Zapłodnienie in vitro z wyborem płci dziecka w Dubaju

pięć wybrać seks dziecko dubaj 1
Napisany przez Maria

Dla niektórych par płeć dziecka jest bardzo ważna. Dzięki tej samej technologii stosowanej w genetycznych badaniach preimplantacyjnych (PGD), w Dubaju możemy określić płeć zarodka jeszcze przed jego implantacją w macicy. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że w przypadku poczęcia dziecka, będzie ono miało wybraną przez Państwa płeć.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat selektywnego pod względem płci zapłodnienia in vitro w Dubaju i pomaga zarezerwować operację w renomowanej klinice. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje zapłodnienie in vitro z selekcją płci w Dubaju?

Cena zapłodnienia in vitro z selekcją płci w Dubaju zaczyna się od €4,500. W zależności od Państwa potrzeb, pakiet all-inclusive może wynosić od 4 500 € do 9 500 €.

ProceduraCena Dubaj
Zapłodnienie in vitro z wyborem płci dziecka6500 €

Czym jest równowaga rodzinna?

W dziedzinie rozrodu wspomaganego medycznie równoważenie rodziny to termin używany w Dubaju w odniesieniu do IVF z wyborem płci. Jest to proces, który ma na celu osiągnięcie bardziej zrównoważonej reprezentacji obu płci w rodzinie.

Na przykład, jeśli para ma córkę i chciałaby mieć syna lub odwrotnie, równoważenie rodzinymoże pomóc w wyborze pożądanejpłci podczas procedury IVF.

Korzystając z technologii znanej jako Preimplantacyjna Diagnostyka Genetyczna (PGD), która obejmuje testowanie składu chromosomalnego zarodka, tylko zarodki pożądanej płci są zwracane do macicy pacjentki, zapewniając wysoką dokładność.

Jak to działa?

Równowaga rodzinna dzięki IVF-NGS

Dzięki dzisiejszym zaawansowanym technologiom reprodukcyjnym, identyfikacja płci zarodków przed zajściem w ciążę jest możliwa dzięki IVF i sekwencjonowaniu nowej generacji (NGS), czasami nazywanym preimplantacyjnym testem genetycznym (PGT). Jest ona również łączona z metodą MicroSort do sortowania plemników.

W Dubaju połączona metoda NGS i IVF jest najdokładniejszą dostępną obecnie metodą, z dokładnością bliską 100%, dzięki czemu równoważenie rodziny jest bezpieczne i skuteczne dla pary.

Przeczytaj także: Zapłodnienie in vitro z wyborem płci dziecka w Turcji

Czym jest pełne badanie chromosomów?

Pełne badanie przesiewowe chromosomów (CCS) z wykorzystaniem sekwencjonowania nowej generacji (NGS), znane również jako badanie przesiewowe zarodka, jest testem wykonywanym na kilku komórkach uzyskanych z zarodka i oferuje następujące korzyści:

  • Badanie przesiewowe wszystkich 24 chromosomów pod kątem nieprawidłowości chromosomalnych, takich jak zespół Downa i zespół Edwarda.
  • Identyfikacja płci zarodków
  • Zarodki bez nieprawidłowości chromosomalnych mają zmniejszone ryzyko poronienia.

Proces

Uzupełnienie CCS cyklem IVF-ICSI nie zmienia czasu trwania leczenia. Po pobraniu komórek jajowych, jeśli zostaną one pomyślnie zapłodnione, pobierana jest biopsja z każdego zarodka i badana za pomocą SCC. Zdrowe zarodki pożądanej płci są następnie przenoszone do macicy.

Następujące etapy trwają od 15 do 20 dni.

Etap 1

Stymulacja jajników (dzień 1 do dnia 12)

Pierwszego dnia cyklu miesiączkowego przepisywane są leki stymulujące wzrost kilku pęcherzyków w jajnikach. W tym okresie wzrost pęcherzyków jest monitorowany za pomocą USG, ponieważ przekształcają się one w komórki jajowe. Protokoły leczenia są modyfikowane w razie potrzeby.

36 do 40 godzin przed planowanym pobraniem komórek jajowych podaje się zastrzyk “wyzwalający” hCG w celu wywołania dojrzewania komórek jajowych w określonych ramach czasowych.

Etap 2

Pobranie jajeczek (OPU)

Komórki jajowe są pobierane za pomocą cienkiej igły pod kontrolą USG podczas krótkiego zabiegu przeprowadzanego w sedacji. Liczba pobranych jajeczek zależy od reakcji organizmu na lek.

Krok 3

Pobranie nasienia i ICSI

W dniu pobrania komórek jajowych pobierana jest próbka nasienia w celu zapłodnienia pobranych komórek jajowych. Aby zwiększyć szanse na zapłodnienie, pojedynczy plemnik jest wstrzykiwany do każdej komórki jajowej za pomocą precyzyjnej igły w metodzie zwanej ICSI.

Krok 4

Kompletne badanie przesiewowe chromosomów (CCS) przy użyciu sekwencjonowania nowej generacji (NGS)

Kompletne badanie przesiewowe chromosomów (CCS) zostanie przeprowadzone w celu zrównoważenia rodziny lub w celu wykrycia wszelkich nieprawidłowości chromosomowych. 3 do 5 dni po pobraniu komórek jajowych z każdego zarodka pobierana jest biopsja, która jest następnie badana w laboratorium genetycznym. Stan zdrowia i płeć zarodków są określane i omawiane z Państwem przed transferem zarodków.

Krok 5

Transfer zarodka

Transfer zarodków to drobna procedura, która nie wymaga sedacji i jest zwykle przeprowadzana pod kontrolą USG. Po zabiegu poziom hormonów jest monitorowany za pomocą badania krwi w celu potwierdzenia ciąży po 10-12 dniach.

Wnioski

Możemy pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu procedury i to po niższych kosztach.

Jeśli są Państwo zainteresowani IVF z selekcją płci w Dubaju lub jakimkolwiek innym zabiegiem wspomaganego rozrodu, mogą Państwo skontaktować się z koordynatorem. Nasze usługi są również dostępne dla pacjentów zagranicznych.

1

Coordinatrice

Proszę zostawićnam swoje dane kontaktowe za pomocą formularza. Nasz koordynator skontaktuje się z Państwem przez Whatsapp lub e-mail w celu przeprowadzenia bezpłatnej diagnozy wstępnej.

2

Médecin

Jeśli lekarz będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania, prześlemy Państwu bezpłatną , niezobowiązującą, spersonalizowaną wycenę.

A jeśli się Państwo zgodzą, zorganizujemy dla Państwa: taksówkę, hotel, leczenie, leki i przyjemną wycieczkę z przewodnikiem po Dubaju.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️