Burjeel Hospital

Burjeel Hospital Abu Dhabi klinika 1

Burjeel Hospital specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej i MAP / IVF. Ta założona w 2012 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Szpital Burjeel, Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Burjeel Hospital to wielospecjalistyczny szpital, który rozpoczął działalność w 2012 roku i cieszy się doskonałą reputacją w dziedzinie kardiologii, pediatrii, okulistyki, IVF, ginekologii i położnictwa, ortopedii i medycyny sportowej, a także centrum naczyniowego. Posiada 10 ultranowoczesnych sal operacyjnych i 300 łóżek.

Szpital dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym, w tym 64-warstwowym tomografem komputerowym, wysokiej klasy rezonansem magnetycznym, rezonansem magnetycznym 3,0 Tesli, systemami chirurgicznymi do neuronawigacji oraz salami do fizjoterapii i rehabilitacji. Szpital dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najbezpieczniejszą i najwyższej jakości opiekę. Szpital posiada renomowany zespół oddanych specjalistów medycznych, którzy przyjmują pacjentów z kraju i zagranicy.


Specjalność kliniki:

Chirurgia estetyczna
Leczenie zmarszczek
Lifting szyjno-twarzowy
Podniesienie brwi
Wydrążone policzki – Bichektomia
Transfer tłuszczu
Brachioplastyka
Lifting piersi
Otoplastyka
Liposukcja
Plastyka nosa
Lifting ud
Powiększanie piersi
Implanty twarzy
Leczenie żylaków
Implanty piersi
Rekonstrukcja piersi
Redukcja piersi
Podniesienie pośladków
Powiększanie pośladków
Plastyka powiek
Labioplastyka
Powiększanie penisa
Plastyka brzucha

MAP / IVF
USG pęcherzyków jajnikowych
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Usługi tłumaczenia ustnego
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Parking
Prywatne pokoje
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Abu Zabi – Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Rok założenia: 2012
Akredytacja: Akredytacja JCI – Języki: Arabski, Angielski


Opinie o Burjeel Hospital

Jose González
Jose González
22:27 07 Dec 23
Bez wątpienia najlepszy, najpiękniejszy, zaprojektowany i udekorowany z najwspanialszym smakiem, oferuje wszystkie bezpłatne usługi rekreacyjne, swoich modelowych pracowników i muzykę fortepianową na żywo, cały personel chętny do pomocy w każdej chwili. W 95 krajach, które odwiedziliśmy, nigdy nie widzieliśmy czegoś takiego.Wspólnota żyje w moim sercu i duszy i jest najcenniejszą rzeczą w moim życiu i nie mogę sobie wyobrazić, że kiedykolwiek pozwolę ją zaniedbać lub popaść w samozadowolenie z powodu jej przyszłości.
Shuhaib Mohamed
Shuhaib Mohamed
11:50 17 Jul 23
Mieliśmy wspaniałe doświadczenie macierzyńskie w szpitalu Burjeel w Abudhabi.Dr Pathukutty był doskonałym ginekologiem, przedstawił realistyczne oczekiwania i ramy czasowe, a moja żona była w pełni pewna pod jej przewodnictwem i okresowymi badaniami podczas całej naszej podróży.Personel recepcji i pielęgniarki zawsze pomocny i miły. Zapewnili nam sprawne przygotowanie, dostawę i kontynuację.Bardzo się cieszę, że wybrałam Burjeel Hospital i dr PATHUKUTTY na naszą podróż poporodową i gorąco polecam go każdemu.
