Ultradźwiękowa plastyka nosa w Tunezji

rhinoplastyka ultradźwiękowa cena tunezja 1 1
Napisany przez Manuella

Nie podoba się Państwu swój nos? Niestety, nie można ukryć nosa, tak jak nie można ukryć wypukłości, miłosnych uchwytów itp. Ponieważ widać go dosłownie “jak nos na środku twarzy”. Proszę poddać się rhinoplastyce ultradźwiękowej w Tunezji i położyć kres swoim kompleksom… na dobre!

NajlepszaKlinika.com informuje o rhinoplastyce ultradźwiękowej w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena rynoplastyki ultradźwiękowej w Tunezji

W Tunezji średni koszt rynoplastyki ultradźwiękowej wynosi 2 400 EUR. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 2 godziny. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 6 miesięcy.

ProceduraCena w euro
Ultradźwiękowa plastyka nosa w Tunezji2400 €

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o rhinoplastyce ultradźwiękowej w Tunezji

Rynoplastyka to chirurgia plastyczna mająca na celu skorygowanie, wyrzeźbienie, zmianę kształtu i upiększenie najważniejszej części twarzy… nosa!

Dzięki temu zabiegowi chirurgicznemu możliwe jest skrócenie lub zwiększenie czubka nosa i skorygowanie każdego rodzaju nosa, niezależnie od tego, czy jest to :

 • Złamany nos
 • Nos grecki,
 • Nos egipski,
 • Nos stożkowaty,
 • Nos ekwilinowy,
 • Garbaty nos..

Ultradźwiękowa plastyka nosa w Tunezji to najnowsza technika chirurgiczna służąca do modelowania nosa. Technika ta wykorzystuje nowoczesne, zminiaturyzowane instrumenty.

Pozwala ona skorygować wszystkie problemy z nosem, zarówno kosmetyczne, jak i medyczne, bardziej precyzyjnie niż w przypadku konwencjonalnej rhinoplastyki.

Kto może poddać się rhinoplastyce ultradźwiękowej w Tunezji?

Ultradźwiękowa plastyka nosa w Tunezji może być wykonywana w każdym wieku, począwszy od późnego okresu dojrzewania.

Ten zabieg chirurgiczny może być wykonywany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, ze względów estetycznych i/lub medycznych. W szczególności, gdy pacjent ma wady rozwojowe lub problemy z oddychaniem.

Zalety rynoplastyki ultradźwiękowej w Tunezji :

Tunezjaprzyciąga równie wielu turystów, co entuzjastów chirurgii kosmetycznej.

W rzeczywistości Tunezja może pochwalić się szeroką gamą klinik wyposażonych w zaawansowany technologicznie sprzęt, które rekrutują najlepszych chirurgów kosmetycznych i rhinoplastyków!

W kraju znajduje się również wiele plaż i miejsc turystycznych, które można odwiedzić podczas rekonwalescencji! Co więcej, koszt ultradźwiękowej plastyki nosa w Tunezji jest bardzo przystępny !

Co obejmuje turystyka medyczna?

Organizujemy wszystko od A do Z:

 • Bilety lotnicze,
 • Konsultacje przed- i pooperacyjne,
 • Koszt operacji,
 • Koszty hospitalizacji,
 • Honorarium chirurga plastyka nosa,
 • Honorarium tłumacza, jeśli jest wymagane.

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje operacja ultradźwiękowej plastyki nosa w Tunezji, proszę wypełnić formularz. Skontaktujemy się z Państwem z bezpłatną, niezobowiązującą wyceną.

Proszę również przeczytać: Wtórna plastyka nosa w Tunezji

Procedury ultradźwiękowej plastyki nosa w Tunezji

Nasz koordynator skontaktuje się z jednym z najlepszych lekarzy zajmujących się plastyką nosa, który się Panem/Panią zajmie. Prawdopodobnie zostaną Państwo poproszeni o przesłanie zdjęć, aby specjalista mógł ocenić Państwa nos.

