Lifemed Medical Centre

Lifemed Centrum Medyczne Istambuł klinika 1

Centrum Medyczne Lifemed specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej i implantach włosów. Ta założona w 2004 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Specjalne Centrum Medyczne Lifemed, Stambuł, Turcja

Lifemed Medical Center to centrum medyczne, które działa w sektorze zdrowia od 2004 roku z pomocą doświadczonych lekarzy i przyjaznej mentalności obsługi pod kierunkiem aktualnej technologii.

Nasze centrum od samego początku ściśle podąża za innowacjami w medycynie, oferując ponad 20 poliklinik, klinik estetycznych i dermatologicznych, oddział zdrowia jamy ustnej, oddział fizjoterapii, zaawansowane systemy obrazowania i diagnostyki.

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii obsługuje wielu pacjentów wymagających przeszczepu włosów, brody, wąsów i brwi. Lifemed, który posiada niezbędną perfekcję i kompetencje w tej dziedzinie, z “Certyfikatem Autoryzacji Instytucji Pośredniczącej w Międzynarodowej Turystyce Zdrowotnej” oraz “Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001” zatwierdzonym przez Ministerstwo Zdrowia, kontynuuje działalność w tym sektorze na pełnych obrotach.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Implanty stomatologiczne
Licówki stomatologiczne
Ekstrakcja zębów
Leczenie kanałowe
Wybielanie zębów

Chirurgia kosmetyczna
Zastrzyki z botoksu
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa

Implant włosów
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Międzynarodowe gazety
Przewodnik turystyczny
Parking
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założony w 2004 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Język(i): angielski, turecki


