Asya Hospital

Asya Hospital Istanbul klinika 1

Asya Hospital specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej i implantacji włosów. Założona w 1993 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Stambule, w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Szpital Asya, Stambuł, Turcja

Asya Hospital posiada 40 sal dla pacjentów, 10 oddziałów intensywnej terapii dla dorosłych i łącznie 75 łóżek, a także 35 sal dla noworodków. Szpital jest pionierem wysokiej jakości opieki zdrowotnej w Stambule.

Szpital oferuje szeroki zakres zabiegów i procedur, w tym chirurgię ogólną, położnictwo i ginekologię, pediatrię i medycynę, medycynę wewnętrzną, chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, dermatologię, ortopedię, zdrowie i choroby oczu, otolaryngologię, neurologię, urologię, kardiologię, stomatologię i wiele innych.

Asya Hospital stale ulepsza swoją opiekę zdrowotną, aby zapewnić swoim pacjentom najlepsze usługi po przystępnych cenach i dąży do tego, aby stać się wiodącym dostawcą opieki zdrowotnej.

Szpital dysponuje profesjonalnym i przyjaznym zespołem, najnowocześniejszą technologią, nowoczesnymi salami operacyjnymi i salami intensywnej terapii, akredytowanymi na całym świecie laboratoriami oraz usługami skoncentrowanymi na pacjencie. Ich wizją jest zapewnienie doskonałych usług medycznych dla społeczności i są zobowiązani do zadowolenia klientów.

Dzięki lekarzom, którzy naprawdę troszczą się o ludzi i doświadczonym profesjonalistom medycznym w szerokim zakresie specjalizacji, szpital może pomóc znaleźć rozwiązania wszystkich problemów medycznych i zapewnić dokładne wyniki. Przywiązują dużą wagę do etyki i zasad, jakości usług opieki zdrowotnej, zadowolenia pacjentów i bezpieczeństwa.

Położony zaledwie 36 minut od lotniska w Stambule, szpital Aysa jest bardzo łatwo dostępny. Wokół szpitala znajduje się również kilka atrakcji turystycznych. Turyści medyczni mogą odwiedzić średniowieczną kamienną wieżę znaną jako Wieża Galata, podziwiać piękno Hagia Sophia i zobaczyć Błękitny Meczet, który jest zabytkowym meczetem wykonanym z niebieskich płytek.


Specjalność kliniki :

Chirurgia estetyczna
Obniżenie linii włosów
Tworzenie podwójnych powiek
Brazylijski lifting twarzy
Powiększanie piersi
Podniesienie piersi
Redukcja piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Liposukcja
Plastyka nosa
Otoplastyka
Plastyka brzucha

Implant włosów
Przeszczep włosów

Asya Hospital oferuje Państwu :

Kafeterię
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Gazety międzynarodowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Usługi pralni
Przewodnik turystyczny
Rezerwacje taksówek
Transfer dokumentacji medycznej
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Remont
Udogodnienia religijne
Restauracja
Sejf w pokoju
Środki ostrożności przy jedzeniu
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1993
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Arabski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Turecki


