Mdental Clinic Hungary

Mdental Clinic Hungary Budapeszt klinika 1

MDental Clinic Hungary specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 2011 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Budapeszcie na Węgrzech. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Medicover Dental Clinic Hungary, Budapeszt, Węgry

MDental Clinic Hungary została założona w 2011 roku. Klinika wyposażona jest w pięć gabinetów zabiegowych, salę chirurgii stomatologicznej, poczekalnię VIP oraz laboratorium dentystyczne, w którym wykonywane są korony, mosty, licówki i protezy na zamówienie.

Laboratorium wykorzystuje implanty Nobel Biocare i AlphaBio oraz oferuje korony porcelanowe i cyrkonowe. Cyfrowa radiografia panoramiczna i obrazowanie 3D są wykorzystywane do dokładnej diagnostyki i planowania leczenia. Klinika zatrudnia 13 dentystów specjalizujących się w stomatologii estetycznej, ogólnej, chirurgii jamy ustnej, ortodoncji i periodontologii.

Dentyści kliniki leczą ponad 10 000 pacjentów rocznie, z naciskiem na implanty i chirurgię jamy ustnej. Międzynarodowi pacjenci mają dostęp do dwóch poczekalni i poczekalni VIP. Wielojęzyczny personel oferuje wsparcie w języku angielskim, francuskim i niemieckim. Dostępne są bezpłatne konsultacje, które obejmują ocenę, panoramiczne zdjęcie rentgenowskie i opracowanie planu leczenia. Praca jest gwarantowana przez okres od jednego do trzech lat, w zależności od procedury.

Klinika otrzymała platynową akredytację od Global Clinic Rating, jedynego międzynarodowego, niezależnego, zgodnego z przepisami branżowymi punktu odniesienia dla standardów klinik opieki zdrowotnej i satysfakcji pacjentów. Akredytacja ta oznacza, że MDental Clinic znajduje się wśród 20 najlepszych klinik stomatologicznych na świecie.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Struganie korzeni
Stomatolog dziecięcy
Uszczelniacze dentystyczne
Biżuteria dentystyczna
Czyszczenie zębów
Ekstrakcja zębów
Wypełnianie zębów
Indywidualne ochraniacze na zęby
Skanowanie zębów
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Ekstrakcja zębów mądrości
Leczenie kanałowe
Apikoektomia
Resekcja wierzchołkowa
Ekstrakcja zęba
Leczenie dziąseł
Pierścienie dentystyczne
Hemisekcja zębów
Protezy Inlay / Onlay
Licówki stomatologiczne
Przeszczep kości
Most protetyczny
Korona protetyczna
Wybielanie zębów
Gingiwektomia
Ząb
Przeszczep zatoki szczękowej
Implant dentystyczny
Hybrydowa proteza na implantach
Pasek retencyjny implantu
All-on-4
All-on-6
Kontrola stomatologiczna
Rentgen stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna

MDental Clinic Węgry oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Transfer dokumentacji medycznej
Telefon w pokoju
Rehabilitacja
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Budapeszt – Kraj: Węgry – Założona w 2011 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Używane języki: duński, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski


