Rattinan Clinic

Rattinan Clinic Bangkok klinika 1

Rattinan Clinic specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 1999 roku certyfikowana klinika znajduje się w Bangkoku w Tajlandii. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika Rattinan, Bangkok, Tajlandia

Znajdująca się w samym sercu Bangkoku w Tajlandii Rattinan Clinic powstała w 1999 roku w wyniku współpracy kilku certyfikowanych lekarzy, chirurga plastycznego, chirurga bariatrycznego, endokrynologa, ginekologa estetycznego i lekarza medycyny estetycznej.

Obecnie klinika znajduje się w Silom, Bang Rak, w samym sercu Bangkoku. Klinika oferuje szeroki i kompleksowy zakres profesjonalnych usług medycznych i estetycznych, w tym depilację laserową, laserowe usuwanie tatuaży, leczenie trądziku, mastektomię, waginoplastykę, bypass żołądka i wiele innych zabiegów.

Klinika oferuje swoim pacjentom najbezpieczniejsze, najskuteczniejsze i najbardziej niezawodne zabiegi. Zespół ma ponad 15-letnie doświadczenie w wybranych dziedzinach, aby zapewnić, że wszyscy pacjenci są w bezpiecznych rękach. Klinika ceni uczciwość, doskonałość i troskę, co oznacza, że zespół jest pełen pasji i kreatywny w swojej pracy, profesjonalny przez cały czas i skoncentrowany na tym, co najważniejsze.

Rattinan Clinic nawiązała współpracę z wieloma szpitalami, które otrzymały lokalną i międzynarodową akredytację JCI, aby zapewnić bezpieczne i wysokiej jakości usługi. Operacje są wykonywane przez zespół specjalistów w salach operacyjnych szpitali stowarzyszonych, a pacjenci są monitorowani w salach pooperacyjnych szpitali.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Brachioplastyka
Lifting piersi
Zastrzyki z botoksu
Wypełnianie skóry
Genioplastyka
Otoplastyka
Labioplastyka
Powiększanie piersi
Redukcja otoczki
Powiększanie piersi u mężczyzn
Powiększanie pośladków
Plastyka brzucha
Leczenie żylaków

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Międzynarodowe gazety
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Parking
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Sejf w pokoju
Telewizor w pokoju


Miasto: Bangkok – Kraj: Tajlandia – Założony w 1999 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Angielski, Tajski