Opinie o szpitalu Asya

Türkan Öztürk
Türkan Öztürk
09:18 03 Dec 23
W zeszłym tygodniu przeszłam operację rękawa żołądka przez dr Umuta Fırata. Cały proces przebiegł bardzo przyjemnie i dobrze. Dziękuję mojemu lekarzowi, nie odczuwałam bólu, a on zawsze był przy mnie z uśmiechem. 5 razy pielęgniarki, panie Fehmi, Pani Ceren, Pani Serpil, Pani Zuhal, Pani Habibe, pragnę podziękować Paniom Şeyma i Pani Gülnar, bardzo się mną zaopiekowały, wszystkie są bardzo ciepłokrwiste, uśmiechnięte i mają lekkie dłonie. Chciałabym także podziękować mojej asystentce lekarskiej, pani Sinem, dzięki której poczułam się bardzo komfortowo, zawsze była przy mnie i była zawsze pozytywnie nastawiona.Dziękuję dr Ferdiemu Öztürkowi, mojemu dietetykowi, za to, że zawsze był przy mnie mnie podczas tego procesu. Wierzę, że będziemy razem
Yonca Hanzade
Yonca Hanzade
09:45 09 Dec 23
W prywatnym szpitalu Asia dr. Miałem operację u pana Emre. Chciałbym wyrazić, że jestem usatysfakcjonowany zespołem 2. piętra, który zapewnił mi wsparcie i wkład w trakcie operacji. Jednakże, choć anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, którzy nie mogli zlokalizować mojego dostępu naczyniowego, nakłuli mnie 20 razy, byłam zdziwiona, że ​​pielęgniarka Meral z drugiego piętra znalazła dostęp naczyniowy i podczas mojego pobytu za jednym razem pobrała krew. Z całego serca pragnę podziękować pielęgniarce Meral. Bardzo się ucieszyłem, że pan Celal miał lekką rękę i że podczas wyciągania nie czułem drenażu. Gdybym miała wymienić zespół 2. Piętra indywidualnie, to pielęgniarka Meral, pielęgniarka Kübra z jej zespołu, pielęgniarka Nazli, a nawet ich sekretarka Gözde Hanım tak się mną zainteresowały, że chciałabym każdemu z osobna podziękować, poświęciłam się bardzo dobrzy przyjaciele.
Dark Ram
Dark Ram
09:41 08 Nov 23
Trafiłem do szpitala na operację rękawa żołądka. Opr. DR. Brałam udział w operacji przeprowadzonej przez pana Umuta Fırata, która wyróżniała mnie na tle innych lekarzy. Przeraziło mnie to, że znajomi wokół mnie chodzą do różnych lekarzy i ich wypowiedzi. Ale opr. DR. Pan Umut całkowicie usunął z mojej głowy wszystkie straszne myśli. Poza tym jest taki świetny zespół! Pani Sinem wspierała mnie w każdej sekundzie od początku do końca, nie dając mi kartki papieru i nie mówiąc, żebym poszła to tu, to tam. Specjalne podziękowania dla niego! Pragnę wyrazić wdzięczność Panu Dietetyk Ferdiemu, który wspierał nas całym sercem 🙏 Odpowiedzialny za nasze piętro; *Pan Fehmi, pani Habibe, pani Ceren, pani Serpil i pani Meryem. 5. Z całego serca pragnę podziękować przełożonej pielęgniarce oraz pielęgniarkom, dzięki którym podłoga była piękna. Zmierzyli mi ciśnienie w nocy, nie przeszkadzając mi, pobrali krew, ręce mają takie lekkie 🙂 Nigdy tego nie żałuję, wspierali mnie pod każdym względem. Jeśli chodzi o sale szpitalne, telewizory są telewizorami typu smart. Łóżka są bardzo wygodne. Według mojej żony posiłki towarzyszące są bardzo smaczne. Toalety są nowoczesne i czyste. Ma ciepłą wodę i wszystko. Jeszcze raz dziękuję wszystkim odpowiedzialnym za 5 piętro. Turcja potrzebuje lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarek takich jak Ty. 💚🙏 Do widzenia!
Habibe ATALAY
Habibe ATALAY
14:14 15 Sep 23