Medicover Dental Clinicopinie

pirro pietro
pirro pietro
14:55 11 Oct 23
Ogromne podziękowania dla Edit Vanyó za jej profesjonalizm, ponieważ bez niej moja wizyta była niewłaściwa i moja taksówka nie byłaby zaplanowana na lotnisku. Jest zawsze dostępna w przypadku jakichkolwiek pytań, o każdej porze, uważam, że jej powrót pomógł w dużym zamówieniu za zarządzanie wizytami pacjentów, ponieważ była to katastrofa. Dziękuję również Doktorowi Bodnarowi Adamowi za jakość opieki i wszczepienie moich implantów stomatologicznych oraz za rekomendację za profesjonalizm. Pietro Pirro
Did Pad
Did Pad
12:11 28 Nov 23
Gorąco polecam, przemiła obsługa, kompleksowa i sprawna obsługa, świetny tłumacz. Najnowocześniejsi lekarze i sprzęt najnowszej generacji, czyste i nowoczesne pomieszczenia. Świetny kontakt z kliniką. Miałem problem z protezą i zostałem szybko i kompleksowo załatwiony w ramach gwarancji. Naprawdę bez wahania, a Budapeszt to piękne miasto.
belkacem benotmane
belkacem benotmane
08:39 10 Nov 23
Profesjonalny, przyjazny Doskonałe leczenie od początku do końcaOd Tiny po Bena i dr Sarę Ramahi – dzięki wam wszystkim mogę się uśmiechać i rozmawiać z pewnością siebie.Bardzo uczciwe ceny kliniki są bardzo rozsądne.Na pewno wrócę z rodziną i przyjaciółmi.Odwiedź Budapeszt i wybierz tę klinikę, a nigdy nie pożałujesz.
Philip Kelly
Philip Kelly
14:34 12 Aug 23
Właśnie wróciłem z M-dental Budapest. Nie mogę ocenić tego miejsca wystarczająco wysoko, doskonała opieka od pierwszego dnia.Zajęło mi to 3 wizyty w ciągu 10 miesięcy.Musiałem usunąć wszystkie zęby z górnej szczęki wraz z licznymi ekstrakcjami z dolnej szczęki, pozostawiając mi tylko 8 naturalnych zębów. Szczerze spodziewałem się usunięcia wszystkich zębów, ale powiedzieli, że można uratować 8 zębów i okazało się to prawdą, pomogło to również obniżyć moje koszty.Musiałem mieć „wszystko na 6” na mojej górnej szczęce obok 3 na 2 i 1 na 1 na mojej dolnej szczęce.Muszę przyznać, że po drodze było kilka wzlotów i upadków, ale byłem psychicznie przygotowany na takie sytuacje.Ostatni dzień kuracji był dla mnie bardzo emocjonalny i muszę przyznać, że popłakałam się z radości, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam swój uśmiech w lustrze.Wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni i komunikowali się ze mną po angielsku, ponieważ nie mam węgierskiego.Wielkie wielkie okrzyki dlaDr Fruzsina Gyekiczkidr Andrzej Raczdr Andrei KerteszWszyscy wspaniali dentyści.Również wszystkim asystentkom dentystycznym, które pomagały w zapewnieniu opieki na najwyższym poziomie.Oczywiście nic z tego nie mogłoby odbyć się tak płynnie bez„Idź do człowieka”, pan Bence Csillag, absolutny dżentelmen, który koordynował dla mnie wszystko, od godzin spotkań po upewnienie się, że mam taksówkę z powrotem na lotnisko. Jest absolutnie kluczowym elementem całej operacji.Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w Budapeszcie na corocznej kontroli, ponieważ nie mam żadnych obaw ani zmartwień przed ponowną wizytą.Nawet jeśli boisz się dentystów lub kosztów, polecam przynajmniej kontakt z nimi, nawet jeśli to tylko pogawędka, uspokoi Cię!Mam nadzieję, że ta recenzja jest pomocna dla każdego, kto myśli o odbudowie zębów.Filip Kelly.
Peter Magro
Peter Magro
19:25 10 Aug 23
Jestem Australijczykiem, który dokładnie zbadał MDental Budapest przed skorzystaniem z usług dentystycznych.Moje doświadczenie było bardzo profesjonalne, Benece Csilag, który był moim punktem kontaktowym podczas wszystkich moich spotkań, robił wszystko, aby zapewnić mi wygodę, zapewniając łatwe do wykonania instrukcje i taksówkę na lotnisko.Moja dentystka Laura Zsofia jest wysoce profesjonalną troskliwą i wrażliwą kobietą, która wyjaśnia każdy zabieg. Była delikatna, każda procedura była zasadniczo bezbolesna i, mówię, wysoce wyszkolona.Zanim skończyłem moje spotkania, wyszedłem z poczuciem, że zyskałem przyjaciela. Najlepszy dentysta ever!!!MDental Clonic może pochwalić się własnym serwisem techników dentystycznych projektujących i wykonujących Twoje korony i implanty - za szklaną ścianą możesz zobaczyć techników pracujących w tym najnowocześniejszym gabinecie. Po prostu wiesz, kiedy wejdziesz do środka, że ​​„Dokonałem właściwego wyboru, przyjeżdżając tutaj!Należy wspomnieć o recepcjonistce i pielęgniarkach dentystycznych - absolutnych profesjonalistach. WYSOCE ZALECANE!!!Moja praca obejmowała 21 koron cyrkonowych, 2 ekstrakcje i 2 implanty. Nie zdradzę, ile zapłaciłem, ale w Australii zapłaciłbym 3 x tyle, ile zapłaciłem tutaj. Teraz odzyskałam pewność siebie dzięki mojemu naturalnie wyglądającemu „hollywoodzkiemu uśmiechowi”Od pierwszego e-maila, który wysłałem Benece z prośbą o opinię i wycenę-(Z Sydney zrobiłem zdjęcie moich ust i zębów, a oni przedstawili szacunkową wycenę, która była dość dokładna) aż do ostatecznej wizyty, to była absolutna przyjemność i doświadczenie, aby zajmować się światowej klasy praktyką dentystyczną. Dobrze zrobiony. Jak śpiewała Tina Turner „You Simply The Best”
