Isilti Dental Clinic

ISILTI Klinika stomatologiczna Antalya klinika 1

ISILTI Dental Clinic specjalizuje się w opiece stomatologicznej i chirurgii estetycznej. Ta certyfikowana klinika, założona w 2020 roku, znajduje się w Antalyi w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Klinika stomatologiczna ISILTI, Antalya, Turcja

ISILTI Dental Clinic to przyjazna i troskliwa klinika stomatologiczna z siedzibą w Antalyi w Turcji. Celem kliniki jest zapewnienie najbardziej SKUTECZNEGO i EKONOMICZNEGO leczenia dzięki doświadczonym i doświadczonym dentystom, przyjaznemu personelowi, higienicznej klinice, wysokiej jakości sprzętowi i materiałom. Usługi obejmują zarówno rutynowe kontrole higieny i prześwietlenia, jak i stomatologię estetyczną, implanty dentystyczne i ortodoncję.

Klinika stomatologiczna obiecuje zapewnić Państwu doskonałe zdrowie zębów, a także spokój ducha, którego Państwo pragną. Eksperci stomatologiczni skupią się na Państwa indywidualnych potrzebach w sposób terminowy, kompetentny i uspokajający. Zapewnią, że Państwa doświadczenie będzie doskonałe, pozostawiając szeroki uśmiech i niecierpliwe oczekiwanie na kolejną wizytę.

Zespół: Wszyscy dentyści to doświadczeni eksperci i specjaliści, którzy posiadają również tytuły naukowe specjalisty, profesora nadzwyczajnego lub profesora.

Stomatolodzy, higienistki i technicy posiadają odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie, aby zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby w zakresie zdrowia jamy ustnej. Są zaangażowani w utrzymanie najwyższej jakości opieki stomatologicznej poprzez ciągłe szkolenia i doskonalenie najnowszych technik i sprzętu.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Implanty stomatologiczne
Korony dentystyczne
Licówki stomatologiczne
Rentgen stomatologiczny
Protezy zębowe
Spersonalizowany ochraniacz na zęby
Ekstrakcja zęba
Ekstrakcja zębów mądrości
Wypełnianie zębów
Leczenie kanałowe
Resekcja wierzchołkowa
Łączenie zębów
Czyszczenie zębów
Wybielanie zębów
Przeszczep zatok
Most protetyczny wsparty na implantach
Proteza hybrydowa wsparta na implantach
Przegląd stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna

Chirurgia kosmetyczna
Zastrzyki z botoksu

Isilti Dental Clinic oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Bezpłatne wifi
Rezerwacje hotelowe
Konsultacje internetowe
Udogodnienia religijne


Miasto: Antalya – Kraj: Turcja – Rok założenia: 2020
Akredytacja: Nieznany – Język urzędowy/języki urzędowe: angielski, turecki

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️