Te 5 gwiazdek daję tylko położnikowi Oğuzowi Gülerowi, urodziłam u niego i dzięki niemu ciążę i poród przebiegłam dobrze.Personel szpitala też się mną dobrze zaopiekował, ale szpital był bardzo zaniedbany, zły, i stare i wszędzie się rozpadające. Uważam, że pierwsze badanie powinno być bezpłatne. Uważam, że pierwsze badanie powinno być bezpłatne. To absurd. Dziękuję Panu Oğuzowi. To był ten szpital, który wolałam właśnie dla niego. Jest cennym specjalistą doktorze, dziękuję.
Aysun Gencturk
Aysun Gencturk
10:58 16 Feb 24
Twój kompleksowy sklep oferujący przyjazną i troskliwą obsługę. Chirurgia plastyczna dr. Chciałbym podziękować Emre Özbeyowi i Celalowi Yıldırımowi oraz całemu zespołowi chirurgicznemu, a także kierownikowi ds. marketingu Aygülowi Başerowi, pielęgniarce z 5. piętra Fehmi i wszystkim pozostałym pracownikom.
Selma Hazer
Selma Hazer
14:35 10 Jan 24
Zaczęliśmy komunikować się z Szanownym Panie Hamitem 1 miesiąc temu po tym, jak natknęliśmy się na reklamy w mediach społecznościowych. Uspokoił mnie, udzielając bardzo miłych i szczegółowych wyjaśnień na wszystkie moje pytania, bez nudy. Dzięki jego uprzejmej i wyrozumiałej postawie pomyślałem, że znalazłem właściwy adres. Chciałam umówić się na wizytę do naszego nauczyciela dr Emre Özbeya, po obejrzeniu zabiegów jakie wykonywał stwierdziłam, że tak, na pewno przyjdę. Nasz drogi nauczyciel, pan Emre, i pielęgniarka operacyjna, pan Cemal, byli bardzo uważni przed i po operacji. Chciałbym szczególnie podziękować panu Cemalowi. Mojemu drogiemu lekarzowi nie mam nic do zarzucenia, jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że powiedziałem.Mimo, że po operacji nie miałam towarzyszki, pani Şeyma i pani Maygül wcale mi tego nie odczuły. Następnego dnia CHCĘ POWIEDZIEĆ FEHMİ PIELĘGNIARKA, MÓJ BRAT. Opiekował się mną z całą swoją ojcowską miłością. Nazım również bardzo cierpiał, gdy mówiono mi, że odczuwam ból. Wykonał swoją pracę cierpliwie, bez dąsów i nie otrzyma zapłaty.Podobnie nasze pielęgniarki Ecrin i Ceren były bardzo miłe i miłe. I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że są przepiękne. Nigdy nie mogę pominąć pani Habibe i pani Yeliz. Rzeczywiście, ich prawa nie są płacone. Mam szczęście, że śpię na 5. piętrze. Jako zespół nigdy nie sprawili, że poczułem się samotny.Zaufałem i przyszedłem. Cieszę się, że przyszedłem. Jest zbyt wiele szpitali, zbyt wielu lekarzy i można się zastanawiać, komu zaufać. Ale jeśli przeczytałeś mój komentarz, jesteś we właściwym miejscu❤️
Berna Masal
Berna Masal
11:59 28 Dec 23
Moja córka miała operację u pana Emre. Zespół II Piętra w składzie: pan Emre i pan Celal, pani Meral, pielęgniarka Kübra, pielęgniarka Nazlı, bardzo im wszystkim dziękuję, przyjechałam jako towarzyszka, ale poczułam się jak ktoś stąd, ich uwaga, miłość i współczucie były bardzo cenne, cieszymy się, że cię mamy, nie zapomnimy o tobie, nie zapomnij o nas, zespół 2. piętra. ❤️
İlayda Özmeral
İlayda Özmeral
07:31 22 Dec 23
Idealny szpital, idealny lekarz, idealny zespół. Przede wszystkim op.Dr. Chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi chirurgicznemu, w tym Umutowi Fıratowi Turanowi oraz pielęgniarkom z oddziału, pielęgniarce Ceren, Fehmi Hemşir i pani Serpil, za ich zainteresowanie i ciepło. Chcielibyśmy również podziękować panu Hamitowi, który skontaktował się z nami i dzięki któremu poznaliśmy tych pięknych ludzi, dał nam to zdrowe i piękne doświadczenie.Szpital pełen niekończącego się zaufania, miłości, szacunku i sukcesu.