Tuzani Silkman
Tuzani Silkman
10:18 16 Jul 23
Regularnie odwiedzam oddział Burjeel Hospital w Abu Dhabi Najda od jego otwarcia na początku 2010 roku i mogę śmiało powiedzieć, że lekarze, zwłaszcza dr Louay Jabban i jego zespół, niezmiennie zapewniają znakomitą opiekę. Jednym z uporczywych problemów, które poruszyłem w obsłudze klienta, jest sytuacja z parkingiem. Z zadowoleniem stwierdziłem, że są wyrozumiali i otwarci na moje obawy.Oprócz fachowej wiedzy medycznej chcę podkreślić dwie istotne cechy, które sprawiają, że Burjeel Hospital jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Po pierwsze, zapewnienie gościom kawy i wody tworzy przyjazną i kojącą atmosferę. Dostęp do tych bezpłatnych udogodnień jest odświeżający, zwłaszcza podczas potencjalnie stresujących wizyt.Po drugie, występy muzyczne na żywo w szpitalu dodają zachwycającego akcentu. Kojące melodie tworzą pogodne otoczenie, które może pomóc złagodzić niepokój lub napięcie, zapewniając uspokajający efekt zarówno pacjentom, jak i odwiedzającym.Chociaż problem z parkowaniem pozostaje problemem, troskliwa obsługa klienta, bezpłatna kawa i woda oraz występy muzyczne na żywo to zdecydowane plusy, które poprawiają ogólne wrażenia w szpitalu Burjeel. Kontynuując rozwiązywanie problemów związanych z parkowaniem i utrzymując te pozytywne aspekty, Burjeel Hospital może jeszcze bardziej umocnić swoją reputację troskliwego i skoncentrowanego na pacjencie podmiotu świadczącego opiekę zdrowotną. W pełni zasłużone 5/5.
Lian Hou
Lian Hou
10:41 17 May 24
Bardzo miłe doświadczenie w leczeniu stomatologicznym. Zwłaszcza w przypadku aparatu ortodontycznego dr Mai była bardzo pomocna i cierpliwa. Bez niej nie miałabym odwagi rozpocząć leczenia Othona. Zmiany widzę po każdej wizycie. Naprawdę wdzięczny za doktora Mai.
zakariya
zakariya
18:37 22 May 24
Nie da się wyrazić wdzięczności słowami. Twoje zachowanie i troska przerosły nasze oczekiwania. a zwłaszcza Twoje traktowanie nas było doskonałe, ponieważ zawsze poświęcałeś swój czas, kiedy tylko potrzebowaliśmy. również czuliśmy się bardzo bezpiecznie dzięki Twojemu leczeniu. byliśmy tak szczęśliwi z twojego powodu, że nie można podziękować tylko słowami i będziemy bardzo wdzięczni. Wielkie dzięki dla pani doktor, wiele, wiele wsparcia, porady od początku do końca, pomocne i wsparcie, w ramach całego zespołu jeszcze raz dziękuję, pełne wsparcie i doceniać.
Jasim Alameeri
Jasim Alameeri
11:35 09 May 24
Miałem operację Femto-Lasik u dr Muny Marwanen. Szczerze mówiąc, była to szybka i łatwa operacja, żałuję, że nie zrobiłam tego już dawno i nie spóźniłam się, a już na drugi dzień poczułam się lepiej na oczach, dzięki Bogu, że miałam to zrobione w Burjeel Al -Najda Szpital i oczywiście nie potrafię opisać interakcji z lekarzem. Przysięgam, że jest rewelacyjny, ma mnóstwo pozytywnej energii, niech Bóg błogosławi Najłaskawszemu 🫶🏼
Usama Khalil
Usama Khalil
08:30 27 Aug 23
Chciałbym podziękować doktor Pattakutty Mohammed za jej doskonałą obsługę… Jesteśmy pobłogosławieni chłopczykiem. Jest najlepszym ginekologiem, mamy z nią bardzo dobre doświadczenia. Wysoce polecany.
