PGD IVF wybierające płeć dziecka w Turcji

prix fiv choix sexe bebe Turquie pas chere 1
Napisany przez Erika

MicroSort to nowa naukowa metoda przedimplantacyjnej diagnostyki genetycznej mająca na celu zwiększenie szans pary na posiadanie dziecka pożądanej płci.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat zapłodnienia in vitro z selekcją płci w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena PGD IVF z wyborem płci dziecka w Turcji

Średni koszt zapłodnienia in vitro z wyborem płci w Turcji wynosi 3 200 EUR. Koszty te obejmują procedurę PGD IVF z techniką wyboru płci (2900 euro), a także koszt leków (300 euro). Leczenie w Stambule trwa około 15 dni, a wskaźnik powodzenia wynosi 75%.

IVF PGD z selekcją płci3200 €
Cykl IVF z lekami2100 €
Leczenie IVF z ICSI2250 €
Zapłodnienie in vitro2200 €

Czym jest zapłodnienie in vitro z wyborem płci dziecka?

MicroSort to nowa naukowa metoda przedimplantacyjnej diagnostyki genetycznej mająca na celu zwiększenie szans pary na posiadanie dziecka pożądanej płci. MicroSort jest stosowany przed poczęciem w celu rozdzielenia plemników na te zawierające chromosomy żeńskie (X) lub męskie (Y).

Contraception
Antykoncepcja

Plemniki zawierające chromosomy pożądanej płci mogą być wprowadzane do macicy za pomocą IUI lub wykorzystywane w cyklach leczenia IVF w Turcji.

Wiele par, które nie są dotknięte niepłodnością, korzysta z MicroSort, aby zrównoważyć płeć swojej rodziny lub zapobiec przenoszeniu choroby genetycznej, która dotyka tylko jedną płeć.

PGD IVF w Turcji oferuje nową opcję dla par zmagających się z niepłodnością spowodowaną problemami genetycznymi. Rezerwa jajnikowa jest oceniana przed stymulacją jajników w celu uzyskania wystarczającej liczby dojrzałych komórek jajowych.

Zdrowe zarodki uzyskane po zapłodnieniu in vitro poddawane są diagnostyce preimplantacyjnej w celu wykrycia wszelkich anomalii genetycznych.

Wybrane zarodki są następnie przenoszone do macicy matki w celu implantacji wewnątrzmacicznej. Wskaźnik ciąż jest zachęcający, dając promyk nadziei pacjentom pragnącym począć zdrowego chłopca lub dziewczynkę.

Nasz zespół medyczny

Leczenie niepłodności za pomocą MicroSort

Pacjenci pragnący skorzystać z MicroSort w celu zrównoważenia płci w swojej rodzinie muszą :

  • Być w związku małżeńskim
  • Mieć co najmniej jedno dziecko
  • Chcą skorzystać z selekcji płci, aby pomóc im w poczęciu najmniej reprezentowanej płci dzieci. (Przykład: rodzice czterech dziewczynek mogą skorzystać z MicroSort, aby pomóc im w poczęciu chłopca).

Dziedziczne choroby genetyczne mogą być powiązane z płcią. MicroSort może pomóc zapobiec odziedziczeniu przez dziecko choroby związanej z płcią.

Femme enceinte
Kobieta w ciąży

Proces leczenia metodą MicroSort

MicroSort to technologia selekcji płci przed poczęciem. MicroSort nie obejmuje tworzenia zarodków do testów i selekcji. Proces MicroSort po prostu sortuje plemniki według ich płci przed procesem zapłodnienia.

Plemniki określają płeć dziecka. Plemniki niosące X produkują dziewczynki, a plemniki niosące Y produkują chłopców. Bez MicroSort próbki spermy składają się w około 50% z plemników przenoszących X i w 50% z plemników przenoszących Y.

