rozpoczyna od wykonania nacięcia o głębokości kilku centymetrów w dole pachowym: lokalizacja jest wybrana tak, aby blizna była jak najmniej widoczna.

Następnie za pomocą tępego narzędzia tworzy wgłębienie pod mięśniem piersiowym większym i wprowadza silikonową protezę. Gdy implanty zostaną bezpiecznie umieszczone, chirurg zszyje je i nałoży bandaż w celu ochrony operowanego obszaru.

Po operacji

Przez kilka pierwszych dni po operacji będzie Pani/Pan odczuwać umiarkowany ból, który można złagodzić środkami przeciwbólowymi przepisanymi przez lekarza.

Następnie może Pan/Pani stopniowo wznowić codzienne czynności, a po jednym lub dwóch tygodniach także aktywność zawodową. Z kolei w przypadku uprawiania sportu będzie Pan/Pani musiał/a odczekać około 3 miesięcy, zanim będzie Pan/Pani mógł/mogła ponownie intensywnie trenować.

Bardzo często dzień po operacji pojawiają się siniaki i obrzęki, które ustępują samoistnie w ciągu zaledwie kilku dni. W ciągu pierwszych kilku tygodni będą Państwo również odczuwać pewne trudności z podnoszeniem ramion.

Aby ułatwić powrót do zdrowia, często zaleca się pacjentom noszenie pasa podtrzymującego klatkę piersiową (znanego również jako bolerko) przez 2 do 4 tygodni po operacji, w dzień i w nocy.

Homme avec un corps parfait
Mężczyzna o idealnym ciele

Umieszczanie implantów piersiowych w Tunezji: wyniki

Rezultaty operacji powiększenia piersi są widoczne po jej zakończeniu: Pana tors będzie wyglądał na bardziej umięśniony. Jednak mięśnie piersiowe mogą wydawać się większe z powodu obrzęku spowodowanego operacją. Dlatego też na ogół konieczne jest odczekanie od jednego do kilku miesięcy, zanim widoczne będą ostateczne rezultaty.

Wreszcie, często zaleca się sprawdzenie implantów po około dziesięciu latach. Mimo że implanty żelowe są bardzo wytrzymałe, po pewnym czasie mogą się zużyć, nieznacznie przesunąć lub pęknąć.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie, aby zapewnić powodzenie operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

William

Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️