Eman Ayoubieh
Eman Ayoubieh
16:30 23 Apr 24
Po tym, jak moja mama przeszła operację całkowitej wymiany stawu kolanowego przez doktora Osamę Al-Shaara, operacja przebiegła pomyślnie, dzięki Bogu, a moja mama doskonale wraca do zdrowia. Jedną z najwybitniejszych postaci, która opiekowała się moją mamą w okresie rekonwalescencji, była wybitna pielęgniarka Amani Muhammed Abdel Wahab, która nie szczędziła wysiłków, aby zapewnić mojej mamie najwyższy poziom opieki i uwagi. Była niezwykle miła, delikatna i uczciwy w świadczeniu usługi. Serdecznie dziękuję lekarzom i personelowi pielęgniarskiemu, a w szczególności siostrze Amani
Ahmed Alkaabi
Ahmed Alkaabi
07:19 16 Apr 24
Pielęgniarka Amina, super lekarz. Ich obsługa jest znakomita i pełna szacunku, a po operacji zawsze nas uspokajają. Dziękuję.
Nada Alamery
Nada Alamery
12:15 24 Apr 24
CześćMoje dzieci i ja konsultujemy się z dr Mai i szczerze mówiąc, nie znalazłem rozwiązania dla moich zębów, dopóki nie odwiedziłem dr Mai, wiedząc, że konsultowałem się wcześniej z dr Haiderem, z całym szacunkiem dla dr. Haider, ale mi nie pomógł i wtrącił mnie w labirynt, byłam zdezorientowana i anulowałam zgodę na implant, ponieważ nie czułam się komfortowo, dopóki nie usłyszałam, że jest tam lekarz o imieniu Mai Jadida, próbowałam tego i chwała Bogu, było to skuteczne leczenie dla mnie i moich dzieci, jeśli Bóg pozwoli, poszło mi dobrze i nie spodziewałem się, że dojdę do tego etapu bez wszczepienia implantu lub czegoś innego.Dziękujemy Barjeelowi za udostępnienie nam psychiatry. Jest niezastąpionym lekarzem o najwyższym guście, szacunku i wiedzy.Oczywiście dla Burjeela nie jest to nic dziwnego
Mrs Haider
Mrs Haider
22:30 08 Apr 24
To wspaniałe doświadczenie. Usługi szpitalne stoją na wysokim poziomie. lekarze szpitalni, personel, recepcjonistki, wszyscy są tacy pokorni i przyjaźni. Rodziłam tam swoje dziecko. Opieka poporodowa jest cudowna. Podają pacjentom pożywne posiłki. Czystość jest doskonała. Ich konsultantka laktacyjna Kareena wykonuje wspaniałą robotę. Bardzo zachęca matki do karmienia piersią i bardzo je wspiera. Sposób, w jaki doradza, jest oszałamiający. Jestem bardzo szczęśliwy. ❤️❤️❤️
Parush gupta
Parush gupta
11:34 31 Jan 24
Doktor Aruna ma fantastyczne doświadczenie i ogromne wsparcie podczas całej ciąży, naprawdę doceniamy jej pracę i zrozumienie... Niech ją Bóg błogosławi 🙏🙏
Muzna Al Marar
Muzna Al Marar
07:52 03 Mar 24
Chciałabym podzielić się swoim osobistym doświadczeniem z zabiegu FIMO LASIK w szpitalu Burjeel ze wspaniałą dr Moną Marwan. Doświadczenie było cudowne, płynne i prostsze, niż się spodziewałem.Dzięki Bogu, po tym, jak cierpiałem na astygmatyzm i krótkowzroczność, mój wzrok znacznie się poprawił i z biegiem czasu nadal się poprawia. Ja i 4 moich przyjaciół przeprowadziliśmy tę samą operację i było to jedno z najlepszych doświadczeń, ponieważ lekarz był bardzo chętny do współpracy, stale Cię wspierał i udzielał szczegółowych notatek w sposób ułatwiający pacjentowi przeżycie, a jeśli było jakieś pytanie, odpowiadała natychmiast w ciągu dnia. Jeśli chodzi o ból, był on bardzo niewielki, znośny i mniejszy niż oczekiwano, a okres rekonwalescencji był krótki, 2-3 dni, jednak aby uzyskać szybszy i lepszy wynik, należy przestrzegać zaleceń lekarza pooperacyjnego. .
