Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih

Dental Group Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih Istanbul klinika 1

Dental Group Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 2008 roku certyfikowana klinika znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Dental Group HospitadentFatih, Stambuł, Turcja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu ogromnej grupy tureckich szpitali stomatologicznych, Dental Group Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih jest Państwa referencyjnym szpitalem stomatologicznym spełniającym wszystkie potrzeby w zakresie opieki stomatologicznej.

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih jest częścią tureckiej grupy, która zarządza również sześcioma innymi szpitalami stomatologicznymi (pięcioma w Stambule i jednym w Niemczech). Wyposażony w najnowsze technologie i techniki w zakresie opieki stomatologicznej, ten szpital stomatologiczny jest w pełni przygotowany do świadczenia pełnego zakresu usług stomatologicznych: od badań po zabiegi kosmetyczne.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
All-on-4
All-on-6
Przeszczep kości
Aparat ortodontyczny
Konsultacje w zakresie stomatologii estetycznej
Niestandardowe ochraniacze na zęby
Most dentystyczny
Przegląd stomatologiczny
Korona dentystyczna
Skanowanie uzębienia
Implant dentystyczny
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Rentgen stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założony w 2008 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Angielski, Niemiecki, Turecki


Opinie o Special Hospitaldent

Müge Akgün
Müge Akgün
20:39 25 Jan 24
Przeszłam dwumiesięczne leczenie stomatologiczne u rodziny Fatih Hospitadent. Przede wszystkim bardzo miła obsługa, bardzo dobrze się nami zaopiekowali w razie jakichkolwiek problemów. Zawsze miałam możliwość umówienia się na wizytę w wybranym przez siebie dniu i godzinie. Moja lekarka Rüveyda Hanım jest naprawdę kompetentną, bardzo uprzejmą i przyjazną lekarką. Leczył moje plomby i złamany ząb, z czego wyszłam bardzo zadowolona. Mój ząb mądrości został usunięty przez Panią Melike i choć był to bolesny zabieg, przeszedłem go bardzo łatwo i nie doświadczyłem żadnych problemów. Chciałbym podziękować rodzinie Hospitadent za cały proces, polecam z całego serca.
Abdullah Demircan
Abdullah Demircan
10:26 25 Oct 23
Szczególnie chciałbym podziękować panu Tevfikowi i pani Tuğbie za cierpliwość i dbałość o wszystkie szczegóły. Leczenie mojej mamy zostało zakończone wzorowo.
Fırat Karabulut
Fırat Karabulut
09:52 18 Nov 23
Cześć,„Wybrałem Hospitadenti podczas procesu leczenia stomatologicznego i choć był to trudny proces, już po 2 sesjach byłem zadowolony z wiedzy i sukcesu Waszych lekarzy. Chciałbym podziękować doktorowi Neslihanowi i jego asystentce za umożliwienie mi pięknego uśmiechu .”
İpek
İpek
21:01 30 Oct 23
Nie trzeba mówić więcej. Od 3 dni na próżno męczę się z bezsennością i bólami. Było już późno na spotkanie z panem Tanerem, ale jest tak dobry w tej pracy, że w 30 minut złagodził mój 3-dniowy ból. Jego życzliwość, lekkość ręki i pocieszające usposobienie ułatwiły wszystko. Jestem wdzięczny panu Tanerowi, chciałbym także podziękować głównemu lekarzowi kliniki Mustafie, asystentce Mustafy Melike i asystentce Tanera Şeymie, którzy pomogli mi w tym trudnym zabiegu.
Gulseren Nantin
Gulseren Nantin
13:55 20 Jun 23
