Cena operacji szczęki w Tunezji

cena operacji szczęki tunezja 1
Napisany przez William

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o chirurgii szczękowej w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej operacji szczęki w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat chirurgii szczękowej w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena operacji szczęki w Tunezji

Średni koszt operacji szczęki w Tunezji wynosi 1 800 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1600 euro do 2000 euro.

ProceduraCena Tunezja
Operacja szczęki1800 €

Co to jest chirurgia szczękowa?

Chirurgia szczękowa w Tunezji jest stosowana głównie w celu skorygowania nieprawidłowości w kościach szczęki i leczenia schorzeń, takich jak zwisy szkieletowe. Operacja ma na celu wyrównanie szczęki i zębów w celu poprawy ich wyglądu i funkcji.

Jest ona często stosowana w najcięższych przypadkach nieprawidłowego ustawienia zębów, gdy inne metody leczenia ortodontycznego nie są w stanie rozwiązać problemu.

Chirurgia szczękowa lub leczenie ortognatyczne to opcja leczenia poważnych deformacji szczęki u dorosłych, których nie można skorygować za pomocą samego aparatu ortodontycznego.

Leczenie w Tunezji obejmuje fazę leczenia stałym aparatem ortodontycznym, a następnie operację szczęki, gdy aparat jest na miejscu. Następnie następuje krótka faza noszenia aparatu stałego w celu udoskonalenia zgryzu.

Chirurgia szczękowa jest niezbędna do przywrócenia szczęk do prawidłowej pozycji, tak aby zęby mogły się stykać i być łatwo korygowane przez aparat ortodontyczny. Operacja szczęki może obejmować jedną lub obie szczęki, w zależności od trudności i etiologii deformacji szczęki. Decyzja ta jest podejmowana przez Państwa ortodontę i chirurga przed lub w trakcie leczenia.

Wyniki: Chirurgia szczękowa może :

  • Poprawić wyrównanie zgryzu
  • Ułatwić żucie i jedzenie
  • Skorygować problemy z mową i połykaniem
  • Zapobiegać nadmiernemu zużyciu i ścieraniu zębów, aby zapobiec niszczeniu szkliwa i zębów.
  • Koryguje problemy z zamykaniem szczęki
  • Wyrównuje szczękę z równowagą i symetrią twarzy, rozwiązując problemy takie jak przodozgryz, zgryz krzyżowy, niedogryz, tyłozgryz i mały podbródek.
  • Umożliwia wygodne zamykanie ust
  • zmniejsza ból spowodowany zaburzeniami stawu skroniowo-żuchwowego (TMJ).

NIEBEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE Z UNIKANIEM LECZENIA ORTOGNATYCZNEGO

Pacjenci często pytają, czy zabieg jest konieczny, a wybór, jak zawsze, należy do Państwa.

Jedyne, co możemy zrobić, to ostrzec Państwa o możliwych konsekwencjach, jeśli unikną Państwo ustawienia szczęki w prawidłowej i stabilnej pozycji.

W takim przypadku istnieje ryzyko wystąpienia bólu i dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego, a także bólu twarzy.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

William

Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️