Kübra Emre
Kübra Emre
14:34 21 Jul 23
Miałem operację rękawa żołądka dokładnie 3 miesiące temu, panie Cenan. Oczywiście dziękuję mojemu dietetykowi Ferdiemu Öztürkowi, który dokładnie śledził ze mną ten proces, nie nudząc się 💜 podczas tego procesu odpowiada szczerze na każde zadane przeze mnie pytanie, z wielką cierpliwością i uwagą wyjaśniającą oraz zwraca baczną uwagę na każdy szczegół. Jeśli istnieje słowo ponad perfekcją, to Ferdi Bey zdecydowanie na nie zasługuje 🙏🏼Jeśli są przyjaciele, którzy rozważają operację, możesz naprawdę ślepo zaufać Asya Hospital Cenan Bey i Ferdi Öztürk.
Tulin Bozkurt
Tulin Bozkurt
12:42 15 Nov 23
Dr. Miałem operację rękawowej resekcji żołądka u pana Umuta Fırata. Moja przygoda z chirurgią była niesamowita.Pielęgniarki na piętrze są przyjazne, troskliwe i natychmiast znajdują rozwiązania naszych problemów. CAŁY ZESPOŁ JEST SUPER...Był tylko jeden problem: posiłki dla osób towarzyszących były bardzo niechlujne, zgłosiłem im to. Dziękuję, rozwiązaliśmy problem jedzenia.
Melek Kahya
Melek Kahya
16:42 23 Dec 23
Nie idźcie, to może nawet nie być szpital, nie ufajcie żadnemu konsultantowi ani lekarzowi, szczególnie jeśli chodzi o estetykę, nawet nie odesłali wpłaconej zaliczki, że przepraszają, a ja wróciłam jak gdyby nic się nie stało, ja został oszukany Szpital Azjatycki Gaziosmanpaşa
damla aksu
damla aksu
14:55 11 Aug 23
Dziś byłam praktykantką na oddziale okulistycznym Waszego szpitala. Zarówno lekarz, jak i asystentka byli bardzo obojętni. Asystentka miała nałożyć mi na oczy zestaw do badania suchości, ale ani nie umyła rąk, ani nie założyła rękawiczek, dotykała rękami drzwi, dotykała telefonu, dotykała też komputera! Kiedy zapytałem go, czy nie założyłby rękawiczek, inną ironią jest to, że powiedział, że ma czyste ręce.Na szczęście zadał sobie trud założenia rękawiczek na moją dłoń. To niesamowita sytuacja w środowisku szpitalnym, a lekarz był bardziej zainteresowany swoim telefonem niż moimi oczami!
Berna Sincer
Berna Sincer
23:08 29 Sep 23
Cholerny dzień, w którym spotkałem ten szpital. Z wyjątkiem Oğuza Hodji i jego asystenta, na darmo zniszczyli cały swój personel. Urodziłam 6 miesięcy temu. Anestezjolog Kalp Driving Kayri wkłuł mi tę igłę w plecy 4 razy na znieczulenie spiralne, a potem beszta kogoś, kto przyszedł na świat. Kim jesteś? Można krzyczeć na kogoś, kto wydał tam mnóstwo pieniędzy, żeby trzymać swoje dziecko w ramionach, podekscytowanie, strach, niepokój przed porodem, mówiąc, że napinają się, niegrzeczna kobieta, zero szacunku dla wrażliwości pacjenta, miesiącami chodziłam do szpitali, pozostawiłam uszkodzony rdzeń kręgowy, dzięki Bogu, nie byłam sparaliżowana, ona jest taka niedoświadczona, cierpiałam na ból głowy i szumy w głowie dokładnie 2 miesiące , nie mogłam patrzeć na twarz mojego maleństwa. Nie mogłam karmić piersią, niech tak zostanie, bez analizy zdiagnozował utratę płynu mózgowo-rdzeniowego i wykonał zabieg, który zastosował u pacjentki po raz pierwszy, wziął ode mnie krew i wstrzyknęła mi ją w talię i przez kilka miesięcy żyłam z bólem pleców, bólem głowy i szumem w domu. Co ja przeżywałam przez te 6 miesięcy? Nie mogłam żyć w domu bez wsparcia. Kiedy odwróciłam