Hadassah Medical Center

Klinika Hadassah Medical Center w Jerozolimie

Hadassah Medical Center specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej i MAP / IVF. Ta założona w 1934 roku certyfikowana klinika znajduje się w Jerozolimie w Izraelu. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Centrum Medyczne Hadassah, Jerozolima, Izrael

Hadassah Medical Center zostało założone w 1934 roku i jest światowej klasy placówką. Ten 700-łóżkowy szpital trzeciego stopnia zajmuje się praktycznie każdym możliwym aspektem współczesnej medycyny i służy jako krajowe centrum referencyjne dla najbardziej złożonych i trudnych przypadków medycznych.

Dzięki ponad 130 oddziałom i klinikom zapewnia najbardziej zaawansowane usługi diagnostyczne i terapeutyczne, spełniając jednocześnie codzienne potrzeby pacjentów lokalnych i międzynarodowych.

Hadassah Medical Center zyskało światową reputację dzięki doskonałej opiece i leczeniu. Wyróżnia się innowacyjnym podejściem do złożonych problemów medycznych oraz współpracą zespołów medycznych i badawczych w celu zapewnienia spersonalizowanego podejścia do poszczególnych problemów.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Redukcja otoczki
Brachioplastyka
Lifting ciała
Brazylijski lifting
Powiększanie piersi
Usuwanie implantów piersi
Implanty piersi
Podniesienie piersi
Rekonstrukcja piersi
Redukcja piersi
Podniesienie brwi
Odsysanie tłuszczu z ust
Podniesienie pośladków
Implanty pośladków
Implanty łydek
Redukcja łydek
Wydrążone policzki – Bichektomia
Redukcja kości policzkowych
Genioplastyka
CoolSculpting
Wypełnianie skóry
Chirurgia wgłębień
Tworzenie podwójnych powiek
Otoplastyka
Plastyka powiek
Chirurgia twarzy
Lifting szyjno-twarzowy
Transfer tłuszczu
Implanty twarzy
Uraz szczękowo-twarzowy
Redukcja tkanki tłuszczowej
Konturowanie czoła
Powiększanie bioder
Labioplastyka
Powiększanie ust
Redukcja warg sromowych
Liposukcja
Powiększanie piersi u mężczyzn
Ginekomastia
Genioplastyka
Chirurgia po porodzie
Lifting szyi
Powiększanie brodawek sutkowych
Korekcja brodawek sutkowych
Redukcja brodawek sutkowych
Operacja nosa
Otoplastyka
Implanty piersiowe
Plastyka krocza

MAP / IVF
Badanie przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie MAP
Transfer zarodków
Mrożenie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Oferowane usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Konsultacje internetowe
Parking
Rehabilitacja


Miasto: Jerozolima – Kraj: Izrael – Założona w 1934 r
Akredytacja : brak informacji – Język(i) mówiony(e) : angielski, hebrajski, rosyjski


