Koszt zmiany płci w Hiszpanii

cena zmiana płci hiszpania 1
Napisany przez Laurence

Jest to zabieg chirurgiczny wykonywany w Hiszpanii w celu zmiany wyglądu fizycznego i funkcji istniejących cech płciowych z jednej płci na drugą.

NajlepszaKlinika.com informuje o zmianie płci w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena zmiany płci w Hiszpanii

Średni koszt zmiany płci w Hiszpanii w Madrycie wynosi 15 000 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €12,000 do €18,000.

ProceduraCena Hiszpania
Zmiana płci15 000 €

Czym jest zmiana płci?

Operacja zmiany płci w Hiszpanii to zabieg chirurgiczny mający na celu zmianę wyglądu fizycznego i funkcji istniejących cech płciowych danej osoby z jednej płci na drugą. Ten rodzaj operacji jest również znany jako operacja rekonstrukcji płci. Osoby, które przechodzą operację zmiany płci, są ogólnie określane jako transseksualiści.

Przyczyny operacji zmiany płci w Hiszpanii

  • Wady wrodzone: Noworodki z deformacjami interseksualnymi muszą być przypisane do jednej lub drugiej płci od początku swojego życia. Deformacje te reprezentują żeńskie narządy płciowe i transformację w męskie narządy płciowe spowodowaną stymulacją męskich hormonów. Noworodki z niejednoznacznymi narządami prawie zawsze będą przypisywane do płci żeńskiej, chyba że penis ma co najmniej jeden cal długości.
  • Wybór: Czasami mężczyźni i kobiety wierzą, że fizycznie są innej płci niż ta, którą są psychicznie i emocjonalnie. Przekonanie to jest tak głębokie, że są oni skłonni poddać się operacji, aby upodobnić się do płci, z którą się identyfikują.

Operacja zmiany płci z męskiej na żeńską

  • Polega ona na zmianie kształtu męskich narządów płciowych, aby nadać im wygląd i funkcję żeńskich narządów płciowych. Pacjenci w Madrycie muszą najpierw przejść hormonalną terapię zastępczą i usunąć owłosienie. Usunięcie owłosienia zależy od wieku, w którym rozpoczyna się hormonalną terapię zastępczą. Pacjenci mogą również przejść inne zabiegi chirurgiczne, takie jak feminizacja twarzy i powiększanie piersi.
  • Operacja polega na usunięciu jąder, a następnie odwróceniu skóry penisa i napletka w celu utworzenia w pełni wrażliwej pochwy. Procedura ta jest znana jako waginoplastyka i jest wykonywana w celu zachowania dopływu krwi i nerwów. Łechtaczka może zostać uformowana z części żołędzi. W rzadkich przypadkach, gdy brakuje skóry, wyściółka pochwy może zostać utworzona przy użyciu przeszczepów skóry z ud, bioder lub części okrężnicy. Po operacji żeński hormon estrogen przekształca kontury ciała i stymuluje wzrost zadowalających warg sromowych większych.

Operacja zmiany płci z żeńskiej na męską

  • Polega na zmianie kształtu żeńskich narządów płciowych, aby nadać im wygląd i funkcję męskich narządów płciowych.
  • Procedury chirurgiczne, które można również przeprowadzić u pacjentów w Hiszpanii, obejmują obustronną mastektomię (usunięcie piersi), histerektomię (usunięcie wewnętrznych narządów płciowych) i przebudowę piersi (uzyskanie bardziej typowego męskiego kształtu piersi).
  • Przed operacją pacjent zazwyczaj poddawany jest leczeniu hormonalnemu opartemu na testosteronie, męskim hormonie.

Satysfakcja seksualna

Zdolność do przeżywania orgazmów jest bezpośrednio związana z satysfakcją seksualną. Po operacji zmiany płci będzie Pan odczuwał podniecenie seksualne podczas aktywności seksualnej, w tym masturbacji.

Ryzyko

Ryzyko związane z każdym zabiegiem chirurgicznym jest obecne w przypadku operacji zmiany płci w Hiszpanii. Obejmują one ból pooperacyjny, infekcje i niezadowolenie z oczekiwanych rezultatów. Zwężenie nowej pochwy jest najczęstszym powikłaniem operacji zmiany płci z męskiej na żeńską. Można je skorygować poprzez rozszerzenie lub wykorzystanie części okrężnicy do utworzenia pochwy. Dysfunkcja prącia jest częstym powikłaniem operacji zmiany płci z żeńskiej na męską. Pacjent może wymagać opieki psychiatrycznej przez wiele lat po operacji zmiany płci.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️