Ekol Hospital Izmir

ekol szpital izmir 1

Ekol Hospital Izmir specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej i implantach włosów. Ta założona w 2007 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Izmirze w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Szpital Ekol, Izmir, Turcja 🥇

Założony przez grupę opieki zdrowotnej EKOL BAZ w 2007 roku i założony w Izmirze – Turcja, Ekol Hospital Izmir nadal z dumą służy doświadczonemu personelowi medycznemu. Jest on wyposażony w najnowocześniejszą technologię medyczną, z wszystkimi jednostkami, 9 salami operacyjnymi i pojemnością 150 łóżek.

Ekol Hospital Izmir, który świadczy usługi w oparciu o zadowolenie pacjentów oraz doświadczonych lekarzy i chirurgów, którzy mają doświadczenie w poszczególnych gałęziach chirurgii laryngologicznej, chirurgii kosmetycznej i plastycznej, okulistyki, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, ortopedii, urologii, neurologii, chirurgii mózgu, kardiologii, chorób klatki piersiowej i psychiatrii, jest dumny z tego, że jest pierwszym i największym szpitalem laryngologicznym w Europie.

Ekol Hospitals, z ponad 45 doświadczonymi lekarzami i profesjonalnym zespołem profesorów, docentów, adiunktów i lekarzy specjalistów, oferuje specjalne usługi i przyjmuje pacjentów z regionu Morza Egejskiego, Turcji i całego świata poprzez umowy agencyjne, pakiety rabatowe i specjalne umowy w dziedzinie turystyki zdrowotnej.

Ekol Hospital Izmir jest jedynym szpitalem specjalistycznym w Turcji i głównym pracodawcą zatrudniającym ponad 500 pracowników we wszystkich oddziałach.

Ekol Health Campus, założony w Çiğli z myślą o zdrowym trybie życia w centralnej i łatwo dostępnej lokalizacji, ma na celu doprowadzenie naszego społeczeństwa do zdrowszych dni poprzez bezkompromisową strukturę korporacyjną opartą na zasadach etycznych, komfortowe pokoje, personel medyczny, który posiada wiedzę, doświadczenie i pozytywne nastawienie przez cały czas, a także akademickie i nowoczesne zaplecze medyczne.

Zdjęcia przed i po zabiegu


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Ekstrakcja zębów
Wypełnianie zębów
Leczenie kanałowe
Oczyszczanie ran
Protezy Inlay / Onlay
Korona protetyczna
Licówki stomatologiczne
Przeszczep zatoki szczękowej
Ekstrakcja zęba
Wybielanie zębów
Resekcja wierzchołkowa
Przeszczep tkanki dziąsła
Leczenie torbieli zębopochodnej
Implanty stomatologiczne
Ząb
Przeszczep kości

Chirurgia kosmetyczna
Brachioplastyka
Podniesienie brwi
Transfer tłuszczu
Powiększanie penisa
Hollywoodzki uśmiech
Wstrzyknięcie Macrolane / HYAcorp
Trawienie brzucha
Vaser Lipo
Lifting szczęki
Liposukcja
Ginekomastia
Lifting szyi
Otoplastyka
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa

Implant włosów
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Usługi

Transfer z lotniska
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Transfer dokumentacji medycznej
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Telewizor w pokoju

Lekarz :

  • Prof. Çaglar ÇalliI (chirurgia kosmetyczna)
  • Prof. Dr. Adnan Ünal (otoplastyka, plastyka nosa)
  • Prof. Dr Ismail Yaman (chirurgia bariatryczna)
  • Dr Yagmur Kaan Bedir (przeszczep włosów)

Miasto: Izmir – Kraj: Turcja – Rok założenia: 2007
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Używane języki: angielski, niemiecki, francuski

Szpitale Ekol świadczą specjalistyczne usługi przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii na świecie, a dzięki zespołowi ekspertów, zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości


