Dunyagoz Antalya

Dunyagoz Antalya Antalya klinika 1

Dunyagoz Antalya specjalizuje się w chirurgii estetycznej. Ta założona w 2010 roku klinika z akredytacją JCI i certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Antalyi w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Dunyagoz Antalya, Antalya, Turcja

Dunyagoz Antalya świadczy usługi opieki zdrowotnej w kraju i za granicą w 25 różnych placówkach, w których dziennie przyjmowanych jest 8000 pacjentów ambulatoryjnych i przeprowadzanych jest 1000 operacji chirurgicznych.

Grupa zapewnia rozwiązania wszelkiego rodzaju problemów związanych ze zdrowiem oczu i okolic oczu, oferując setki różnych metod leczenia we wszystkich oddziałach związanych z oczami przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

W krótkim czasie grupa szpitali stała się jednym z niewielu wyjątkowych ośrodków na świecie, dzięki kompleksowej i stale aktualizowanej technologii.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Podnoszenie brwi
Plastyka powiek
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa

Usługi

Transfer lotniskowy
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Usługi pralnicze
Przewodnik turystyczny
Podróżne ubezpieczenie medyczne
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Udogodnienia religijne
Restauracja
Sejf w pokoju
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Antalya – Kraj: Turcja – Założony w 2010 r
Akredytacja: Akredytacja JCI, ISO 9001:2008 – Języki: angielski, niemiecki, rosyjski, turecki


Recenzja szpitala Dünyagöz

Merve Üstün
Merve Üstün
18:35 17 Aug 23
Mieliśmy operację zaćmy na obu oczach naszego lekarza, Demeta Iyidogana, dla mojego ojca (Ali Üstün). To naprawdę troskliwy i doświadczony lekarz.Dziękuję naszemu lekarzowi i jego sekretarce...
Maria Grigoreva
Maria Grigoreva
08:43 15 Jun 23
Był na wizycie u okulisty. Mehmet sprawdził wzrok i usunął jęczmień z oka. Wszystko poszło dobrze👌Kierownik Ulyana przetłumaczył na rosyjski, co jest bardzo wygodne.
Yorumcu 1
Yorumcu 1
11:24 21 Sep 23
Ja i moja rodzina pojechaliśmy na badanie wzroku. Przede wszystkim szpital jest bardzo czysty, wszystko lśni czystością. Personel jest przyjazny i stara się szybko wykonać swoją pracę. Używane urządzenia są natychmiast dezynfekowane. Mój lekarz, pani Demet İyidoğan, jest najlepszym okulistą, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Pragnę serdecznie podziękować Państwa Szpitalowi za profesjonalne i fachowe podejście do badań wyjaśniających oraz za pomoc Pani Sedy, którą poznaliśmy jako kierownika, gdyż jest to miejsce, w którym szybko kończy się praca i badania, zwłaszcza dla osób z ograniczonym czasem tak jak ja i polecam go każdemu, kto ma spokój ducha.
Erbay AKIN
Erbay AKIN
12:55 07 Sep 23
To bardzo dobry szpital. Ma bardzo ładny, czysty budynek i przyjazny personel. Szczególnie chciałbym podziękować pani Sedzie. Opiekował się nami od chwili przyjęcia do szpitala aż do momentu wypisu. Również główny lekarz, który przeprowadzał naszą operację, dr. Hakan Sivrikaya odniósł ogromny sukces, był miły i opiekuńczy. To niesamowite, że znał 3 języki. Byliśmy bardzo zaskoczeni. Poinformował nas o wszystkim bez konieczności korzystania z tłumacza. Wszystko było idealne. Jeszcze raz dziękuję.
THOR FLASH
THOR FLASH
19:21 25 Sep 23
Szanowni Pracownicy Szpitala Dünyagöz,My, jako rodzina, jesteśmy badani w szpitalu Antalya Dünyagöz przez ostatnie 5 lat. Jednak podczas naszej ostatniej wizyty postawa i komunikacja personelu w punkcie rejestracyjnym były wyjątkowo nieprofesjonalne. Kiedy wręczałam zaświadczenie od lekarza, otrzymanie odpowiedzi bez patrzenia na mnie i z napisem „poczekaj na swoją kolej”, poczułam się, jakbym badała mnie bezpłatnie w szpitalu publicznym lub szpitalu charytatywnym. Takie podejście sprawiło, że poczuliśmy, że nie dostajemy tego, co zapłaciliśmy za wysokie opłaty, które uiściliśmy. Oczekiwaliśmy od szpitala Dünyagöz bardziej profesjonalnej, pełnej szacunku i zorientowanej na klienta obsługi. Niestety, to oczekiwanie nie zostało spełnione.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️