Ivf Spain

clinica Ivf Spain 1

IVF Spain Madrid specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 2008 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Madrycie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

IVFSpain, Madryt, Hiszpania

Założony w 2008 roku IVF Spain Madrid to międzynarodowy ośrodek leczenia niepłodności oferujący zabiegi takie jak inseminacja dawstwa (DI), dawstwo komórek jajowych i zapłodnienie in vitro (IVF), którego celem jest stworzenie kliniki łączącej najnowsze osiągnięcia techniczne przy jednoczesnym dostosowaniu każdego zabiegu do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Zdecydowana większość pacjentów jest bardzo zadowolona z poziomu profesjonalizmu i wsparcia emocjonalnego, jakie otrzymują w trakcie całego procesu poprzedzającego i następującego po zabiegach i procedurach.

Ponad połowa pacjentów leczonych w IVF Spain Madrid pochodzi z zagranicy, dlatego klinika posiada międzynarodowy program leczenia opracowany specjalnie dla pacjentów z zagranicy.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Zamrażanie plemników
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Mrożenie zarodków
Zamrażanie oocytów
IVF – zapłodnienie in vitro
Metoda ROPA
Sztuczne zapłodnienie
Embrioskop
Test ERA – biopsja endometrium
Ocena płodności
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – selekcja komórek immunomagnetycznych
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Konsultacja z zakresu medycyny rozrodu
Spermogram

Usługi

Usługi tłumaczenia ustnego
Przekazywanie dokumentacji medycznej
Pokoje dostępne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
Konsultacje internetowe
Prywatne pokoje
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Madryt – Kraj: Hiszpania – Założona w 2008 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Język(i) używany(e): Angielski, Hiszpański


Recenzje kliniki Ivf Spain

Monica Mendez
Monica Mendez
14:26 05 Jul 23
Przed poddaniem się zabiegowi zamrożenia komórek jajowych byłam w 5 klinikach, aby oddać się w jak najlepsze ręce i ostatecznie bez wahania zdecydowałam się na tę! Ginekolog, który przeprowadził mnie przez ten proces, Wiktoria, wspaniała osoba i profesjonalistka. Pielęgniarka, Jimena, opiekowała się mną przez cały czas, a cały personel kliniki bardzo ułatwiał mi życie. Lekarz, który wykonał nakłucie i inni, którzy byli ze mną, byli bardzo profesjonalni, a wynik był świetny, lepszy niż się spodziewałem! Więc mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy o tej klinice. Będziesz w dobrych rękach!! Świadomość, że w Madrycie jest zaufana klinika, daje mi spokój ducha. Dziękuję za wszystko i dalej pozostaję w Twoich rękach 🙂
Cristina Vidal
Cristina Vidal
13:39 27 Jul 23
Jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy w tym procesie, była zmiana kliniki i kontynuacja leczenia metodą IVF Madrid. Zespół jest bardzo profesjonalny, a humanitarne traktowanie zawsze było doskonałe, co jest bardzo ważnym punktem w procesie tak trudnym jak zapłodnienie in vitro. 100% godne polecenia
O R
O R
13:00 02 Sep 23
Mieliśmy bardzo pozytywne doświadczenia z tą kliniką w Madrycie od pierwszej wymiany e-maili aż do momentu narodzin naszej córki. Wszyscy pracownicy, z którymi mieliśmy kontakt podczas naszej podróży do IVF, byli bardzo elastyczni, uważni i profesjonalni, dlatego nie możemy wystarczająco polecić IVF Spain.Jesteśmy szczególnie wdzięczni doktorowi Manuelowi Izquierdo i dyrektorce pielęgniarskiej Raquel Pascual – nie tylko za doskonałą opiekę medyczną, ale szczególnie za wsparcie emocjonalne i zachętę, jakie zapewniali podczas całego procesu, o czym wie wiele osób poddawanych zapłodnieniu in vitro jest bardzo obciążające.Z pewnością zachęciłabym pary, które nie mieszkają w Hiszpanii, do rozważenia tej kliniki – mamy siedzibę w krajach Beneluksu, ale przekazane instrukcje były tak jasne, a komunikacja tak płynna, że ​​zabieg nie wymagał wielu lotów tam i z powrotem.Dziękujemy całemu zespołowi IVF Spain – recepcjonistom, embriologom, pielęgniarkom i lekarzom za pomoc w spełnieniu naszego największego marzenia.
Lays Felix
Lays Felix
13:15 14 Jul 23
Znalazłem klinikę za pomocą wyszukiwarki Google, kiedy odkryłem, że we Włoszech nie można zachować płodności ani wspomaganego rozrodu jako para dwóch kobiet (lub samotnych kobiet). Klinika jest bardzo zorganizowana, fizycznie i po ludzku. Od samego początku otrzymywałem wyczerpujące i bardzo szybkie odpowiedzi. Po kilku USG i badaniach laboratoryjnych dr Gómez de Segura przedstawił mi wszystkie możliwe scenariusze i wraz z zespołem wyjątkowych ludzi towarzyszył mi przez 3 pobrania jajników w ciągu około 1 roku. Wszyscy są zawsze dostępni i życzliwi, byli przy mnie w najtrudniejszych chwilach.Jako pacjenci kliniki będziemy zgłaszać się na kolejne pobranie krwi od mojej żony, a później na wspomagane zapłodnienie.Wielokrotnie zdobyli nasze zaufanie. Szczególne podziękowania kieruję do dr Rut Gómez de Segura, Roberty Zazzarino i Marii Suárez, które towarzyszyły mi bezpośrednio za uwagę poświęcaną pacjentowi, ale także całemu personelowi, który nas wspierał :)Rozmyślny!
Lara Rossi
Lara Rossi
13:44 20 Sep 23
Po wielu nieudanych próbach z innymi strukturami trafiłam do IVF Spain Madrid i po niecałym roku jestem mamą ślicznego maleństwa, które uczyniło moje życie niezrównanie pięknym. Muszę podziękować doktor Rut Gomez de Segura, która podążała za mną krok po kroku, opiekując się nie tylko działalnością ośrodka, ale także sprawdzając wszystkie badania, które wykonywałam ze względu na moje liczne patologie (wysokie ciśnienie, niedoczynność tarczycy, zespół przeciwciał antyfosfolipidowych , problemy z krzepnięciem krwi itp.), co dało mi bardzo przydatne porady medyczne. Dzięki niej jestem mamą, wiele ośrodków mnie odrzuciło ze względu na wiek i/lub patologie. Pani doktor była zawsze miła i pomocna, odpowiadała na moje pytania, nawet jeśli nie dotyczyły jej (np. porada dotycząca testu nipt). Przygotowana, dostępna, uprzejma i dodająca otuchy kobieta, niezrównana. Równie wielkie podziękowania kieruję do Roberty Zazzarino, mojej łącznika z kliniką, również niezrównanej profesjonalistki, odpowiadała na moje e-maile bez konieczności zbyt długiego czekania, a kiedy nie mogła, bo czekała na odpowiedź od kogoś innego, nadal wysłała mi e-mail z pytaniem, wiedząc, że czeka na odpowiedź, wspierała mnie i znosiła całą moją paranoję, uspokajając mnie w obliczu moich licznych lęków, opiekowała się mną, nigdy mi się to nie przydarzyło. Szkoda, że ​​nie spotkałam ich wcześniej...teraz mój wiek nie pozwala mi na drugą ciążę, jestem pewna, że ​​przy nich ponownie osiągnęłabym swój cel bez problemów, tak jak to było z tą ciążą
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️