Klevisa Toska
Klevisa Toska
06:30 01 Mar 24
Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z doktor Kariną, konsultantką laktacyjną. Było to dla mnie ogromne wsparcie i pomoc podczas karmienia piersią. Gorąco polecam jej wiedzę i porady, które odegrają dużą rolę w uczynieniu tego wyjątkowego doświadczenia, jakim jest karmienie piersią, łatwym, bezpiecznym, wygodnym, pięknym i niezapomnianym razem z dzieckiem. Bardzo nam pomogła i jesteśmy jej bardzo wdzięczni.Dziękuję doktor Karina
Alaya
Alaya
09:47 02 Mar 24
Jeden z najlepszych szpitali w Abu Zabi. Bardzo dziękuję doktorowi Ibrahimowi Jamalowi z chirurgii ogólnej. Wyjaśnił plan leczenia w sposób jasny i szczegółowy. Był oddany swojej pracy i widać było jego duże doświadczenie. Mam pełne zaufanie do jego lekarzy umiejętności. Pielęgniarka Amal była miła i pomocna. Opieka przebiegała profesjonalnie i z szacunkiem. Wykazywała zrozumienie dla moich potrzeb i za każdym razem była gotowa do pomocy. Była miła i wniosła radość do mojej wizyty w szpitalu. Dziękuję za trud zapewnienia komfortu i opieki higieny osobistej.
adnil adnil
adnil adnil
07:04 13 Feb 24
Szpital Burjeel w Abu Zabi słynie z świadczenia wysokiej jakości usług medycznych, łączących zaawansowaną infrastrukturę i wykwalifikowany zespół medyczny. Oferuje szeroką gamę specjalizacji i usług medycznych, co czyni go zaufanym miejscem opieki zdrowotnej w regionie. Szpital stara się także zapewnić pacjentom pozytywne doświadczenia, stawiając na jakość i dbając o kompleksowe zaspokajanie potrzeb pacjentów. Personel medyczny jest bardzo uprzejmy i dostosowuje się do różnych osobowości pacjentów.
Mufee Rafe
Mufee Rafe
10:31 15 Aug 23
Najlepsze wrażenia z ciąży w Burjeel Hospitality (Al Najda). Jestem bardzo wdzięczna, że ​​dr Aruna kumari jest moim Ginekologiem przez całą ciążę, tak fajnym i mądrym lekarzem. Chociaż w połowie ciąży miałam cukrzycę ciążową, pani doktor Aruna dobrze mnie prowadziła, a jej pozytywne podejście do wszystkiego sprawiło, że urodziłam normalnie. Najlepszy Ginekolog ever.Obsługa burjeel, zwłaszcza na oddziale porodowym, jest znakomita. Dziękuję wszystkim położnym, pielęgniarkom i lekarzom dyżurnym, którzy opiekowali się mną na oddziale porodowym.Podziękowania dla konsultantki laktacyjnej Kareeny za najlepsze wsparcie.Wspaniała gościnność, królewskie traktowanie, najlepsze zaplecze medyczne, fachowy lekarz, troskliwa pielęgniarka. Dzięki Burjeel za niesamowitą opiekę i wsparcie.DziękiMufeena
Ghalia Alhosani
Ghalia Alhosani
06:06 02 Aug 23
CześćBurjeel Hospital Szanowany personel szpitala BurjeelChciałbym napisać ten list, aby wyrazić moją wdzięczność i uznanieSzanowany wybitny personel oparty na sukcesie tego szpitalaProfesor John SunilProfesor Maniszprofesora Muhammada Abu Al-AlaaProfesor Abdul Rahimsiostro chodźPan Mohammed Al QubaisiSzanowny dr Amr ShawarbiSiostra NadaSiostra SamiraBardzo wybitny zespół wszystkich lekarzy i pielęgniarekUniwersalna załogaCzcigodny dr Fadi Hashemdr ZubaidiDr GeorgieOraz wszystkim lekarzom, którzy przyczynili się do sukcesu zabiegów i recenzjiSzczyt poświęcenia w służbie pacjentowi i wykorzystaniu wszystkich technik, aby go leczyć i