Klinika Tambre

Klinika Tambre Madrid 1

Clinique Tambre specjalizuje się w MAP / IVF. Założona w 1980 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Madrycie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

KlinikaTambre, Madryt, Hiszpania

Clínica Tambre to pionierski ośrodek medyczny i chirurgiczny specjalizujący się w ginekologii i płodności, położony w samym sercu Madrytu. Została założona w 1978 roku i jest prywatną kliniką. W 2017 roku przeprowadziła około 1 000 cykli leczenia. Jej misją jest pomaganie pacjentkom w spełnianiu ich marzeń o urodzeniu zdrowego dziecka, przyczynianie się do rozwoju nauki, medycyny i społeczeństwa. Clínica Tambre jest również znana pod ogólną nazwą Mistral Fertility Clinics, SL.

Były prezes, dr Pedro Caballero, rozpoczął swoją karierę w dziedzinie wspomaganego rozrodu ponad 40 lat temu, dzięki czemu madrycka Clínica Tambre jest najbardziej doświadczonym ośrodkiem medycznym w dziedzinie płodności. Z ponad 56 opublikowanymi badaniami naukowymi, Caballero jest uważany za solidny punkt odniesienia w społeczności naukowej.

Ponadto dr Pedro Caballero wykorzystał swoje doświadczenie w andrologii, aby w 1980 roku stworzyć drugi w Hiszpanii bank spermy. Jego ambicja, zaangażowanie i poświęcenie są podzielane przez cały jego zespół, dzięki czemu Clínica Tambre stała się kliniką najwyższej jakości w Hiszpanii i za granicą. Kluczem do sukcesu Caballero jest jednak nie tylko jego 40-letnie doświadczenie i duch przedsiębiorczości.

Clínica Tambre wyróżnia się również ciepłą, spersonalizowaną opieką nad pacjentem, wskaźnikami sukcesu znacznie powyżej średniej hiszpańskiej i europejskiej, doskonałym zespołem medycznym i wdrażaniem najnowszych, najbardziej precyzyjnych technologii.

Clínica Tambre została całkowicie odnowiona w 2018 roku, kiedy Inge Kormelink objęła stanowisko dyrektora kliniki. Istnieją dwa laboratoria, jedno do zapłodnienia in vitro, a drugie do andrologii. Po zabiegu pacjenci mogą cieszyć się komfortem sześciu prywatnych sal pooperacyjnych.

Zespół Tambre posiada bogate doświadczenie, na czele z dyrektorem medycznym dr Laurą Garcia de Miguel, specjalistką w dziedzinie położnictwa i ginekologii z tytułem magistra w dziedzinie reprodukcji człowieka. Cały zespół składa się z 10 lekarzy, 6 embriologów (główny embriolog posiada akredytację ESHRE) i 6 pielęgniarek.

Międzynarodowy zespół składa się z ekspertów międzykulturowych, którzy ułatwiają komunikację od pierwszego kontaktu do zakończenia leczenia. Zespół posługuje się kilkoma językami, w tym angielskim, włoskim, niemieckim, holenderskim, francuskim i oczywiście hiszpańskim.

Clínica Tambre posiada największy i najstarszy bank spermy w Madrycie i dostarcza próbki do innych klinik w całej Hiszpanii; bank spermy jest profesjonalny zarówno w przypadku czynnika męskiego, jak i żeńskiego.

Clínica Tambre jest zaangażowana w kontrolę jakości. Tambre jako pierwsza w Hiszpanii otrzymała akredytację ISO 9001:2015, ISO 14001 oraz rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia UNE 179007. Jest to jedyna europejska klinika, która otrzymała nagrodę EFQM European Quality Management Finalists w 2005 i 2008 roku.