Szpital Uniwersytecki Hadassah – Ein Kerem

Bose AT
Bose AT
12:41 30 Jul 18
Hadassah, światowej klasy uniwersytecka instytucja medyczna, zyskała światową reputację dzięki doskonałości w opiece i leczeniu. Wyróżnia się innowacyjnym podejściem do złożonych problemów medycznych oraz wspólnym wysiłkiem zespołów medycznych i badawczych w celu zapewnienia zindywidualizowanego podejścia do indywidualnych problemów. Ten szpital trzeciego stopnia na 700 łóżek zajmuje się praktycznie każdym możliwym aspektem współczesnej medycyny i służy jako krajowy ośrodek referencyjny dla najbardziej złożonych i wymagających przypadków medycznych. Posiadając ponad 130 oddziałów i klinik, Hadassah-Ein Kerem zapewnia najbardziej zaawansowane usługi diagnostyczne i terapeutyczne, a także zaspokaja codzienne potrzeby lokalnej ludności, służąc ludności krajowej i zapewniając wyrafinowane leczenie pacjentów międzynarodowych. Otwarty w 1961 roku, dziś rozległy kampus Centrum Medycznego Uniwersytetu Hadassah w Ein Kerem składa się z ponad 22 budynków, w tym wybitnych ośrodków badawczych oraz szkół medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii i zdrowia publicznego.
Sisi Sisi
Sisi Sisi
09:00 30 Aug 23
Moje doświadczenie zaczęło się od wielkiej obawy, a zakończyło wiwatami zwycięstwa, ogromnym kibicowaniem profesorowi Uzi Yizharowi, kardiochirurgiowi, budynek Davidson, 12 piętro. Chirurg z najwyższym wdziękiem, niesamowita osoba, dziękuję, profesorze Yizhar 🫶⚘ ℹ️ (w służbie publicznej, bo nie jest gotowy do pracy w )
איציק ארמוזה
איציק ארמוזה
07:57 03 Oct 23
Warunki w nowej wieży szpitalnej przyznano pięć gwiazdek.Bardzo przestronny pokój dla pary lub jednej osoby. Pokój dwuosobowy to także miejsce, w którym każdy ma niezależną kabinę przestrzenną, która oczywiście obejmuje łóżko i całe otoczenie. Osobisty fotel i kanapa dla gości rozkładana na łóżko dla opiekunki, telewizor i kolumnę „do krawata” infuzyjnego.Oczywiście widok. Chyba nie ma drugiego szpitala w Izraelu, który miałby taki widok, szczególnie w mgliste poranki.
Sabrina Liu
Sabrina Liu
09:14 21 May 23
Byłem tu tylko po to, aby zobaczyć witraże (okna Chagalla) w synagodze. One są takie piękne! Opłata za wstęp wynosi 25, która obejmuje audioprzewodnik i broszurę.
Eli Pilowsky
Eli Pilowsky
06:40 09 Apr 21
Podczas porodu miejsce było czyste, personel był ogólnie przyjazny, pokoje są przestronne, a parking/wyżywienie/zakwaterowanie szabatowe było przyjemne. SOR to koszmar, zabierają cię z jednego pokoju do drugiego i nikt nie zna właściwej procedury. To, jak dobrze cię leczą, może być chybione lub nie, w zależności od tego, do jakiego lekarza cię przydzielono.
משה ברייטמן
משה ברייטמן
08:58 03 Oct 23
Niestety się przestraszyłam i wyprzedziłam swoją kolej, wszystko szło gładko aż do sekretarki badania gdzie złożyłam formularze czekałam po 4 minutach oczekiwania dowiaduję się, że sekretarka ds. aborcji mnie nie dodała a ci, którzy przyszli później, nagle mają prawo wejść przede mną. To dość smutne, że w takim szpitalu jest taki bałagan
Y.E.S.
Y.E.S.
11:30 24 Feb 21
Miejsce bardzo profesjonalne, a jeśli mówię konkretnie o budynku Davidson, to miejsce również jest bardzo piękne i zadbane. Spotkałem się z postawą doskonałą, postawą okropną i postawą przeciętną. Oznacza to, że nie ryzykuj i zostaw swoich bliskich w spokoju w nocy. Musiałem agresywnie namawiać brata na dyżurze, żeby zmienił pościel komuś z łóżka obok, kto zabrudził łóżko, a nie było kogo o to poprosić. Kiedy to zrobił, poczułem, że wyświadczył mi nieopisaną dobroć. Krótko mówiąc, znaczna część tamtejszego zespołu to po prostu śmiecie. Suri.
shirel g
shirel g
01:43 31 Aug 23
Obsługa poniżej wszelkiej krytyki.Na lekarza jamy ustnej i szczękowo-twarzowej czekaliśmy 5 godzin i kolejne 3 godziny na wypis ze szpitala, bo lekarz jeszcze nie napisał pisma i nie mogli jej znaleźć na podwórku. Krótko mówiąc, jeden wielki ból serca!
מיכאל ברנשטיין
מיכאל ברנשטיין
19:32 30 Aug 23
Znakomity personel i doskonały szpital!! ale niestetyByliśmy przez tydzień w szpitalu i kilka razy czułem się w środku Gazy. Arabowie rzucali we mnie słowami typu „odlecieć” i wykonywali wyraźne ruchy z jasną intencją. To samo tyczy się młodszego personelu arabskiego, który zachowywał się w sposób wrogi i nieco brutalny. Może z powodu mojego żydowskiego wyglądu, ale to nie ma znaczenia. Poczułem się upokorzony we własnym kraju, a szkoda..
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️