sprawić, by jego leczenie zakończyło się sukcesemBarjeel stał się globalnym edukatorem medycznym w każdym tego słowa znaczeniuPodczas naszej ostatniej wizyty, dzięki Bogu, guz w mózgu został całkowicie wyleczony i przeprowadzono operację usunięcia go dla mojej mamy, kobiety cierpiącej na choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, nadciśnienie i choroby serca.Odkąd trafiłam do szpitalaWszystkie powyższe poczyniły starania, aby mój pobyt w szpitalu był pobytem w domu z pełnym komfortem, jaki otrzymałem.Dziękuję Ci z całego serca za to, że jesteśKażdy, kto chce wybrać szpital na swoje leczenieBarjeel to pierwszy wybórZ łaski Boga WszechmogącegoDziękuję bardzo
SAYID DASTAAN
SAYID DASTAAN
12:46 07 Dec 23
Muszę powiedzieć, że Burjeel to jeden z najlepszych szpitali w Abu Zabi. Różnorodność usług, jakie świadczą, nie jest dostępna w żadnym innym szpitalu. Profesjonalizm personelu i lekarzy widać już na pierwszy rzut oka. Radzę Ci zabrać ze sobą kartę ubezpieczeniową, aby jak najszybciej uzyskać najlepsze możliwe leczenie i opiekę.
Zubair Akram
Zubair Akram
05:39 14 Nov 23
Jestem w nagłym przypadku, nie mogę nawet wstać, a recepcja szpitala pozwala mi czekać, aby przygotować łóżko.Moje pierwsze doświadczenie i nie jestem zadowolony
Roxanne Maniago
Roxanne Maniago
15:44 30 Oct 23
Przyjechaliśmy na kontrolę kontrolną na oddział pediatryczny. Wizytę wyznaczyliśmy na 19:00, a do szpitala dotarliśmy o 6:45. Od tego czasu czekaliśmy, aż zadzwonimy, żeby sprawdzić parametry życiowe mojego syna, ale nikt do nas nie dzwoni, dopóki nie będziemy jedynymi osobami czekającymi w poczekalni. Sprawdzam rejestrację w recepcji o 19:35 i dowiedziałem się, że mój syn nie jest jeszcze zarejestrowany, odkąd przyjechaliśmy. Pytam recepcjonistkę Taif, dlaczego nie zarejestrowała mojego syna, powiedziała, że ​​to nie ona otrzymała identyfikator mojego syna w Emiratach, ale identyfikator leżał przed nią, leżąc obok klawiatury i jestem pewien, że podałem identyfikator do niej. A sposób, w jaki rozmawia ze mną, nie tylko ze mną, ale z innymi pacjentami, jest bardzo niegrzeczny, nie są przychylni i nieprzystępni. Żadnej uprzejmości.
Nathaniel Cabotaje
Nathaniel Cabotaje
15:00 19 Nov 23
Przyjechałem do szpitala o 17:00 z silnym bólem nóg, po 30 minutach dostałem się do szpitala, po czym dostałem skierowanie do ortopedy, czekam już 2 godziny i nadal nie spotkałem się z lekarzem. Zapytałem pielęgniarki, czy nie traktują priorytetowo pacjentów odczuwających ból, ale odpowiadają tylko, że to nie ja zajmuję się twoim przypadkiem. Od samego początku przyjęcia nie ma segregacji i ustalania priorytetów, pielęgniarki ignorują obawy pacjenta, ponieważ nie zajmują się Twoim przypadkiem. Po rozmowie z przedstawicielką ds. obsługi pacjentów na temat moich doświadczeń, nadal kazała mi czekać
Arun Anirudhan
Arun Anirudhan
09:32 15 Dec 23
Czas oczekiwania w aptece jest nie do zaakceptowania. Dostępnych jest 18 stanowisk, tylko 8 jest czynnych, co powoduje niezmiennie długi czas oczekiwania na leki, wynoszący od 60 do 70 minut. Problem ten występuje od 8 lat i świadczy o złym zarządzaniu.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️