Clinica Cuevas Queipo

Clinica Cuevas Queipo Malaga klinika 1

Clinica Cuevas Queipo specjalizuje się w opiece stomatologicznej i chirurgii estetycznej. Założona w 1992 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Maladze, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Clinica Cuevas Queipo, Malaga, Hiszpania

Clinica Cuevas Queipo została założona w 1992 roku i jest wiodącą multidyscyplinarną kliniką chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. Ich doświadczenie obejmuje podstawy, takie jak wizyty kontrolne, czyszczenie i wypełnienia, aż po bardziej zaawansowane korony, implanty, mosty, licówki, chirurgię kanałową, wybielanie, chirurgię szczękowo-twarzową, protetykę i periodontologię.

Ich wysoki poziom wiedzy specjalistycznej gwarantuje Państwu wysoki standard opieki, od diagnozy po leczenie. Klinika, skupiająca zespół doświadczonych lekarzy, oferuje Państwu wszystkie zabiegi stomatologiczne w przystępnych cenach. Ich filozofią jest osiąganie doskonałości poprzez pracę zespołową, poświęcanie niezbędnego czasu każdemu pacjentowi i przedkładanie jakości nad ilość, a przyjmują zarówno pacjentów lokalnych, jak i zagranicznych.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Radiografia stomatologiczna
Stomatolog dziecięcy
Aplikacja fluoru
Wypełnianie zębów
Uszczelniacz dentystyczny
Czyszczenie zębów
Łączenie zębów
Ekstrakcja zębów
Skanowanie zębów
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Struganie korzeni
Indywidualny ochraniacz na zęby
Gingiwektomia
Ekstrakcja zęba
Leczenie kanałowe
Licówka stomatologiczna
Ekstrakcja zębów mądrości
Laserowe leczenie dziąseł
Frenektomia
Drukowanie dentystyczne 3D
Przeszczep kości
Wybielanie zębów
Leczenie gnatologiczne
Most protetyczny
Korona protetyczna
Proteza zębowa
Protezy Inlay / Onlay
Implant stomatologiczny
Alineadent
Aparat dentystyczny
Hybrydowa proteza na implantach
Przeszczep zatoki szczękowej
All-on-4
All-on-6
Konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej
Przegląd stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna
Invisalign
Implant zygomatyczny

Chirurgia kosmetyczna
Odsysanie tłuszczu policzkowego

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Transfer dokumentacji medycznej
Konsultacje internetowe
Parking
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Malaga – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1992
Akredytacja: Nieznany – Język(i): Angielski, Francuski, Portugalski, Rosyjski, Hiszpański