Następnie nasz koordynator skontaktuje się z Państwem przez Whatsapp lub e-mail. Przekaże Panu/Pani wstępną diagnozę chirurga plastyka nosa i wycenę pobytu medycznego all-inclusive.

Jak przebiega rhinoplastyka ultradźwiękowa w Tunezji?

Jak wspomniano powyżej, wstępna konsultacja jest organizowana zdalnie. W jej trakcie chirurg rhinoplastyczny ocenia nos i zapoznaje się z oczekiwaniami pacjenta.

W przypadku skomplikowanych przypadków i pacjentów, którzy chcą poddać się ultradźwiękowej plastyce nosa w Tunezji w celu złagodzenia trudności w oddychaniu. Zostaną oni poproszeni o poddanie się tomografii komputerowej w celu zbadania piramidy nosa (rozmiar, odchylenie przegrody nosowej itp.).

Po zaakceptowaniu przez Pana/Panią naszej wyceny medycznej, rozpoczniemy planowanie Pana/Pani podróży i wszystkich szczegółów dotyczących Pana/Pani operacji plastycznej.

Przed zabiegiem plastyki nosa metodą ultradźwiękową w Tunezji

Ponieważ rhinoplastyka ultradźwiękowa w Tunezji wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, będą Państwo musieli zgłosić się do kliniki na badanie przedoperacyjne. Tuż przed operacją odwiedzi Pana/Panią anestezjolog, aby Pana/Panią uspokoić i przyjrzeć się Pana/Pani badaniom krwi.

Dzień ultradźwiękowej plastyki nosa

Aby wyrzeźbić nos i nadać mu pożądany kształt, należy dotknąć kości nosowej. Jednak rhinoplastyka ultradźwiękowa różni się od konwencjonalnej rhinoplastyki rodzajem, bezpieczeństwem i precyzją używanych instrumentów.

W przypadku konwencjonalnej rynoplastyki chirurg plastyczny używa narzędzi mechanicznych. W przypadku rhinoplastyki ultradźwiękowej rhinoplastyk używa piezotomu, zminiaturyzowanego instrumentu wibrującego za pomocą ultradźwięków.

Zabieg trwa około dwóch godzin. Po zakończeniu operacji specjalista rhinoplastyki stabilizuje nos za pomocą szyny lub zewnętrznego gipsu:

 • Aby chronić przegrodę między nozdrzami,
 • Aby zapobiec przemieszczaniu się kości,
 • I umożliwienie pacjentom normalnego oddychania.

Po rhinoplastyce ultradźwiękowej w Tunezji

Po zabiegu rynoplastyki ultradźwiękowej w Tunezji spędzi Pan/Pani noc w klinice. Następnego dnia zostanie Pan/Pani wypisany/a na co najmniej 15-dniowy okres rekonwalescencji.

Gips będzie można zdjąć tydzień po zabiegu plastyki nosa metodą ultradźwiękową. Proszę się jednak nie niepokoić, jeśli zauważą Państwo obrzęk wokół nosa lub zasinienie wokół oczu – jest to całkowicie normalne. Ostateczny rezultat można docenić dopiero po 6 miesiącach lub roku.

Niepożądane reakcje ustępują po trzecim tygodniu. Jest wysoce prawdopodobne, że podczas rekonwalescencji będą Państwo odczuwać ból. Lekarz przepisze Państwu środki przeciwbólowe, aby je złagodzić.

Środki ostrożności, które należy podjąć po rhinoplastyce ultradźwiękowej w Tunezji

Nawet jeśli plastyka nosa dotyczy tylko twarzy, nie zaleca się poddawania się jej wcześniej. Pacjentom nie zaleca się powrotu do sportu. Intensywna aktywność fizyczna powinna zostać zawieszona na pierwsze 3 miesiące.

Dzięki rhinoplastyce ultradźwiękowej w Tunezji Państwa nos będzie idealny przez całe życie! Z czasem jego wygląd może się jednak nieznacznie zmienić. Proszę się jednak nie martwić, wszelkie zauważone nieregularności można skorygować po prostu wstrzykując kwas hialuronowy.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie zapewnić powodzenie operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️