Dr Mehdi Chennoufi

Dr Mehdi Chennoufi Tunis klinika 1

Dr Mehdi Chennoufi specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 2008 roku certyfikowana klinika znajduje się w Tunisie w Tunezji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Dr Mehdi Chennoufi, Tunis, Tunezja

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo chirurgii plastycznej, która spełni Państwa oczekiwania, czy też zabiegów medycyny estetycznej w Tunezji, celem Dr Mehdi Chennoufi jest zadowolenie naszych klientów z całego świata. Obecnie mamy wysoki wskaźnik satysfakcji, który stale rośnie.

Jeśli dziś możemy wykazać się naszymi niezawodnymi kompetencjami, to dzięki naszemu know-how i skrupulatnemu doborowi różnych specjalistów. Współpracujemy z najlepszymi chirurgami i specjalistami medycyny estetycznej w Tunezji, uznanymi przez społeczność naukową, a nasze prywatne kliniki są nowoczesne i spełniają najsurowsze warunki higieniczne.
Włoski rynek nadal darzy nas zaufaniem i dziś uważa Tunezję za bezpieczne i idealne miejsce do przeprowadzania zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Aby zadowolić ich najlepiej jak potrafimy, opracowaliśmy Kartę Jakości, w której wyznaczyliśmy sobie bezwarunkowe zasady i wartości, takie jak uczciwość, profesjonalizm i przejrzystość.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Obniżenie linii czoła
Tworzenie podwójnych powiek
Brazylijski lifting twarzy
Powiększanie piersi
Lifting piersi
Liposukcja laserowa
Wtórna plastyka nosa
Mastopeksja
Lipofilling twarzy
Lifting szyi
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
By-pass
Rękaw
Redukcja piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Liposukcja
Plastyka nosa
Otoplastyka
Plastyka brzucha

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Tunis – Kraj: Tunezja – Założony w 2008 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Angielski, Francuski, Arabski


