All-on-4 w Tunezji

Cena all on 4 tunisie 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o all-on-4 w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze wskazówki odnośnie udanego all-on-4 w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o all-on-4 w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena all-on-4 w Tunezji

W Tunezji średni koszt zabiegu All-on-4 wynosi 2 800 EUR. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tydzień z 3 wizytami stomatologicznymi. Długość pobytu wynosi 7 dni. Cena obejmuje znieczulenie, zabieg i leki. Efekt końcowy jest widoczny natychmiast.

ProceduraCena Tunezja
All-on-42800 €

Co to jest all-on-4 w Tunezji?

Jeśli stracili Państwo zęby, czy to w wyniku choroby, czy wypadku, rozważenie wszczepienia implantów stomatologicznych w całej jamie ustnej może być bardzo pożądanym rozwiązaniem.

Brak zębów wpływa na wiele rzeczy. Nie tylko tracą Państwo możliwość prawidłowego żucia i jedzenia, ale także zmienia się kształt twarzy i mogą Państwo wyglądać na znacznie starszych niż są w rzeczywistości. Wpłynie to również na Państwa mowę. Ale nasi dentyści pomogą Państwu dzięki zaawansowanemu leczeniu implantologicznemu, które przywróci Państwa uśmiech, a zamiast cierpieć miesiącami, wszystko to można zrobić w ciągu jednego dnia.

Niezależnie od tego, czy mają Państwo 4 czy 6 implantów stomatologicznych, procedura będzie taka sama. Cztery lub sześć implantów zostanie wprowadzonych do kości szczęki. Te tytanowe łączniki będą następnie działać jako korzenie dla nowych zębów, które zostaną zamocowane na implantach.

Leczenie za pomocą implantów all-on-4 w Tunezji obejmuje umieszczenie 4 lub 6 implantów w kości szczęki. Tytanowo-metalowe łączniki będą nowymi korzeniami Państwa zębów, które zostaną przymocowane do tych implantów.

Implanty stomatologiczne – wszystkie na 4 i wszystkie na 6

Obecnie implanty stomatologiczne “all-on-4” lub “all-on-6” to dwie opcje leczenia często określanego jako “zęby w jeden dzień”. Zabieg ten jest przeznaczony dla osób z kilkoma brakami zębowymi i może rozwiązać problem w ciągu jednego dnia, zastępując zęby w górnym i dolnym łuku zębowym. Uzupełnienie jest wykonywane przy użyciu stałego mostu przymocowanego do implantów dentystycznych.

Zobacz także: Leczenie metodą All-on-4 w Turcji

Zabieg ten jest szczególnie popularny, ponieważ pacjenci nie muszą pozostawać bez zębów przez dłuższy czas, ponieważ cały zabieg przeprowadzany jest w ciągu jednego dnia. Dla osób, dla których ważne jest, aby mieć jak najmniejszy wpływ na ich życie, mowę i dietę, zabieg ten może być idealnym rozwiązaniem.

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

 • Pierwszym krokiem jest dokładne zaplanowanie leczenia z dentystą, tak aby nowe zęby mogły zostać zamontowane tego samego dnia, a Państwa nowy uśmiech mógł pojawić się już po kilku godzinach.
 • Łuk lub zestaw zębów jest wspierany przez zaledwie 6 lub 4 implanty, co stanowi korzyść finansową w porównaniu z alternatywą ośmiu do dziesięciu implantów.
 • To rozwiązanie w przypadku brakujących zębów jest najbardziej zbliżone do odzyskania własnych zębów.
 • Dłuższe implanty są często stosowane u osób z mniejszą ilością kości i pozwalają uniknąć konieczności przeszczepu kości.
 • Oczywiście implanty dentystyczne wymagają odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji, ale w przeciwieństwie do protez, nie ma problemów ze zużyciem, obluzowaniem, poślizgiem lub ocieraniem się o dziąsła.
 • Leczenie jest bardzo szybkie, z rezultatami tego samego dnia.
 • Rozwiązania te mogą być skuteczne w bardziej skomplikowanych przypadkach, w których podobne rozwiązanie nie byłoby wcześniej możliwe.

PROCEDURA

Przed rozpoczęciem leczenia nasz dentysta dokładnie Państwa zbada, aby upewnić się, że masa kostna jest wystarczająca do zakotwiczenia wkładów. Na tym etapie może być konieczne wykonanie zdjęcia rentgenowskiego lub tomografii komputerowej w celu uzyskania niezbędnych informacji. Wszczepienie implantów All-on-4 w Tunezji jest najbardziej skuteczną procedurą ze względu na dogłębne planowanie i pracę, która jest wykonywana przed wszczepieniem młodych implantów. Jesteśmy dumni z naszego bardzo wysokiego wskaźnika powodzenia implantów stomatologicznych.

 • Przed zabiegiem zostanie wykonany model Państwa zębów lub poprzedniego stanu uzębienia, który może zostać poprawiony i dostosowany do Państwa potrzeb.
 • Na początku zabiegu dentysta wykonuje niewielkie nacięcia w dziąśle, aby wprowadzić tytanowe łączniki.
 • Na tym etapie do implantu zostanie przymocowany zestaw zębów tymczasowych.
 • Gdy dentysta upewni się, że kość się zregenerowała, a rany spowodowane nacięciami się zagoiły, można rozpocząć leczenie.
 • Ostateczna proteza zostanie założona po około 4 do 6 miesiącach. Implanty stomatologiczne są funkcjonalnie i estetycznie nie do odróżnienia od naturalnych zębów.

PIELĘGNACJA PO WSZCZEPIENIU IMPLANTÓW

Pielęgnacja nowo założonych implantów nie jest trudna. Będą Państwo nadal szczotkować zęby zwykłą standardową szczoteczką do zębów i używać nici dentystycznej. Otrzymają Państwo pełne instrukcje dotyczące pielęgnacji nowych implantów. Będą Państwo również odbywać regularne wizyty kontrolne, aby dentysta mógł sprawdzić jamę ustną i upewnić się, że implanty działają prawidłowo.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz bezpłatny koordynator pomoże Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę poprosić o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️