Unica Clinic

Unica Clinic Praga klinika 1

Unica Clinic specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 2017 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Pradze, w Czechach. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Klinika Unica, Praga, Republika Czeska

Unica Clinic IVF w Pradze jest siostrzaną kliniką kliniki w Brnie. Unica Clinic w Pradze koncentruje się głównie na pacjentach międzynarodowych podróżujących na lotnisko w Pradze i specjalizuje się w płodności, położnictwie i urologii, ginekologii i embriologii.

Państwa leczenie w klinice Unica IVF może obejmować zapłodnienie in vitro lub sztuczne zapłodnienie. Mogą Państwo również zdecydować się na bankowanie nasienia i/lub komórek jajowych. Personel jest w pełni przygotowany do zaspokojenia Państwa potrzeb i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby Państwa podróż zakończyła się sukcesem.

W klinice pracuje trzech specjalistów IVF, a także specjalista endokrynologii rozrodu, urolog i genetyk. Zespół jest wysoko wykwalifikowany, a zarówno pracownicy służby zdrowia, jak i klinika utrzymują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zdecydowana większość pacjentów jest bardzo zadowolona z poziomu profesjonalizmu i wsparcia emocjonalnego, jakie otrzymują w trakcie całego procesu przed i po zabiegu.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Zamrażanie nasienia
IMSI – wewnątrzcytoplazmatyczna iniekcja plemników
MACS – Selekcja komórek immunomagnetycznych
Embrioskop
Transfer zarodków
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
IVF – zapłodnienie in vitro
Zamrażanie zarodków

Usługi

Transfer lotniskowy
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Prasa międzynarodowa
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Prywatne pokoje
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Praga – Kraj: Republika Czeska – Rok założenia: 2017
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Język lub języki obce: chorwacki, czeski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, polski, rosyjski, serbski