W zależności od potrzeb rodziny pacjenta, technologia MicroSort może wytwarzać wysoki odsetek plemników niosących X (dziewczynki) lub wysoki odsetek plemników niosących Y (chłopcy).

Oddzielenie plemników według płci wymaga sortowania komórek w oparciu o różnicę w ilości materiału genetycznego między plemnikami X i Y. Barwniki fluorescencyjne i lasery ultrafioletowe są wykorzystywane przez maszynę do sortowania komórek do identyfikacji plemników X i Y.

Raport na temat zapłodnienia in vitro

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas PGD IVF mogą wystąpić pewne rzadkie zagrożenia:

  • Uderzenia gorąca ;
  • Uczucie przygnębienia lub rozdrażnienia;
  • Bóle głowy;
  • zespół hiperstymulacji jajników.

Dlatego powinni Państwo zaufać naszej pomocy w wyborze lekarza w Stambule i zdecydować się na renomowanego i doświadczonego lekarza.

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich jest dostępna, aby zapewnić Państwu komfort podczas pobytu, jeśli mają Państwo ograniczoną sprawność ruchową.

Jak skuteczny jest MicroSort w selekcji płci?

Kliniki płodności stosujące MicroSort nie gwarantują, że ciąże wynikające z selekcji nasienia MicroSort dadzą dziecko preferowanej płci.

MicroSort nie eliminuje całkowicie chromosomów płci przeciwnej z próbki nasienia, skład genetyczny użytego nasienia ma po prostu wyższy procent chromosomów pożądanej płci.

Obecnie separacja plemników MicroSort do selekcji płci żeńskiej (XSort) daje średnio 91% plemników przenoszących X w wybranych próbkach. Separacja plemników MicroSort do selekcji płci męskiej (YSort) daje średnio 74% plemników przenoszących płeć Y w posortowanych próbkach.

Co więcej, jeśli chcą Państwo zwiększyć wskaźnik powodzenia zapłodnienia in vitro metodą PGD, zalecamy przeprowadzenie zabiegu na Cyprze, który jest niezbędny do wyboru płci dziecka.


Jeśli mają Państwo problem z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w powodzeniu procedury i to po obniżonej stawce.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Czy mogę wybrać płeć mojego dziecka podczas zapłodnienia in vitro w Turcji?

Jeśli podda się Pani zabiegowi zapłodnienia in vitro w Turcji, nie będzie Pani mogła wybrać płci swojego dziecka. Określenie płci może być przeprowadzone tylko w przypadku konieczności medycznej, na przykład w celu wykluczenia chorób związanych z płcią. Wymaga to jednak wcześniejszej diagnostyki genetycznej.

Pobranie komórek jajowych trwa od 20 do 30 minut. Na zapłodnienie in vitro w Stambule będzie Pani potrzebować od 13 do 18 dni. Obejmuje to pobranie komórek jajowych w ciągu 3 lub 4 dni, zapłodnienie w laboratorium w ciągu 5 dni, a następnie różne testy i implantację.

Podczas medycznie wspomaganej prokreacji w Turcji mają Państwo 4 próby poczęcia dziecka. Liczba przeniesionych zdrowych zarodków nie jest jednak w żaden sposób regulowana. Za każdym razem, gdy urodzi Pani dziecko, ma Pani 4 kolejne próby.

Powodzenie zapłodnienia in vitro w Turcji zależy głównie od Pani wieku. Jeśli są Państwo jeszcze młodzi, mogą mieć Państwo około 40-50% szans, a w niektórych klinikach nawet 75% szans. W przypadku par powyżej 40 roku życia wskaźnik sukcesu wynosi 25-30%, a maksymalnie 50%.

Aby skorzystać z zapłodnienia in vitro w Turcji, muszą Państwo być małżeństwem. Muszą Państwo również przejść testy potwierdzające bezpłodność. Kobieta musi również mieć mniej niż 46 lat, co stanowi limit wieku dla zapłodnienia in vitro w Turcji.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️