Tamás Pogrányi
Tamás Pogrányi
17:02 12 Apr 23
Niedawno miałem operację dentystyczną w tej prywatnej klinice dentystycznej i muszę powiedzieć, że moje doświadczenie było po prostu niesamowite. Od chwili, gdy wszedłem, personel był przyjazny, gościnny i profesjonalny. Sprawili, że poczułam się komfortowo i swobodnie, co jest bardzo ważne, jeśli chodzi o zabiegi stomatologiczne.Chirurg dentystyczny, który przeprowadził moją operację, był wykwalifikowany, kompetentny i poświęcił czas, aby mi wszystko wyjaśnić. Podczas zabiegu czułam się pewnie i zrelaksowana, nie odczuwałam żadnego bólu ani dyskomfortu. Instrukcje opieki pooperacyjnej były również jasne, a personel obserwował mnie, aby upewnić się, że dobrze się goję.Ogólnie gorąco polecam tę prywatną klinikę dentystyczną każdemu, kto szuka wykwalifikowanego, profesjonalnego i przyjaznego doświadczenia dentystycznego. Naprawdę przekroczyli moje oczekiwania i jestem wdzięczny za wspaniałą opiekę, jaką otrzymałem.
Amy O'Connor
Amy O'Connor
11:37 20 Sep 23
Poszedłem do Medicover w Budapeszcie w celu leczenia stomatologicznego po wypadku, w którym uszkodziłem przedni ząb. Mój kontakt nazywał się Bence i nie mógł być lepszy, zorganizował taksówki do i z lotniska, zawsze dostępne, aby udzielić mi porad na temat okolicy, obejmujących wszystkie wymagane dokumenty dotyczące zeznań podatkowych i notatek do pracy. Zawsze wracałem do mnie natychmiast z wszelkimi pytaniami, naprawdę dżentelmen. Miałem przyjemność współpracować z doktorem Adamem i doktorem Laszlo. Poczułam, że naprawdę troszczyli się o moje dobre samopoczucie, byli pewni siebie i delikatni podczas wszystkich zabiegów. Doktor Laszlo mówił powoli i sprawiał, że poczułam się spokojna i zrelaksowana (świetny gust muzyczny), wyjaśniła wszystko w sposób, w którym poczułam się komfortowo i spokojnie. Gorąco polecam, wyleczyłam mój życiowy strach przed dentystą. Jeśli potrzebujesz jakiejś pracy, przyjdź tutaj!
Arne Materna
Arne Materna
15:09 23 Mar 24
Bardzo profesjonalna klinika stomatologiczna. Ben był bardzo pomocny w szybkim zorganizowaniu mi spotkania w celu naprawy korony. Gorąco polecam to miejsce!
Sergio de Vendée
Sergio de Vendée
10:33 29 Sep 23
Z pewnością istnieją tańsze opcje, ale wszczepianie implantów podczas gry w rosyjską ruletkę nie daje pewności. Gorąco polecam tę klinikę, która wyróżnia się profesjonalizmem i człowieczeństwem. Wsparcie, wykonanie i rezultaty na najwyższym poziomie!Gdybyśmy tylko we Francji mogli brać przykład i inspirować się ich skutecznością....... Wyróżnienie dla całej ekipy Adama Bodnara, wielkie dzięki!!!
Marian Dempsey
Marian Dempsey
18:46 26 Sep 23
7 lat temu poszłam do kliniki dentystycznej Medicover w Budapeszcie na implanty. Denerwowałam się, właściwie poszłam sama i jaka wspaniała opieka została mi udzielona na każdym kroku.i 7 lat później nadal jestem bardzo szczęśliwy.Byłam więc pełna pewności, kiedy mój partner potrzebował pełnego zestawu implantów. Szczęśliwy uśmiech Paula składał się z 3 etapówDziękuję bardzo Adamie, jesteś naprawdę niesamowitym chirurgiem dentystycznym i całym personelem, który zapewnia tak wspaniałą obsługę. Wiele osób zaangażowanych w osiągnięcie tego radosnego uśmiechu i stworzenie tak przyjaznej atmosfery. Specjalne podziękowania dla Bense za tak dobrą opiekę nad nami. Po raz kolejny kolejne niesamowite przeżycie. Dziękuję Marian Dempsey 💕
B Ismahel
B Ismahel
11:32 07 Oct 23
1 gwiazdka i to za dużo. Wszystkie negatywne opinie na ich stronie lub Facebooku są przez nich usuwane. Nie wrócili, żeby zabrać nas taksówką i prawie spóźniliśmy się na lot. Kiedy pieniądze zostaną zabrane, nie będą one już dla Ciebie miały żadnego znaczenia. Zdecydowanie odradzam ich firmę.Ach tak, mam faktury z waszego biura, na wypadek gdybyś przypadkiem nie mógł znaleźć mojego nazwiska, jak w przypadku poprzednich osób
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️