Recenzja Ekol Hospitals Izmir

Elif Kıldıroğlu
Elif Kıldıroğlu
14:25 15 Nov 23
Witam, 13-go tego miesiąca zgłosiłam się do szpitala Ekol z dolegliwościami związanymi z kamicą żółciową.Miałam bardzo silne bóle i ataki.Byłam w wielu szpitalach i powiedziano mi, że muszę mieć pilną operację.Powiedzieli, że tylko na uniwersytecie, robią to szpitale szkoleniowe i badawcze lub szpitale prywatne. Mój ból został zignorowany i mnie wypisano. Mój ból nigdy nie ustąpił. Bardzo bałam się operacji, dopóki nie poszłam do szpitala Ekol i nie spotkałam mojego lekarza Ogün Erşen, ale po rozmowie z moim lekarzem , poczułam ogromną ulgę. Moja operacja i jej następstwa przebiegły w bardzo komfortowych warunkach. Jestem wdzięczna mojemu lekarzowi OGÜN ERŞEN i całemu zespołowi Ekol za wszystkie usługi. Dziękuję za wszystko 🙏💐 Zdecydowanie polecam
Ozgu Arslan
Ozgu Arslan
18:42 28 May 24
Lekarz ortopeda Serkan Sözkesen jest po prostu wspaniałym lekarzem. Mogę powiedzieć, że uratował życie mojemu ojcu. Dzięki operacji protetycznej, którą wykonał, mój ojciec był w tak nieznośnym bólu. Choć wszyscy lekarze, do których do tej pory trafiliśmy, mówili, że ból nie ustąpi, on z wielką determinacją dodał odwagi i faktycznie przeprowadził bardzo udaną operację. Ponadto ludzie są nawet uzdrawiani duchowo dzięki swojemu przyjaznemu i uśmiechniętemu, szczeremu zachowaniu. Dziękujemy mu i życzymy sukcesów w życiu zawodowym.
ihsan demirel
ihsan demirel
11:13 15 May 24
Mam 66 lat. Zrobiłam biopsję, a patologia wykazała, że ​​mam raka prostaty. W tym przypadku zalecono mi całkowite usunięcie prostaty. Dowiedziałam się, że jeśli nie zostanie usunięta, istnieje ryzyko rozsiewu do innych narządów. Musiałem pilnie przejść operację. Przeprowadziłem szeroko zakrojone badania, lekarz urolog chirurgii, prof. Byłam przekonana, że ​​doktor Orçun Çelik poradzi sobie najlepiej. Zadzwoniłam do Szpitala Ekol 7 maja 2024 roku i umówiłam się na spotkanie z moim nauczycielem Orçunem Çelik. Jego skromny i przyjacielski charakter został wyeliminowany moje wątpliwości prof. Dr. Mój nauczyciel Orçun Çelik szczegółowo opowiedział o operacji i jej następstwach. Miało to wpływ na moją decyzję o operacji. Mój lekarz zdecydował o operacji 10 maja 2024 r. Dzisiaj przed operacją trafiłam do szpitala. Przed operacją przyszedł do mnie mój lekarz i udzielił mi zarówno informacji, jak i morale. 10 maja mój lekarz Orçun Çelik pomyślnie przeprowadził moją operację. Dziękuję. Byłem usatysfakcjonowany, a uwaga mojego lekarza i wyjaśnienia były dla mnie ważne po operacji. Po operacji Kontrolował się i na bieżąco informował o wynikach. Miał też robione na czas badania RTG, USG i tomografię komputerową i na bieżąco informował o wynikach lekarza urologa , Prof. Dr. Mówię mojemu nauczycielowi Orçunowi Çelikowi, że miałem operację. Polecam Orçun Çelik tym, którzy chcą poddać się operacji. Pragnę stwierdzić, że podczas mojego pobytu w szpitalu byłam zadowolona z pracy pielęgniarek i personelu sprzątającego (6 piętro, pokój nr 624). Chciałbym także podziękować Sekretarzowi mojego lekarza, Fadime. Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym stwierdzić, że jestem zadowolony z każdego aspektu pracy Szpitala Izmir Ekol. Doktorze Orçun, cieszę się, że mnie operował.
Seyhan Uzun
Seyhan Uzun
19:35 08 May 24
Chciałabym podziękować pani Gizem, która z wielką cierpliwością opiekowała się mną przez 9 miesięcy od początku do końca w szpitalu Ekol, który wybrałam na mój poród. Dziękuję Pani Gizem Çetin za zawsze uśmiechnięte, pozytywne i serdeczne podejście. Jestem pewna, że ​​wybór szpitala był słuszną decyzją. Dziękuję Pani Gizem Çetin za wszystko 🙂
Shona Thompson
Shona Thompson
14:44 08 May 24
Nie mogę podziękować doktorowi Serkanowi Sulyemanowi Asianowi, jego wspaniałemu asystentowi, także Senie i innym członkom zespołu za to, że po raz kolejny się mną opiekowali. Taki niesamowity szpital, są po prostu niesamowicie troskliwi, troskliwi i kochają to, co robią, zapewniając wysokiej jakości opiekę. Jestem w domu i dobrze wracam do zdrowia. wróciłem z rodziną, zaufałbym im, że zaopiekują się moją rodziną, jeśli będzie to potrzebne, dziękuję bardzo za cudowne doświadczenie
Özge Yıldız
Özge Yıldız
19:10 24 Apr 24
10 miesięcy temu przeszłam operację przepukliny dysku szyjnego w szpitalu Ekol. Przeszłam przez bardzo stresujący proces i mieszkam w domu mojej ciotki, ale fizjoterapeutka dr ESRA HAZIR nigdy nie zostawiła mnie samej podczas całego procesu leczenia, jej energii i zainteresowania. , jej ciepłokrwistość, umiejętność postawienia Cię w Twojej sytuacji i zrozumienia bólu tak, jakby sama go naprawdę doświadczyła, MYŚLĘ, że NAJWAŻNIEJSZA RZECZ DLA PACJENTA JEST DLA PACJENTA.. Cieszę się mieć Ciebie, Pani Esra🫶🙏 Nawet ktoś, kto mnie nie znał, na pewno pojawił się z zamkniętymi oczami, dzięki czemu trzymałam się życia, bardzo mu dziękuję 🙏🙏
Erkan Hacıoğlu
Erkan Hacıoğlu
11:44 01 May 24
Nasz pacjent przebywa na oddziale intensywnej terapii. Ogromne podziękowania dla wszystkich lekarzy, którzy się nami opiekowali, szczególnie Uğura Küpeli i Aylin Derbent, a także wszystkim pięknym ludziom na oddziale intensywnej terapii, którzy traktowali naszego pacjenta jak członka własnej rodziny i nigdy nie przestali okazywać zainteresowania. Dziękujemy za gościnę, niech Bóg Was błogosławi.
