Chirurgia szczękowa w Turcji

chirurgia szczękowa Turcja 1
Napisany przez Manuella

Chirurgia szczękowa to zabieg przeprowadzany w Turcji w celu zmniejszenia długich lub szerokich szczęk. Zabieg w Stambule wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Nacięcia wykonuje się wewnątrz jamy ustnej, aby zmienić kształt i zwęzić szczękę.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat chirurgii szczękowej w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej.

Ile kosztuje operacja szczęki w Turcji?

Średni koszt operacji szczęki w Stambule wynosi €2,300. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2,000 euro do 2,600 euro.

ProceduraCena Turcja
Operacja szczęki2300 €

Czym jest operacja szczęki?

Szczęka jest ważnym czynnikiem poprawiającym estetykę twarzy. Badania pokazują, że dobra linia szczęki u mężczyzn reprezentuje męskość, a dobra linia szczęki u kobiet reprezentuje młodość. Szczęka może być nieproporcjonalna do reszty ciała z następujących powodów:

  • Uraz twarzy
  • Genetyka
  • Choroby wrodzone
  • Starzenie się

Ta operacja kosmetyczna jest wykonywana w Turcji w celu skorygowania słabości szczęki lub zmniejszenia rozmiaru szerokiej szczęki. W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu stosuje się różne metody. Metody te są następujące:

  • Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w szczękę w celu uzyskania lepszego wyglądu
  • Zastrzyki z tłuszczu – tłuszcz jest pobierany z okolicy brzucha i wstrzykiwany do kości szczęki
  • Implanty silikonowe – implanty są umieszczane w szczęce w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym
  • Restrukturyzacja kości szczęki
  • Wymiana chrząstki kostnej

Przebudowa szczęki

Chirurgia szczękowa to zabieg przeprowadzany w Turcji w celu zmniejszenia długiej lub szerokiej szczęki. Zabieg w Stambule wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Nacięcia wykonuje się wewnątrz jamy ustnej, aby zmienić kształt i zwęzić szczękę.

Pacjent musi uważać na jedzenie i picie przez określony czas. Wyniki monitorowania pacjenta przez 1 miesiąc są zazwyczaj widoczne w ciągu kilku miesięcy.

Zobacz także: Chirurgia stomatologiczna w Stambule

Estetyka szczęki

W estetyce szczęki można stosować różne techniki. Tył podbródka można wypełnić silikonem i wypełniaczami. Jeśli jest krótki, można go wydłużyć do przodu za pomocą śrub.

Krótko mówiąc, ponieważ zabieg jest wykonywany w ramach standardowej operacji, konieczne jest określenie rodzaju zabiegu w świetle dyskomfortu danej osoby.

Operacja szczęki

Chirurgia szczękowa w Turcji, znana również jako chirurgia ortognatyczna, to procedura stosowana do korygowania deformacji szczęki.

Zęby i inne struktury szczęki są wyrównane, aby uzyskać bardziej praktyczny i estetyczny efekt. Przed operacją szczęki wymagane jest zdjęcie rentgenowskie, aby pomóc w ustaleniu planu chirurgicznego, mając na uwadze pożądany rezultat.

Przed operacją

Konieczna jest pełna ocena, aby sprawdzić, czy kwalifikują się Państwo do operacji szczęki. Gdy zostaną Państwo zakwalifikowani, ustalana jest data operacji.

Musi Pan/Pani powstrzymać się od palenia papierosów przez dwa tygodnie przed planowaną operacją. Przed operacją nie wolno przyjmować leków zwiększających krzepliwość krwi.

Są one bardzo ważne, ponieważ powodzenie operacji wpływa na proces gojenia. Jeśli operacja szczęki wykonywana jest na jednym podbródku, potrwa ona ponad 3 godziny i 1,5 godziny.

Opieka pooperacyjna

Po zakończeniu genioplastyki będą Państwo musieli pozostać w szpitalu. Lekarz przepisze Panu/Pani środki przeciwbólowe i inne niezbędne leki. Przez pewien czas będą Państwo musieli nosić opatrunek. Wystąpią niewielkie siniaki i opuchlizna. Zaczną one jednak ustępować po 10 dniach.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️