Recenzja Lifemed Special Medical Center

Suna Atalı Er
Suna Atalı Er
16:05 29 Jan 24
Dzięki doświadczeniu naszego lekarza, jego pełnemu współczucia podejściu do dzieci i zawsze przyjaznemu podejściu jego zespołu wiemy, że jesteśmy w dobrych rękach. Opieką kontrolną i leczeniem naszego syna zajmuje się nasz nauczyciel Murat od chwili jego narodzin. Mój syn ma 7 lat i dzięki bezpiecznej więzi, jaką nawiązał ze swoim lekarzem, może bez obaw podchodzić do badań kontrolnych i zabiegów.
Berna Yılmaz Özden
Berna Yılmaz Özden
08:54 22 Jan 24
Na oddziale pediatrycznym Lifemed możemy szybko umówić się na wizytę w każdej sytuacji awaryjnej, śledzić wyniki, bardzo szybko przekazać informacje zwrotne na temat pacjentów, a nasz ukochany lekarz Murat Bey szybko pomaga w każdej sprawie, można się z nim skontaktować pod adresem o każdej porze, a jego kontakt z dziećmi jest doskonały. Zdecydowanie polecam. Próbowaliśmy wielu lekarzy, ale pan Murat jest niezastąpiony. Dziękujemy także zastępcy Dilanowi. Oferuje nam szybkie rozwiązania każdego problemu.
Serkan Erberksoy
Serkan Erberksoy
09:55 22 Jan 24
Zaczęliśmy chodzić do naszego pediatry Murata Beya za namową znajomego. Podchodzi do rodziców, nie stresując ich, jak powiedziała nasza koleżanka. Zawsze krok po kroku wprowadza niezbędne leczenie naszego dziecka, zgodnie z jego potrzebami i wyjaśnia przyczyny. Pan Murat opiekuje się naszym synkiem od 3 lat. Zaletą szpitala jest plac zabaw dla dzieci. Podejście Pani Dilan i pielęgniarek naszego oddziału do mojego synka i do nas jest wspaniałe.Mamy też znajomych, których polecamy. Zaczęli też zabierać swoje dzieci do Murat Bey. Choć mówimy to za każdym razem w nadziei, że się nie zobaczymy (mówimy to w nadziei, że nie zachorujemy), cieszymy się, że mamy przy sobie doktora Murata, kiedy go potrzebujemy.
DERYA OVENCOGLU
DERYA OVENCOGLU
09:28 21 Jun 23
Moja mama od chorób wewnętrznych prof. Dr. Zaniosłem to do Hakana Tezcana. Mogę powiedzieć, że jest to najbardziej troskliwy lekarz, jakiego widziałem od dłuższego czasu. Jest znacznie lepszy niż lekarze w szpitalach, w których obowiązują znacznie wyższe opłaty za badania. Kontakt z pacjentem super. Swoją wiedzą i zainteresowaniem obdarzył mnie zaufaniem. Po tym mój adres jest jasny.
Nazim Uyar
Nazim Uyar
10:19 21 Jun 23
Chociaż linia WhatsApp jest członkiem personelu, który nie śledzi swojej pracy, również kłamie i nie odpowiada na wysyłane wiadomości. Mówi, że w tym okresie nie osiągnął 😀😀 Taka siła robocza nie pasuje do tej instytucji, w której jest tak wielu kompetentnych nauczycieli. Pacjenci, którzy są ofiarami.Dzięki mojemu żalowi żona Neslihana odetchnęła z ulgą i mogłem zostać zbadany. Dziękuję Neslihanowi hnmowi i mojemu kompetentnemu nauczycielowi Cüneytowi.
Selda Keleş
Selda Keleş
12:46 26 Aug 23
Jako pracownik służby zdrowia udałem się do Ginekologii Dr. Space. Od chwili powitania pacjentki cały personel jest uśmiechnięty i troskliwy. Szczególnie moja lekarka, pani Uzay, jest osobą uspokajającą, kompetentną i wspaniałą. Dziękuję bardzo stąd.
Işıl Sumra
Işıl Sumra
18:09 15 Apr 24
Przede wszystkim bardzo dziękuję za wszystko. Life med Laser to zdecydowanie ośrodek zdrowia, który możesz z łatwością wybrać. Zdecydowanie poleciłbym usługę, którą otrzymałem od Didema Kılınç. Jego uśmiechnięta twarz i ciepłe podejście zdecydowanie wyeliminowały mój strach przed laserem.Niekończące się podziękowania i miłość dla Twojej instytucji, a zwłaszcza Didema Kılınça.
Şaziye Kurtuluş
Şaziye Kurtuluş
15:19 25 Apr 24
Chciałbym podziękować drogiej pielęgniarce Canan i jej zespołowi.Dzisiaj pielęgniarka Ayşenur otworzyła dostęp naczyniowy ze wspaniałego miejsca i moje kroplówki poszły bardzo dobrze. Chciałbym mu szczególnie podziękować i życzyć sukcesów.
Yasemin Aydemir
Yasemin Aydemir
12:47 02 Dec 23
Przychodzę do Doktora Nasima Hanıma na botoks i laser BBL. Zrobił botoks dokładnie tak jak chciałam, jestem niesamowicie zadowolona. Jest naturalny i błyszczący.Cały zespół z którym współpracuje jest niesamowity, a to dzięki pani Merve i Elif.
zeynep yasar
zeynep yasar
09:59 01 Dec 23
Mimo że Lifemed jest daleko od naszego domu, wybieramy go dla naszego pediatry Murata Beya. Bardzo ufamy naszemu lekarzowi, nawet jeśli w nagłych przypadkach udajemy się do różnych szpitali, zawsze po wizycie zostajemy przebadani przez Murata Beya. Jego podejście do dzieci i stawiane przez niego diagnozy są bardzo dobre. Jego asystent Dilan jest również bardzo przyjazny i pomocny. Krótko mówiąc, jesteśmy bardzo zadowoleni ze szpitala i jego usług.
TUĞÇE ÇETİNKAYA
TUĞÇE ÇETİNKAYA
13:32 04 Dec 23
Jedynym lekarzem, któremu mogę ślepo zaufać w sprawie mojej córki, jest Murat Yıldırım. Dziękuję lekarzowi, który nigdy nie szczędził pomocy nawet gdy byliśmy daleko, postawił mojemu dziecku najbezpieczniejszą diagnozę i leczenie, unikając podawania zbędnych leków. Moja córka i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego lekarza, naszej siostry pielęgniarki i szpitala. Cieszę się, że istnieją ☺️
Uğur İşbilen
Uğur İşbilen
08:59 02 Dec 23
Dr. Poddałam się zabiegowi komórek macierzystych włosów u pani Nesim. Zacząłem osiągać bardzo dobre wyniki. Chciałbym podziękować jemu i pani Meryem. Dziękuję również Pani Elif za uśmiechniętą twarz. Świetny i profesjonalny zespół 🙏