Satın almaci Yorumcu gezgin
Satın almaci Yorumcu gezgin
20:19 30 Apr 24
Wybraliśmy szpital położniczy Ekol w celu obserwacji i kontroli u doktora İrfana Özera przez cały okres ciąży mojej żony. W tym okresie wszyscy, od wejścia po personel rejestrujący, byli bardzo przyjaźni, pomocni i udzielali wskazówek.Spotkaliśmy się z Panią Gizem w sprawie planu porodu po ciąży. Na tym etapie otrzymaliśmy bardzo dobrą i dobrą obsługę, która ułatwiła nam pracę.Podczas naszego pobytu w szpitalu w okresie prenatalnym nasze pielęgniarki pracujące w trybie dziennym i nocnym na pierwszym piętrze oddziału położniczo-ginekologicznego informowały nas i pomagały nam we wszystkich kwestiach. Ponadto personel sali porodowej był zawsze przyjazny i pomocny.Nasze cenne pielęgniarki na drugim piętrze były bardzo pomocne podczas porodu i po nim.Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pielęgniarkom na oddziale intensywnej terapii noworodków za ich cenne wsparcie.Podsumowując, byliśmy bardzo zadowoleni z pomocy i wsparcia, jakie otrzymaliśmy w zakresie położnictwa. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy się do tego przyczynili.Nieskończone podziękowania dla doktora İrfana Özera i jego zespołu.
Ezgi Nisan ÖZTÜRK
Ezgi Nisan ÖZTÜRK
21:55 01 May 24
Dziękuję całemu zespołowi szpitala współpracującemu z Ersinem Aksu 🙏🏻 Nie miałam wcześniej żadnej historii operacji. I nieuchronnie w ciągu ostatnich 2 dni nadejdzie aktualizacja dotycząca strachu przed operacją😃 Chciałbym podziękować wszystkim lekarzom, którzy próbowali mnie uspokoić, pielęgniarce, która próbowała mnie uspokoić, gdy czekałem na sali operacyjnej, wszystkim lekarze, którzy próbowali mnie uspokoić, mimo że nie byłam moim lekarzem🙏🏻Ale szczególnie moje kochane pielęgniarki na 3 piętrze szpitala Ekol ❤️ Nigdy Wam się nie odwdzięczę. Byłeś dla mnie tak cierpliwy, troskliwy i przyjazny, że pierwszy raz widzę cię w takim stanie. Stała kontrola, stała komunikacja, ciągłe powiadamianie o zmianach, a przyjazdy na każdej nowej zmianie są tak samo dobre jak poprzednie. Nie wiem, jak powstał ten porządek i dyscyplina, ale zapewnia pacjentowi niesamowitą atmosferę zaufania i sprawia, że ​​czuje się bardzo komfortowo.
Erhan KONACAKLI
Erhan KONACAKLI
15:00 22 Apr 24
Dr. Po udanej operacji Serkan bardzo dobrze rozpoczęliśmy proces rehabilitacji, który jest najważniejszym momentem, korzystając z wiedzy, doświadczenia i wskazówek fizjoterapeutki Esry (Hazır). Chciałbym jej bardzo podziękować.
Gözde Demir
Gözde Demir
11:00 10 Apr 24
Przebieg ciąży i poród przebiegał znakomicie u mojego lekarza Gursoya Pala, przy czym każdy pracownik szpitala jest niezwykle dobry i pomocny. Zawarliśmy umowę z panią Gizem z Finance na poród i podwiązanie jajowodów. Nigdy nie było prośby o dodatkową opłatę. Nasz pokój był jak pokój hotelowy. Przyszła sprzątaczka i zmieniła mi pościel. Ciągle pytali, czy mamy posprzątać. Pielęgniarki powiedziały mi, że wszyscy to dobrzy ludzie. Byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam to każdemu.
burcu yalçın
burcu yalçın
14:04 04 Apr 24
Wrażliwość w komunikacji stała się magicznym słowem szpitala Izmir Ekol. Chciałbym podziękować pani Gizem Çetin, która pomogła w koordynacji i komunikacji, za jej cierpliwość, szczerość, energię, tolerancję i doświadczenie.Potrzebujemy cię.Cieszę się, że cię mam.Mój lekarz przeprowadzał moją operację na Oddziale GinekologiiDrogi profesorze Gürsoy Pala, chciałbym bardzo podziękować za szczerość, szczerość, informacje i pomysły. Dziękuję również za uwagę, cierpliwość i tolerancję przed i po operacji.Nasz kraj potrzebuje lekarzy takich jak Ty. Cieszę się, że cię mam.Powodzenia
figen cetin
figen cetin
10:00 30 Mar 24
Przeszłam trudną histerektomię na oddziale ginekologicznym szpitala Izmir Ekol. Chciałbym podziękować mojemu lekarzowi Gürsoyowi Pala i jego zespołowi. Mój lekarz Gürsoy Pala odniósł sukces w swoim zawodzie, był doświadczony, kompetentny, sympatyczny i przyjazny, dzięki czemu ja i moja rodzina czuliśmy się komfortowo i pewnie. Podczas tego procesu stale się mną opiekował, często sprawdzał i informował. Moje pielęgniarki były zawsze ze mną i troskliwe, z uśmiechem odpowiadały na wszystkie nasze pytania, informowały mnie i mojego lekarza, a dzięki ich doświadczeniu poczułam się bezpieczna. Bardzo dziękuję każdemu z osobna, cieszę się, że Was mam 🙏🥰
Bora - Dubai
Bora - Dubai
11:50 13 Mar 24
28 grudnia 2023 roku mieliśmy tutaj operację mojej żony. Wszyscy pracownicy szpitala przywiązują dużą wagę do komunikacji z pacjentem. Nie mówię tylko o uśmiechniętej twarzy. W każdej chwili możesz skontaktować się ze swoim lekarzem lub osobami odpowiedzialnymi za koordynację. Skrupulatność w komunikacji oficjalnie stała się kulturą szpitala. Nazwisko lekarza, który przeprowadził naszą operację, to Ogün Erşen. Gdybym dał 100 na 100, to byłoby to za mało dla tego lekarza. Ten kraj potrzebuje lekarzy, którzy dobrze wykonują swoją pracę. Jeden z nich przebywa w tym szpitalu. Jedną z osób, która najbardziej pomogła nam w koordynacji i komunikacji, była pani Nalan. Jest mądry i szybki. Z tego co widzę, szpital wybiera lekarzy, którzy są bardzo dobrzy w swojej pracy. Wybierając szpital i szkołę zwracam uwagę na trzy rzeczy; doświadczenie osób wykonujących pracę w instytucji, kultura instytucji i dostępność. Szpital Ekol zapewnia również bardzo dobre doradztwo przed i pooperacyjne. Po operacji zostaliśmy w szpitalu 1 dzień i wszystkie badania były robione co godzinę. Byliśmy bardzo zadowoleni ze Szpitala Ekol. Gratuluję właścicielowi szpitala i wszystkim pracownikom.
