Prohair Transplant Clinic

ProHAIR Transplant Clinic Budapeszt klinika 1

ProHAIR Transplant Clinic specjalizuje się w implantach włosów. Założona w 1992 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Budapeszcie, na Węgrzech. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinikatransplantacji włosów ProHAIR, Budapeszt, Węgry

Klinika transplantacji włosów ProHAIR specjalizuje się w leczeniu wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. Aby pomóc Państwu odzyskać włosy, ta specjalistyczna klinika oferuje przeszczep włosów metodą ekstrakcji mieszków włosowych (FUE) oraz rewolucyjny przeszczep włosów “No Look”. Ich celem jest zapewnienie wysokiej jakości przeszczepów włosów dla osób cierpiących na wypadanie włosów i łysienie.

Wraz z dr Mantse Tamás, ich wiodącą kliniką i ekspertem w dziedzinie przeszczepów włosów, oferują bezpieczne, wysokiej jakości procedury w przystępnej cenie z naturalnie wyglądającymi rezultatami, a także 50-letnią gwarancję, bezpłatną wstępną konsultację i konsultacje online. Klinika posiada renomowany zespół oddanych specjalistów medycznych, którzy przyjmują pacjentów lokalnych i zagranicznych.


Specjalność kliniki:

Implanty włosów
Przeszczep włosów
Przeszczep brody
Przeszczep brwi

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Sejf w pokoju
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Budapeszt – Kraj: Węgry – Założenie: 1992
Akredytacja: Nieokreślony – Język(i): Angielski, Węgierski


Recenzja profesjonalnej kliniki implantów włosów

Gábor Karl
Gábor Karl
11:54 13 Sep 23
Profesjonalny zespół, są mili i dobrzy dla wszystkich. Przyszedłem przestraszony, ale o wszystkim byłem na bieżąco informowany, więc ocena też mi się podoba.
András Dr. Bori
András Dr. Bori
04:26 05 Jul 23
O Klinice mogę powiedzieć tylko najlepsze. Mają zespół profesjonalistów, a jeśli chodzi o potrzeby pacjenta, ich cierpliwość jest nieskończona. Udało im się „zrobić trwały ślad” na mojej głowie, jestem w pełni zadowolony z efektu. Polecam wszystkim, którzy chcą raz na zawsze pozbyć się problemów z łysieniem. Nawiasem mówiąc, gwarantują również trwałość i ostateczność wyników.
Dávid Drofti
Dávid Drofti
12:49 24 Sep 23
Są bardzo mili i pomocni. Wysłuchali wszystkich moich próśb, współpracowali. Mogę tylko polecić.
Kornélia Geiger
Kornélia Geiger
10:31 20 Sep 23
Dziękuję, mezoterapia włosów to bardzo dobra opcja na wzmocnienie naszych włosów. Jest profesjonalnym fryzjerem, chętnie odpowiedział na wszystkie moje pytania.
Monika Rajova
Monika Rajova
13:40 20 Sep 23
Dziękuję dr Bagosi i jej zespołowi za profesjonalne leczenie. Jestem w pełni usatysfakcjonowany konsultacjami, realizacją i podejściem. Mogę tylko polecić klinikę.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️