deniz gündüz
deniz gündüz
17:19 23 Nov 23
Przeszczep brwi wykonała mi dr Nesim Hodja i jestem bardzo zadowolona z efektu. Szczegółowo mnie poinformował przed zabiegiem, a podczas zabiegu zachował się bardzo profesjonalnie. Personel był również niezwykle miły i pomocny. Zdecydowanie polecam doktora Nesima Hodję.
Dilek Kaya
Dilek Kaya
09:58 06 Dec 23
Doktor Murat Yıldırım to wspaniała osoba i dobry lekarz, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że go poznaliśmy. Jego pozytywna energia i współczucie dodają ludziom otuchy. Jako pediatra super, że jest zawsze dostępny. Chcielibyśmy mu bardzo podziękować za to, że dzięki swemu doświadczeniu i właściwemu prowadzeniu bardzo dobrze wychował nasze dziecko. 🙏 Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego asystentki Dilan, jest bardzo słodka i wesoła..
Pınar Kuldaşlı
Pınar Kuldaşlı
13:40 19 Aug 23
To była pierwsza z trzech projekcji dla mojej córki. Spotkalibyśmy się z tak zwaną wskazówką i zdecydowalibyśmy. Pani Elif, przedstawiciel handlowy na oddziale dermatologicznym, udzieliła tak jasnych i pocieszających wyjaśnień, że poczułam się pewnie jako matka, moja córka, której nic się nie podobało, powiedziała, że ​​to moja mama 🧿🙏🏻. Mamy nadzieję, że będziemy równie zadowoleni z obsługi, jaką otrzymamy. (Chociaż styl pani przy kasie był brzydki, kiedy wychodziliśmy, byliśmy zadowoleni dzięki pani Elif)
zerrin guvensoy
zerrin guvensoy
18:56 20 May 23
Od lat korzystam z usług depilacji laserowej w Klinice Dermatologii. Didem Hanım uczestniczy w moich sesjach. Przede wszystkim chciałbym mu podziękować za dominację, uwagę, skrupulatność, szczegółową pracę, związane z nią podejście i uśmiechniętą buzię. Mam nadzieję, że na zawsze zostanie w Waszej instytucji.Mimo że aplikujemy do miejsc, których tożsamości korporacyjnej ufamy, dominacja i postawy naszych pracowników są dla nas bardzo ważne. Bardzo ważna jest współpraca z tym samym ekspertem, zwłaszcza w zakresie aplikacji i kontroli procesu depilacji laserowej. Doświadczyłem takiej sytuacji w innej instytucji. Ufamy Twojej instytucji i Twoim urządzeniom, ale chcemy, aby Twoje usługi pozostały zrównoważone bez poświęcania jakości poprzez ograniczenie rotacji pracowników.
Gül
Gül
14:57 15 May 24
Odjęłam jedną gwiazdkę, bo wieczorem zamknęli kawiarnię. Nasza praca trwała do 11 w nocy. Kawiarnia w poczekalni była zamknięta, więc szukałam miejsca na zewnątrz, żeby kupić gorące i zimne napoje oraz oczywiście przekąskę. Jednej rzeczy nie rozumiem: kiedy zapytałem, czy możemy coś kupić w kawiarni, odpowiedzieli, że nie, jest zamknięta. Ale drugi pracownik kasy pomógł, gdy ktoś inny o to poprosił. Wziął pieniądze i sprzedał. Nic nam też nie powiedzieli, że mamy przynieść 1,5 litra wody, wodę nam sprzedali. Poza tym, choć nasza praca zajmuje dużo czasu, jest to miejsce bardzo czyste i łatwe do znalezienia ze względu na przeprowadzone badania. Pielęgniarka, która otworzyła dostęp naczyniowy, miała bardzo miłą i uśmiechniętą twarz.
Betul KISA
Betul KISA
12:14 30 Apr 24
Zabrali mnie na rezonans magnetyczny o 1,5-2 godziny spóźnienia. Pacjent przede mną przybył 10 minut przed moją wizytą. Musiałem poczekać, bo ktoś inny się spóźnił. To niesprawiedliwe.Przyjeżdżam z zagranicy i mam ograniczoną liczbę dni i godzin w Turcji.Moja przyjaciółka, która była zainteresowana tą kwestią, pomogła mi wcześniej uzyskać wyniki, trochę mnie uspokoiła i uniemożliwiła mi opuszczanie innych wizyt.Dziękuję mu.Dodatkowo pielęgniarki, które otworzyły dostęp naczyniowy, wykazały się niezwykłą serdecznością i beztroską.
Furkan Yığman
Furkan Yığman
13:33 09 Jan 24
Umówiłam się na depilację laserową 2 miesiące temu i miałam pierwszą sesję na pojedynczy obszar. Następnie podano cenę dla 3 regionów w określonej cenie. Gdy się umówiłam i poszłam w sobotę dowiedziałam się, że jest to 55% podwyżka w stosunku do ceny podanej przy płatności przed transakcją. Mówiłem im, że powinni to zrobić po cenie podanej 2 miesiące temu, ale odpowiedzieli, że ceny zostały zaktualizowane w nowym roku i nic nie mogą zrobić. Powiedzieli, że mogą udzielić maksymalnego rabatu w wysokości 10% od zwiększonej kwoty. Zastanawiam się, jak taka instytucja zapewni satysfakcję pacjentom?
Nursel Üner
Nursel Üner
10:56 16 Jan 24
nie polecam. Nie poszedłem na kompromis w kwestii życzliwości i nie kłóciłem się, ale wybrałem to właśnie dlatego, że było to centrum medyczne laserowe i w dobrej lokalizacji. Biznes kiepskiej jakości. Powiedzieli mi, żebym nie przychodziła na sesje kontrolne i dali mi sesje kontrolne w pakiecie, który mi dali jako 6 + 7 i powiedziano im, że do ostatniej sesji przejdziemy na laser lodowy, ale tak się nie stało. Nie mogę powiedzieć, że nie skorzystałem z tego, ale skorzystałem z tego tak bardzo, jak poszedłem. Nie podaje się dobrych informacji, a firma bez zasad to nie ośrodek medyczny, tylko biznes. Niezadowolony.
Sena Eğerci
Sena Eğerci
10:02 30 Apr 24
W wyniku działania lasera w Lifemed, gdzie poszłam na depilację, doznałam poparzenia ciała. Rozpocznę leczenie oparzeń. Nie mówiąc już o pracownikach naskakujących na klientów. Cil Podejmę kroki prawne tak szybko, jak to możliwe. Haniebny zespół, nigdy nie idźcie na depilację.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️