Medical Park

Medical Park specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej i implantach włosów. Ta założona w 1991 roku certyfikowana klinika znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Medical Park, Stambuł, Turcja

Medical Park to szpital referencyjny w Stambule i na arenie międzynarodowej, w którym problemy zdrowotne leczone są przez najlepsze zespoły medyczne i specjalistów. Z myślą o ochronie i poprawie zdrowia w oparciu o zadowolenie pacjentów i personelu.

Nasi lekarze mają ponad 10-letnie doświadczenie w transplantacji włosów, chirurgii stomatologicznej, chirurgii włosów, chirurgii kosmetycznej i chirurgii reprodukcyjnej, kontynuując codzienną praktykę zawodową, co pozwala im zapewnić naszym pacjentom pisemną 25-LETNIĄ GWARANCJĘ, podpisaną i zapieczętowaną przez lekarza.

Szpital ten ustabilizował jakość swoich usług opieki zdrowotnej, uzyskując system zarządzania jakością ISO 9001 i posiada najbardziej prestiżową akredytację doskonałości szpitalnej poza Stanami Zjednoczonymi, przyznawaną przez Joint Commission International (JCI).

Joint Commission International (JCI) jest najbardziej wymagającym organem w zakresie bezpieczeństwa i jakości opieki nad pacjentem na całym świecie. Dzięki temu pacjenci i ich rodziny mogą mieć pewność, że Medical Park HOSPITAL przestrzega protokołów opieki, bezpieczeństwa i jakości, które sprawiają, że jest porównywalny z najlepszymi klinikami i szpitalami na świecie.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
All-on-4
All-on-6
Przeszczep kości
Aparaty ortodontyczne
Konsultacje w zakresie stomatologii estetycznej
Niestandardowe ochraniacze na zęby
Most dentystyczny
Przegląd stomatologiczny
Korona dentystyczna
Skanowanie uzębienia
Implant dentystyczny
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Rentgen stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna
Dentysta

Chirurgia kosmetyczna
Obniżenie linii włosów
Tworzenie podwójnych powiek
Brazylijski lifting twarzy
Powiększanie piersi
Podniesienie piersi
Redukcja piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Liposukcja
Plastyka nosa
Otoplastyka
Plastyka brzucha
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa

Implant włosów
Przeszczep brwi
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Oferowane usługi

Transfer z lotniska
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1991
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Angielski, Niemiecki, Turecki