Tego samego dnia pojechaliśmy do oddziału Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih z powodu problemów stomatologicznych mojej mamy i syna. Byliśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania i zainteresowania dr Neslihan i jej asystentki stomatologicznej, Selmy. Dzięki swojemu doświadczeniu i cierpliwości zajęli nam cały dzień i zakończyli z doskonałym wynikiem.Bardzo im dziękujemy
KryptonHM
KryptonHM
12:22 26 Aug 23
To była najlepsza usługa.Leczenie przebiegło bardzo szybko, a lekarz był bardzo miły.Miałem też tłumacza (sułtana), który towarzyszył mi podczas leczenia i pomagał.Jeszcze raz dziękuję wszystkim z Hospitadent w Fatih!Chętnie wrócę 😊
Serhat Bıyık
Serhat Bıyık
19:29 05 Apr 24
Dr. Ipek Demir Kalp jest bardzo troskliwa i kompetentna. Widać to w jej przemówieniach i pracy. Byłam bardzo zadowolona. Dziękuję jej asystentce Gulsum i pani Ipek.
Muzaffer Kahveciler
Muzaffer Kahveciler
16:54 19 Apr 24
Szpital był w lśniąco czystym stanie. Aslıhan, nasza nauczycielka-opiekunka, ma wiedzę i interesuje się swoim przedmiotem. Leczył mnie z powodu moich istniejących implantów i chorób dziąseł oraz poinformował mnie o procesie. Pomoc i zainteresowanie naszych asystentów w operacjach również były bardzo dobre. Dziękuję bardzo im wszystkim i kierownictwu.
Gatt Gatt
Gatt Gatt
22:00 30 Mar 24
Miałem implant i leczenie w szpitalu Fatih w Stambule. Wszystko poszło bardzo dobrze. Na każdej wizycie wszystko zostało mi jasno wyjaśnione, zabiegi przeprowadzone starannie przez dentystę i chirurga. Przygotowanie przed i po jest również bez zarzutu. A w szczególności dziękuję Zynep, mojej tłumaczce, która była obecna na każdym z moich spotkań, była wyczulona na wszystko, a także zadbała o transport na lotnisko w naszym hotelu lotniskowym. Gorąco polecam Hospitaladent, nie zawiedziecie się! Amelle
PUBG OYUN KOLU
PUBG OYUN KOLU
08:23 23 Mar 24
Dziękuję bardzo naszym sympatycznym nauczycielom, anestezjologowi dr Elif Öz i stomatologowi dziecięcemu DT Damla Kahveciler, bardzo dziękuję za ich wysiłki, polecam bez wahania iść.
Jerzy Suda
Jerzy Suda
14:33 07 Mar 24
Bardzo dobra klinika super doktor Sevdenur oraz konsultant Sinan. Przeszedłem leczenie zębów, wstawienie implantów i licówek. Wszystkie zabiegi wykonywane profesjonalne bezboleśnie, bardzo dokładnie Polecam
Anastassia Krasno
Anastassia Krasno
07:17 23 Jan 24
Wszczepiłam dwa implantyPrzyjechałem z Finlandii za namową znajomego, aby wszczepić sobie implanty. Bardzo podobała mi się obsługa. Dali nam dwóch tłumaczy, którzy zajęli się wszystkimi sprawami organizacyjnymi i wszystko wyjaśnili. Przed wszczepieniem implantów wykonali wszystkie niezbędne badania, prześwietlenia, tomografię i zaproponowali do wyboru dwa implanty (niemiecki i szwajcarski). Obydwa odpowiadały moim wskazaniom, ponieważ kość była dobra. Mimo, że szwajcarska była początkowo droższa, nikt się nie nalegał i nie oferował jej w celu „obcięcia” kolejnych, co również wzbudziło moje zaufanie. Pani Doktor Melike Baigyn sprawiała wrażenie profesjonalistki w swojej dziedzinie, wszystko zrobiła absolutnie bezboleśnie, po zabiegu był tylko jeden dzień bólu i lekki obrzęk, ale wszystko szybko minęło.Specjalne podziękowania dla tłumaczki Dildar za wsparcie i przyjemną komunikację, która nawet po wszystkich zabiegach była w kontakcie i zainteresowała się moim dobrem!
Zülal Nalbant
Zülal Nalbant
16:51 22 Jan 24