głowę , boli mnie szyja. Słychać trzaski w przechodzącym tam rdzeniu kręgowym. Nadal nie mogę dojść do siebie. Powoli wracam do zdrowia. Wszystkie moje skargi będę przekazywać wszędzie, czy to do wojewódzkiej dyrekcji zdrowia, czy do miasta, złożę pozew przeciwko tej kobiecie. Wyniki neurologii będą moim dowodem. Mój synek zaraził się w szpitalu, który jest śmietnikiem. W takim miejscu jak zajazd po drugiej stronie ulicy zbudowali salę porodową. Noworodki myją Dalinem zaraz po urodzeniu. Kogo pytałeś? My, jako ich matki, chodźmy i kupmy ziołowe szampony. Myjesz je Dalinem. Gdzie widziałeś nowo narodzone dziecko? Wytrzyj je do czysta. Panie, czym to wytrzeć? Daj nam dziecko. Jeśli zaraz po urodzeniu umieścisz go w zwykłej windzie szpitalnej, dziecko złapie infekcję i złapie każdą chorobę. Jaka szkoda, to był pokój VIP, wydaliśmy pieniądze na szpital, okazało się, że to śmietnik, nawet koc, który mi dali, jest podarty, moje prawa są całkowicie zabronione, będę dochodzić swoich praw u wszystkich legalne miejsca do końca.
Osman Topuz
Osman Topuz
06:34 03 Apr 24
To najgorszy szpital, jaki widzieliście w życiu. Oczywiście nie jest jasne, kto wchodzi i wychodzi z obszaru, którego używają jako intensywnej terapii na oddziale noworodkowym. Nie ma rękawiczek, środków do dezynfekcji ani odzieży ochronnej, nawet mycie rąk. Podłogi są brudne. Nie trzeba tłumaczyć jak wielkie jest niebezpieczeństwo dla dzieci, które są zagrożone infekcją. Niech Bóg ich więcej nie zawiedzie. Do takich szpitali
Guler Nezirler
Guler Nezirler
20:55 04 Apr 24
Nie wiedziałam od czego zacząć.Jestem managerem.Obsługa jest bardzo ważna w 5-gwiazdkowym hotelu.Przysłali nas z capa.Przyjechaliśmy z dzieckiem,zabiegi rozpoczęły się przy wejściu,zakończyły się procedury, pojechaliśmy na oddział intensywnej terapii na 4. piętrze, mieliśmy kłopoty. Drzwi oddziału intensywnej terapii otworzyły się, w środku było Twoje dziecko, drzwi były otwarte, wózek do sprzątania był w drzwiach, pełen brudnej wody, stał tam godzinami, po zakończeniu sprzątania, wózek z mopem został zabrany do biura sprzątającego szpitala, pielęgniarka wyszła z oddziału intensywnej terapii, ubrana w dżinsową kurtkę, wyszła i weszła ponownie, tak przy drzwiach wejściowych, wszystko widzimy, potem zabrali to do środka, otworzyli mu w dłoni linię dożylną żeby zobaczyć naszego pacjenta. Capa jest bardzo ciasna. Czy można ją trochę poluzować? Poprosiliśmy, żeby ją otworzył. Dziecko nie ma rękawiczek w szklanej misce. Otworzyli ją. Kolejny szok. Żadna z pielęgniarek pracujących w środku nie ma rękawiczek .Nie ma czepka ani ochraniaczy na buty.Wyszliśmy z pokoju.Przed drzwiami stała pałka.Na oddziale przed drzwiami stał kosz na śmieci.Nie ma na to miejsca.Jest zepsuty. Bolą Cię ręce. Twoje ręce się brudzą. Pomińmy to. Ile godzin pranie leżało w zebranym worku przed windą? Zostaw je. Śmieci zostały zebrane w worku. Ile godzin to było zostać przed windą? Naprzeciwko oddziału intensywnej terapii jest sala operacyjna. Na ile godzin pozostało jedno pudełko. Przejdźmy do tego. W tym samym korytarzu obok znajduje się dystrybutor wody. Twój napój jest brudny . Szklanki warto wyrzucić. Ok, kosz na śmieci jest niedaleko. Zostaw go trochę dalej. Ludzie stamtąd piją wodę. Gaśnice są na korytarzu. Wyszedłem tam ze względu na kurz. Zejdę