Deniz Asya OZKAN
Deniz Asya OZKAN
13:27 21 Feb 24
W szpitalu, gdzie udałam się na kontrolę, spotkałam się z wieloma lekarzami.Na wstępie pragnę podziękować Pani Calibe, ginekologowi, za szczerość, dobrą energię oraz cenne informacje i pomysły.Byłam bardzo zadowolona z szybkiej reakcji na moje wyniki badań po wizycie kontrolnej.Jestem również bardzo szczęśliwa, że ​​miałam okazję spotkać się i porozmawiać z dyrektor medyczną, panią İlkem. Poczułam ogromną ulgę, gdy zapoznała się ze wszystkimi wynikami i wyjaśniła moje wątpliwości ładnym podsumowaniem.Przede wszystkim dziękuję interniście Vedatowi za uśmiechniętą twarz i ciepłe podejście. Jego szczegółowa recenzja, pytania i informacje są bardzo cenne.
Hakkı Doğan
Hakkı Doğan
19:37 19 Feb 24
14 listopada 2023 spotkałam się z op.dr Gökhanem Tokerem w sprawie endoprotezoplastyki stawu biodrowego.W wyniku długich badań zdecydowałam się na operację.Dzięki Bogu czuję się jakbym narodziła się na nowo.Niech Bóg zapłać mojemu lekarzowi Panu Gökhan Ma bardzo troskliwą i pełną humoru osobowość, dziękuję również pielęgniarkom. Jedynym minusem jest to, że łóżka są bardzo niewygodne i zabierają pacjentów tylko do pokoi jednoosobowych. Poza tym byłem bardzo zadowolony.
Derin Kayalar
Derin Kayalar
17:35 22 Sep 23
Pan Cenk jest bardzo profesjonalnym i troskliwym lekarzem. Poddałam się operacji plastyki pochwy i nie doświadczyłam żadnych problemów, bólu ani powikłań w fazie rekonwalescencji i pobytu w szpitalu. Personel szpitala jest również troskliwy i przyjazny. Brakuje tylko złego jedzenia, muszą zmienić firmę cateringową
Filiz Ates
Filiz Ates
08:31 14 Feb 24
Miałem operację zaćmy i siatkówki w obu oczach przez mojego lekarza op. dr Hüseyina Aslankarę. Byłem bardzo zadowolony. Jego uśmiechnięta twarz była taka sama jak podczas operacji, co bardzo mnie ucieszyło. Bardzo mu dziękuję i jego asystentowi Nurcanowi.
Ece Sezerer
Ece Sezerer
09:21 01 Feb 24
W dniu 18 stycznia 2024 roku pomyślnie zakończyliśmy operację plastyki brzucha, liposukcji 360 stopni i liftingu piersi, na którą zdecydowałam się po badaniach, u op.Dr.Arif Aydin.Zalecenia mojego lekarza przed i po operacji, jego zainteresowanie wszystkimi pacjentami ,indywidualna opieka pielęgniarek (byłam na oddziale porodowym), wszystko powyżej 5 gwiazdek.Mogę to ocenić.Czuję się bardzo szczęśliwa, że ​​wybrałam Doktora Arifa Aydıni i Szpital Ekol.Dzięki doświadczeniu jakie mam Miałem, mogę śmiało powiedzieć wszystkim, którzy chcą poddać się tej operacji, że uważam, że jest to najlepszy chirurg plastyczny w Izmirze. Jestem wdzięczny wszystkim pielęgniarkom na sali porodowej i mojemu nauczycielowi🙏
cansu çebi
cansu çebi
16:24 29 Jan 24
Dałam 5 gwiazdek, żeby komentarz był na górze, ale Szpital Ekol wykonał ZŁĄ operację plastyczną. Do operacji przystąpiłam jako operacja synchronizacji piersi, a wyszłam z operacją powiększenia piersi. Kiedy rozmawiałam z działem satysfakcji klienta, powiedzieli, że zgodzili się ze mną na podstawie notatki z operacji i badań innego lekarza w tym samym szpitalu i przyjęli mnie na operację korekcyjną, i zażądali za to wynagrodzenia w wysokości 25 000₺ operacja. Ponieważ nie mam teraz takiego budżetu, nie mogę poddać się operacji, a muszę żyć z nierówno powiększonymi piersiami! Operacje korekcyjne są akceptowane, ale wymagane jest odpłatność 🙂 Czy nie jest tak łatwo wycinać ludzi, zabierać im pieniądze i odsyłać?
engin kılıç
engin kılıç
08:58 16 Jan 24
Wczoraj odwiedziliśmy szpital z moją mamą. Pocałunek. Dr. Skierowali nas do Calibe Demirkan. Naprawdę się o nas troszczył, jego uśmiechnięta twarz, uspokajające podejście, dzielenie się informacjami i pełne szacunku zachowanie wywarły na nas ogromne wrażenie. Nie ma już potrzeby szukać innego szpitala ani lekarza. Dziękuję bardzo za zainteresowanie.
HASAN TOPÇU
HASAN TOPÇU
10:37 30 Dec 23
Lekarz chorób wewnętrznych Derya GÜNEŞ to lekarz, który kocha swoją pracę, jest przyjazny i budzi zaufanie swoich pacjentów. Jest to osoba, której bardzo ufam i którą bardzo podziwiam, moja żona, mój syn i moja mama. Jeśli chcesz się przebadać, wiedz, że jesteś w dobrych rękach. Cieszę się, że cię mam, pani Derya.
Ekin Yüce
Ekin Yüce
06:54 27 Dec 23
Dałem 5 gwiazdek, żeby mój komentarz był widoczny. Zanim w ogóle mogłem udać się do szpitala, zdecydowałem się nie jechać ze względu na konsultanta. Kiedy rozmawialiśmy przez telefon, żeby umówić się na spotkanie, rozłączył się. Kiedy skontaktowałem się ponownie, powiedziano mi, że umówiono się tylko na spotkanie. Brak szczegółowych informacji i zainteresowania.
Mahsum Ulaş
Mahsum Ulaş
04:24 12 Dec 23