Oprócz własnych systemów śledzenia próbek biologicznych, klinika posiada również system o nazwie Witness. Składa się on z karty RF (karty o częstotliwości radiowej) wydawanej pacjentom, która blokuje tożsamość pacjenta z plemnikami, komórkami jajowymi i zarodkami na każdym etapie leczenia.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Test na obecność przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Mrożenie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Madryt – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1980
Akredytacja: Brak informacji – Języki: hiszpański, angielski, francuski


Opinie o Clínica Tambre

Lella Mami
Lella Mami
10:27 10 May 23
Dzięki klinice Tambre spełniliśmy nasze marzenie i wreszcie możemy trzymać w ramionach naszego małego Alessandro!!!!! Klinika jest bardzo przyjazna i profesjonalna.Dziękujemy całemu personelowi medycznemu i administracyjnemu, który towarzyszył nam w naszej podróży za niezwykłą uprzejmość i okazaną życzliwość. W szczególności dziękujemy Ariannie za udzielone wsparcie! Polecamy Clinica Tambre wszystkim, którzy realizują marzenie o rodzicielstwie!
vero nika (verus)
vero nika (verus)
09:21 27 Sep 23
Zdecydowaliśmy się na tę klinikę po obejrzeniu wielu osób ze względu na pewność, jaką dała nam, gdy weszliśmy. Doktor Estefanía Moreno zawsze nam wszystko dobrze wyjaśniała i mówiła bardzo jasno. Podjęliśmy dwie próby zapłodnienia in vitro bez większego powodzenia, czekamy na rezultaty. Zawsze traktowali nas bardzo dobrze i upewniali się, że wiedzą, jak sobie radzimy. Będziemy nadal walczyć o nasze marzenie o byciu rodzicami i mamy nadzieję, że stanie się to już wkrótce.
Antonio
Antonio
12:39 02 Aug 23
Byliśmy głęboko rozczarowani poprzednimi doświadczeniami. Wtedy drogi przyjaciel opowiedział nam o klinice Tambre. A dziś jesteśmy rodzicami cudownego chłopczyka! Fantastyczna gościnność i profesjonalizm. Specjalne podziękowania należą się Ariannie, która opiekowała się nami z wielką miłością i profesjonalizmem.
Gio
Gio
10:57 01 Jul 23
Nasze doświadczenie w Tambre było naprawdę pozytywne. Po różnych próbach, które trwały lata, byliśmy bardzo zniechęceni. Ale od razu zrozumieliśmy, że poza wynikami byłaby to piękna podróż z Tambre. Przyjęli nas i traktowali z wielką ludzkością, co pozwoliło nam mieć pewność siebie i stawić czoła wszystkiemu ze spokojem. W szczególności postrzegaliśmy wsparcie Arianny i dr Garcii jako coś rzeczywistego, to jest rzadkie i cenne, znaleźliśmy ludzi, którzy się nami zaopiekowali. DZIĘKUJĘ !!!
Elyce Cattle
Elyce Cattle
09:17 20 Sep 23
Nie mogę wystarczająco podziękować klinice Tambre za niesamowite wsparcie i opiekę, jaką zapewniły mi na mojej drodze do płodności. Od chwili wejścia poczułam się, jakbym była częścią rodziny, a nie kolejnym pacjentem.Personel przywitał mnie ciepło, współczuciem i zrozumieniem. Byłam zdenerwowana i niespokojna, ale dzięki tym zabiegom zarówno ja, jak i mój partner od razu poczuliśmy się komfortowo.Lekarze i pielęgniarki znaleźli czas, aby usiąść i porozmawiać ze mną jak z przyjacielem, a nie tylko w sprawie medycznej. Cierpliwie wyjaśniali wszystko, od procedur po potencjalne wyniki, w sposób łatwy dla mnie do zrozumienia.Ich placówka robi wrażenie i widać, że inwestują w najnowszą technologię, aby zapewnić najlepszą opiekę. Ale to, co naprawdę mnie poruszyło, to wsparcie emocjonalne, jakie nam zapewnili. Zrozumieli, że ta podróż to nie tylko procedury medyczne; chodzi o marzenia, nadzieje i emocje.Z radością mogę powiedzieć, że czas spędzony w Tambre przyniósł pozytywne rezultaty, a bez nich nie byłoby to możliwe.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️