na dół po schodach. Czy macie jakieś zbiorniki? Zeszłam do toalety, żeby umyć ręce. Leży na brudnej podłodze obok zlewu. Na ścianie toalety pełnej serwetek pacjent przykleił sobie kleje do rąk. Ja mam więcej do napisania. Denerwuję się. Przemówienie public relations, które wyszło, to katastrofa. Jak mnie przekonujecie? Mówię ci to po tych wszystkich wydarzeniach. On mówi mi inne rzeczy. Teraz są zdjęcia, pielęgniarka nie ma rękawiczek, ma zdrowe włosy, nie ma czepka, nie ma kaloszy na nogach, gaśnice na korytarzu. Nie mogę się na nich złościć za kurz, buntuję się tam przeciwko twojej menadżerce, która cię nie uczyła te zdjęcia wyślę do Ministra Zdrowia, już dzwoniliśmy, tam macie wieści, teraz też je wyrzucę na trawę, niech Minister Zdrowia je zobaczy, niech przyjdą i obejrzą niehigieniczne szpitale, myślę, że zdrowie ludzkie jest takie tanie, jest tego więcej. Swoją drogą, mam dość pisania, mam ich wszystkich zdjęcia, są one oczywiście nagrywane, powinniśmy zrobić miejsce młodym ludziom, oni czy wszyscy młodzi ludzie tam pracują, ale wszyscy lekko podchodzą do tej pracy, jak mogę im zaufać?Teraz, po tym wszystkim, co widziałem, są zdjęcia pielęgniarek, nie publikowałem ich, jest więcej zdjęć.
Ezgi Turhan
Ezgi Turhan
11:16 30 Dec 23
Szpital niewiadomego pochodzenia. Nawet nie spryskali alkoholem wchodząc do żyły gołymi rękami i pobierając krew??? Nigdy nie sprawdzano powietrza w rurce po założeniu kroplówek. Mój weterynarz, moja własna klinika jest bardziej sterylna! Nie traktujemy w ten sposób nawet zwierząt! Sprawili, że wyglądało to jak wizyta w szpitalu i wypisali receptę.Mimo że miałam ubezpieczenie, musiałam zapłacić wszystkie pieniądze za leki z apteki. A farmaceuta nie mógł znaleźć nazwiska lekarza, który rzekomo wpisał w systemie. O lekarzach nic nie mogę powiedzieć, są dobrzy, ale reszta zespołu to kompletna porażka!
deniz turhan
deniz turhan
00:06 31 Dec 23
Szpital z więcej niż jednym mankamentem. Zastanawiam się, gdzie pielęgniarki ukończyły studia i czy mają dyplomy. Nie wiedzą nawet, jak przed wstrzyknięciem przemyć to miejsce alkoholem. Szpital powinien zostać sprawdzony także pod względem higienicznym, jeśli da się przejść. Szpital, który wita Cię na przyjęciu, a jego pracownicy patrzą na Ciebie tępo, daje wyobrażenie o reszcie. Zabierając na salę naszego pacjenta, który właśnie wyszedł z gabinetu, wprowadzono go na salę uderzając w ścianę, jakby niósł towar, a także próbowano wprowadzić serum, które nie było wentylowane. Fakt, że dowiedzieli się o sytuacji po tym, jak ich ostrzegliśmy, jest wskazówką, komu nie powinniśmy powierzać swojego zdrowia. Jeśli kochasz swoje życie, mówię: nie odchodź. Personel szpitala musi zorganizować niższy personel, w końcu są ludzie, którzy tam chodzą lub muszą codziennie chodzić.
Kerem Basaran
Kerem Basaran
07:10 29 Sep 23
Zgłosiłem się na ekstrakcję lewego górnego zęba. Po znieczuleniu wykonano zabieg na moim niepowiązanym zębie wypełniającym w prawym dolnym rogu. Zapytałem, po co to było. Kazano mi sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Następnego dnia wypadł mi zdrowy, plombujący ząb. Celem jest więc ponowne przyjście do szpitala i zarobienie pieniędzy. To organizacja igrająca ze zdrowiem ludzi. Nie polecam nikomu..
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️