Miałem kontrolę. Byłem też badany u neurochirurga i dermatologa. Uważam, że to bardzo ładny i czysty szpital. Personel był również bardzo dobry. Dziękuję i pozdrawiam... Jest drogi, ale jak wiadomo jest to szpital prywatny. 🥲
Persefoni Konut Yapı
Persefoni Konut Yapı
16:31 12 Dec 23
Od dłuższego czasu cierpię na bezsenność i stany lękowe. Chciałbym podziękować mojemu przyjaznemu nauczycielowi psychiatrze Gülşah tysiące i miliony razy. Nie ma już szpitala ani nauczyciela, którego bym nie odwiedziła. Tysiące podziękowań dla mojego przyjaznego nauczyciela.
in the rain
in the rain
08:42 14 Oct 23
Mój ojciec miał w zeszłym tygodniu operację kamieni nerkowych przez urologa dr Osmana GÜCÜK. Odwiedziliśmy już wiele szpitali i nigdy nie znaleźliśmy doktora. Nie działał tak zorientowanie na rozwiązania i nie osiągał szybkich rezultatów. Kamień pojawił się w 3 różnych obszarach, w tym w nerce i żyle. Usunął wszystkie kamienie jedną operacją. Jako jego dzieci jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Dziękujemy również koordynatorce Pani Fadime, która opiekowała się nami od początku operacji oraz pielęgniarce Işıl, która zawsze opiekowała się nami po operacji. Życzymy dalszych sukcesów 🌼
Neslihan Bozoklu
Neslihan Bozoklu
10:46 28 Aug 23
W zeszłym roku złożyliśmy wniosek do szpitala Ekol na operację prostaty mojego ojca. Kardiolog przedoperacyjny dr. Cetin Aydin podczas szczegółowego badania stwierdził u mojego ojca duże ryzyko wystąpienia choroby serca i poprosił o wykonanie TK Angio. Ponieważ mój ojciec co roku regularnie badał serce w Mugli, determinacja nauczyciela była dla nas zaskoczeniem. Mój ojciec nawet upierał się, że wszystko z nim w porządku i że przeszedł operację prostaty. Pod naciskiem i radą mojego nauczyciela Cetina na temat angiografii, w Alsancak wykonano angiografię CT, a następnie wykonano angiografię. Ustalono, że 2 jego naczynia były niedrożne w ponad 85%, a 2 z nich w ponad 95%. W następnym procesie wprowadzono 4 stenty. Noszenie stentu w szpitalu Gazi, dr. Powiedział, że jeśli będzie miał operację prostaty, istnieje ryzyko pozostania na stole i że powinniśmy podziękować lekarzowi, który podczas badania wykrył ryzyko u mojego ojca. Ratując życie mojemu ojcu, doktorze. Nie możemy wystarczająco podziękować Cetinowi Aydinowi. Osobiście pojechaliśmy całą rodziną i przekazaliśmy nasze podziękowania, ale kiedyś chciałam tu napisać. Dobrze, że są dobrzy lekarze, którzy w swoim zawodzie nie idą na kompromis, tak jak Ty, moja nauczycielko. Niech Bóg obdarzy Ciebie i Twoją rodzinę dobrym zdrowiem i niech zawsze będzie dobrym dniem.Ponieważ mojemu ojcu wszczepiono stent, musieliśmy siłą przełożyć operację prostaty. W tym roku ponownie wybraliśmy Ekol Hospital Izmir do operacji prostaty. prof. Dr. Złożyliśmy wniosek do Orçun Celik. Orcun sprawił, że czuliśmy się bardzo komfortowo dzięki swoim szczegółowym wyjaśnieniom i uspokajającej postawie.Po udanej operacji laserem dziurkowym, dzięki Bogu, mój tata odzyskał zdrowie.Nieskończone podziękowania dla profesora Orcuna za jego zainteresowanie, wiedzę, dostępność i szczegółowe odpowiedzi na pytania, które zadawaliśmy w trakcie i po operacji prostaty.Chcielibyśmy również podziękować koordynatorce urologii Fadime hnm, uśmiechniętej pielęgniarce Isil, która wykonuje swoją pracę w służbie urologicznej z miłością i oddaniem, a także całemu troskliwemu i uśmiechniętemu personelowi, od pielęgniarki po personel sprzątający.
Zeynep Dgrblt
Zeynep Dgrblt
12:31 25 Jul 23
Personel jest przyjazny. Dziękuję Doktorowi Günhan Güngör za zainteresowanie, uśmiechniętą buzię i podejście do pacjenta 🙏 Jego pozytywna energia sprawia, że ​​ze szpitala wychodzi się zadowolonym.
Erdoğan Bektaş
Erdoğan Bektaş
15:02 04 Feb 24
Jest to bardzo ruchliwy i zatłoczony szpital ze względu na swoją reputację. Obsługują zarówno pacjentów SSI, jak i pacjentów z zagranicy. To jak połączenie szpitala prywatnego i publicznego. W końcu wszystko sprowadza się do pieniędzy. W zależności od tego, kogo i jakiego rodzaju usługi i opiekę otrzymują, są tacy, którzy są bardzo zadowoleni, i tacy, którzy się buntują. Mimo że byłem pacjentem niepełnosprawnym, do rezonansu magnetycznego musiałem stać godzinami w kolejce. Lekarze są na ogół mili, troskliwi i dobrze wykonują swoją pracę 😉 Jednak większość pozostałego personelu czuje się, jakby byli zmuszani do pracy, prawdopodobnie ze względu na stres i zmęczenie. Czystość w szpitalu (muszą bardziej dbać o toalety) jest dobra. Obsługa gospodyń jest zadowalająca (w końcu to prywatny szpital); Towarzyszą Ci niemal do chwili, gdy witają Cię u drzwi szpitala i wysyłają do drzwi szpitala.
Nilgun Koseoglu
Nilgun Koseoglu
09:12 24 Apr 24
Pocałunek. Dr. Do aplikacji botoksu u Cenka Melikoğlu; Byłam dwa razy, raz na wniosek i raz na wizytę kontrolną. Z leczeniem u lekarza nie ma problemu, jednak za każdym razem czekałam 40 minut. Kiedy im powiedziałem, powiedzieli, że to błąd sekretarek, choć nie sądzę, że tak jest. Co ci ludzie mogą zrobić, co mogą powiedzieć lekarzowi? Moja rada jest taka, aby udać się 1 godzinę po wizycie.
Sercan Can
Sercan Can
17:46 21 Oct 23
