Cena redukcji czoła w Tunezji

obniżka ceny front tunisie 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o redukcji czoła w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące skutecznej redukcji czoła w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o redukcji czoła w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena redukcji czoła w Tunezji

Średni koszt redukcji czoła w Tunezji w Tunisie wynosi €2,300. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2 000 euro do 2 600 euro.

ProceduraCena Tunezja
Redukcja czoła2400 €

Co to jest redukcja czoła?

Procedura ta ma wiele nazw, takich jak redukcja czoła, obniżenie linii włosów, przesunięcie linii włosów lub przesunięcie skóry głowy. Wielu pacjentów poszukuje leczenia wysokiego czoła. Najczęściej jest to cecha genetyczna, rzadziej wynika z wypadania włosów.

Piękna twarz powinna charakteryzować się równowagą i harmonią. Jeśli górna trzecia część twarzy, tj. czoło, jest zbyt długa, zbyt wysoka lub zbyt szeroka, harmonia ta może zostać zakłócona. Dlatego pacjenci z wysokim czołem mogą odnieść korzyści ze skrócenia czoła i zaproponowania im zabiegu redukcji czoła.

Operacja zmniejszenia czoła

W przypadku redukcji czoła w Tunezji nadmiar skóry na czole jest usuwany, a linia włosów jest przesuwana do przodu do bardziej zaawansowanej pozycji. W razie potrzeby zabieg ten można połączyć z podniesieniem brwi.

Nacięcie jest ukryte w linii włosów i staje się prawie niewidoczne po zagojeniu. Nacięcie jest zaprojektowane w specjalny sposób, aby umożliwić wzrost włosów przez nacięcie po operacji, aby jeszcze bardziej je ukryć.

Stopień zaawansowania jest określany po dokładnej analizie czoła, linii włosów, utraty włosów (jeśli występuje) i wielu innych czynników. Umiejscowienie i konstrukcja nacięcia, stopień zaawansowania i kształt nowej linii włosów to tylko niektóre z czynników, które odróżniają przeciętne wyniki od wyjątkowych.

Rekonwalescencja i wyniki redukcji czoła

Okres rekonwalescencji po zabiegu redukcji czoła jest stosunkowo łatwy dla większości pacjentów. Wystąpi obrzęk i zasinienie wokół oczu, które znikną w miarę powrotu do zdrowia.

Po około miesiącu rekonwalescencji nie powinny być widoczne żadne oznaki operacji w okolicy oczu. Wyniki redukcji czoła w Tunezji powinny wyglądać niezwykle naturalnie. Aby zapewnić, że linia włosów zachowa naturalny wygląd, zastosowano wyjątkową ostrożność i precyzję.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️