Avis de Cabinet Dr Mehdi Chennoufi

Noemie Burger
Noemie Burger
15:04 19 Apr 24
Jestem po operacji, aktualnie robiłam lifting u chirurga protetyka z wielkim uśmiechem i doradzam, słucha i najważniejsze, że dał mi wspaniałą klatkę piersiową, jestem z niego dumna, polecam go Wam ☺️
Lia dos Santos Rodrigues
Lia dos Santos Rodrigues
21:45 02 Jan 24
Dr CHENNOUFI est maravilhoso super humano , prendre tempo para explicar e aconselha o que melhor para paciente, minha experiencia com Dr. CHENNOUFI un lifiting seio com proteses, uma grande lipicsion nas coxas e nos cullotes ele tiro 6 litros de gordira e me conselhou que nao poderia fazer lipcision na minha barriga e nas costas pk ja era muita coisa ele disse depois voce se recuperar nos vamos mais de 2 so isso eu aceitei adoré ses conselhos . To medico e Toda équipe, foi atraves da medikalista que encontre excellent medico humano .Obrigado Dr CHENNOUFI por tudo e Toda sua équipe
Julie THIERY
Julie THIERY
11:56 18 Jan 24
Gorąco polecam, Doktor Chennoufi wykonał mi plastykę brzucha z leczeniem rozstępu oraz lifting piersi protezami. Praca, którą wykonał, jest wspaniała, jego wsparcie nawet po interwencji było bez zarzutu.Miałem komplikację miesiąc po powrocie do Francji, był dostępny o każdej porze i zawsze służył dobrą radą.Za to wszystko gorąco polecam.
Juliana Fontão
Juliana Fontão
10:29 25 Jan 22
Cóż więcej mogę powiedzieć niż ZADOWOLONY!Doktor Chennoufi jest genialny, uważny, otwarty, bardzo szybko uspokaja! Od razu chcemy mu zaufać. Rezultat jest magiczny. Dla mnie spełnienie marzeń. (Powiększanie piersi) bez większego bólu. Powierzam mu objętość i jestem zachwycona! Dzięki jeszcze raz. Poleciłbym tego chirurga wszystkim wokół mnie, którzy tego potrzebują. Dziękuję Ci za wszystko !!!
Valerie PM
Valerie PM
10:53 31 May 23
Operowany w 2017 roku na protezę piersi, polecam tylko dr Chennoufi za jego doskonałą pracę i powagę w opiece. Gdybym miał zrobić to jeszcze raz, zrobiłbym to ponownie bez wahania, dziękuję Panie Doktorze!
Marine _brcky
Marine _brcky
16:28 27 Jul 23
Dr Chennoufi operował mnie w czerwcu na liposukcję kilku okolic (podwójny podbródek, brzuch/plecy, ramiona, uda) i jestem więcej niż zadowolony!! Wykonana praca jest perfekcyjna, jestem bardzo zadowolony z efektu. Znowu żyję, ale naprawdę, w końcu mogę się cieszyć bez kompleksów! Jestem bardzo wdzięczny De Chennoufi, który mnie wysłuchał, który przychodził do mnie codziennie aż do końca mojego pobytu i który dbał o to, aby dać mi najlepsze rady na przyszłość. Dziękuję również pielęgniarkom, które były urocze i które są zawsze dostępne za pośrednictwem WhatsApp w przypadku jakichkolwiek pytań.Znalezienie chirurga z daleka (pochodzę z Francji) jest zawsze stresujące, a zwłaszcza za granicą. Odetchnęłam z ulgą, że trafiłam w dobre ręce. Jeszcze raz wielkie dzięki Dr Chennoufi za profesjonalizm i życzliwość. Nie przestanę Cię polecać.Marina B.
Jihene Ben arab
Jihene Ben arab
02:12 13 Sep 23
Doktor Mehdi Chennoufi jest doskonałym chirurgiem, niedawno przeszedłem plastykę brzucha i liposukcję i jestem bardzo zadowolony z wyników. Wszystko wygląda tak naturalnie, mój pępek także. Gorąco polecam go każdemu.
Sk Sk
Sk Sk
17:00 13 May 24
17:484 Safari*Zaufany pilot35AGENCJA DR CHENOUFFI MEDIKALISTAO mój Boże, nie ufaj im!! Po odebraniu z lotniska wysadza mnie do kliniki leczenia gardła!! Pokoje z brudnymi poduszkami kliniki MARSA USZKODZONE!! Czekam w pokoju ponad 4 godziny, mimo że moja podróż rozpoczęła się o 4:40 lotnisko + lot.. Wylądowałem o 8 rano DR CHENOUFFI KATASTROFA!! wątpliwy lekarz nie ma współczucia, przychodzi tak, jakbyś nie był jego priorytetem, mimo że pochodzisz z Francji! ! Po długich godzinach oczekiwania!! Dajemy Ci 1 jajko i kawę!! Które będą wyjątkowe, ponieważ w inny sposób będą rozliczane!!! Kiedy przyjeżdża, zadaję mu pytania, które musiałem mu zadać... najwyraźniej były tak niepokojące, że powiedział mi, że tak to zostawią (jakby to był mój szef!! Więc przyjedź na operację z Francji) !! !) rzuca moją teczkę, odwraca się na pięcie i wychodzi!!! WSTRZĄSAJĄCY!!!Agencja MEDIKALISTA okazuje fałszywe współczucie i próbuje wysłać mnie do innego lekarza, abym mogła przyjąć ich komunikację!!! Ten słynny nowy lekarz po zapytaniu... Czytałem komentarz byłej klientki, która stwierdziła, że ​​po operacji u tego słynnego nowego chirurga, który miał zastąpić starego, praktycznie pozbawiona była krwi, w tym przypadku DR KELLEL (jak dobrze wiesz) i że prawie umarła... Agencja MEDIKALISTA okazuje fałszywe współczucie i próbuje skierować mnie do innego lekarza, abym mogła przyjąć ich komunikację. DLATEGO CHCĘ CI DZIĘKUJEĆ BOŻE, ŻE ŻADEN Z CHIRURGÓW Z ICH AGENCJI NIE OPEROWAŁ MNIE.... ŻEBY UCIEKAĆ!!!!!!! NIGDY IM NIE UFAJCIE!!!
Gregoire Frias
Gregoire Frias
00:28 22 Apr 23
Miałem plastykę nosa u dr Medhi Chennoufi 7 lat temu. Po operacji nos pozostał wyraźnie krzywy. Blizna jest bardzo widoczna i głęboka. Co za amatorstwo! Kiedy zdjął bandaż, a ja zwróciłam mu uwagę, że nos jest krzywy, zaprzeczył i... wyszedł! Nigdy nie widziałem go ponownie! Skandaliczna postawa lekarza, który chwali się, że „słucha”! Jak nie widziałem też pani Manel, koordynatora z którym miałem kontakt, z Francji do opieki dziennej. W dniu mojego wyjazdu podobno była na wycieczce... Po wpłaceniu pieniędzy do kieszeni nie ma już nikogo i jesteś zaniedbany. Uciec!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️