Po pierwsze, ocena, którą wystawiłam, nie ma nic wspólnego z lekarzem. Mieliśmy cudowny poród z moją nauczycielką-ginekologiem Irfanem. Dziękujemy za Waszą ciężką pracę, jesteśmy bardzo zadowoleniJest jednak pani Ezgi Salatur, która jest szefową działu finansowego i gdy ona mówi o cenie, nagrywa głos.Liczby, które podaje, a opłaty za porody to nie to samo.Chciałem wpłacić zaliczkę, żeby ustalić cenę na 1 miesiąc przed porodem, ale on powiedział, że ceny po prostu wzrosły i już nie przyjdzie. Cenę podano na 14 500 TL, ale cena przy urodzeniu wynosiła 17 500. Kiedy ponownie do niego podszedłem, powiedział: „Nadeszła podwyżka z poprzedniego miesiąca” i powiedział: „Nagraj głos, bo inaczej będziesz winien”. To, co się mówi, i to, co się otrzymuje, nie jest tym samym. Zrobiono zdjęcie, powiedziano, że album kieszonkowy dotrze w ciągu miesiąca, minęły 3 miesiące, nikt nie przyszedł ani nie odszedł, zrobiło się z tego biznes, wolimy to dla mojego nauczyciela iftsn, który da pieniądze z powrotem, w przeciwnym razie nie jest to szpital, który poleciłbym.
ruzgar kulter
ruzgar kulter
05:02 15 Nov 23
Przyjechaliśmy na małą operację dla mojego taty, powiedzieli, że są w szpitalu o 7:00 rano, mimo że minęła już 1 godzina, to nadal czekamy na zabieg na wejściu... Jeśli dasz czas, aby ludzie mogli przyjść odpowiednio, po co dzwonisz do ludzi w ciemnościach poranka? Zwiększ liczbę osób wykonujących zabiegi na oddziale pacjenta lub . Transakcja nadal nie została sfinalizowana i nie mogliśmy wejść do pokoju. Zrozumiałabym czekanie w kolejce, gdyby to był szpital publiczny, ale dlaczego w takim razie prywatny????
Mithat Akkaya
Mithat Akkaya
08:00 09 Nov 23
W dniu 24.10.2023 umówiliśmy się na wizytę u doktora Şenela Yurtsevena z oddziału dermatologii, który przyjechał z Niemiec. Dobrze ubrani ludzie przy drzwiach pomogli nam i dokonaliśmy płatności. Ale badanie lekarskie trwało tylko 50 sekund i nie mogliśmy nawet zadawać pytań.Z wyników badań wynika, że ​​dziękujemy, pielęgniarka przesłała nam leki. Wróciliśmy do Niemiec. Niestety stał się obiektem komercyjnym, mam nadzieję, że usłyszą o tym władze i nikomu nie stanie się krzywda.
Feristah Durkup
Feristah Durkup
06:10 06 Nov 23
Kiedy dowiedziałam się, że moja ginekolog Ayşen Kızılyar rozpocznie pracę w tym szpitalu, wielokrotnie dzwoniłam, aby uzyskać informacje, ale ciągle mnie przeciągali, twierdząc, że zacznie się za 2 dni lub w poniedziałek. Próbowali skierować mnie do innego lekarza pracującego w szpitalu. Ostatnim razem zadzwonili i powiedzieli, że powinniśmy umówić się na wizytę do innego lekarza, bo nie będziemy pracować z panią Ayşen. Zdecydowanie nie zaufałabym temu szpitalowi, przez co w stresie przeżywałam ostatnie błędy ciąży bliźniaczej i powierzyłam ją zdrowemu dziecku.
Ezgi Biberdalı
Ezgi Biberdalı
09:11 11 May 24
System wizyt w szpitalu jest okropny. Dwukrotnie przyszłam na opatrunek i za każdym razem opatrunek wykonano z godzinnym opóźnieniem w stosunku do wyznaczonej wizyty. Kiedy składałam skargę na system wizyt, powiedziano mi, że godziny przyjęć mogą nie pojawiać się w systemie. Czy jest możliwość posiadania takiego systemu? To hańba, że ​​na oba opatrunki musiałam czekać 1 godzinę. Szpital, do którego przyjechaliśmy jako szpital prywatny, jest szpitalem całkowicie niesystematycznym.
Kadir Albayrak
Kadir Albayrak
16:52 01 Oct 23
Myślę, że meczet został przeoczony w części dotyczącej budynków i usług. Nie myślano, że powierzchnia 2 m2 będzie oddzielna dla kobiet i mężczyzn. W każdym razie nie ma ablucji. Czy każdy, kto to zobaczy, może nadal przyznawać jedną gwiazdkę temu artykułowi, jeśli nie zostanie poprawiony? Tak jak obowiązkiem jest się modlić, tak obowiązkiem jest ulepszanie sytuacji.
Şerife Nur Ersan
Şerife Nur Ersan
20:01 06 May 24
Mój brat trafił do szpitala z powodu infekcji, a pod koniec 3 dnia powiedzieli, żebym poszedł do innego szpitala, trafił do szpitala i wyszedł. Nic nie zrobili tylko dali antybiotyk na 3 dni. Ponadto otrzymali 22 500 TL na 3 dni. To nie powinien być stosunek jakości do ceny. Napisał także list swoim niezdarnym pismem i wysłał go. Nie zasługuje na pieniądze, które dostaje.
Adrien
Adrien
03:44 26 Apr 24
Szpital Ekol szybko i w krótkim czasie obniżył swoją jakość. Przypominał bardziej metrobus niż prywatny szpital; pacjenci nie mogli nawet znaleźć miejsca, gdzie mogliby stanąć i poczekać w zatłoczonych, wąskich korytarzach. Dwóch lekarzy, których spotkałem, okazywało ogromny brak szacunku i poniżało pacjentów. Ich jedynym celem było szybkie zarobienie pieniędzy dla szpitala poprzez przepisywanie pacjentowi najdroższych badań. Zaraz potem udałam się do szpitala państwowego i byłam bardzo zaskoczona opieką i życzliwością, jaką otrzymałam.
berkay canlı
berkay canlı
07:39 20 Sep 23
Witam, u Pani Sabahat Derici byliśmy umówieni na wizytę w Państwa szpitalu na dzień 20.09.2023. Nasza kolej przyszła o godzinie 10.00 i 11.00.Jaki macie system wizyt?Jeśli czasu jest za mało, będę umawiać się na badanie co 20 minut, a nie 10 minut.Nie masz prawa znęcać się nad mną i moim dzieckiem przez 30 dni.Hańbią mnie moje pieniądze!!!
Ömer Yusuf
Ömer Yusuf
18:26 21 Mar 24
Szpital Ekol na oddziale okulistycznym to kompletna porażka. Podano nam bardzo wysoką cenę za zabieg chirurgiczny! Kiedy zdecydowaliśmy się nie operować w tym szpitalu, nagle obniżyli cenę o ponad połowę! Najwięksi oszuści! Co się nagle zmieniło, że cena obniżona o ponad połowę!!! Nie polecam nikomu tego szpitala!!!