Opinie o Medical Park Bahçelievler İletişim

Su *Zydn
Su *Zydn
15:03 28 Feb 24
Byłam bardzo zadowolona z oddziału dziecięcego, pani doktor Özlem i jej asystentki, Burcu. Lekarz zbadał mnie dokładnie. Asystent Burcu był również bardzo opiekuńczy i uważny. Pełny szacunku i ostrożności. (28.02.2024)…. Byłam również bardzo zadowolona z oddziału neurologii dziecięcej, pani dr Tülay i jej asystentki. Zbadał mnie dokładnie, informacyjnie, grzecznie i przy tym miło. Dobrze się mną zaopiekowali.
erk de
erk de
08:04 20 Feb 24
Rozpoczęłam leczenie na oddziale hematologii 15 miesięcy temu. Miałem przeszczep komórek macierzystych. Moim lekarzem jest Gökhan Bey. Zawsze opiekował się mną zarówno podczas pobytu w szpitalu, jak i po jego zakończeniu. Jego wyjaśniające podejście do mojej sytuacji jest zadowalające. Mogę być także w kontakcie telefonicznym w trakcie kontroli poszpitalnej. Pracownicy służby zdrowia i inni pracownicy również są bardzo dobrzy w swojej pracy i opiekuńczy. Jak na wydziale, szczególną uwagę przywiązuje się do higieny w obsłudze. Dzięki dobrej komunikacji sekretariatu z lekarzem, procedury w przychodni również przebiegają szybko. Nie ma gęstości. Krótko mówiąc, jestem bardzo zadowolony z całego personelu oddziału hematologii, obsługi, przychodni i leczenia tutaj. W tym okresie tylko raz musiałem skorzystać z płatnej usługi ze względu na dodatkową sytuację. Opłata była wysoka. Ponieważ jednak służba zdrowia ogólnie wygląda tak, nie mogę krytykować tej sytuacji.
Batuhan Yalçın
Batuhan Yalçın
08:32 20 Feb 24
Stwierdzono u mnie chłoniaka. Chemioterapia w szpitalach ubezpieczeniowych niewiele pomogła. Musiałem poddać się przeszczepowi. Mój lekarz, który się mną opiekował, skierował mnie do Oddziału Hematologii Medical Park Bahçeli Evler, abym mógł poddać się leczeniu w ramach ubezpieczenia. Pomyślna diagnoza pani dyrektor wydziału, pani Gülsan, nauczycielki Gökhan i nauczyciela Abdullaha, która się mną opiekowała, wyjaśnienia, jak będzie przebiegał proces i zaplanowania przebiegu procesu zgodnie z planem, jest bardzo profesjonalna i szczerze mówiąc, daje nadzieję. Podczas mojego pobytu w szpitalu opieka pielęgniarek sprawia, że ​​czuję się jak w środowisku rodzinnym, są bardzo wyczulone na punkcie codziennego sprzątania sali, czystej pościeli i sterylizacji. Pracują jako całość, jako zespół, gratuluję im wszystkim.
Asrın Alp İncesu
Asrın Alp İncesu
17:09 27 Feb 24
Chciałbym podziękować pani Senem i panu Cemowi za motywację i wsparcie podczas procesu fizjoterapii i rehabilitacji. Znakomici ludzie. Dodatkowo chciałbym podziękować Sedanurowi i Şimalowi Hanımowi za ich pomoc i słodycz. Bardzo dobrze się tobą opiekują. Bardzo ładne miejsce.
ŞERİFE DAĞCI
ŞERİFE DAĞCI
17:45 29 Feb 24
Jutro ostatni dzień mojej fizjoterapii, którą rozpoczęłam na wózku inwalidzkim, a obecnie kończę kurację bieganiem. Ten cud wydarzył się dzięki mojemu nauczycielowi Cemowi. Zaopiekował się mną bardzo uważnie i skrupulatnie, nie mogę mu wystarczająco podziękować. Jestem wdzięczny za Twoją cierpliwość do mnie. Chciałbym także podziękować moim nauczycielom Senemowi i Yasemin za ich wsparcie i uśmiechnięte twarze…
Abdel-aziz Mahamat Moussa
Abdel-aziz Mahamat Moussa
05:49 23 Sep 23
Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia, jakie otrzymały pielęgniarki dzienne w imieniu MAMADOU TOUNKARA i osobiście chcielibyśmy podziękować Dilberowi, Beyzie i Gülşah. My także dziękujemy, nie zapominając o pielęgniarkach z 7. piętra.Le petit MAMADOU TOUNKARA jest très satisfais du TRACEMENT PRIX au niveau de l'hôpital MEDIKALPARK BAHÇELİEVLER w Stambule. Tout vos remerciements aux infirmières qui l’ont soutenu au cours de sondraement. Nos remerciements vont envers aussi ses médecins sans rozróżnienia.Une foi de plus on vous remercie le phys profondément.
volkir1017
volkir1017
19:12 24 May 23
23 maja miałam operację rękawowej resekcji żołądka.Od początku do końca przebiegł cudownie.Moja operacja była bardzo udana i pierwszego dnia wstałam wieczorem.Jednak muszę powiedzieć,że szpital też jest dla tego bardzo ważny praca. Cały personel jest przyjazny i całkowicie sprawia, że ​​to czujesz. Od lekarzy po pielęgniarkiDba o ciebie jak o rodzinę. Do tego czasu gościliśmy w ponad 15 hotelach, 3 i 4 szpitalach. Chciałbym podziękować Mehmetowi Akifowi Hodji i szpitalowi Medical Park Bahçelievler.
