Dr Khaled Meddeb

Dr Khaled Meddeb Tunis klinika 1

Dr Khaled Meddeb specjalizuje się w implantach włosów. Ta założona w 2009 roku certyfikowana klinika znajduje się w Tunisie w Tunezji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Dr Khaled Meddeb, Tunis, Tunezja

Ostrożne podejście dr Khaleda Meddeba zawsze zapewniało wysoki stopień spójności i regularności jego wyników, a tym samym zadowolenie jego pacjentów. Po ukończeniu szkolenia medycznego w Tunisie i Paryżu, szkolił się u boku francuskich lekarzy i klinik odbudowy włosów w Paryżu, aby nauczyć się podstawowych technologii i przeszedł przez wiele etapów.

Jest pasjonatem nowych innowacji i technologii, zachowując jednocześnie bardzo krytyczne spojrzenie na nowości na rynku. Był pierwszym lekarzem w Tunezji, który wprowadził prawdziwy przeszczep mieszków włosowych na początku XXI wieku.

Jako pierwszy wprowadził procedurę zamykania trichofitów w regionie Afryki Północnej. Był także pierwszym tunezyjskim lekarzem, który dołączył do ISHRS i ESHRS. Od 2015 roku specjalizuje się w 100% w ekstrakcji mieszków włosowych.

Po starannym wyborze i zbadaniu wszystkich nowych opcji FUE dostępnych na rynku, wybrał system FUE SAFE opracowany przez dr Jima Harrisa. Łącząc jakość, rygor i doświadczenie przy umiarkowanych kosztach, jesteśmy bardzo dumni, że uwierzyliśmy w dr Meddeda od samego początku i od tego czasu zaliczamy go do wpływowych członków naszej grupy.

Wraz ze swoim zespołem 5 asystentów, dr Meddeb poświęca się całkowicie dziedzinie włosów i działa wyłącznie w Tunisie w zatwierdzonej klinice. Zwraca szczególną uwagę na najnowsze osiągnięcia w dziedzinie włosów, biorąc udział w specjalistycznych kongresach międzynarodowych.


Specjalizacja kliniki :

Implanty włosów
Przeszczep brody
Przeszczep brwi
Przeszczep rzęs
Przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT
Przeszczep włosów DHI
Konsultacja w sprawie wypadania włosów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Tunis – Kraj: Tunezja – Założony w 2009 roku
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): Angielski, Francuski


Opinia Dr Khaled Meddeb

jean-yves Bouhier
jean-yves Bouhier
14:00 26 Sep 22
Doktor Khaled Meddeb jest wyjątkowym chirurgiem wyszkolonym we Francji. W ciągu 12 lat dwukrotnie poprawiał mi skórę głowy, a po miesiącu, po zażyciu leków, będzie interweniował po raz trzeci. Mam pełne zaufanie zarówno do niego, jak i do jego wspaniałego zespołu, który wita pacjentów, gdy tylko opuszczą samolot. Jego ceny są uczciwe. Polecam 7000%!
Th Baroque
Th Baroque
20:17 21 Jul 23
Profesjonalny, uczciwy i kwadratowy chirurg, dr Meddeb wiedział również, jak otoczyć się poważnym i przyjaznym zespołem. Gorąco polecam ! Jestem bardzo zadowolony z wyniku na obszarze biorczym, a obszar dawczy jest dobrze zachowany.Dzięki niemu Sonia, Abdel, Pani B.M. i pozostali pomocnicy :)Aktualizacja 1 rok później: Jestem zachwycony rezultatem!
Franck dhdhd
Franck dhdhd
11:53 08 Jun 23
AKTUALIZACJA 08.06.2023Prawie 6 miesięcy po mojej operacji wynik jest po prostu niesamowity. Oczywiście nikt mnie nie zauważył i wszyscy, łącznie z fryzjerem, są zdziwieni, kiedy mówię im, że jest przeszczep.Znajduję kapilarną przyjemność moich 20 lat, nigdy bym nie uwierzył! Wielkie dzięki dla całego zespołu Khaled MEDDEBPIERWSZE 3 ZDJĘCIA SĄ Z 20 GRUDNIA 2022 ROKUPoszedłem do DR MEDDEB 14 grudnia na 2400 przeszczepów.Mając mądre oko na pracę różnych lekarzy zajmujących się transplantacją włosów przez wiele lat dzięki dobrze znanym forom w społeczności, mój wybór padł na tę klinikę w Tunezji.Powody, które skłoniły mnie do pchnięcia drzwi tej kliniki, są następujące:- Znakomite wyniki zebrane na przeszczepach odpowiadających mojemu przypadkowi w ciągu ostatnich 5 lat- Strategia zarządzania obszarem dawczym i rysowaniem przez lekarza, która jest długoterminowa dla pacjenta- Obszar dawczy nienaruszony, gojenie jest wyjątkowe, o czym świadczą zdjęcia z D+5- Jeden z najlepszych stosunek jakości do ceny, który w dużej mierze konkuruje z tym, co jest oferowane w Turcji- Lekarz, który wykonuje ekstrakcje z okolicy dawczej (imponujący wskaźnik powodzenia) i sam wykonuje nacięcia- Przyjmuje tylko jednego pacjenta dziennie, klinika lub kliniki po latach dobrych wyników, takich jak Khaled MEDDEB, stają się fabrykami gazów z ostatecznie niewielkimi szansami na operowanie przez lekarza, z wyjątkiem kontroli pracy zespołów.Dziękuję całemu zespołowi za profesjonalizm, zaktualizuję tę wiadomość o efekt końcowy, który na razie wydaje mi się bardzo obiecujący.Jestem otwarty na wszelkie pytania, a także co miesiąc zakładam temat na słynnym forum ze zdjęciamiIdź tam z zamkniętymi oczami, jesteś w dobrych rękach.AKTUALIZACJA 08.06Prawie 6 miesięcy po mojej operacji wynik jest po prostu niesamowity. Oczywiście nikt mnie nie zauważył i wszyscy, łącznie z fryzjerem, są zdziwieni, kiedy mówię im, że jest przeszczep.Znajduję kapilarną przyjemność moich 20 lat, nigdy bym nie uwierzył! Wielkie dzięki dla całego zespołu Khaled MEDDEB
Elie SElie
Elie SElie
11:31 04 Jul 23
Chciałbym bardzo podziękować dr Khaledowi Meddebowi i jego personelowi za bardzo przyjazne powitanie, uważność i profesjonalizm. Miałem przeszczep włosów i poszło bardzo dobrze. Brak bólu pooperacyjnego, udokumentowane i przypominane instrukcje pooperacyjne. Gorąco polecam ten wspaniały zespół. Tak trzymaj. Wielkie dzięki.
Ben AMOR
Ben AMOR
21:30 05 Apr 23
Nie mogę wystarczająco polecić doktora Meddeba i jego personelu.Dr Meddeb słucha swoich pacjentów i nie sprzedaje snów, w przeciwieństwie do praktyk tureckich.Jest osobą rzetelną i kompetentną, wie co jest wykonalne i co odpowiada jego pacjentom.Jego zespół jest bardzo profesjonalny i gościnny, a wszyscy dodają otuchy i dodają otuchy podczas interwencji.Jestem szczerze szczęśliwy, że przeszedłem przez doktora Meddeba.Moja operacja odbyła się 21.12.2022a minęły zaledwie 3 miesiące, a już widzę bardzo zadowalające efekty! Nie mogę się doczekać efektu końcowego za 15 miesięcy.Wielkie dzięki!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️