Opinie o Clínica Dental Cuevas Queipo

Mayte Roldán González
Mayte Roldán González
13:01 02 Apr 24
Jestem bardzo zadowolona z leczenia, odkąd trafiłam pod opiekę, która jest wyjątkowa i utwierdza mnie w przekonaniu, że Raquel zawsze robi wszystko, co w mojej sprawie, najlepiej jak potrafi. Dziękuję
Lidi PM
Lidi PM
16:32 13 Feb 24
Rewelacyjny. Bardzo przyjazne traktowanie przez cały personel. Dziewczyny w recepcji zawsze chętnie służą pomocą i witają Cię szerokim uśmiechem. Polecam ich w 100%
Sandra Martin
Sandra Martin
23:15 15 Nov 23
Bardzo dobre doświadczenia w tej klinice. Zacznijmy od tego, że jest pięknie i miło jest tam wejść i być, bardzo dobra organizacja, a przede wszystkim bardzo dobry zespół pracowników. Jestem bardzo zadowolona z lekarza, który mnie leczył, wszystko mi wyjaśniła w sposób pokazujący co wie, jakie ma doświadczenie i że lubi swoją pracę. Ale ogólnie wszyscy ludzie, którzy mnie traktowali, są bardzo mili. Wysoce polecany.
Juan Antonio Jiménez garcía
Juan Antonio Jiménez garcía
14:28 26 Jan 24
To najlepsza klinika stomatologiczna w jakiej kiedykolwiek byłem. A byłem w wielu. Pierwszy raz poszłam ponad 10 lat temu i od tamtej pory ani ja, ani moja rodzina nie byliśmy w innej klinice stomatologicznej. Leczenie jest bardzo bliskie i ciepłe.Personel, który Ci pomaga, od recepcjonistek po ostatnią pielęgniarkę, jest świetny. Są też najlepsi lekarze dowolnej specjalności związanej ze zdrowiem zębów. Posiadają także najnowocześniejszą technologię we wszelkiego rodzaju maszynach i urządzeniach. Lekarze: Eduardo, Alberto, Santiago, Tete, Montes, Javier, Federico, Juan Antonio, . Wiem, że o niektórych zapomniałem. Alberto i Teresa, szefowie wszystkiego. Jeśli masz jakieś pytania, po prostu musisz iść i się dowiedzieć, na pewno tam zostaniesz. Idź bez wahania.
Almudena Caso Martin
Almudena Caso Martin
16:58 27 Jul 23
Zachwycona kliniką Alba z działu opieki nad pacjentem doskonale doradza i tłumaczy przebieg leczenia, rozwiała wszystkie moje ówczesne wątpliwości, jestem bardzo zadowolona z rezultatów i z tego, jak bardzo byli serdeczni. Klinika 10! wysoce polecany
Chelo Gaitán López
Chelo Gaitán López
12:09 24 May 23
Brałem udział w kilku okazjach, a traktowanie całego personelu było doskonałe i krótki czas oczekiwania. Podkreśl jedynie estetyczną zmianę kliniki; Dekoracje z winylem na ścianach podobały mi się dużo bardziej niż wcześniej, tworzyły bardziej zrelaksowany klimat. Higienistki, cudowne.
David Trujillo lucas
David Trujillo lucas
08:25 06 Jun 24
Jesteśmy zachwyceni leczeniem w klinice, a w szczególności zespołem medycznym... to prawdziwi profesjonaliści!! Super polecam.....
Eva Trujillo
Eva Trujillo
14:05 29 May 24
Uwielbiam tę klinikę, świetne leczenie. Wszyscy są bardzo dobrymi profesjonalistami, na pewno wrócę.
Antonio Duarte Hens
Antonio Duarte Hens
16:07 17 Apr 24
Wizyta przebiegła bardzo pomyślnie, pomimo obaw, jakie żywię do dentysty. Godna uwagi jest nie tylko ich doskonałość w stomatologii, ale także zespół opieki nad pacjentami, który stara się przekraczać oczekiwania i zapewniać pozytywne i satysfakcjonujące doświadczenia stomatologiczne.
Amaya Eraso Melgar
Amaya Eraso Melgar
09:33 22 Aug 23
Wspaniali i sympatyczni profesjonaliści. Na wakacjach złapała nas awaria i przyjęli nas bez umówionego spotkania. Szybka diagnoza przez dr. Nienaganne pielęgniarki i recepcja. Miło jest chodzić do dentysty z takimi ekspertami. Mój mąż, który był strasznym pacjentem, również był zachwycony. Dziękuję.
Meme Meme
Meme Meme
14:09 29 May 23
Jesteśmy bardzo zadowoleni z kliniki. Są bardzo profesjonalni, a leczenie jest nie do pobiciaMój syn jest leczony przez dr Teresę ortodontycznie iw ciągu kilku miesięcy zmiana jest zauważalna przy każdym uśmiechu. Wszystko perfekcyjne.Cena bardzo dobra. Polecam to w 100%.
Paloma Rivas Díaz
Paloma Rivas Díaz
20:44 02 Apr 24
Po latach chodzenia do kliniki zarówno mojej, jak i moich dzieci, dr Teresa stwierdza, że ​​5-letniemu dziecku trzeba zrobić dwie pulpotomie, ufam jej pracy i pracy jej zespołu i okazuje się, że rok później idę z synem z izby przyjęć z powodu bólu zęba do kliniki bliżej mojego domu i okazuje się, że powiedzieli mi, że praca przy dwóch pulpotomiach nie została zakończona i w efekcie dzisiaj na jednym zębie i na drugim zębie założona jest metalowa osłona drugi przeprowadził ekstrakcję elementu, a co za tym idzie, urządzenie do utrzymywania szczeliny. Jestem w trakcie zbierania wszystkiego, ponieważ planuję zgłosić Teresę i jej zespół. Nie ma prawa robić tego z ustami małych dzieci i pobierać tyle, ile sobie życzysz, twierdząc, że jesteś najlepszy w Maladze.
B J
B J
15:30 28 Jun 23
Moje doświadczenie było rozczarowujące. Wydaje mi się, że liczą się dla nich tylko pieniądze i nie mają w sobie nic z człowieczeństwa.Poszedłem na różne problemy, a także stany zapalne i ból. Pierwsza wizyta jest bezpłatna, ale nic ci nie mówią. Kierują mnie do chirurga, który da mi wycenę. Testów, które wykonuję w Państwa klinice nie można zobaczyć, chociaż mogłem je samodzielnie otworzyć z osobistego laptopa. Chirurg mówi mi, że nie może mi nic powiedzieć, nawet zalecić antybiotyku, jeśli nie wykonam testu za 300 euro. Trafiłam na izbę przyjęć w szpitalu, gdzie podobno na pierwszy rzut oka wiedzą, że antybiotyk jest wskazany.Straciłem czas i ból przez tydzień ufając, że dadzą mi rozwiązanie, a tak nie było.
carmen cuevas
carmen cuevas
17:46 20 May 24
Jako profesjonaliści pozostawiają wiele do życzenia, za każdym razem, gdy tam idę, mam nowego dentystę.Za każdym razem gdy się umawiam mam wizytę kontrolną i sprzątanie, zrobiono mi tylko tzw. „kontrolę”, na której spędziłem 45 minut, na której konsultacja trwała 1 minutę i na szczęście, bo musieli wstawić „dane”.Za pierwszym razem leczenie było całkiem przyjemne, przeprowadzono dość szczegółowe badanie kontrolne, co skłoniło mnie do polecenia tego dentysty i z roku na rok trwało to krócej.Z aparatem retencyjnym, z którym ledwo mogę jeść, żeby mogli mi podpowiedzieć rozwiązanie i umówić się na wizytę do innego dentysty, bo tego nie leczą podczas wizyty kontrolnej.A to wszystko tylko dlatego, że mam ubezpieczenie MAPFRE, a oni nie są zainteresowani, bo pilnie potrzebują zdobyć jak najwięcej pieniędzy.Przynajmniej leczenie młodej dziewczyny było całkiem przyjemne.Bardzo rozczarowany.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️