Merve Güngör
Merve Güngör
11:09 12 Mar 24
Jedyną różnicą w stosunku do szpitala publicznego jest to, że wydaje się mnóstwo pieniędzy. Transakcja trwa co najmniej 2 godziny. Zainteresowanie jest zerowe. Jestem osobą pracującą i spędziłam 2,5 godziny w szpitalu, gdzie zapłaciłam znaczną sumę pieniędzy, aby szybko wykonać swoją pracę. Jaka szkoda. To biznes, nie szpital.
Yeşim Akdemir
Yeşim Akdemir
07:24 04 Mar 24
Szpital, w którym Twoje dziecko jest bardzo chore i nie można go odwiedzić bez wizyty. Niezależnie od tego, czy jest to osoba dzwoniąca, czy jej asystenci, nie mają zamiaru pomagać. Opłata za badanie wynosi 1000 TL dla dealera, ale jeśli chodzi o obsługę, nikt nie usuwa włosów z nosa. Nie mówię nawet o ich stylu mówienia i tym, jak cię odrzucają... Co za wstyd, poważnie! Mam nadzieję, że dział jakości szpitala poważnie potraktuje moją skargę.Jeśli tematem jest dziecko i jest ono narażone na taką praktykę, to mamy poważny problem!!!!
Emin KAYI
Emin KAYI
20:01 29 Feb 24
Doktor Utku Kubilay przeprowadził u mnie obustronną endoskopową operację skrzywienia przegrody zatokowej w dniu 17.08.2022. Po operacji, po usunięciu silikonów z nosa, mówiono, że z czasem minie obrzęk małżowin nosowych obu kanałów i niemożność oddychania. W ciągu trzech miesięcy poszłam na kontrole cztery razy. Zawsze powtarzał: „Wyzdrowiejesz”. Mój obrzęk małżowin nosowych nigdy nie ustąpił. Problemy z oddychaniem nie uległy poprawie. Doktor odszedł z Ekol. Przy okazji raz w miesiącu informowałam doktora Utku telefonicznie o swojej sytuacji. Minęło osiem miesięcy, a ja nadal to samo. Powiedziałam, że nie mogę oddychać. On powiedział: poczekaj rok. Wiadomości są nadal nagrywane. To już osiemnaście miesięcy. Po operacji w ogóle nie doszłam do siebie, niestety jestem taka sama jak przed operacją. Jest mi bardzo przykro. .
Burcu Yüksel
Burcu Yüksel
18:25 28 Feb 24
Jeżeli zależy Ci na zdrowiu i psychice to nie idź! My, dwójka znajomych, byliśmy operowani z zakresu chirurgii plastycznej.Dowiedzieliśmy się, że lekarz przeprowadzający nasz pierwszy zabieg nie miał stopnia chirurga (był dermatologiem).Potem gdy zaczęły się u nas pojawiać deformacje, inny lekarz wykonał zabieg. znowu operacja.Teraz nasza sytuacja jest jeszcze gorsza, nasze ciało zapadło się i zdeformowało. Jesteśmy teraz w złym stanie zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Złożymy pozew wraz z naszymi dokumentami tak szybko, jak to możliwe. Mam nadzieję, że traficie tutaj, zapoznając się z komentarzami przed tak dużą operacją. Poszliśmy pewnie i nie zrobiliśmy tego zbadać, bardzo tego żałujemy.
Fahriye ARSLAN
Fahriye ARSLAN
21:32 20 Feb 24
Próbują zmieścić 2 pacjentów i 2 osoby towarzyszące w ciasnych pokojach o powierzchni około 10 metrów kwadratowych, nie ma czegoś takiego jak komfort. Hańba. Na przykład w pokoju, w którym mieszkaliśmy, nie było szafy dla pacjenta. Jeśli planujesz operację, radzę przejrzeć i omówić tę kwestię od początku. Byliśmy bardzo zadowoleni z doktora Atilli, jednak nasze doświadczenia w szpitalu były przeciętne..
Nuran Tokay
Nuran Tokay
10:30 14 Feb 24
Przez 3 lata chodziłem do Gökhana Erbakana na oko, stwierdził, że mam zatkaną żyłę w oku, wysłał mnie do specjalisty od uszu, nosa i gardła doktora Barana, dwukrotnie operował, bezskutecznie, wszystkie zabiegi nie przyniosły żadnych rezultatów, i pod koniec trzech lat, dr Erbakan powiedział: „Nie rozumiem, dlaczego powiedział to czy tamto i powinieneś jechać do szpitala uniwersyteckiego. Powiedział i tak mnie zostawił, nie powiedziałbym tak, nie” Nie polecam, nie trać czasu i pieniędzy, nie widziałem żadnych korzyści, zero gwiazdek.
Mahsum Ulaş (Agit)
Mahsum Ulaş (Agit)
11:53 17 Jan 24
W szpitalu zachowują się słodko, ale potem nie wywiązują się ze swoich obowiązków, jeśli chodzi o Twoją pracę! Nie zwrócili mi leczenia, które anulowałem na 1 miesiąc! Zadzwoniłem do obsługi klienta 20 razy, a oni powiedzieli, że są zainteresowani i pomachali mi! Złożę skargę do Cimere i Ministerstwa Zdrowia. Zdecydowanie zapisałam szpital Ekol na mojej liście szpitali, których nigdy więcej nie odwiedzę, nawet jeśli umrę!
aslı urhan
aslı urhan
16:34 27 Jan 24
Poszłam na oddział dermatologiczny szpitala Ekol na usunięcie tatuażu.Lekarz stwierdził, że zejdzie po kilku sesjach i skierował mnie na 4 piętro.Pani tam usuwała tatuaż laserem.2. Na sesję poszłam 1 miesiąc później, ale nie było usunięcia tatuażu, żadnych strupów, nic. Miałam wątpliwości, poszłam w inne miejsce i pokazałam mu, stwierdził, że nie usunięto, bo strzały były rzadsze , pojechałem jeszcze w kilka miejsc i zapytałem ponownie, i ta sama odpowiedź, że nie usunięto, bo oddawali mniej strzałów.. Zatem oczywiste jest, że Ekol strzela mniej, aby uzyskać więcej pieniędzy na sesję. Szkoda , nie zbieramy też pieniędzy z ulic.
Ahmet Metehan Sağıroğlu
Ahmet Metehan Sağıroğlu
11:36 20 Jan 24