Besim Krasniqi
Besim Krasniqi
12:34 22 May 24
Witam, 8 marca 2024 r. zrobiłem DBS dla choroby Parkinsona w szpitalu Medical Park, gdzie ten instytut ma bardzo profesjonalny, wspaniały i bardzo przyjazny personel pod przewodnictwem doktora Saita Özturka, za co im publicznie dziękuję, a teraz z dnia na dzień dnia zacząłem odczuwać korzyści z tej interwencji, w której zacząłem pracować jako księgowy, udowodnię to zrobionym właśnie zdjęciem.
Deniz Çolak
Deniz Çolak
18:34 08 May 24
Mój ojciec przebywał na oddziale intensywnej terapii kardiologicznej Medicalpark. Chciałbym podziękować wszystkim pracującym tam za ich wysiłki. Pani Gül bardzo nam pomogła podczas naszego procesu. Chciałbym jej podziękować za przyjazne i szczere podejście. Cieszę się, że cię mam. Byliśmy bardzo zadowoleni z usług, które otrzymaliśmy.
Burcu Palak
Burcu Palak
16:25 25 Mar 24
Wspaniały, kompetentny, troskliwy i piękny lekarz, prof., którego szukaliśmy i znaleźliśmy dla mojego dziecka. Dr. Özlem Aydoğ zadawał pytania i szczegółowo mnie badał. Opuściliśmy salę spokojni, bez żadnych pytań. Jego asystentka, pani Burcu, była z nami ze swoją uśmiechniętą twarzą i zainteresowaniem, pomagając nam w pracy bez żadnych zakłóceń. Bez wahania i ze spokojem opuściliśmy szpital. Dr. Nieskończone podziękowania dla Özlema Aydoğa i pani Burcu ❤️
Gözdenur Dayıoğlu
Gözdenur Dayıoğlu
06:16 23 Mar 24
Przeszedłem operację rękawowej resekcji żołądka z zespołem mojego lekarza Hüseyina Akyola. Dzięki profesjonalizmowi i uśmiechniętej twarzy mojego lekarza jesteś gotowy na operację. Udało nam się zapewnić nauczycielowi Hüseyinowi komunikację, jakiej oczekiwaliśmy, przed i po operacji. Chciałabym mu bardzo podziękować.Pielęgniarki z 9. piętra chirurgii ogólnej są uprzejme i zawsze pomocne w zaspokojeniu Państwa potrzeb pooperacyjnych.Dzięki temu można czuć się w środku bardzo komfortowo. Mój pierwszy dzień był trochę trudny ze względu na znieczulenie i wymioty, ale kolejne dwa dni są już dla Was łatwiejsze.Wszyscy są bardzo troskliwi, a szpital jest bardzo czysty.
Ebru Önğdü
Ebru Önğdü
03:47 19 Mar 24
Przez cały proces leczenia w Państwa szpitalu przyjazny, wyrozumiały i szczery charakter całego personelu sprawił, że poczuliśmy się jak w domu. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej hospitalizacji. Chcielibyśmy również podziękować pani Mehtap, kierownikowi ds. pacjentów szpitalnych, która wspierała nas podczas wypisu ze szpitala. Chcieliśmy także podkreślić, że swoją orientacją na rozwiązania zdobyliśmy serca naszych pacjentów i ich bliskich.Dziękujemy za wszystko...
sena karaca
sena karaca
12:30 20 Mar 24
Trzy dni temu miałem operację ramienia i podczas całego procesu wszyscy pracownicy służby zdrowia poświęcali mi dużo uwagi. Chciałbym szczególnie podziękować mojemu lekarzowi ortopedy Muratowi Hodji i jego asystentowi Merve Hanımowi za ich przyjazne twarze i podejście zorientowane na rozwiązania.
Inan Kalayci
Inan Kalayci
08:21 06 Mar 24
Mam świetną wizję. To moja druga próba podjęcia wysiłku kardiologicznego. Pani Şule bardzo dobrze się mną opiekowała. Nie rozumiałem, kiedy rozpoczął się i zakończył mój test warunków skrajnych. To też był dobry czas. Uśmiechnięta twarz Şule Hanıma, troskliwość i wiedza sprawiły, że na chwilę zapomniałem nawet o smutku mojego nieszczelnego serca. Dziękuję za Twój wysiłek. Dziękuję 🫀🫶💯
Yaren Güner
Yaren Güner
09:19 06 Mar 24
Leczę się na oddziale hematologii na 11 piętrze. Wszyscy pracownicy tutaj są tak przyjaźni i cierpliwi, że nie mogę tego opisać. W tym okresie mojej terapii onkologicznej szczególnie Pani Birnaz motywuje mnie swoją uśmiechniętą twarzą tak bardzo, że nie potrafię tego wytłumaczyć. Każdy pracownik z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Dzięki
Burcu Kılınc
Burcu Kılınc
11:31 28 Feb 24
Miałem kontrolę w szpitalu Medicalpark i byłem bardzo zadowolony. Życzliwość i profesjonalizm personelu były naprawdę godne podziwu. Chciałbym podziękować pani Nilgün, która opiekowała się mną na każdym etapie procesu CheckUp. Ich usługi były szybkie, zorganizowane i skrupulatne. Dziękuję im i z całego serca polecam ten szpital każdemu, kto chce przeżyć to wspaniałe przeżycie.