Recenzje kliniki Rattinan

DTrawangan
DTrawangan
10:32 23 Feb 24
Właśnie poszłam do lekarza. Nie nachalny. Brzmi nieźle.. Wrócę
Cindy Wong
Cindy Wong
14:19 01 Nov 23
Przybyłem tutaj na leczenie Miradry. Klinika jest piękna i czysta, lekarz i personel są naprawdę profesjonalni i przyjaźni. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu.Wrócę na drugi zabieg.
D Will
D Will
07:14 30 Jan 24
Jestem amerykańskim mężczyzną, który poszedł na operację ginekomastii i liposukcję. Od samego początku pracownicy byli pomocni, a nawet organizowali promocje. Świetne ceny z mojego doświadczenia. Miły i piękny personel. Bardzo profesjonalnie. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, zajmą się Tobą po operacji. Nadal się leczę, minęły prawie 2 miesiące i jestem bardzo zadowolony z moich wyników, więc wiem, że ostateczne rezultaty będą niesamowite. 🙏🏾 personel i lekarze.
Thapanee Prapasiri
Thapanee Prapasiri
07:00 01 Feb 24
odwiedziłem Rattinan Medical Center w celu wykonania zastrzyków skórnych i jestem bardzo zadowolony z tego doświadczenia. Struktura skóry uległa znacznej poprawie, wykazując niezwykłą gładkość. Pracownicy są nie tylko czarujący, ale także zapewniają doskonałą opiekę wszystkim osobom. Klinika posiada nowoczesne zaplecze, przestrzega wysokich standardów czystości i zapewnia bezpieczne środowisko. Lekarz jest wyjątkowo kompetentny. Każda wizyta budzi w nas poczucie pewności i pewności. ♡♡
Alexander Mirakyan
Alexander Mirakyan
07:25 11 Apr 23
Żałuję, że nie zapomniałem zrobić zdjęć wnętrza kliniki, wyjątkowo czystego i pięknie zaprojektowanego. Personel i personel medyczny? Najlepsze i takie słodkie i grzeczne. Przykro nam, ale tego typu placówki medyczne są trudne do znalezienia w stanach, a jeśli tak, to będzie cię to kosztować fortunę, aby je odwiedzić. Pielęgniarki i lekarz wykonali świetną robotę przy moich zabiegach. Kat, która koordynowała i doradzała mi przez cały zespół (nawet poza terenem budowy), nigdy mnie nie zawiodła. Ilekroć miałem pytanie, była przy mnie z jasną komunikacją i odpowiedziami. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i wykonanych zabiegów. Nie mogę im wystarczająco podziękować. Na zawsze niezapomniane przeżycie dla mnie, czując się komfortowo z moimi pierwszymi wykonanymi zabiegami.
Kongkarn Thanthadilok
Kongkarn Thanthadilok
04:41 11 Jul 23
Bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem.- cudowny personel Uśmiechnij się wszyscy. nawet gospodyni domowa- Nie sprzedawać zbyt wielu kursów. Ten mi się podoba.— Służba lekarska Przekaż wiedzę i wyjaśnij szczegółowe procedury w całym procesie leczenia- Lokalizacja, wygodny transport, czysto, pięknie
Lindsay Kravit
Lindsay Kravit
05:24 13 Sep 23
Mam tutaj procedurę MiraDry. Naprawdę fajna klinika! Bardzo czysto. Cały personel był uprzejmy i wszystko bardzo dobrze wyjaśnił. Bardzo dobra obsługa języka angielskiego, ale pewnego razu kazali mi coś zrobić i nie byłem pewien dlaczego, ponieważ w pobliżu nie było osoby mówiącej po angielsku, więc byłem trochę zdezorientowany, ale to nie była wielka sprawa, lol. Pielęgniarz, który wstrzyknął lidokainę, mówił doskonale po angielsku i był bardzo miły. Sprawił, że poczułam się komfortowo podczas niekomfortowego zabiegu. Dziękuję!
J E
J E
10:37 08 Sep 23
Niedawno robiłam zabieg w tej klinice. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu całego zespołu, zarówno przed, jak i po operacji. W szczególności opieka pooperacyjna znacznie przerosła moje oczekiwania. Dzięki aplikacji Line Chat mogę kontaktować się bezpośrednio z zespołem i otrzymuję niezwykle szybkie odpowiedzi zarówno od lekarzy, jak i personelu kliniki. Potrzebowałem dodatkowej opieki ze względu na odwodnienie i natychmiast zostałem przyjęty. Gorąco polecam Centrum Medyczne Rattinan.
Charlotte Woolley (Charly)
Charlotte Woolley (Charly)
01:58 11 Aug 23
Bardzo pomocny przy każdym pytaniu, jakie miałem przed i po zabiegu.Wszyscy pracownicy byli uspokajający i profesjonalni przez cały czas. W samej klinice panuje spokojna atmosfera i jest czysto. Rattinan Clinic nadal jest pomocna w przypadku pytań pooperacyjnych, które mogę mieć. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć pełne wyniki, kiedy całkowicie wyzdrowieję
MissCattie Lim
MissCattie Lim
05:42 28 Feb 24
Umów się na wizytę i poczekaj na konsultację z lekarzem. Ale lekarz zapomniał o godzinie wizyty. i nie informowanie z wyprzedzeniem W tajemnicy czuję się zagubiony. Muszę zobaczyć, czy następnym razem nadal tak będzie 🥲
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️