Od dłuższego czasu chodzę na zabiegi do mojej dentystki Rüveydy Serdaroğlu, która zajmowała się leczeniem kanałowym i plombami. Jestem z niego bardzo zadowolony, ma lekką rękę.
Halil Sat
Halil Sat
21:51 27 Jun 23
Hallo,Ich war letzten Monat dort und bin mehr als zufrieden, es lief alles super und schnell. Die Praxis war sehr professionell und modern! Dr. Neslihan war freundlich und hat mich echt gut beraten. Falls ihr eure Zähne in der Türkei machen wollt würde ich euch diese Praxis empfehlen! Einer der wenigen Praxen die ehrlich sind und nur das beste für die Kunden möchten
Mustafa Kemal Ekşioğlu
Mustafa Kemal Ekşioğlu
16:03 27 Sep 23
Przychodzimy do dentysty dziecięcego Pani Damla i zawsze spotykamy się z doskonałą obsługą. Leczył zęby mojej córki w znieczuleniu ogólnym. Za każdym razem zostawiamy dziecko szczęśliwe, nie powodując przy tym traumy. Pracownicy instytucji są również życzliwi. Zdrowych dni wszystkim
Ecem Çiçek
Ecem Çiçek
17:39 12 Dec 23
Aktualnie jestem w trakcie wypełniania stomatologicznego.Przeprowadzono leczenie kanałowe, założono plombę tymczasową i umówiliśmy się na uzupełnienie stałe na sobotę. Najpierw zadzwonili i powiedzieli, że przekładamy wizytę z 16.00 na 17.00, lekarz źle się czuje. Pogodziłam się z tym, że skoro jest to wypełnienie tymczasowe, to przez godzinę nic się nie stanie. Dzisiaj zadzwonili ponownie i powiedzieli, że lekarz źle się czuje i przełożyli wizytę na wtorek o 18:00. Zastanawiam się, czy to pewne, ale mówią, że jest to prawdopodobne.Szczerze mówiąc, myślę, że na wtorek ponownie przełożą proces. Lekarz może czuć się niekomfortowo lub może mieć inne problemy z lekarzem. Jednak żaden z tych powodów mnie nie dotyczy.Ponieważ skorzystałem z usługi, płacąc za nią, musieli mnie skierować do lekarza alternatywnego. Ponieważ jest to wypełnienie tymczasowe, ząb boli mnie i pozostaje nieuleczalny, gdy nie przychodzi lekarz ze szpitala. W tym przypadku nieprzyjemna była dla mnie postawa szpitala, a nie lekarza.Edytuj 12 grudnia 2023 rPonieważ w placówce nie było problemu z komunikacją, był to problem, który mogłam rozwiązać wspólnie z lekarzem. Należy zapewnić komunikację pacjenta z lekarzem, mogą wystąpić zakłócenia, jednak placówka musi zapewnić odpowiednią przejrzystość komunikacji. Będę śledzić rozwój sytuacji w tej sprawie.
AYŞENUR GÜNEŞ
AYŞENUR GÜNEŞ
23:00 30 Aug 23
Poszedłem na koronę, która wypadła 19 czerwca. Jest wklejone. Po 2 miesiącach licówka ponownie odpadła. Pojechałem 30 sierpnia. Został ponownie przyklejony i zapłacono mi 440₺. Powodem jest to, że okres wiązania przekroczył 1 miesiąc. Musieli zarabiać. To tyle w ramach żartu, przyjaciele. Mówią, że przyczyną opadania powłoki jest struktura zęba, która się nie trzyma. Jednak zleciłem im to w 2014 roku. Nieuczciwy zysk, niezadowolony klient. Nigdy więcej nie pójdę. Ja też nie polecam!
MUHAMMET İRFANOĞLU
MUHAMMET İRFANOĞLU
09:10 10 Dec 23
Ci, którzy nie stoją w obronie swojej pracy i znów walczą o pieniądze, twierdząc, że wypełnienie, na które podobno ma gwarancja, nie zostało tam wykonane. Istnieje firma o wielkim sercu o nazwie Mustafa. Wyznaczyli go na głównego lekarza, nie udało mi się ustalić, co ma na głowie, mówię jasno, jeśli potrafisz panować nad gniewem, to nie idź, szkoda twoich obecnych zębów, przygotowałem bardzo solidną petycję do Ministra Zdrowia, byłem ofiarą, nie bądź tą, szkoda waszych pieniędzy i zębów.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️