REYHAN GÜREL
REYHAN GÜREL
14:39 18 Sep 23
Wcześniej korzystałem z fizjoterapii w prywatnym szpitalu podobnym do tego, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. Widzę, że szpital to niewielka część tego biznesu, ważni są eksperci. Mój fizjoterapeuta pan Bilal, który opiekuje się mną od około 7 sesji na Oddziale Fizjoterapii Szpitala Medicalpark, cierpliwie mnie słucha i odpowiednio kształtuje swoje leczenie, nigdy nie zakłóca moich sesji i zawsze jest bardzo uważny, robi to swoją pracę bardzo profesjonalnie. Dzięki nim uwierzyłem w wpływ fizjoterapii na łagodzenie objawów. Nasza historia z fizyką, która zaczęła się bardzo beznadziejnie, dzięki panu Bilalowi rozwija się doskonale. Nie mogę wystarczająco podziękować wszystkim pracującym w fizjoterapii, bardzo miła synergia, świetny zespół 🫶🏻
Özgür oruc
Özgür oruc
23:04 04 Jun 20
Jejejjek
Yousef Taieb
Yousef Taieb
21:13 23 May 24
Z mojego doświadczenia wynika, że ​​szpital jest znakomity, a usługi na bardzo wysokim poziomieDoktor Sibal jest jednym z najlepszych lekarzy, współpraca z nim była pomyślna, leczenie było również dobre…W tym cudownym szpitalu urodził nam się chłopczyk. Dziękuję wszystkim lekarzom i pielęgniarkom za dobrą opiekę i leczenieNie zapomnę tłumaczki Dalal, która była z nami na każdej sesji, a jej recenzja jest bardzo życzliwa i kompetentna.powodzenia dla wszystkich
Oğuzhan Çapkın
Oğuzhan Çapkın
21:30 10 May 24
Niestety obsługa, którą otrzymujesz, jest bardzo zła. Ochroniarz nie pozwala nawet zabrać żony, ale w komentarzach możesz zobaczyć zdjęcia pracowników. Prosisz o serwetkę, każą ci ją odebrać toaleta, zadajesz pytanie, odmawiają, ponieważ 2 osoby pytały przed tobą o przyjęcie do szpitala, najpierw pobierają opłatę, krótko mówiąc, jest to najlepsze miejsce, do którego możesz się udać. Dodałem ostatnie zdjęcia szpitala do zdjęć. Chodziliśmy przez 9 miesięcy. Moja żona rodziła. Czy pojechałbym jeszcze raz?
Zeynep Celik
Zeynep Celik
21:33 09 Sep 23
Sugeruję pilne rozwiązanie problemów operacyjnych działu rejestracji na 5 piętrze Waszego szpitala oraz sposobu, w jaki personel traktuje pacjentów...Byłam już w Waszym szpitalu i miałam wizytę 9 września.Można kazać czekać, ale nie tak długo. Nie potrafią kontrolować intensywności zajęć i ludzie spóźniają się na spotkania. Zadajemy pytanie Twojemu personelowi, lekarz odpowiada, że ​​ma pacjenta....ta osoba i tak się Tobą zaopiekuje, bracie, osoba o której mówisz nawet nie wie na jakiego lekarza czekam, a oni odpowiadają z ponurą miną.
Yalçın Metin BAĞ
Yalçın Metin BAĞ
18:53 28 Apr 24
To okropny szpital. Przyjaciele z poradni są zmuszeni tu przebywać. Tak, to bardzo trudna praca, ale nie można traktować ludzi jak PSY. Jeśli nie chcesz pracować, jest milion stanowisk pracy, pomiń ją. Najpierw jednego dnia biorą to z SOR, a następnego dnia zabierają z oddziału chorób wewnętrznych, żeby badanie kontrolne, które dostali z SOR, nie przeszło pomyślnie, boją się, że da się to zbadać bezpośrednio i lekarz twierdzi, że tak właśnie zrobili. To haniebne kierownictwo. Pewnie nie ma żadnej kontroli, a dyrekcja nie przejmuje się szpitalem, bo gdyby tak było, to nie mogłaby wykazywać takiej postawy. Zdecydowanie nie polecam tego. Sadi Konuk, lepiej jechać do publicznego szpitala.
shahd Sh
shahd Sh
14:05 05 Apr 24
Gdyby była ocena poniżej jednej gwiazdki, dałbym ją. Najgorszy szpital, najgorsze leczenie, bardzo rażące zaniedbanie, brak nadzoru ze strony personelu wykonującego badania. Nikt do nich nie chodzi. Nie jestem jedyny, jesteśmy firmą saudyjską, pracownikom nie zależy na pacjentach, przez Was spóźniamy się 10 dni. Proszę wszystkie zagraniczne urzędy i firmy, aby nie miały z nimi do czynienia. Zaniedbanie choćby jednego pracownika kosztowało nas dodatkowe 10 dni po urlopie. Pracownik stwierdził, że kontrola została zakończona, a dwa dni później stwierdził, że jest niekompletna, ale zbiegło się to ze świętem i są to dodatkowe dni, w których przez Państwa nie możemy zakończyć naszej pracy.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️