Genioplastyka w Turcji

genioplastyka 1
Napisany przez Manuella

Powiększanie podbródka w Turcji to zabieg chirurgiczny polegający na zmianie kształtu podbródka poprzez usunięcie zniekształconych kości, wszczepienie implantów lub przesunięcie kości podbródka.

NajlepszaKlinika.com informuje o genioplastyce w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Ile kosztuje genioplastyka w Turcji?

Średni koszt genioplastyki w Turcji w Stambule wynosi 2,250 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,000 do €2,500.

ProceduraCena Turcja
Genioplastyka2250 €

Co to jest genioplastyka?

Powiększanie podbródka lub genioplastyka w Turcji to zabieg chirurgiczny, który zmienia kształt podbródka poprzez usunięcie zniekształconych kości, umieszczenie implantów lub przesunięcie kości podbródka. Osoby, które chcą mieć bardziej wyrazistą twarz, mogą skorzystać z tej procedury. Rezultaty są trwałe, ale w niektórych przypadkach implant może z czasem wymagać wymiany. Zastosowany implant może być wykonany z różnych materiałów, od prawdziwej kości po silikon.

Wielu pacjentów decyduje się na połączenie operacji podbródka z innymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak plastyka nosa lub odmładzanie twarzy. Podobnie, niektóre operacje stomatologiczne mogą być przeprowadzane w połączeniu z powiększeniem podbródka.

Informacje

  • Średnia długość pobytu: 7 dni
  • Pobyt w szpitalu: 1-2 dni
  • Czas trwania operacji: 1-3 godziny

Znieczulenie

  • Znieczulenie ogólne
  • Znieczulenie miejscowe i sedacja

Powrót do pracy

  • 1-2 tygodnie

Powrót do zdrowia

  • 1-2 tygodnie

Przed zabiegiem genioplastyki w Stambule

Chirurg zapozna się z historią medyczną pacjenta i zapyta o wszelkie wcześniejsze schorzenia lub zabiegi. Chirurg w Turcji i pacjent omówią pożądany wynik i zaplanują operację, aby osiągnąć zadowalający wynik. Procedura genioplastyki w Turcji, możliwe wyniki i opcje zostaną wyjaśnione pacjentowi.

Podczas genioplastyki w Turcji

W zależności od przypadku chirurg wykonuje cięcie wewnątrz lub na zewnątrz jamy ustnej i przygotowuje miejsce na implant pod tkanką mięśniową. Po umieszczeniu implantu jest on często mocowany do kości podbródka za pomocą śrub lub szwów. Jeśli kość musi zostać usunięta, chirurg przecina kość szczęki, usuwa nadmiar kawałków i zabezpiecza kość za pomocą przewodów lub śrub.

Po genioplastyce w Turcji

Ponieważ operacja jest wykonywana wewnątrz jamy ustnej przez większość czasu, nie ma widocznych blizn. Operacja wymaga hospitalizacji od 0 do 1 dnia. Przez pierwsze 3 dni pacjent będzie miał specjalne opatrunki, które pomogą zmniejszyć obrzęk i utrzymać nowy kształt. Do czasu usunięcia szwów należy stosować dietę płynną, a pacjentom zaleca się pozostanie w Stambule przez 5 do 7 dni.

Przez pierwsze kilka dni okolica może być tkliwa, a czynności takie jak mówienie, jedzenie i uśmiechanie się mogą być utrudnione. W ciągu 7 do 10 dni objawy powinny ustąpić, a pacjenci będą mogli powrócić do codziennego życia. Jednak dopiero po miesiącu rzeczywiste wyniki staną się widoczne z powodu obrzęku okolicy.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️