Dr Molnar Clinic

Dr Molnar Clinica Budapeszt klinika 1

Klinika Dr. Molnar specjalizuje się w chirurgii estetycznej. Założona w 1971 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Budapeszcie, na Węgrzech. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika Dr. Molnar, Budapeszt, Węgry

Dr Miklos Molnár, MD, jest certyfikowanym chirurgiem specjalizującym się w operacjach estetycznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych procedur z dbałością o naturalny wygląd, w oparciu o brazylijskie szkolenie.

Dr Molnár jest zaangażowany w zapewnianie swoim pacjentom wyjątkowej opieki medycznej, oferując jednocześnie swoją profesjonalną wiedzę we wszystkich obszarach modelowania sylwetki, odmładzania twarzy i chirurgii plastycznej mężczyzn.

Najczęstsze zabiegi wykonywane w klinice obejmują metamorfozę piersi i implanty piersi, ale dr Molnar i jego zespół mają doświadczenie we wszystkich zabiegach chirurgii plastycznej i kosmetycznej. Obecnie kieruje zespołem 30 doświadczonych pracowników w dużej, nowoczesnej klinice w centrum Budapesztu.

Klinika posiada 7 gabinetów konsultacyjnych, 2 sale operacyjne i 15 łóżek dla pacjentów. Jest znana z doskonałych usług, najnowocześniejszej technologii, certyfikowanego chirurga plastycznego i wysokiej jakości spersonalizowanej opieki przed i po operacji.

W przypadku jednoczesnej rezerwacji wielu zabiegów dostępne są zniżki, a zabiegi te często można wykonać podczas jednej wizyty. Większość międzynarodowych pacjentów, którzy odwiedzają dr Molnar, korzysta z tych zniżek, które mogą sięgać nawet 40% w porównaniu do rezerwacji zabiegów osobno.


Specjalizacja kliniki:

Chirurgia estetyczna
Wypełnianie skóry
Leczenie zmarszczek
Plastyka powiek
Otoplastyka
Labioplastyka
Genioplastyka
Liposukcja
Ginekomastia
Lifting szyi
Plastyka nosa
Brachioplastyka
Podniesienie piersi
Redukcja piersi
Implanty łydek
Lifting szyjno-twarzowy
Genioplastyka
Lifting brazylijski
Lifting pośladków
Lifting ud
Implanty piersi
Implanty pośladków
Chirurgia poporodowa
Lifting ciała
Konsultacja chirurgii plastycznej
Plastyka brzucha

Dr Molnar Clinic oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne wifi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Transfer dokumentacji medycznej
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Budapeszt – Kraj: Węgry – Rok założenia: 1971
Akredytacja: Nieznany – Używane języki: angielski, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, portugalski, rosyjski, hiszpański

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️