Opinie o Unica Clinic

Ina Terna
Ina Terna
01:27 24 Jun 23
O Klinice Unica dowiedziałam się od jednej z wielu ginekologów, które spotkałam na swojej drodze....Personel jest bardzo pomocny i serdeczny, szczególnie koordynatorka Nicole Zaccaria. Nicole była dla mnie bardzo ważna, była mi bliska, dodawała mi otuchy i napełniała optymizmem, mimo że jestem już trochę w podeszłym wieku 😊 Po 2 próbach bez dobrego rezultatu 😢, wydawałoby się, że za trzecim razem poszło świetnie 🥳! Trzymam kciuki🤞 z nadzieją na pomyślne dotarcie do końca! 💪Kobietom, które mają ten sam problem co ja, polecam skorzystanie z pomocy Clinica Unica i polecam kontakt z tą samą koordynatorką, Nicole Zaccaria, nie pożałujesz! Gratulacje!!!
Angela Lamacchia
Angela Lamacchia
06:19 29 Jul 23
Po raz pierwszy zawierzyłam się Clinica Unica Praga, doktor Nicole Zaccaria spotkałam się początkowo telefonicznie, gdzie od razu wzbudziła we mnie całkowite zaufanie, ponieważ szczegółowo wyjaśniła mi całą moją podróż, a w razie wątpliwości mogłam do niej zadzwonić i była natychmiast dostępna. Nadszedł dzień spotkania i kiedy tam dotarłem, oprócz 5-gwiazdkowego hotelu…. Wszystko jest piękne Ogromna klinika i bardzo miły personel, wiedza, że ​​możesz mówić w swoim języku bez trudności ze zrozumieniem wszystkiego jest fantastyczna, poznałem osobiście Nicole Zaccaria i moje oczekiwania wcale mnie nie zawiodły, miła i bardzo serdeczna słoneczna osoba, stamtąd moja podróż się rozpoczęła, mógłbym powiedzieć bardzo prosto, teraz jestem w ciąży z piękną dziewczynką i jestem w piątym miesiącu, dzięki nim personelowi, a przede wszystkim dr Nicole, która była wielkim wsparciem! ❤️
Teresa Hul
Teresa Hul
18:56 11 Apr 22
Mile podejscie od samego poczatku, konkretne odpowiedzi na nurtujace pytania w sprawie leczenia. Bardzo dobry kontakt z koordynator pania Martina.Polecam klinike.
Flavia Mazzola
Flavia Mazzola
19:08 25 Jun 23
W przypadku mojego pierwszego doświadczenia z rozrodem wspomaganym, aby zwiększyć swoje szanse na sukces, zdecydowałem się polegać na Klinice Unica, ponieważ jest to centrum doskonałości, które wykorzystuje najnowocześniejsze techniki.Moje oczekiwania nie zostały zawiedzione i jestem teraz w pierwszej ciąży.Struktura, łatwo dostępna środkami transportu publicznego, jest czysta, nowoczesna i przyjazna.W czasie podróży towarzyszyła mi koordynatorka Nicole Zaccaria, która od samego początku leczenia była bardzo punktualna i precyzyjna. Cały personel w obiekcie wydawał się przyjazny i sprawiał, że przez cały czas czułem się swobodnie.
C K
C K
20:11 16 Oct 23
Klinika z zewnątrz jest czysta, ale cała procedura nie była warta 100 €. Punkt krytyki. Szczegóły są głośno podnoszone na środku poczekalni. Wszyscy słuchają...2Wizyta u lekarza dokładnie raz na 5 minut.To wszystko. Reszta działa poprzez interfejs. 3. Jeśli chodzi o pieniądze, moja osoba kontaktowa zawsze była krótka. Przykład. Chodziło o to, jaki lek i w jakiej ilości kupić? Podano zdecydowanie za dużo. Kiedy zapytałem, dlaczego musimy tak dużo brać, odpowiedziałem, że dział księgowości jest zamknięty. Musisz zdecydować teraz lub kupić w Niemczech. Później okazało się, że za 600 euro mniej dałabym sobie radę z lekarstwami, ale to nie są pieniądze konsultanta. Absolutnie nieprofesjonalne. 4. Przepisy przychodzą e-mailem w piątek o godzinie 14:00.Kupujemy wszystko. 900 €. Plan medyczny przychodzi o 16:00. Nie jest na nim napisane nic o tym, co powinniśmy kupić. Idź do farmaceuty. Apteka odebrała prawie wszystko, leki za 200 euro lądują w koszu. Amatorski! 5. E-mail przychodzi w piątek o 16:00Czy możemy zrobić badanie krwi tego samego dnia. Oczywiście nie! W piątek otrzymaliśmy maila z informacją, że w poniedziałek powinniśmy być w Pradze. Koordynowanie tego z pracą jest oczywiście bardzo złe!? Amatorski. 6. Trzy dni przed zabiegiem widoczne były 4 jaja. W trakcie zabiegu pozostała tylko 1. Czas zabiegu dokładnie 5 minut! Bardzo wątpliwe. Jako ostatni punkt. Najdroższy pakiet nie nazywa się „pakietem ekskluzywnym”, chodzi o ludzi, a nie o zysk. Moim zdaniem ta klinika to maszyna do drukowania pieniędzy. Nic więcej.
Bella
Bella
18:15 23 Sep 23
Niestety nie mogę polecić kliniki. Po dwóch bezskutecznych transferach tutaj przerzuciłam się na FertiCare. Pozytywny od razu przy pierwszym transferze. Wartości USG były identyczne w obu klinikach. Unica nic nie zrobiła i od razu zaproponowała przeniesienie. FertiCare zwiększyła medytację i umówiła się na transfer dopiero po kolejnym USG, dzięki czemu transfer odbył się z grubszą błoną śluzową. Miałem też wrażenie, że wszystko kręci się wokół pieniędzy. Jeśli nie skorzystasz z najdroższego pakietu, Twoje szanse są nikłe. Dlatego nie polecam kliniki. Jak też zauważyłam, kiedyś w klinice było lepiej, ale teraz na innych portalach słyszę same złe rzeczy.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️