Ostatnio mówi się o wzroście liczby brytyjskich pacjentów, którzy przybyli do Turcji w ramach turystyki zdrowotnej i doświadczyli powikłań lub zmarli. W tym kontekście prasa brytyjska także podaje inne wiadomości na ten temat. Wreszcie, wiadomości wyemitowane kilka dni temu w BBC stały się popularnym tematem w Anglii. Reporterzy telewizji państwowej BBC, Catriona MacPhee i Rachel Coburn, przybyli do otwartego przez Turków szpitala Ekol, aby zbadać sektor opieki zdrowotnej, o którym ostatnio głośno było w Anglii. Kręcąc ukrytą kamerą, Dr. Opublikował swoje rozmowy z Ogünem Erşenem. W wiadomościach dr. Mówi się, że Ogün Erşen doradził pacjentowi, który nie spełniał międzynarodowych standardów, aby przybrał na wadze, a następnie powiedział, że może przeprowadzić operację w Turcji.Na nagraniu widać, jak lekarz mówi „zjedz śmieciowe jedzenie i wróć” do reportera, który nie spełnia międzynarodowych standardów operacji zmniejszenia żołądka. Podczas gdy w wiadomościach podkreślano, że lekarz stwierdził, że należy zwiększyć wskaźnik masy ciała bez żadnych badań; Zwraca uwagę na wypowiedzi Erşena skierowane do reportera: „Masz bardzo ładną twarz” oraz „Trafiłeś na najprzystojniejszego lekarza w szpitalu”. W przypadku operacji zmniejszenia żołądka pacjentów należy uznać za otyłych zgodnie z międzynarodowymi standardami, to znaczy wskaźnik ten musi wynosić co najmniej 35. Jednak bez ważenia się i badania jednego z reporterów Erşen mówi mu, że musi zwiększyć wskaźnik masy ciała, aby poddać się operacji, i radzi mu, aby w tym celu jadł niezdrowe jedzenie.
tuğba akdag
tuğba akdag
18:28 03 Jan 24
Daję jedną gwiazdkę za uwagę lekarza. Moja żona miała tutaj operację, ale radzę udać się do szpitala publicznego. Przynajmniej nie będziesz marnować pieniędzy i jednocześnie korzystać z usług szpitala publicznego. Nie biorą dużo pieniędzy, oczywiście nie jedziemy tam, żeby wynająć pokój w hotelu, ale co za bzdury wygadują, jeśli chcesz pokój jednoosobowy, dopłacaj.I tak jadę do prywatnego szpitala, bo chcę od ciebie szczególnej uwagi. Z drugiej strony istnieje wymuszone zainteresowanie pielęgniarek. Krótko mówiąc, Ekol to czysty hałas.
Gulden Acay
Gulden Acay
12:00 20 Sep 23
W dziale raporty transakcje nie przebiegają dobrze i nikt nie podaje dokładnych informacji.Nie rozumiem dlaczego szczupła blondynka w dziale raporty jest zajęta wszystkim oprócz pracy i nikt nie sprawdza. Jeśli nie będzie w stanie podać prawdziwych informacji, to jest mnóstwo bezrobotnych. Jeśli chodzi o zdobycie pieniędzy, to najpierw można dać pieniądze, a potem krew. Nie rozumiem, czy oddamy krew i uciekniemy. Ja dostanę prześwietlenie. Jeśli nie uda mi się zrobić prześwietlenia, jaki pożytek z mojego ojca? Zapłacimy czek, nie pozwól, żeby przepadł, moja żona przyniesie kartę, ona mówi: zaparkuj samochód, ja mówię nie, najpierw jesteś jak robak finansowy.
Melike Şentürk
Melike Şentürk
14:17 01 Jan 24
Brak mi słów na lekarzy i ich opiekę. Nasz ginekolog, pan Sadık, jest bardzo troskliwym lekarzem i ma pozytywny wynik CPK, ale uważam, że należy pilnie zmienić logikę sali porodowej. Przede wszystkim czeka się na poród w pokojach na pierwszym piętrze bez zasięgu telefonu i okien.Następna sala to oddział położniczy i w trakcie tego procesu trzeba słuchać głosów rodzących pacjentek, co stawia ludzi w trudnej sytuacji. bardziej zestresowany. Zespół sali porodowej jest bardzo wesoły i pozytywny, ale nie mogę tego samego powiedzieć o położnej Münevver. Jeszcze bardziej nas zestresował odpowiedziami, których udzielał na pytania, które zadawaliśmy w panice. To co wspomniałam jest dużym minusem, zwłaszcza dla pacjentek, które długo odkładają poród.Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na inne przesłanki szukając lekarza.
Yıldız Şengölge
Yıldız Şengölge
17:51 02 Jan 24
30 grudnia w nocy przyjęliśmy na izbę przyjęć moją mamę chorą na astmę.Przywieźli mamę z 40-stopniową gorączką, twierdząc, że to infekcja wirusowa i pytając, co przepisać jako lekarstwo.Zapłacili tak. dużo pieniędzy i odesłał ją bez żadnego leczenia. Słuchaj, jako osoba, która pracowała w służbie zdrowia, nie zgadzam się, że lekarz jest tam tak po prostu i żeby wypełniał godziny.Jeśli jesteś lekarzem, to musisz spełnić swój obowiązek, jeśli w ogóle złożyłeś tę przysięgę razy, w każdej dziedzinie. Więcej nie przejdę przez jego drzwi, nie polecam nikomu, mogę to powiedzieć z pełnym przekonaniem. Sektor zdrowia to jedna z najważniejszych gałęzi, tego bronię, nie zapełniajmy tych szpitali pustymi lekarzami i nie skazujmy na nie bezbronnych pacjentów.
Büşra Güzel
Büşra Güzel
15:26 16 Dec 23
Miałem już operację plastyki nosa w tym szpitalu i traktowanie ich tak, jakby nie byli ich pacjentami, jest po prostu hańbą. Dopóki nie zapłacicie pieniędzy, żałuję wszystkiego. Zamiast komunikować się i wyjaśniać, ton i postawa pani Sebiha wobec pacjentów są po prostu haniebne. Widzisz, tylko żałujesz...
C Y
C Y
19:07 26 Nov 23
Szpital, który nie wie, jaką dawkę antybiotyków podać rodzinom z dziećmi, i lekarz w tym samym szpitalu nam to powiedział, a nasze dziecko jest teraz poddawane cięższemu leczeniu niż to konieczne, a odmowa lekarza przyjęcia jego błąd, dwukrotne płacenie dużej kwoty pieniędzy za niepotrzebne badania, to kompletna pułapka pieniędzy, a Covid jest wszystkim. Chcą testu
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️